Je tu niekto z Hornej Potône?

kvakynka
2. okt 2006

Cauky skoro maminy a maminy, najde sa tu niekto z Hornej Potone? 😉

ejdzi
28. nov 2006

ahoj, neviem ci sa to este k Tebe dostane, lebo podla datumu vidim, ze si to pisala pekne davno... Ja byvam v Hornom Bare, to je par kilometrov od Potone. Nechystas sa nahodou rodit v DS?

kvakynka
autor
28. nov 2006

ahoj, kedze som tu dost casto na tomto fore - nasla som ta v pohode 🙂

kvakynka
autor
28. nov 2006

Co sa tyka tvojej otazky - DS ani nahodou 😒 Uplne mi stacilo ked tam bol moj manzel na operacii slepaka, on je chlap, tak to tam vydrzal, ale neviem si predstavit, ze by som mala v takej nemocnici rodit 😖

kvakynka
autor
28. nov 2006

zena mojho bratranca ma nejake znamosti na kramaroch, tak mozno pojdem tam, alebo do uvahy este prichadza Ruzinov .... nie je to az tak daleko od nas do Blavy - tak hadam to nase male cestu vydrzi 😉

ejdzi
28. nov 2006

Ja som tam tiez bola na slepaku asi pred desiatimi rokmi a mam hroznu skusenost, ale o porodnici som pocula celkom dobre veci. Kamosky tam obidve rodili po dve deturence, jedna pred mesiacom a bola velmi spokojna. Vraj porodnicu pred dvoma rokmi zrekonstruovali a robia aj porody do vody. V BA to dokonca nerobia nikde... Ja som zatial rozhodnuta pre DS este sa popytam, lebo tam mam stryka ocneho chirurga, predsa len vie ako to tam chodi a uvidim. Vsak na rohodovanie este mam cas...

tilly
20. júl 2007

čaute, ja som zo šamorína, je nás tu viac? okrem janetky, tú poznám 😀

katika77
3. mar 2009

čaute, som z okr. Dun. Streda- z Velkého Medera, teraz som 1. den po embryotransfere, je tam niekto v podobnej
situácii.... ☹

katika77
3. mar 2009

Baby, je tam niekto, každá robí len ja sedím doma??? 😎

muffinka
3. mar 2009

Ahoj. Ja som z Hornej Potone. Pristahovali sme sa sem presne pred rokom. Mame 2,5 rocneho Miska a 8 mesacnu Lucku. 😀 Tak sa mozno niekde na prechadzkach aj stretneme 🙂 Sice my tu chodime len do obchodu a spat, lebo tu nic moc nepoznam.

muffinka
13. mar 2009

Tak sem uz asi nikto nechodi. Skoda ☹

anet7
13. mar 2009

čaute, ja som z Hviezdoslavova. Poznate tu nieco v okoli - Miloslavov atd kam s babom? cvienie,plavanie, materske centrum a pod. Dakujem za tipy 🙂

lujzik
17. mar 2009

Čafte baby a maminy a všetci...Katika 77- aj ja sedím doma,síce s dcérkou,ale nepracujem a niekedy je to už na prášky 🙄 , takže budem rada ak popíšeme...a mám podobný problém ako muffinka a anet7,kam s malou v DS a okolí??? 😨 takže sem nápady,šup šup... 😀

muffinka
17. mar 2009

Lujzik a odkial si?

lujzik
17. mar 2009

Dunajská Streda 😅

anet7
19. mar 2009

caute baby! pisem si aj s babami zo samorina a asi okrem materskeho centra v samorine tu toho moc neni, vsetci chodia do BA 😒 videla som este v miloslavove nejake sportove centrum a su tam aj koniky, moc som o tom nezistovala, lebo aj tak to pre nasho 4-mesacneho neni...

beke
20. mar 2009

Ahojte,
lujzik, aj ja som z DS

katika77, ako ti vyšlo IVF...si tehotná?...ja mám obidvoch synov po umelom 🙂

muffinka
8. apr 2009

Kvakynka tuším sme vás v pondelok videli, bývate presne za naším domom, pravda ak ste to boli vy. Hihi.

hajdylca
3. júl 2009

caute kocky, je tu niektora z Mierova 🙂 ???

monkula
7. júl 2009

ahojte, ja pochádzam z Čenkoviec, poznáte to niekto?
hajdylca, Mierovo poznám a tuším sa mi tam vydala kamarátka 🙂