• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Jaro a Norika vie, že si nám ju sem tak verejne capol? :grinning: :grinning: Bože ale vyzerá to tam úžasne!!! Ideme o rok? :sweat_smile:
9. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,aká dobrá otázka :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni kde ste to boli - ako tam je ten vláčik a tie super drevené hračky?
9. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je ta Oravska lesna zeleznica a v roku 2011 by tam mala premavat stara parna lokomotiva :wink:
Jani to su preliezky :slight_smile: len Timea sa tam nechcela fotit :confounded:
9. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi prave ze sa oni s bratom nepodobaju :wink: no Norika o tom nevie ze je tu takto na fotkach ona mi to zakazala :confounded:
9. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ta chalupka je ozaj tak pre dve rodiny ale urcite sa tam este vratime aj ked to nebude na buduci rok :wink: snad sa dockam buduci rok toho mora :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My jej to nepovieme, vážne :wink:
9. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenci fakt super...a ta lokomotiva..hned by som sa sla previezt...mala by mala zazitok :sunglasses:
a i ja dufam,ze sa dockam..uz vyberam hotely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len pri tom mojom xlapovi :confounded:
9. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja ani nedúfam, lebo viem, že je to nereálne :pensive:
Ale tak snáď RAZ určite :sweat_smile:
9. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi neboj dockame sa :grinning: :grinning: :grinning:
Inak nasa Timea nemusi vlaciky ale pri tomto bola cela happy a taky chlapec reval o dusu normalne ani nenastupili co tak reval :confounded:
9. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac az teraz mi doslo,ze to ste boli na Strecne :grinning: tamadial sme stale prexadzali,ked sme xodili do CR...a vravela som,ze raz sa tam stavime..tak mozno tiez raz :grinning: :grinning: :grinning:
aspon,ze sa da snivat :grinning:
9. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi urcite sa stavte oplati sa :wink: a ked pojdeme na buduce okolo tak vyskusame toto
http://plte.strecno.sk/page03.html
9. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no plte su dalsi moj sen..aj ked neviem,ze ci by som sa od strachu nepototo :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam rada taketo adrenalinove zazitky :grinning: :grinning: :grinning:

A ked sme isli do Oravskej Lesnej tak tam bola hrozne uzka cesta tak ta kamoska si tu jazdu doslava vychutnala a cakala kedy sa oproti nam vyruti dajake velke auto :slight_smile:
9. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni je to predsa tá richardova sestra,nie?mňe sa hrozne podobajú,kde je ona usmiata na fotkách.

leni,teba láka more?aj teba zuzi?
9. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No "Lenkovic" práve odfičali preč :slight_smile: Sme na balkóne a videla som ich. Tak sme leniví, že sme iba na tom balkóne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Veď od piatku sme v kuse niekde boli a mňa hnusne bolí noha. A teda horúčavu si predstavujem inak :angry: :unamused: .
Vidím to tak, že budeme už iba doma dnes :sweat_smile:
9. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,my sme na tom rovnako. tiež sme doma.
9. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vieš čo Luci, ani mi to nevadí. Naozaj som unavená a jeden deň doma dobre padne :wink: . Malé sa aj tak pýtajú k babine. Cez týždeň s ňou moc nie sú, keď chodí do roboty. A Edo má takú dovolenku, že zajtra ide do roboty a v stredu tiež.... No ale aspoň nebude "ponorka" :grinning:
9. aug 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím jani:slight_smile:

tatinko bol chvíľu s malou vonku,tak som sa aspoň ospršila.

teraz ideme papať tortu a asi idem robiť fotečky do gimpu.
9. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Lusi...ja som morsky typ :sunglasses: s kludom by som xodila k moru aj kazdy rok..len to by som sa musela inac volat alebo mat prezidentov plat :grinning: tak mi musi postacit ist aspon raz za 4-5roky :zipper_mouth: :pensive:

my sme nakoniec neplanovane zbehli sem http://www.sarispark.sk ...bol den otvorenych dveri...ale bolo super..kebyze som zo stredneho Slovenska tak si to aj viem predstavit ako super dovcu :wink:
9. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,teda ja som ešte nebola pri mori,ale ani ma to neláka...ja skôr naše tatry alebo tak,jednoducho tu "doma" na SR.
9. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak dnes mam take nervy, ze radsej ma nedrazdit :angry: :angry: :angry: :angry: neoplati sa ani pisat, vsetci ma serkaju, pocinajuc malou, jarom, konciac svokrou :angry: :angry: :angry: ale v mrazaku mam uz zabiteho kapra a jednu obrvosku kacicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tot vysledok mojich nervov :unamused: ale nic z toho som nezabijala ja :grinning:
este som rychlo supla kura do rury a ryzu varim, lebo akosi neni co vecerat :sweat_smile:
a dakujem za komenty k fotkam na FB, mne sa pacia vsetky vase fotky, len nestiham komentovat :frowning2:
9. aug 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"obrovsku"
9. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadus a co sa take stalo :confused:
Lusi ja mam hrozne rada more a je to urcite aj prospesne na zdravie mam to odskusane na Radke a keby mozem tiez ideme kazdy rok :slight_smile: ja chodim rada aj tu po SR ved minuly rok sme boli v Tatrach len ked je tam hrozne draho ked chces niekam ist pozriet :confounded: mna napriklad laka Slovensky raj ale to ked bude Timea starsia napr. aj na Orave sa da spravit pekna turistika ale snad nabuduce a urcite tento rok chceme ist na Cachticky hrad a este sa nam podari dajaky vrchol zdolat tu v okoli :slight_smile:
Ano Norika je Risova sestra
9. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi podobne ako lenca...pozriem a poobdivujem aj krasy Slovenska..Tatry su fakt krasne, ale pre nas beznych Slovakov aj drahe :confounded: kebyze xcem ist normal do hotela,zaplatit si stravu,tak ma to fakt vyjde ako more...a tam viem,ze je v podstate stabilne pocasie,okupem sa a je to aj zdraviu prospesne...zatial som bola pri mori 4x..nebolo to len v ramci dovci...a kebyze mam ineho manzela,tak mozno tam idem aj castejsie..lenze jemu staci byt aj pri..... :pensive: uz nex sa niekde zamestnam a zarabam...vezmem malu a pojdeme bez neho..a potom sa moze vytoto :grinning: :grinning: :grinning:
a kebyze mam uz fakt veeeeeeeeeela penazi...tak precestujem polku sveta..to ja mozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi vyzerá to tam veľmi pekne :slight_smile: A som si klikla len tak na menu a tie ceny :confused: . Perfektné!
Dad takže deň blbec :rolling_eyes: :pensive:
9. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee ... tak sa vam hlasim zase z prahy ... a dnes ako krkavcia mat .. nechali sme nelu u svokrovcov ... v stredu vecer nam ju privezu .. teda taky je plan :grinning:
tak prijimam stavky, kedy po nu poletiiiiime .... :sweat_smile: :sweat_smile:
9. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dadu ja som za posledny tyzden bola viackrat nasrata na mm...ale tak radsej tu uz o tom ani nepisem... :pensive:
inac pozerali ste spravy??teraz co davali tyx co havarovali pred Litmanovou...nas len zarazila,ze islo v tej skodovke 7ludi...2dospeli a 5deti :confused: :confused: :confused: no to urcite v sedackax nesedeli :zipper_mouth:
9. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, z toho sarisparku kupuju nasi klobasy ... vyyyyyborneee :grinning:
9. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake su tam ceny???? :grinning: :grinning: lebo mi to nejde pozriet..musim najprv stiahnut adobe :grinning:
9. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok