• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Zuzi a si vezmi, že sa im nič vážne nestalo!!!
Deni no ja neviem, ale podľa mňa to vydržíte :wink: Máte obaja voľno, či ideš do roboty? Ak budete v robote, tak vám to rýchlo ubehne.... Možno večer Ťa chytí smútok, ale tak bude tam Roman a "romantika" :wink:
9. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Napr. denné menu máš za 3,3€
9. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak Deni zdá sa mi to, alebo si schudla? :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
9. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to,ze mozu dakovat Bohu,ze vyviazli v podstate bez vaznejsich zraneni :pensive:
deni hadam vydrzite...nasa ma este taky rok na to cas :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no da sa...mm kdesi xodi,kde je vraj za 3 :fearful:
9. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som na také pekné prostredie čakala vyššie ceny, preto sa mi to pozdáva :slight_smile: Ukážem mm....no máme čo premýšľať o budúcom lete.... Ach jaj, mať tak nejaké prašule navyše :pensive:
9. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa tam tiez velmi lubilo..hned by som brala sa ubytovat v tych dreveniciach..v jednej sme aj boli pozriet...je tam aj ukazka kovacstva, male muzeum o historii vyroby piva...
9. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
63€ rodinná izba obsadená 2 osobami........ To je asi dosť, nie? Nemajú napísané za aké obdobie, ale asi za noc...
9. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No počasie na tento víkend nič moc :unamused: . Som zvedavá, čo vymyslíme :unamused:
9. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dost...no tu na vychode je tiez toho dost na pozeranie...vlastne na celom SK :sunglasses:
9. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď to Zuzi :slight_smile: Mať peniaze, tak beháme po Slovensku a s veľkou radosťou :slight_smile:
9. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Konecne sme doma, malu som dala pred chvilou spat a idem si vas rychlo precitat. :wink:
9. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vitaj Julik :sunglasses:
9. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to..ale ja by som aj po okolitych krajinach behala :sunglasses: len keby ten moj si stale nenasiel dake argumenty preco tam a tam neist :angry:
9. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, skoda pisat, skratka fakt den blbec :frowning2:
zuzi, presne aj mna toto zarazilo v tych spravach, ze 5 deti a 2 dospeli :astonished: :astonished: :astonished: v jednom osobnom aute :astonished: :astonished: este by som im riadnu pokutu nasolila po osetreni :angry: :angry: :angry: :angry: s prepacenim si nafrck... tolko deti, a potom sa tam "musia" tlacit a este sa vyklopia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: och toto ma fakt stve na slovenskom narode, deti si narobit vie kazdy, ale ako to potom vyzera ????
idem kuk malu, ci uz spi, a pojdem kuk tv
pa
9. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My pozeráme Markízu niečo o meteoritoch.... Inak okolo 12teho by mali zase "padať hviezdy" a ako skoro vždy určite aj teraz bude zamračené :angry: :unamused:
9. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa k "morskym typom" :wink: :grinning:
Aj ja ceeem ist k moru, fnuk. :frowning2:

Keby mozem aspon napisat, ze travime toto leto na "malte", ale ani tam nie. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad od jari zacneme. :unamused:

Silno dufame, ze buduci rok pojdeme aspon na 8dni (co JA by som zvladla aj 11dni :grinning: :sunglasses: ) k moru a nejake prasule naskrabeme. :confounded:
9. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozeram ten film a mm uspava malu...
9. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no julci takze sa pridavas k dufajucim a snivajucim :grinning: :grinning: :grinning:

inac som pozerala teraz na ten cennik v tom sarisi a teda "pekne" ceny maju :confused:
9. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, nadherne fotecky! :slight_smile: Inac vcera sme rozmyslali aj nad vyletom k Sutovskym vodopadom, kde ste aj vy boli, ale nakoniec sme zrusili komplet vylety, lebo mp bolo zle. :unamused:
9. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac dnes som len tak pozerala last minuty..klikla som na Bulharsko..ze vsak cena uz od 5t...a ked som vsetko dala spocitat,tak mi vyskocila cena 79t :grinning: :grinning: :grinning: sak to si uz rovno auto mozem kupit ako dat tolko za dovcu..podotykam,ze to bolo bez stravy...
9. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, pravdupovediac, ked si mam vybrat medzi Slovenskom a morom (keby je kopec penazi :sweat_smile: ), tak urcite volim more.
Ja si rada pozriem aj "slovenske krasy", ale netrham sa zase za tym. :sweat_smile: :grinning:
9. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ty brďo Zuzi :confused: :confused: :confused: . To mám murované jadro :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som posledne dni pokukovala na Last minute, ale rychlo som vytriezvela, ked som videla konecnu sumu. :confounded:
9. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julci ja asi taky tak :pensive:
jaj...este,ze aspon snivat mozem :sunglasses:
9. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len nexapem,ze v juni boli take dobre ceny a teraz.... :confused: ako xapem je sezona...ale aj tak :zipper_mouth: a vraj kriza je...
no stale najlacnejsie vyxadza Chorvatsko..ked sa tam da zohnat apartman za 50eur na den..ale tak,ked mm autom nepojde :rolling_eyes:
9. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to :unamused:
Aspon to snivanie a predstavovanie ako lezim na plazi, pijem napr. frape a dieta sa mi pekne hra v piesku ma drzi nad vodou. :grinning:
9. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze tema dnesneho vecera je: "Snivajte s nami" :grinning:
9. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok