• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Bré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2009 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj tebe dobré Dani :slight_smile:
11. aug 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu je "krásne" počasie :rolling_eyes: . Ale zase je tak sviežo, keď prší. Iba tlak sa nepáči mojej gebuľke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranko ranecko :wink:

Pijem si kavicku a prehladavam sa v receptoch na MMB (nic neobvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ). Vecer som si vytiahla pangasiusa a hladam recept, co tusim aj Deniska robila a hodila sem kedysi recept. :confused: Zda sa mi, ze to bolo aj s rajcinami a syrom, ale nie som si ista. No a takyto ja medzi "oblubenymi receptami" nema. :fearful: :unamused:
11. aug 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik ja som robila v nedeľu aj s rajčinami :slight_smile:
11. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Osolila som ich a obalila v polohrubej múke s koreninami (červená paprika, korenie a čo chceš), do pekáča dala olej, poukladala ich tam a dala cesnak (nakrájala asi 4 cesnaky), potom paradajky, posolila a prikryla alobalom, po necelej hodine dala strúhaný syr a ešte dala do trúby....
Myslím, že takto som to robila :sweat_smile: . Ale je to aj na mmb :slight_smile:
11. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, Diky Jani, idem to aj ja tak spravit :slight_smile:
11. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko tak my sme dnes spali do osmej :slight_smile: tiez rozmyslam co varit polievku mame a druhe budu bryndzove halusky
11. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzke vsetko najlepsie k meninam hlavne vela zdravia a rodinnej pohody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze porabat v takomto pocasi???!!!! :astonished:

Ja som prave dopiekla pangasa, este dorobim zemiaky a chotovo. :sweat_smile:
11. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik, vsetucko naj Ti prajem k meninam! :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porabat = porabate :wink:
11. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ty si šikovná :grinning:
Aj my tu sa pripájame k blahoželaniu len toho najlepšieho k meninkám :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja chcem ísť do mesta, kým Jul spí. To bude rýchlo obehané :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzi, vsetko najlepsie :dizzy_face: nech ta manzel stale iba poslucha a mala ti robi radost :wink:
este k tej kamoskinej malej, oni na to dosli hned po porode, okamzite ju na jisku na kramare previezli, a uz je to hadam 3-4 tyzdne, co je tam :frowning2: len az teraz sa mi ta kamoska ozvala od porodu :frowning2: bez rebra sa da zit, je to tak ako pises deni o tych modelkach.
idem dojest slivkove gule a pirohy, mala spi, a ja idem kuken tv :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timea tiez isla spat cakala pokym urobim bryndzove halusky :wink:
11. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni :grinning:
Aj u nas su bryndzove halusky velky favorit :grinning: Ked vie, ze ich budem robit, tak spat neide skor nez sa ich nenaje. :sweat_smile:
11. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik ona ich neje ale doslova zerie :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked Domca vie, ze mame halusky, tak si ich pyta aj na ranajky aj na veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky:slight_smile:

tak dnes sme troška zmokli:slight_smile: boli sme malej kúpiť aspoň nejaké "sladké",lebo má dnes meniny,síce je zuzky-samozrejme zuzka všetko najlepšie prajeme:slight_smile:
boli sme s kamoškou pozrieť u nás v kulturáku,predávali tu nejaké veci,akože nič moc,ale aspoň ponoky som kúpila sebe a mm. celkom sú super,tie "mini" do tenisiek.

ja budem variť zajtra,ale netuším čo!
11. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Lusi, tak aj Kiuske vsetko len to dobre, aby bola zdravucka a robila Vam radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Akoze ste sa rozhodli pre tento datum?
11. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, juli, mne mala vobec nechce jest halusky :frowning2:
boze, tu cely den riadne leje, netusim, co budeme v baraku robit, tatino je v robote...
11. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci tak aj my prajeme všetko naj, hlavne zdravie :slight_smile: Tiež som netušila, že dnes :confused: :sweat_smile:
Ja som prišla z mesta a vyšlo slniečko tak bolo normálne hnusne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale už sa opäť mračí. Teraz už môže :grinning:.
11. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadus ani Radka ich nelubi :confounded:

Nech neprsi chceme ist do mesta a Radka do kniznice :slight_smile:

Jani aj si volaco kupila?
11. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chaire tiez vsetko naj :slight_smile:
11. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni bola som v tom novom kníhkupectve - no paráda :slight_smile: Chýbalo v meste také. Aj o Zuzanke všetky časti mali :wink: Aj rakety som kúpila a rozprávky na počúvanie už poslednú časť čo máme :slight_smile:
11. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timka sa hupe na drevenom konikovi a hovori ze chce ist na konika na pocitac :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ... tak som doma z prace ... to, ze nemam doma nelu, som nakoniec vyuzila tak, ze som bola dlhsie v praci :grinning: :grinning:
a este ma caka zvysok tej linky, vcera sme boli v tom nabytku a vecer sme este upratali kumbal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nejak ma zase seklo pod lavou lopatkou, nemozem velmi otacat hlavou, tak neviem, ako to doupratujem, ale zajtra uz pride nel, tak musiiiim ...
vypijem kavu a idem na to ...
11. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie zuzke aj kiuske :grinning:
11. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok