• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Nasi maju 30 stromov marhuli tak pokym budu tak sa budem s nimi napchavat :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

hoď mi,idem na balkón,ale mier presne,aby to nechytil sused!!!!!!!!!!!!!
26. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi ked su baby stale doma zatvorene tak je co upratovat je ine ked sme vonku :wink:
26. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom mi vrav,ja mám zatiaľ jedno dieťa a je stále čo upratovať,len sa mi nechce :angry: :angry: :angry:
26. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ty sibalka .... :grinning: kazdu chvilu ina fotka, nech si myslime, ze mame novu kamosku :grinning:
26. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, ze ja mam este zimnu .. idem vymenit :wink:
26. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni to je tá pekná fotka :dizzy_face:
26. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak baby, netuším či to budú mať v našom Tescu :sweat_smile: . Lebo tatinko náš najdrahší (nech niekoho rozdrapí :astonished: ) mi volal, že je tam kopec ľudí, keďže je Topfest tak také veci sa míňajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni aspoň kilo by sa nenašlo navyše? :sweat_smile: Zaplatím samozrejme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked pojdem ja do Podolia tak ti donesiem :wink:
26. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni na ten fest je iba dvojdňová vstupenka? :confused: To keď chce ísť niekto napr. dnes večer tak čo? Som to iba na nete pozerala.... Juj ale Habera, Desmod......
26. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, hneď som chcela dať túto fotku,len som ju nenašla medzi ostatnými fotkami,tak som sa troška v tom našom počítači prekutrala a našla som :grinning: :grinning: :grinning:

deni,ale ty máš kráááásnu fotečku:slight_smile: roztomilé ste tam:slight_smile:

jani,veru sa nebudem diviť,ak nebudú mať,lebo teraz keď je topfest...ťažko veru znánať také veci. ale možno budeš mať šťastie :wink:
26. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď pozriem. Prejdeme sa do Tesca a naspäť nás tatinko zvezie :slight_smile: Nato sa Julka teší najviac :slight_smile:
26. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ak nekupis, tak daj vediet a skusim ja :wink:
26. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My máme malé Tesco, iba 1000ku, takže tam ak niečo je, rýchlo sa to minie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Akurát premýšľam či ísť peši, alebo dám Jul do kočára. To sa moc neunaví, keď bude v kočári. Ale zase keď kašle nechcem, aby sa unaháňala....juj to je dilema :grinning:
26. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale vyriešila som aj horšie veci :grinning: . Tak vyriešim aj toto :grinning: :wink:
26. jún 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak pred chvíľou mi vyhodilo hlášku - že je technický problém a že to vyriešia....taká aká bola minule keď nešiel kôň. Dala som načítať znovu a už aj šlape, konisko jeden :sweat_smile: :grinning:
26. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem ze sa neda kupit na jeden den ale svagor vyhral jednu vstupenku a daroval ju nejakemu kolegovi :slight_smile:
26. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, aj mne sa to uz dnes stalo s tou technickou chybou ..
26. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vyrazame ... tak zatial papa
26. jún 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni tak si to uzi my ideme zajtra k svokrovi :slight_smile:
26. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som bola mimo s tych fotiek novych :astonished: :grinning:
co sa tyka plienky na obednajsi spanok, musime mat, lebo laura pri zaspavani pije mlieko, a to aj 300 ml :frowning2: takze plienka ma sto kilo, ale zase ked sa stalo, ze zaspala napr. po ceste v aute (co je velka vynimka) bez mlieka, tak bola sucha :wink:
aj tu poprsalo, aspon sa da dychat, bolo velmi dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mala je uz tak rozblaznena, co nespala, ze uz vidim, ako pojdeme za chvilu kupat a spat :angry:
26. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a jaro ide s romanom zapijat sarinku, takze zostavame s malou zase same :frowning2:
niekedy mam pocit, ze som slobodna mamicka.... :cry:
26. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadulik chápem ťa :unamused:
26. jún 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V Tescu som teda kúpila 30 ks papierových tanierov priemer 23cm, 10ks likériek, 10ks pol litrových a 15ks 200ml pohárikov. Ak ešte dačo, napíšte :slight_smile: a malým som kúpila tričká rovnaké za 57,- Sk no nekúpte :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :slight_smile:
idem kuk, ci mala konecne spi, ved to neni mozne, kolko energie dnes mala aj bez spanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
poradte, co kukat v tv :confused:
26. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja pozriem asi Panelák a zaľahnem... Nič tam nie je. Ešte možno na Prime nejaká komédia.... Krupica, keby mám viac energie, tak by som niečo upratovala. Ale naozaj nevládzem. Musím po Bojniciach zbehnúť aj k ženskému aj k mojej MUDr.
26. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda jani,ty máš toho na práci veľa po dovolenke:slight_smile:

ja si idem ešte pocvičiť,osprchovať sa a pomaly si pôjdeme zaľahnúť. ešte si budem asi niečo čítať,ak sa mi bude chcieť. teraz musím pustiť nachvíľu malú,lebo chce pozerať koníka,tak ja idem a prajem dobrú nôcku.

a čo je v telke neporadím:frowning2:
26. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Malé tiež až teraz šli do postele. Ale Jul šla na obed spať o pol jednej a tak vstávala o pol štvrtej :slight_smile: Ale na stretku typujem, že aj neskôr pôjde večer ako dnes :slight_smile: Len na obedný spánok som naozaj zvedavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak my sme prisli este len domov z vonku boli sme na Kacaku :slight_smile: baby su uz vo vani
26. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok