Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
13. aug 2009

deni, kolko vam trva cesta? 😕

U nas je normalne pritmie 😒 , chvilkami poprcha.

sticker
autor
13. aug 2009

Deni Julka mi pije kapustovú šťavu 😝 😀 . To skôr s Jajou budem možno bojovať. Ale tak zje 🙂

dadulik
13. aug 2009

prispevok od sticker, 8:27
to som asi nepochopila 😖 ze aj julik ma, akoze julca ma dnes tiez narodky ? 😲 lebo tak mi to vyznelo 😀

dadulik
13. aug 2009

deni, ta co, nestavite sa hned aj u nas ? 😀

sticker
autor
13. aug 2009

Tu začalo krásne liať 🙄
Dad mňa hneď napadlo, že Deni sa môže u vás staviť 🙂

sticker
autor
13. aug 2009

Dad Julča sa ma pýtala, či má Lenka narodky - tak to bola moja odpoveď pre ňu 🙂

dadulik
13. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj, dik za objasnenie 😀 to tak vyzeram, ked vas chcem rychlo docitat, a citam to ozaj ako z rychliku 😀 😀 😀 😀 😀
tu zatial neleje, ale vyzera to tak, ze bude 😖 cakam, co sa mi cesnekace dopeciu, a na chvilu vybehneme aspon na ulicu, tatino chrape po nocnej 😎

dadulik
13. aug 2009

halooo 😕 co porabate, tu mrholi, tak sme si vonku moc neuzili 😒

denisse
13. aug 2009

dadu, radi by sme sa zastavili, kebyze ideme na dlhsie ... ale takto nas nasi nikam nepustia 😀 😀 😀

sticker
autor
13. aug 2009

Dad ja som dovarila kapustnicu a mám vytiahnuté lístkové. Edo šiel s malými pozrieť do pivnice. Ale táááák sa mu nechcelo a zrazu v tej našej bordel izbe ani nič také nie je čo by mohlo ísť do pivnice 😀 Len potom nechápem z čoho je tá izba taká plná 😝
Dám Julke polievku a pôjdem si s ňou ľahnúť. Taká som ospalá. Ale tých 16 hviezdičiek stálo zato 😎

lusinda2000
13. aug 2009

čaute kočky,lenuške prajeme aj my všetko najlepšie🙂

ráno sme sa vychystali na poštu,ale začalo krásne pršať,takže sme zabočili do obchodu a naspäť nás zviezli dedko s babkou,ktorý našťastie tiež došli do obchodu. krásne sme zmokli pri nakladaní tovaru do auta,malej sa na dažďi páčilo,stála tam jak socha a smiala sa tomu🙂

teraz varím polievku a idem ešte trocha poupratovať a očistiť kabelu cestovnú...keby sme išli na tú dofču. od pondelka máme ísť,ale mm začína bolieť zub,takže možno nakoniec ostaneme aj doma kvôli zubu☹
inak ideme sem,ak chcete mrknite: http://www.rsq-trade.sk/

ani sa mi moc nechce upratovať,ale tak treba☹

lusinda2000
13. aug 2009

jo a jani,celkom ti závidím,že si videla "len" tých 16 hviezdičiek🙂 určite to bolo krásne🙂

sticker
autor
13. aug 2009

Julka si už 20 minút vyspevuje vlastnú tvorbu v postieľke 😝 . A to vstávala o šiestej! Ja by som už dávno bola v ríši snov 🙂

dadulik
13. aug 2009

deni, skoda ze ta nepustia ☹ 😀 ale tak, snad sa uvidime buduci rok 😉 a tu prahu tiez planujem mozno buduci rok, tak rataj s tym, zeby sme u vas prespali 😀 dobrovolne nasilu 😀 😅 😀

sticker
autor
13. aug 2009

Dad ako si sa pekne pozvala 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
13. aug 2009

lus, ten manderlak vyzera zaujimavo, hlavne cenovo, ale kde to presne je ? a co vlastne tam je za atrakcie? 😅

lusinda2000
13. aug 2009

dadu,je to liptovský mikuláš,je tam tatralandia, 15 km odtiaľ je bešeňová a ešte 2 km je tam western city. všetko si to môžeš pozrieť na tej stránke,čo som hodila,na ľavom boku je to písané.

lenca13
13. aug 2009

Lusi no vyzera to zaujimavo 🙂 tam by nebolo zle na buduci rok zorganizovat stretko 😕

My sme u nasich mamina robi slivkove gule s makom a tvarohom 🙂

lusinda2000
13. aug 2009

je to tam celkom zaujímavé,blízko je tatralandia a podobné aktivity,a teraz majú zľavu na osobu/noc. uvidíme ako tam bude.

dadulik
13. aug 2009

aha lusi, jasne, my sme boli raz este za slobodna v liptovskom jane cez vianoce na dovolenke 😉 to tam este nebola tatralandia ☹

sticker
autor
13. aug 2009

Jul ešte nespí 😅 😝 Asi ani už nebude 😀 Čo ona vykrikuje zo spálne! 😀 Ale ja si idem konečne na chvíľu ľahnúť. Aspoň 30 min potrebujem 😝

julca80
13. aug 2009

ahojte, dnes som dala malu spat opat troska neskor, az po jednej a asi uz aj zalomila, lebo je ticho 😅
Idem sa naobedovat, bo som hladna "az by som vysivala". 😝 😀 😀

denisse
13. aug 2009

dadu, cakame vas 😀

denisse
13. aug 2009

babenky, mam pobalene, roman uz ide z prace, tak vypinam a o chvilu vyrazame ... tak sa tu majte, pekny vikend a v nedelu vecer papa

lenca13
13. aug 2009

Deni stastnu cestu a uzite si to 😵 😵 😵

Ja som si pospala s Timkou 😉

sticker
autor
13. aug 2009

Tak ja som si tiež pospala. Ale Jul vôbec nespala, tak som ju na mobil nahrala čo rozprávala 😀 Skúsim to hodiť na FB, neviem ako sa to robí. Ale Deni už tam má nejaké video tak skúsim 🙂 Tak som sa na nej rehotala 😝 A potom som zaspala, ale hlava ma mierne bolí tak už mám prichystanú kávu snáď to spraví 🙂

sticker
autor
13. aug 2009

Jáj začali sme vyprázdňovať bordel izbu a tak to mám zase všetko po byte 🙄 😒 ☹ . Si viete predstaviť aká som z toho nervózna - samé krabice 😝 . A to že tak týždeň tam bude.... Odhadujem na viac, keďže už zajtra musí ísť na školenie do TN. Ide sa stierkovať,(brúsenie to bude zase kopec prachu),linoleum strhnúť zo zeme a dať podlahu, čo znamená zase rezať podlahu. Normálne mi je z toho zle 😒

erika13
13. aug 2009

Jani nezavidim ti 😝 to by si mala teraz vidiet ako to vyzera u nasich 😖 kedze Jarino skrabal celu kuchynu zajtra to bude este len malovat a tiez uz musi zajtra do prace 😕

lenca13
13. aug 2009

Zabudla som zase segru odhlasit 😉

zuzla2
13. aug 2009

Ahojte...
tak my sme dnes nakoniec predsa len boli v KE...mm sa ma spytal,ze ci ma uz zas xyta pesimisticka nalada 🤐 ze ked povedal,ze dovca na bud. rok bude,tak bude...v najhorsom pripade Chorvatsko autom..len mam niekoho este zohnat..tak hlasi sa niekto???? 😀 😀 😀
len sme tak poxodili po obxodox...ale malej sme uz aspon kupili topky na jesen... 😎
inac buduci rok mozeme robit stretko v Prahe 😀 lebo aj my budeme musiet ist zas s autom na stk.... 😒
Julci ja som z falosneho marcipanu potah este nerobila..len z tych cukrikov..ale naposledy,ked som robila malej tortu sa mi vobec nedarila 😠 😠