Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
15. aug 2009

Jéj Dad hoď fotky. Veľmi rada sa pokochám 😵

sticker
autor
15. aug 2009

Dad si mala odvahu prispieť do tej témy o cirkvi? 😅 😝 Mňa tu dvíha zo stoličky 😠 😠 😠 Ale teda krotím prsty, lebo buď by ma vymazali, alebo by ju hneď zamkli 😅 😀

dadulik
15. aug 2009

hej jani, mala som odvahu, lebo ja som prakticky od detstva vychovavana vo viere, ale predsa mam na niektore veci volnejsi pohlad 😉 a toto je uz fakt privela 😠 keby som bola ja v takejto situacii, ze nemozme mat deti prirodzenou cestou, urobim pre to cokolvek legalne, aby bolo MOJE a nie z detskeho domova 🙄
a tie dalsie slniecka aj mna zmiatli 😠 to uz si fakt nic originalnejsie nevedia poniektore uzivatelky vymysliet ???? 🤐
no mam problemy zase uspat lauru, 40 min som pri nej sedela, rozpravky hovorila,nic, teraz ma obmakcila na deci cistej vody do flase, tak som zvedava, ci zalahne, alebo .... 😖

sticker
autor
15. aug 2009

A jej by naozaj nestačilo dať napr. 150ml mlieka? Ona by si hneď pýtala ďalšiu dávku?

julca80
15. aug 2009

ahojte 😉
My sme sa vratili az po 7mej z grilovacky, malu som dala spat az pred pol 9tou a zatial este strajkuje, tak som zvedava do kedy. 😒

dad, tusim si mala krusne obednajsie uspavanie?! ☹ Snad to bude lahsie uz teraz vecer, resp. kratsie. 😒

sticker
autor
15. aug 2009

My máme doma gril a nemáme ho kde použiť 😀 Leda tak na balkóne 😝 😀

julca80
15. aug 2009

fuuuh, stick, teraz som si predstavila, keby tak naozaj niekto pouzije gril na balkone 😅 To by museli byt susedia naozaj nadseni. 😝 😀 Taki fajne zaudeni. 😀 😀 😀

dadulik
15. aug 2009

jani, nestacilo 😒 ona je totalny zavislak, asi ako ty po kave 😀 ale uz spi, hura, vypila to deci vody, a pritiskla si plysoveho zajaca a spi, snad sa v noci len raz zobudi,ako vzdy 😉
a tiez mame gril niekde v sope zahadzany 😒 a pouzili sme ho naposledy, asi ten rok, co sa mala narodila 😲

dadulik
15. aug 2009

inak, jaro uz mal byt davno doma z roboty, a o pol osmej som s nim volala, ze este je v praci 😲
kokos, uz mi ide ten policajny zbor na nervy, kto mu preplati nadcas ?????? 😠

julca80
15. aug 2009

cez leto my grilujeme vzdy ked nam to pocasie dovoli, bud tu alebo u svokrovcov 😎

dad, tak "congratulation" k uspesnemu uspaniu, super, celkom dobre ste to zvladli 😉

sticker
autor
15. aug 2009

No veď Julik to... Aká aróma by tu bola 😝 😀 Teda Dad pekne si to zvládla. A bez studenej vody 😉

sticker
autor
15. aug 2009

Aká pekná malá "Kitka" 😎

dadulik
15. aug 2009

dik juli aj jani, asi si jani myslis, ze som krkavcia mater s tou studenou vodou ☹ ale keby si zazila aspon jeden laurin zachvat, tak ti garantujem, ze ju minimalne tak splieskas, az by mala modry zadok 🙄 a tomu sa snazim vyhnut prave sokom z tej vody, ktosi mi to raz poradil, ked sa mala narodila, ze nase stare mamy takto riesili nespratnikov, no a tak som to vyskusala, a fakt, je to liecba sokom, ked je uz tak urevana, az ma cely ksicht cerveny, oci opuchnute, tak jej nakoniec ta studena voda urobi dobre 🙂 chapes. 😅

sticker
autor
15. aug 2009

Ježiš DAd nie!!!!!!! Vôbec som to tak nebrala!!! RAdšej studenú vodu, ako dieťa "prefackať" ☹ .
A to ju akože celú švacneš pod sprchu, alebo hlavu pod točku? 😅 😝 Neviem si to predstaviť.... Ale vôbec, vôbec ťa neodsudzujem! To by som si nedovolila 😕 😉

dadulik
15. aug 2009

jani, ale ved ja som nic proti tebe nenapisala 😀 😀 😀 co blaznis, len som ti to objasnila 😀 lebo fakt neviem, ako si to predstavujes 😅 , nie, len si jej hlavu polozim na moje predlaktie, a rukou naberiem studenu vodu a umyvam jej len tvar, a tak dookola, az zachvat vyprchava 😖
boze, je to pre mna aj tak tazke, pozerat sa na to, ako reve pre to posrate mlieko, az sa trasie, a potom ju takto "ovlazovat" aby sa ukludnila ☹ ale ja si s nou fakt niekedy neviem rady 😢
Toto vecerne uspavanie sa nieslo v duchu kludu, pokoja a mieru 😀 povedala som jej rozpravku o kozliatkach a cervenej ciapocke (viac ma nenapadlo 😕 ) a ona stale este rozpravku, este rozpravku, a ked som si nevedela uz rady, zacala po mne vykrikovat mlieko, cajik, dzusik, tak som sa s nou horko tazko dohodla na tej vode cistej 😝
uf, uz dosiel jaro, idem mu zohriat veceru a ukludnit zase jeho, lebo bude urcite vytoceny z roboty 😒
tak papa

julca80
15. aug 2009

baby, predchvilou som sa dohodla s nasimi, ze sa pojdeme zajtra kupat do Vincovho lesa, neviem ci poznate.
Pojdem ja s malou (mp sa nechce), sestra a nasi. Nech este vyuzijeme mozno posledny "letny" den na kupanie. 😎

sticker
autor
15. aug 2009

Dad tým, že si pýtala mlieko, čajík, džusík....tak podľa mňa nie je hladná. Ona to má ako nejaký rituál..... Keby je hladná pýtala by iba to mlieko. Ale to ty vieš... Len tak nahlas premýšľam... A keby jej skúsiš púšťať cd s rozprávkami? Pre Janku je to najhorší trest, keď jej zakážem počúvať cd 🙂

sticker
autor
15. aug 2009

Julik tam to býva ževraj dosť preplnené 😖

julca80
15. aug 2009

Jani, nasi tam boli asi 2 tyzdne dozadu a chvalili si. Viem, ze aj ja ako dieta som tam s nimi chodila, ale velmi si na to nepamatam.
Ale pocitam s tym, ze zajtra asi bude plno, ked ma byt pekne pocasie. 😒

sticker
autor
15. aug 2009

Kedy vyrážate?

julca80
15. aug 2009

no idem si sadnut este k telke a potom spat. Tak dobru nocku prajem a zajtra pekny den. 😉

julca80
15. aug 2009

Jani, rano okolo pol 9tej. 😉

sticker
autor
15. aug 2009

No som zvedavá. Veď dáš info 🙂 My pozeráme Jojku, ale začínam mať v tom chaos... Asi sa hodím do vane, nech vypotím bacily, dám paralen a šup pod perinu 🙂

jaduska
15. aug 2009

Ahojte baby, nejako sem nestíham ani nakuknúť....teraz som si vás trošku prečítala,takže:

Lenke dodatočne všetko NAJ, NAJ, NAJ k narodkám a úprimne závidím ten koncert Nedvědovcov, ja ich zbožňujem.... u nás bude vystupovať Helenka Vondráčková, aj by som šla, ale začína to o ôsmej večer, takže nič z toho...aj keď sa mi vôbec nechce veriť, že taká hviezda príde vystupovať do maličkého mesta kdesi na východe republiky.... 😨

Dadulík - s tou vodou to bolo raz aj v Pestúnka, tam si tiež nevedeli poradiť s jedným chlapčekom, tak ho potom pri záchvate ofŕkali studenou vodou....len sa ťa chcem spýtať, lebo niekedy nestíham čítať všetko a som občas "mimo obraz", aký to máte problém s Laurou a tým mliečkom? Ja som si totiž tiež svoje užila, keď som musela Bobu odstaviť - tie záchvaty plaču, aj cez deň aj v noci, plakali sme obidve, aj na zadok občas dostala a mám pocit, že odvtedy je taká "nervnejšia"....

dadulik
16. aug 2009

ahojte, juli, vincov les mame asi 80 km od nas, je tam pekne, tak skromnejsie, ale pekne 😎 dnes to tam bude urcite preplnene, ale to mne nikdy nevadi 😀 my rozmyslame zajtra konecne nad tym hodoninom, tu ma byt zajtra 31 stupnov 😝
vitaj dani, s mliekom mame ten problem, ze laura ho vyzaduje pri zaspavani cez obed aj vecer, a vypije ho vela, a nakonies sa z neho povraca v posteli ☹ tak preto sme zacali zaspavat bez mlieka, ale ved si citala, ake krusne to mame 😒
ideme do kostolika s malou, tato odmietol, ze radsej bude doma relaxovat 😠 a na obed ideme k svokrovcom, takze dnes nevarim 😎

jaduska
16. aug 2009

bré ránko....daduš - čítala som, ako "bojujete", len som nechápala, prečo jej ho nechceš dať.... 😨 no teraz už tomu rozumiem, ak sa z neho povracká, tak je mi jasné, že nechceš riskovať...
ja som Sandre dávala ráno aj večer kakauko do fľaše so sosákom asi do 5 rokov, ako sme zrušili fľašu, tak prestala aj mlieko piť.... ☹
my dnes asi budeme doma, išla by som niekam von, ale Sandra príde zo svadby určite unavená, tak posledný (či predposledný) tropický deň tohto leta asi presedíme doma, alebo možno ukecám drahého, aby sme išli aspoň opekať....

dadulik
16. aug 2009

my sme prave zabili kapra 😝 kamoska mi v noci zase jedneho chytila 😀
mala je unervacena, tak som ju skusila ulozit, pytala najprv mlieko, potom dzusik, tak som jej svacla znova cistu vodu, a som zvedava, ci zalahne 🙄

dadulik
16. aug 2009

posuvam 😎

julca80
16. aug 2009

ahojte, dnes bolo super. 😎
Vratili sme sa okolo 6tej, mala bola z toho aj pekne unavena, tam vobec nespala, takze ako sme isli domov, po 5tich min. bola tvrda. Teraz pred osmou asi chytila druhy dych, takze som zvedava ake bude zaspavanie. Uz som tam raz bola. 😒

Inac bolo tam fakt plno, co mi vobec nevadilo. Uz asi o 1nej, prestali pustat ludi a zacali az po tretej. 😅
Je to uplne v pohode kupalisko, super bolo. 😵
Mala sa odviezla aj na kolotoci, aj si zaskakala na trampoline a dostatocne sa vymocila. 😀

sticker
autor
16. aug 2009

Ahojte. Ja vás iba pozdravím a idem si ľahnúť 😔 . Neskutočne ma bolí hlava, akoby som ju mala vo zveráku 🙄 . Aj to hrdlo stále cítim... No asi si prázdniny vyberajú svoju daň - v kuse s dvoma deťmi, človek sa nezastaví a moje zlumpované telo mi to dáva pocítiť 😒 ☹
Poobede som s nimi aspoň pred barák šla a nechala ich vybehať, viac som nevládala. Iba tam sedieť na lavičke 😔
Tak ahojte a píšte 🙂