Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
17. aug 2009

Zuzi tak aspoň posledné dni dovolenky ste si užili 🙂
Dani bioparox je atb, ale pri angíne asi treba veru viac ☹ Len nechápem, prečo ti dal to čo ti dal, keď kojíš? 😠
Ja som bola s Jajou v Lidli a je tam teda hic. Pôjdeme pred barák veru poobede. Edo má ísť o tretej do roboty a teda z podlahy ešte len prvý rad robí 😠 😒 . Že som si doteraz myslela, že je v byte bordle bolo nič oproti tomu, ako to tu vyzerá teraz 🙄 😒 . A pred dverami ani nehovorím...a balkón ako u cigánov, keďže tam reže tie podlahy.... Nech už je to za nami, prosíííííím! 😝

lenca13
17. aug 2009

Dani tak sa co najskor vyliec mna sa vzdy dokina pyta ci kojim?
Inak teraz tu klopala suseda ze do kedy Timea spava aby ju nezobudili kedze prerabaju okna vidno ze sme maly cinziak a kazdy kazdeho tu pozna 😵 😵 😵
Zuzi tak Timea by mohla jest mliecne vyrobky od rana do vecera a hlavne syry ale naradsej ma Kiri a take syrove lizatka je ich schopna zjest na posedenie aj 5 😉 ved aj tak vyzera 😀 😀 😀

sticker
autor
17. aug 2009

Baby tá téma, kde sa vadilo - o tom, že cirkve je proti UM je zmazaná? 😕 Nejako ju neviem nájsť a bolo to super čítanie ku káve 😀

zuzla2
17. aug 2009

neni zmazana, len uz nie je mozne do nej pridavat prispevky

sticker
autor
17. aug 2009

A bola vo voľnej diskusii, či kde?

sticker
autor
17. aug 2009

Ja som čakala, že ju zamknú skôr 😝
Inak tá ženská, ktorá chcela rezervovať kombinézu do 15teho sa neozvala. Včera som jej už napísala, nech dá vedieť, no a dnes znovu. Ja som taká "blbá", že nechcem zle a tak čakám... A to mám na ňu už ďalšie tri záujemkyne 😅

zuzla2
17. aug 2009

nie v tehotenstve...

sticker
autor
17. aug 2009

Jáááj, no môžem to ja hľadať 😅

sticker
autor
17. aug 2009

Písala mi práve Lucia, takže prepisujem to sem 🙂
Čaute kočky. Už sme na mieste, cesta fajn, je tu pekne. Zajtra sa pôjdeme kúpať do Tatralandie. Všetkých pozdravujeme. Ideme sa napapkať. Pa

sticker
autor
17. aug 2009

Inak som zvedavá, kedy Jul vstane, lebo Edo vravel, že zaspala asi 5min ako sme sa s Jajou vrátili a pýtala si kakao a samozrejme jej ho dal.... Dad asi začíname mať taký problém ako vy... Teda miernejšie, ale ona si už dávnejšie pýtala aj na obed, ale ja jej nedám...

lenca13
17. aug 2009

Tak my sme uz hore a baby su aj najedene len este vymysliet daky program do vecera no nakoniec tiez mozno pojdeme len pred barak 😖

sticker
autor
17. aug 2009

No tak sa obetuj a poďte pred barák 😀 😀 Baby sa spolu aspoň vyjašia 🙂

sticker
autor
17. aug 2009

POmáhala som Edovi s tou podlahou a už posledný riadok reže 🙂 Pôjde do roboty a keď sa vráti chcel by lišty navŕtať. A konečne po dvoch rokoch v tej izbe umyjem okno 😅 😀 Keďže to bola bordel izba k oknu som sa ani nedostala 😀

lenca13
17. aug 2009

Ved este uvidim najradsej by som isla s nimi niekam na bicykloch len samej sa mi nechce skusim este zavolat Norike 😉

lenca13
17. aug 2009

Baby sa hraju na balkone a okolo piatej sa pojdeme previezt na bicykloch 🙂 🙂 🙂

denisse
17. aug 2009

tak my sme zase doma ... a zijemeeee 😀
nela samozrejme plakala este doma, ze do jasli nejde ... cestou uz len fnukala, riadny rev spustila az priamo tam, ale poslusne isla ... a plakala zas, ked som po nu prisla ... medzitym vraj bola super, hrala sa, rozpravala, jedla s tetou papriku!!! ... vraj bola aj vesela a na to, ze tam tak dlho nebola, tak supeeer ... tak mam radost, este to nie je uplne vyhrate, bola len dve hodky, zajtra ju caka cele doobedie, obed, spanok ... tak uvidime ...

sticker
autor
17. aug 2009

No Deni tak super 🙂 Ale zajtra to bude teda zaberák pre ňu 😝

sticker
autor
17. aug 2009

Mne už Jaja spí vyše 20 minút, ale Jul si vyspevuje a rozpráva sa. No a my s Edom upratujeme. Aj keď lišty ešte nie sú, pretože musí osadiť zásuvky.. No ale neva. Balkón som čistila od toho ako tam rezal podlahu... Ale asi zbytočne, pretože behá po roly traktor a zrovna fúka taký vietor, že všetok ten prah ide na balkóny a na autá na parkovisku 😠 . Čakám, kedy vypadne, nech idem zábradlie znovu zmyť aj dlažbu.
Jéj práve pozerám počko a víkend upršaný.... No super 😒 . Asi "vyženiem" Eda do roboty, aby mi nebolo ľúto 😀.

lenca13
17. aug 2009

Ahojte tak my sme sa boli odviest na Zelenej vode baby sa riadne vysantili na peliezkach 😉 Timea je prave vo vani dufam ze za chvilu zaspi

Deni tak snad si Nelka zvykne chce to asi len cas 😉

julca80
17. aug 2009

cafte, hlasim sa opat v sluzbe. 😀 Dnes sme boli cely den u prababy, mala sa troska kupala v bazeniku, ale velmi sa mi nepaci, lebo uz jej zacina tiect troska aj soplik. 😒 Uvidim aky to bude mat dalsi priebeh.
A v podvecer som spravila rychly orechovy kolac. 😉

sticker
autor
17. aug 2009

Julik vieš akú super štrúdlu som robila minulý týždeň? Mňam! A to vieš, že ja sa do pečenia nehrniem 😝 😅
A bola zaujímavá tým, že sa nezvinula klasicky, ale po bokoch sa narezali také pásiky a plnka šla iba do stredu a potom sa tie pásiky tak prekladali. A plnka boli roztlčené piškóty + roztopená čokoládová nátierka... Už teraz mám na ňu chuť 😀

dadulik
17. aug 2009

caute, tak sme doma asi hodku, mala zaspava s mliekom ! 😒 ale uz nemam teraz na nu nervy, lebo po ceste z kupaliska v aute robila riadny cirkus 😠
bolo super, kupalisko naaaaaaadherne, sice ohromne preplnene 😖 ale ved ked su prazdniny a dobre pocko, nie je sa co divit 😎 fotky dodam neskor 😀
idem kuk dvd a najest sa 😅

julca80
17. aug 2009

Jani, hodis recept tej strudle?! 😉

sticker
autor
17. aug 2009

Julik musím niekde pohľadať ten recept, ale je to presne ako som to napísala 😅 Teda neviem, či to bolo zrozumiteľné 😀

julca80
17. aug 2009

ok Janci, len neviem ake cesto si mala a aka roztopena cokoladova natierka to bola? 😕 Alebo z coho a ako sa robila?! 😉

sticker
autor
17. aug 2009

Klasické lístkové - a dva kusy štrúdle vyšli. A normálne niečo ako nutella, ale tak ja som mala tesco nátierku čokoládovú. Tú roztop celý kelímok a zmiešaj s tými piškótami 🙂

sticker
autor
17. aug 2009

http://stellahanzelova.blog.sme.sk/c/112070/Det...
Tu je to Julik 🙂 Super stránka 🙂

julca80
17. aug 2009

uz aj idem kuk, diky 😉 🙂

sticker
autor
17. aug 2009

Inak baby tá baba sa mi stále neozvala 😠 😒 . Naozaj neviem čo urobiť..... Včera som jej písala, aj dnes a nič..... Len nechcem byť ja tá neseriózna ☹

julca80
17. aug 2009

ak mas dalsie zaujemkine, tak to ponukni tej druhej, uz by som necakala, lebo aj tie druhe si mozu najst nieco ine a nebudu mat uz zaujem o tu kombinezu 😉