• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Tak počkám do rána a hotovo.... Ale čo jej poviem, ak sa mi ozve potom? Bože no ona sa zjavne netrápi a ja to tak prežívam :sweat_smile: :grinning:
17. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ake boze?! :sweat_smile: Ved ty si sa jej ozvala 2x, ale ona nereagovala. A keby nahodou je prec, tak ti to pred odchodom mohla napisat, ze ide prec, nech ti ju podrzi do vtedy a vtedy, ale...
Ved uvidis rano. :wink:
17. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem si na chvíľu pospať, lebo o pol dvanástej musím užiť liek, tak nech nemám veľký deficit ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A čo vravíš na štrúdlu? Super však?
17. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ju vyskusam :wink:
Idem si uz aj ja lahnut, bruuuu noc :pensive:
17. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Tak ani neviem kedy pršalo :confused: Teraz krásne svieti slniečko aj keď hlásia oblačno a dážď na deň. Ale Jaja prišla spať za Edom, že bol silný vietor a sa bála :confused: . Neviem, či si vymýšľa, alebo naozaj bol vietor :sweat_smile:
18. aug 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: aspon sa dobre spalo ked prsalo a ved do piatku hlasia pekne pocasie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
neviem o tom ze by fukal vietor :confused:
18. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď to Leni, že som rátala do piatku pekné počko. Ale na Jojke večer hovoril, že môže byť oblačnosť v noci a tie búrky prejdú na východ, kde môžu byť aj cez deň :slight_smile: Takže u nás v pohode :slight_smile:
Mala by som ísť do mesta kúpiť si obálku, ale tááááák sa mi nechce, že až :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. aug 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja musim ist do mesta kupit Radke knihu na anglictinu
18. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ideme k prababe a cestou späť pôjdem do Ludoprintu. Vyrážam hneď teraz, aby sme to postíhali :slight_smile:
18. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja mam dnes akesi velke upratovanie, nejak ma to pochytilo :sweat_smile: tak to prezliekla periny, oprala, uz druha varka tmaveho sa perie, povysavala, prach utrela, kupelne vydrhla, ale to vsetko len na poschodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes upeciem masovu roladu, len som do plecka zavinula uvarene vajicka a parok, tak snad to bude jedle s ryzou :fearful:
18. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a redbull som nepila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad to treba využiť, keď ťa to chytí :grinning: :sunglasses: A Laurika Ti asistovala?
Mne dala prababa zase "bojovú" úlohu - objednať kvietky. Bože 96€ dá zase za kvietky!!!!!!!! To keď sa dozvie moja maminka, tak si zase vypočujem :rolling_eyes: Ale prenádherné tulipány si objednala. Normálne jej s tým pôjdem pomôcť, keď to bude sadiť, nech sa aj ja niečo naučím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tulipány sú moje srdcovky... No ale tento argument moju maminu nepresvedčí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A Dad ja mám dnes tiež chuť upratovať :grinning: Len čakám, kedy ten traktor vypadne z role :angry:
18. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doobeda sme boli v meste zobrali som k nam aj krsnatko nech sa s Radkou pohraju :wink:
Timea uz odfukuje ja som zmyla aspon podlahy a pojdem pretriedit hracky nech sa konecne pustime spravot Timke izbu a vacsie upratovanie zacnem robit az po prazdninach aj tak som niekde stale s babami :wink:
18. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neasistovala jani, to by som s nou vsetko nezvladla, tatino ju povaroval, a prvykrat !!!! jej dal jest, teda krmil ju tvarohacom :grinning:
uz mam hlavu zmytu, mala uz dlhsie spi, idem sa len teraz naobedovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad ja teraz obedujem :slight_smile:. Umyla som komplet balkón a teda to zábradlie je o dušu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Okná som stihla iba v kuchyni a v obývačke, ale aj tak som rada :slight_smile: Ešte v spálni umyjem a keď Edo dorobí izbu aj tam a ostanú mi už len detské izby. Podlahy budem asi večer, keď sa všetko sprace.
Vypijem kávu a keď porobím čo chcem pôjdem zase pred barák vybehať baby. Janka včera super zaspala, tak by mohla aj dnes :slight_smile:
18. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ze deti nosi bocian to je nam tu vsetkym jasne! :grinning: :grinning: :grinning:
Ale odkial ich beru?
A ake strasti zazivaju bociany ked musia dorucit maleho jezka,krokodila alebo barana.
Pozrite si poucne video na:
http://lukas.faltynek.com/2009/08/18/partly-cloudy-podivejte-se-na-novy-kratky-film-od-pixaru/
alebo na:
http://www.kontraband.com/videos/17997/Partly-Cloudy/

ide o ten isty film,dva linky su len preto,aby ste mali moznost vyber,pripadne keby jeden nefungoval skuste druhy.
:sunglasses:
18. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaro a ty sa nudíš? Baby kecajú v obývačke a máš veget, alebo si ich "vyhnal" a máš aj tak veget :grinning:
18. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koho myslis babami?
Lenka s Norikou isli na cajgloch von,kmotra uz aj s detmi domov,tak mam chvilku veget
Timke sa rozpadol v rukach suplik,tak ho idem na balkon lepit.
A co nieje to video poucne???
18. aug 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj jarko :slight_smile: to video som dostala uz davnejsie, je to paradne :grinning: som sa tak milo pri tom pobavila :sweat_smile:
my sme s malou boli na bicykloch u nasich, tatino kosil travu, teraz polieva, a pomaly lauru pojdem ulozit a jak zaspi, hor sa na dalsie diely prison breaku na dvd :grinning: uz sme zavislaci obidvaja :astonished: :confused: :sweat_smile:
18. aug 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cool video :grinning:
ja pojdem tiez o xvilu malu dat spat...dnes musim vynimocne ja,kedze mm isiel na firemnu party...
18. aug 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja som "mŕtva" :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teraz som dozmývala podlahy, čakám kedy sa Edo umyje a idem ja a spať... Mala by som sa šetriť, keď ma to hrdlo bolí...no ale nedá sa. Normálne som ho cítila ako som upratovala konečne nie bordel izbu :slight_smile: Už má aj záclonku :slight_smile: :sweat_smile: Ale pri našej smole sa muselo niečo stať :angry: :unamused: :frowning2: Posledné dieru šiel vŕtať, že dá prechodovú lištu a 5krát železo a na šiesty.....elektrika!!!! Naši "bratia súdruhovia" dali elektriku pod prah dverí :rolling_eyes: . Podlahy položené... tak zajtra to bude musieť nejako nadpojiť... Zárubne dolu a nejako to vymyslieť s podlahou :frowning2: Bože tak sa narobil! :pensive:
18. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som uz aj ozehlila pustila umyvacku a pojdem pod sprchu
Jarino isiel ulozit Timku a Radka pozera DVD :wink:
18. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze jani, to je fakt peh :frowning2: by ma svaclo :rolling_eyes:
no moje dieta zliezlo z postele, ze ide kakat :sweat_smile: tak to sa stalo prvykrat, ze pocas zaspavania isla na serblik, a fakt sa vykakala, uz len nech pekne zaspi, lebo chcem mat klud :slight_smile:
18. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Tiez som malu dala predchvilou spat, bo poobede spala "az" necelu hodku. :unamused: Nadcha sa jej stupnuje, viac viac hovori nosovim hlaskom a jej aj taka divna. :confounded: Pravdepodobne jej stekaju sopliky aj do hrdla, bo semtam pokaslieva, tak ako by jej zabehlo.
Mne je tiez tak divne, mam vysusenu nosnu sliznicu a tazku hlavu. :rolling_eyes:
Ax, co to na nas lezie?! :zipper_mouth:

Jani, ty tiez sa cosi namakas. :unamused: :fearful:
18. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik teraz je dosť angíny :frowning2: . Ja mám tyždeň pre "mrchou" tak to sa vždy cítim unavene a som pre choroby ľahký terč :unamused: . No len nechcem dopadnúť tak, že budem ležať. Od zajtra už ide Edo do roboty až do soboty tak sa musím šetriť.
Keby nás vidíte - chodíme do tej izby akoby to bola "posvätná izba" :grinning: 1. 9 to budú presne dva roky, čo sme prišli do tohto bytu a mali sme spravenú len kuchyňu, spálňu a Jajkinu izbu a teraz sú už všetky izby. Nemáme síce skrine a tak sú veci v banánových krabiciach...ale aspoň je sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dufam, ze to bude len nejaka slabsia viroza :unamused:

Jani, to je super, ze uz mate vcelku urobenu aj tu poslednu izbicku. Ja budem len v tichosti (v dobrom) zavidiet. :wink: :slight_smile:
18. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik veď keď bude Jaja v škôlke, tak konečne môžeš aj k nám prísť aj s Lenčou :slight_smile:
18. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja sa s vami lúčim...nevládzem. Tá moja dolámaná noha ma tak príšerne bolí, že by som si ju odrezať dala :pensive:
Deni a ako Nelinka v jasličkách?
Dobrú nôcku :pensive:
18. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte Dad kráááásne fotky :sunglasses: Malá nosí ten klobúčik aj doma, však? :grinning: Bohovskí sú s Jarinom pri tej telke :grinning: :dizzy_face:
Ale už naozaj dobrú :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok