Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
18. aug 2009

Dobry Jani, idem aj ja, bo mam hlavu tazku ako kvader. 😝 😒

dadulik
18. aug 2009

chorobam zelam dobru nocku a skore uzdravenie 😅 a jani hej, mala s tym klobukom chodi aj vnutri 😀
pojdem aj ja zalahnut za chvilu 😔

denisse
18. aug 2009

ahojte zenusky .. ja som dnes tiez uplne hotovson .. doobeda v robote, po nelu do jasli - bola vraj super, uz rano bola vcelku v pohode, ani neplakala, ked sme ju tamn niesli ... potom si vraj na mna spomenula, len ked niekto zazvonil, asi si myslela, ze uz idem a potom bola sklamana, ze nie .. vraj sa aj hrala, vonaku smykala na smykalke, vsetko popapala, len spala velmi malo, asi pol hodky ... vraj sa zobudila, ze sa jej snivalo o karkulke a ze ju nahana vlk, tak uz viac nechce spat 😀
tak zajtra ide zas ...
a este sme navecer boli u nasej tety jirinky, len tak na kratku navstevu, povodne sme mali ist vsetci, ale roman prisiel z roboty nejaky chorlavy, aj mal zvysenu teplotu, tak sme sli len samy s nelou ...
aj mne je od nedele nejak bluvno a hlava ma boli, aj romanovi je tak nejak, tak asi mame zase nejaky ten crevny virus ci co ... a som unavena, tak idem do hajan .... dobru noc 😉

sticker
autor
19. aug 2009

Deni, tak aj v Prahe šarapatí nejaká "potvora" 😠 😒 ☹ . Podľa mňa je to vyčerpanosť človeka. Si vezmi, že stále beháte po nejakých výletoch a aj keď je to príjemné, organizmus potrebuje aj vypnúť. Deni a teta Jiřinka bude ešte chodiť k vám, či už iba jasličky?
Mne sa už dovára polievka, Edo sa postil do tej hnusnej elektriky 😒 Kiež by to šlo ľahko (hahaha).

sticker
autor
19. aug 2009

Jééé, ja som nevedela, že Adela chodí s tým tanečníkom, tuším Modranský 😅 Nečítam noviny a som si zapla Jojku a tam je Ranná šou FunRadia... Normálne sa z nich teším, aj keď sa bojím, že to dlho nevydrží 😒

julca80
19. aug 2009

Ranko, aj ja som si zapla tu Rannu sou s Adelou a Sajfom, ale mala ma zrusila a pozera prave dvd-cko. 😅

denisse
19. aug 2009

dobre ranko ...
jani, jirine je smutno a aj nela sa na nu stale pyta, tak sme sa rozhodli, ze od septembra bude vzdy v pondelok dve hodky v jasliach (ja aspon stihnem bud nakupit, alebo si nieco urobit do prace, alebo si pojdem zaplavat 🙂 a v utorok doobeda ju tiez dame do jasli a na stredu poobede si zajedname jirinu ... bude aj v kolektive aj s jirkou a snad to takto bude dobre ...

sticker
autor
19. aug 2009

Deni že zaplávať...ááááách 😎 Tíško závidím 😀 . Ale dobre ste to vymysleli 🙂
Roman šiel do roboty, alebo sa doma "potí"?

denisse
19. aug 2009

isiel do roboty, asi mu rano bolo lepsie ... aj mne je dnes lepsie, som sa poriadne vyspala, vstavali sme az pred chvilou 😀

sticker
autor
19. aug 2009

Pekne ste potiahli 😀 Ja pomaly chystám baby, skúsime ísť na bicykli. Aby si Jaja zvykala 🙂

julca80
19. aug 2009

deni, wau, dobre ste si pospali. To si ja ani neviem predstavit. 😅

sticker
autor
19. aug 2009

Julik ja mám potom taký poposúvaný deň, že som rada, keď vstávam o šiestej 😀 Ale tak záleží, kedy ide človek spať 🙂

julca80
19. aug 2009

jo jo, to skorsie vstavanie je zase lepsie v tom, ze si viac stihnem porobit 😝 😅 😅 😀

sticker
autor
19. aug 2009

Tak sme už doma. Baby boli také unavené. Jul v momente zaspala a Jaja sa natiahla tu v obyvke a o chvíľu zaspí aj ona 🙂
Idem umyť to posledné okno a potom až pred Vianocami 😝 . Veď to je zachvíľu 😀 . Edko to celkom fajn spravil a už je aj v robote. Počkáme, kým zaschne sádra a zajtra dá lištu. Juj, mať tak nejaké juráče navyše.... Vedela by som si v tej izbe predstaviť šatníkovú skriňu... Takto tam zase nacápeme veci navyše a bude to taká malá "bordel" izba so záclonkou 😀 😝

dadulik
19. aug 2009

ahojte, ja som teraz len zapla pc, jaro je v robote, tak sme tradicne s malou isli k nasim 🙂 teraz zaspala, a hned jak sa zobudi, ideme so svagrinou a jej malou k vode sa prejst, teda najprv sa tam musime doviest autom 😀 a do kufra kociky ach, uz sa tesim 😎

jaduska
19. aug 2009

ahojte.... tak ja sa už konečne cítim lepšie - lieky zabrali, takže hrdlo už nebolí, ani teploty nemám... Ja som vyhnala Janyho so San a Bobou do Stropkova do ZOO, lebo on inak iba pri PC sedí a filmy sťahuje a ja nemôžem nič urobiť, lebo Boba je hneď pri mne a chce pomáhať, čo je síce chvályhodné ale šak viete ako to dopadne, keď slniečka pomáhajú....všetko trvá 3x dlhšie.
Maličká mi teraz zaspala, tak idem konečne požehliť....
Deni - ja som ti vravela (teda písala), že Nely jasličky zvládne, ona je inteligentná, vie, že musí....iba skúša, či náhodou by to nešlo aj bez nich 😀 😀 😀 😀 Aj introvertné deti sú rady v kolektíve, len sa nerady zapájajú do kolektívnych hier a nerady súťažia (to viem podľa seba a Sandry) 😵 😵 😵 😵

zuzla2
19. aug 2009

ahojte...
mna dnes nasa slecna doobeda tak vytocila,ze az...vzali sme vonku odrazadlo a polku cesty som ho musela niest v ruke a v druhej flasu s vodou..lebo mi vykrikovala,ze nevladze... 😠 a potom zas,ze chce zmrzlinku...ked som jej povedala,ze nebude, lebo nemam peniaze a ani ona nepocuva...tak spustila rev,krik na cele sidlisko 🙄 no ked toto je obdobie vzdoru,tak dakujem pekne...to asi skoncim coskoro na psyxiatrii...

julca80
19. aug 2009

cafte, prave som dotlacila do hlavy vyprazany syr, mnam. 😅 Malu som uzlozila pred pol hodkou a rychlo som este dovarila falosnu gulasovu polievku.
Hmmm, a co ted?! 😲 😀 😀 😀 😀
Asi si hodim par minut relaxu. 😝 😅 😀 😀

julca80
19. aug 2009

Zuzi, o vzdore Dominiky tu radsej nevypisujem, lebo by som tu len zbytocne stranku zaplnala. 😝 😒
U nas sa to tak zintenzivnilo posledny mesiac. 🤐

zuzla2
19. aug 2009

julci ved aj u nas taky tak...na zblaznenie 😒
a vyprazany syr budeme mat aj my na veceru 😀

sticker
autor
19. aug 2009

Pozerala som si Zuzi tvoje fotky na FB a zamrzol mi notebook. Tak som ho nechala chvíľu "vychladnúť" 😝
Jul tiež skúša, čo môže a čo nie a vie si aj na zem sadnúť. Minule si sadla v obchode, lebo chcela iný džús ako som ja dala do vozíka. No nechala som ju tam a šla som platiť. Viem si predstaviť, čo si tam tie tetule mysleli..... No Jul to potom pochopila a prišla za mnou a jasné, že som jej ho nekúpila. Ona chce teraz všetko, čo má Jaja. Tá jej zväčša ustúpi a dá jej, ale sú chvíle, keď to nechápe a nechce to Jul dať. A ja ju ani nenútim. Veď aj Jaja je ešte "dieťa" a nemusí vždy Jul ustúpiť 😝

zuzla2
19. aug 2009

no u nas si mala v obxode uz sama vybera vodu...bozexran,aby som jej vybrala nejaku inu... 😖 ako obcas neustupim a ma tu,ktoru vyberiem ja..ale inokedy kaslem nato..nexcem,aby mi tam vrieskala,lebo potom ludia na mna pozeraju jak na blazna co si nevie vyxovat dieta...

aaaaaaaaaaaaa...uz je zas hore...posledne dni spi cez den hodku a 10minut 😠 😠 😠 😠 ale zas rano potiahne do pol 8ej 🤐

julca80
19. aug 2009

zuzi, u nas to iste pri nakupovani dzusov 😖
Lenze ja som zase taka, ze ak jej nechcem ustupit a uznam za vhodne, ze NIE nebude moja draha po tvojom, tak nepovolim. A kludne po nej aj skriknem aj pred inymi ludmi ak robi nieco az prilis.
Co ma po kom?! 😕 😝 Nech si mysli kto chce co chce. Ja sa do ich vychovy deti tiez nestaram. 😅 😠

sticker
autor
19. aug 2009

Julik zväčša matky to chápu... To len staršia generácia zazerá a ťuká si na čelo 😠 😒

sticker
autor
19. aug 2009

Idem s malými von 😎 Večer je House tak ich musím riadne unaviť 😝

dadulik
19. aug 2009

caute, uz sme doma z maleho vyletu, dobre bolo 😎
zuzi, juli, o vzdore lauri tiez pomlcim, co ona dokaze niekedy stvarat v obchode, na ulici, alebo doma, to je hotovy horor 🙄 ja tiez niekedy neustupim, a to potom tak vrieska, ze si vsetci naokolo myslia, ze ju vrazdim 🤐 ale co jej mam vsetko dovolit ????

lenca13
19. aug 2009

Ahojte tak som vas konecne docitala my sme sa vybrali s kmotrou a detmi vlacikom na vylet do Piestan 🙂
Hlavny ciel vyletu bolo povozit sa na lodke tak sme to detom nakoniec aj splnili bolo super deti sa vysantili riadne v parku,pri fontane a nakoniec si drobci aj pospali v kociku 😉 snad prida Jarino aj fotky ak sa mu bude chciet

Aj Timea sem tam chyti hysak ale da sa to zatial zvladnut aj dnes sme sa isli naobedovat polievku chcela jest sama nedala si to vysvetlit tak dostala dve po riti a potom som ju pekne mohla nakrmit 🙂

sticker
autor
19. aug 2009

Ahojte. Tak som všetko stihla do Housa 🙂 😝 Ale som zase neskutočne unavená. Mňa najviac vyčerpáva tá bolesť nohy. Inak by som v pohode zvládala všetko. Ale takto keď ma to v kuse bolí až po koleno, tak je to ťažké 😒
Baby sa vonku super unavili. Julka hlavne vďaka Timke, pretože jej požičala bicyklík a Jul sa naučila šlapať 😵 . Tak už mám od susedy sľúbený bicykel aj pre Julku. Nemusí čakať do budúceho leta 😅
A ja teraz tlačím kukuricu 😅 mňam

julca80
19. aug 2009

Leni, super vylet ste si spravili. 😵 Dobry napad. 😉

lenca13
19. aug 2009

Julik bol to napad mojej kmotry sme vlastne sestranice tak si aj preto tak super rozumieme a samo ze aj deti spolu dobre vychadzaju a spravna dvojka je Timea s Matusom je medzi nimi rozdiel 4 mesiace 😉