• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
ja sa pre dnes lucim, dobru :sweat_smile: :pensive:
26. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zenusky moje :slight_smile:
Aspon na rychlo som sa prisla za vami pozdravit, kedze sme prisli az o 7mej vecer. Este ani nemam vsetko vybalene, a pritom na zajtra musim opat nachystat zopat veci, bo ideme k dedkovcom. :sweat_smile:

Zatial len v skratke, bolo supeeeeeeeeeeer, ale malooooo!! :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Cely den v stredu a vo stvrtok sme behali po obchodoch, lebo tam prave zacali vypredaje, takze sa dalo celkom dobre nakupit. :wink: Uz len aby bolo dostatok kesoveho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Mala sa drazala vcelku dobre, ale po par hodinkach bolo uz aj na nej vidno, ze ma toho dost a ze jej chyba obednajsi spanok, takze ho mala tieto posledne dni trocha naruseny.
Ved to bolo dnes vecer aj na nej poznat, este o 8mej nechcela spat, tak sme to posunuli az o hodinku. Snad sa od zajtra dostaneme uz do normalu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik vitaj doma :slight_smile:
26. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak si ani neprajte vediet, ako dosiel jaro zriadeny z tej zapijacky :rolling_eyes:
o pol druhej rano, obite kolena, roztrhane nohavice :angry: ovracane wc, ja som spala na matracoch v druhej izbe, aby som ho nemusela pocuvat, ako fuci, trha so sebou, skratka dokonalo najebkany :pensive:
teraz lezi v posteli a nadava si do debilov, ze toto mu bolo treba, ze uz v zivote alkohol do huby neda :zipper_mouth:
a ja ze, tak ti treba, ked nevies kedy dost :angry:
27. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Uf Dadulik :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak takéto veci ja nemusím a zabila by som Eda keby taký príde. :rolling_eyes: . Ale na druhej strane on dnes bude trpieť dostatočne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj, dadus, teraz neviem ci ho lutovat alebo sa smiat na Jarom :sweat_smile: Chudak, bude mat riadnu kocovinu.
Tzn. ze v Bojniciach si neda ani kvapku alkoh., aby si si aspon ti mohla troska srknut. :wink: :wink: :wink:
27. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik vitaj doma a asi aj hneď čau :grinning: . Ty si iná cestovateľka. Mne by sa veru nechcelo po takomto výlete ísť ešte k svokrovcom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teším sa keď nám naživo porozprávaš ako tam bolo :wink:
27. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, aj som ta zabudla privitat, ahoooj :sweat_smile:
no baby, takyto este v zivote neprisiel, on ani nechodi opity, snad 1x rocne pri nejakej prilezitosti, ale to je uuuuplne normalny,komunikuje, a hlavne vsetky tieto "prasacie aktivity" neabsolvuje !!!
no teraz sa fakt zriadil ukazkovo, este stale si nadava v posteli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadulik ja som sa včera pozerala večer na dve tínedžerky ako komunikovali na autobusovej zastávke :grinning: . Jedna zrazu zistila, že nemá mobil a tá druhá (tá teda mala riadne vypité) hneď začala: "Do pi..e, k...a, ja teda viem, čo to je stratiť mobil! K...a to teda nie! Ako ja som stratila už dva telefóny. Ja Ti rozumiem moja! Teda do p..e!" A pri tom sa tackala a snažila sa vytočiť nejakú kamarátku, či nemá mobil tej druhej kamarátky. Potom vstali a išli na inú lavičku pozrieť, či tam nie je. Ale teda skoro sa zvalila, ako sa pohla do predu a pri tom stále bľabotala.... Teda mobil nie, do p..e to je hrozné. Radšej kľúče len nie mobil! :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik čo vravíš na tú tortu? Zmestila by sa vám do auta? A tie veci čo som kúpila, môže byť? Bude stačiť? :slight_smile: :wink:
27. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, idem hned kuk na to. :confused: :wink: :wink: :slight_smile:
27. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, ja som myslela, ze ju mas odfotenu v albume :grinning:
Jasne, ze sa nam vmesti do auta. Ak chces my ju zoberieme. :wink:
P.S. Janka, musis ma troska dostat do obrazu, bo som vobec necitala prispevky do zadu, takze moc neviem o com je rec. :confused: :sweat_smile:
Ake veci si kupila?
27. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...
julci vitajte na rodnej hrudi :grinning:
dadulik no ja som sa narehotala :grinning: :grinning: :grinning: ale viem,ake to je...mne prisiel mm iba raz taky domov,ked kolega odxadzal z prace...vsak vtedy som to tu aj pisala...bolo to pred rokom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa priznam,ze v afekte odo mna i jednu dostal,aj ked si nic nepamata...ja si to teraz sice vycitam,ale ja som sa od nervov az triasla...a na druhy den som mu povedala,ze prisiel takyto prvy a poslednykrat :sunglasses: a zatial sa teda drzi :slight_smile:
27. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi a obávam sa, že ja by som tiež môjmu jednu dala zato :pensive: . Ja nevravím, veď keď je čo piť tak dobre, ale zase s mierou. :slight_smile:
Julik kúpila som nejaké taniere papierové - také okrúhle, aby sa tam aj špekáčik, chlebík a horčica zmestili :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Poháre 500ml, poháre 200ml a malé likérky :sunglasses: .
Podľa mňa to bude stačiť...prinajhoršim by sme hádam mohli z kuchynky niečo aj von zobrať :slight_smile:
27. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Suseda mi bola práve oznámiť, že idú robiť dlažbu na balkóne, tak nech sa nehnevám že bude rachot a možno trochu prachu :slight_smile: Zlatá je. Veď kedy to má robiť? Jasné, že cez deň, prečo by som sa mala hnevať :slight_smile:
A Edo hneď že dorobí aj on z dlažby lišty na balkóne. Tak si budeme rezať a klepkať navzájom :grinning:
27. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak jaro normalne odvolal betonovanie u svokra, neni schopny nic, a to chcel soferovat :astonished: dokonca aj kavu vyvratil :frowning2: a stale si hnusne nadava, a zaprisahava sa, ze nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nuz ale, komu neni rady, tomu neni ani pomoci .....
idem skusit uspat malu, dufam, ze to nedopadne ako vcera :unamused:
27. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala zaspala bleskovo :astonished: asi ju unavil doobednajsi nakup :slight_smile:
ja varim nejaku maggi specialitu, oprazam brav. rezne, a potom zo sacku urobim k tomu omacku, uvidim, ake to bude, este sme to nemali :sweat_smile:
no ale zostane aj na zajtra, kedze jaro sa vyjadril, ze dnes mu zaludok nic neprijme :unamused:
poobede tu mame MDD co odlozili, takze skakaci hrad a poniky :slight_smile: mozno pojdeme pozret, uvidime, ako dlho mala pospi, lebo o stvrtej ideme nahliadnut kamosom maleho dvojmesacneho :sweat_smile:
27. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadulik tak to musel teda Jarino riadne popiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Až mi ho je ľúto...
27. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som spravila stehná s ryžou, palacinky a polievka je od včera. Ale teda strašne som unavená. To sa už ani nedá fungovať :frowning2: Ešte počkám, či to náhodou nie je pred menzesom nejaké obdobie, ale musím ísť k MUDr. potom.
My pôjdeme keď sa Jul zobudí k prababe si nazbierať ríbezle a egreše krížené s čiernymi ríbezľami :sweat_smile: . Teda ak nebude pršať :slight_smile:
27. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julči vitaj doma a šťastnú cestu ďalej.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak tu hrmí, mraky sú riadne, ale nezaprší. Asi to riskneme a zbehneme k prababine. Keď nič iné aspoň jej dám palacinky a nachystám lieky. Ale na ríbezle mám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uf, tak sme to stihli len-tak-tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Niečo sme naoberali a ako sme sadali do auta začalo kvapkať. Pohoda, to nič nie je, no prešli sme tak 500ml a začalo strašne liať. Edko chcel ešte smotanu k palacinkám, tak som šprintovala do Lidla a kým som nakúpila začalo tak liať!!!
Teraz sú baby už vo vani a ja sa umyjem a očistím ríbezle, mňam. A keďže som si dala jednu ružovú, tak normálne zase fičím. Útlm v hlave cítim síce stále, ale aspoň nebolí. Edko mi sľúbil, že mi večer vymasíruje rameno a chrbát, tak dúfam, že deti nám budú priať a zaľahnú bez problémov :sweat_smile: :grinning:
27. jún 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa vratili z navstevy, mala zaspava, jaro stale bozekuje, co mu je furt zle od zaludka :frowning2: tiez mi ho zacina byt luto, ale co narobim ?
tu prsalo asi od druhej hodiny do teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra su tu hody, jaro v robote, tak pojdeme ku svokrovcom a konecne v nedelu nevarim :grinning:
jani, ako krasne hovoris muzikovi :dizzy_face:
27. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás je také počasie kadejaké - včera ľadovec, dnes raz horúco na nevydržanie a o chvíľu dážď, potom zase teplo....fakt to vyzerá, že tá ozónová diera bude robiť čím ďalej tým väčšiu šarapatu... :unamused:

dadulík - len nedaj najavo, že ho ľutuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani ty si ale "tvrďas" :grinning: :grinning: :grinning:
Ja by som k nemu prišla a milým, ľútostivým hlasom by som sa ho opýtala - Jarino ešte ti je moc zle? A keď povie áno, tak by som sa na neho "tvrdo" pozrela a povedala mu"Tak Ti treba!" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To ber ako srandu Dadulik :wink:
27. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som sa prejedla ríbezlí, malín a tých krížených egrešov s ríbezľami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snáď si to moje červené krvinky všimli a budú mi povďačné :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jani, ved ja som mu presne taku frazu uz niekolkokrat denne adresovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby v piatok 31 stupňov :sunglasses:
27. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mala spi uz od osmej. No a teraz vecer som zistila, ze ma teplotu 37,5. :frowning2: Co sa mi velmi nepaci. Okamzite ma napadla ta z najhorsich verzii, a to, aby naozaj nechytila ten novy typ chripky typu A. :zipper_mouth: :fearful: Slak by ma trafil. Ved uvidim, budem ju sledovat, okrem toho jej nebolo nic, len to ze sa v podvecer uz chcela nosit viac na rukach.
27. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok