Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
23. aug 2009

Deni zacni hladat dajaky velky penzion 😀 😀 😀
Ja som bola prvykratv Prahe ked som mala dva roky 😅 a potom ked som mala dajakych 12 rokov no Jarino bol pred dvomi rokmi v Prahe ale len s Radkou kedze Timka bola vtedy dost mala

jaduska
23. aug 2009

leni - asi by bolo lepšie nejaké ubytko pri Prahe, priamo v Prahe bude určite drahé...

denisse
23. aug 2009

naslo by sa aj v prahe celkom rozumne ... potom pohladam a poslem linky, nech pokukate 😀

sticker
autor
23. aug 2009

Ahojte. Rýchlo idem pozdraviť, mrknúť fotky a dať babám večeru.
Zase som vyšťavená a stále nie som spokojná 🙄 😝 . No ale nič neporiešim. Skrine jednoducho chýbajú, tak musí stačiť provizórium ☹ .
Edo spí (teda pochybujem, keďže baby lietajú po chodbe), kúpali sa vo vani, tak sú voňavé 😵 . Ja teraz ako je notebook v druhej izbe, ani ho nezapínam cez deň. Už nebudem večer pozerať telku a koníkovať 😅
No idem rýchlo fotky pozrieť.... 🙂
A tiež ma chytá nostalgia za letom 😔 Zase obliekať obe baby aj seba do "milión" vrstiev....ach jaj ☹

sticker
autor
23. aug 2009

Ešte k tej Prahe... dnes sa ma Jaja pýtala, kedy bude výplata 😅 😝 A ja že prečo? No že ona chce ísť do Prahy pozrieť tetu Janku (tú moju spolužiačku).... Tak som jej vysvetlila, že nato by ani výplata nestačila 😀
A ešte som chcela niečo Zuzke, len si neviem spomenúť čo 😅

zuzla2
23. aug 2009

ahojte...
tak my sme doma z KE...nato aky som slon, som si na seba rychlo kupila 😎 a po ceste spat sme videli havarku...musela sa stat len par minut pred nami...daky asi nezvladol riadenie,tak najprv presiel do protismeru do zvodidiel a nasledne po par metrox na svoju stranu do mensej rokliny..ale zjavne mu nic nebolo lebo hned aj xodil...
no stretko v Prahe moze byt..ale pre nas az niekedy v auguste 😒 a nam ubytko netreba 😀
tatino isiel okupat malu a ja idem popozerat fotky 😎

denisse
23. aug 2009

napriklad toto je super, za fajn ceny, len bohuzial socialne su len na chodbach ...

http://www.kdm.cz/ubytovani.htm

denisse
23. aug 2009

alebo toto .. tam to vyzera, ze je to aj so sprchou a WC na izbach a zda sa, ze ked im pride vacsia skupina, tak si to cele pre nu vyhradia a neobsadia dalsie izby .. aspon tam daco take pisu ... a cena lepsia ako v bojniciach 🙂

sticker
autor
23. aug 2009

Deni v KDMku sme s Edom bývali 😵 A s tou sprchou máš pravdu. Bolo to zariadené tak véééľmi jednoducho, no ale slobodní, mladí....užívali sme si a bolo nám to jedno. Ale už vtedy som vravela, že s deťmi by som tam nešla 😀 😅

sticker
autor
23. aug 2009

Teda ale ten druhý link vyzerá naozaj super 😕 😵 Ach jaj ☹

lenca13
23. aug 2009

Uz sme doma 🙂
Ani ja by som nepotrebovala hladat ubytko v Prahe ked tam mame rodinu 🙂
Dnes som volala so spoluziackou a vcera sa vratili z Prahy boli tam cely tyzden na dovce a velmi sa im pacilo 😉

dadulik
23. aug 2009

jeeeeeeeeminecky, vy uz linky na buducorocne stretko hadzete 😀 😀 😀 suhlasim s prahou, a my tiez ubytko nepotrebujeme, kedze sa pozveme k deni 😀 😀 😀 😀 iba srandujem 😅
a dani, nie si sama, ja som tiez este v prahe nikdy nebola ☹ a svokrovci sa prave dnes vratili odtial z 3-dnoveho vyletu 😠

julca80
23. aug 2009

ahojte, opat sa vam hlasim 😀
Od piatka sme boli u svokrovcov a v sobotu sme si urobili celodenny vylet este s jednou mladou rodinnkou, s ktorou sa tam v TN pravidelne stretavame, v Cechach resp. na Morave. Vola sa to priepast Macocha a boli sme aj pozriet v Punkevni jaskyni, kde sme sa previezli aj lodkami. Bolo super. 😵
Zajtra ked urobim poriadok s fotkami, tak nejaka pohadzem na FB. 😉

Este si idem precitat co ste porabali vy.

julca80
23. aug 2009

Malu som predchvilkou ulozila, lebo bola dost znicena z celeho dna, kdeze asi 4x vracala. ☹
Pravdepodobne jej stekaju hlieny z nosteka a hrdla a to ju napinalo. Do toho som zistila, ze poobede mala teplotu 38.2. Tak som jej doma dala hned sirup Ambrobene na rozpustanie hlienov a od vtedy ju chvalabohu nenapina. 😒
Este teraz vecer som jej zmerala a mala 38. Pojdem ju ale za hodku skontrolovat a ak bude horuca dam jej cipok Paralen.

lenca13
23. aug 2009

Julik to ste mali pekny vylet 😵 😵 😵

Snad nebude Domca chora 😖

julca80
23. aug 2009

v Prahe som kedysi bola aj ja, ani neviem kolko rokov som mala 😝 😀 , ale boli sme tam na nejakom turnaji z Basketbalu 😅 Takze AZ 1x v zivote. 😀 Jedine na co si spominam je prazsky orloj. 😉

julca80
23. aug 2009

Lenik, no vyzera to tak, ze pravdepodobne ma nejaku virozu, ked je tak zahlienena. Uvidim aka bude noc a zajtra, a zavola dr.
Tiez si myslim, ze sa vcera tou jaskynou dorazila 😖 , lebo uz pocas minuleho tyzdna mala troska nadchu a soplik.

dadulik
23. aug 2009

joj juli ☹ chudatko dominicka ☹ prave dnes ma napadlo, ze my sa chvalabohu uz dlhsie drzime bez choroby klop-klop 😕

julca80
23. aug 2009

a este sa vam musim pochvalit jednou vecou, a to, ze som dnes dostala zasnubny prsten 😵 😵 😵

lenca13
23. aug 2009

Tak garatulujem 😵 😵 😵 nebodaj bude svadba 😕

julca80
23. aug 2009

diky 😉 No snad bude, ale chceli by sme az na jar. Ja nechcem v zime. 😅

zuzla2
23. aug 2009

jej julci...tak gratulujem 😉 to uz asi Boris spojil s narodeninovym darcekom co?? 😀 😀 😀
ozaj a predpokladam,ze ti ho len tak do ruky nedal..tak ake,bolo to romanticke??? 😀 😀

julca80
23. aug 2009

hmmm, zuzi, s akym narodeninovym darcekom?! 😅 😀 😀 Nebodaj vies kedy mam narodky??? 😉 😀 😀

Bolo take fajn romantikus, ked sme prisli dnes domov, vybalili sme veci, potom som okolo malej trocha hopsala a nakoniec som sa s malou len tak tulila na podlahe v obyvke (stale je teraz na mne nalepena, ked je taka chorlava) a mp prisiel za nami a posepkal Dominike, nech sa ma opyta, ci "si ho vezmem" 🙂 , a ona to tak bohovsky zopakovala, vlastne doplietla ale bolo to zlate. 😵 Ale potom sa ma to opytal osobne zoci-voci 😉 bola ruka v rukave, alebo noiha v nohave. 😵 🙂

zuzla2
23. aug 2009

jj viem...vsak zajtra neeeeeeee 😀 😀 😀 😀 ale az zajtra sa bude blahozelat 😉
no tak to vymyslel zaujimavo 🙂 a teraz uz mozes pouzivat oznacenie ms 😀 😀 😀 (aj ked to asi troxa blbsie vyzneje 😀 )

julca80
23. aug 2009

zuzi 😀

lenca13
23. aug 2009

julik to mohlo byt zlate 😉

julca80
23. aug 2009

pravdepodobne pozrieme nejaky datum v marci alebo v aprili

denisse
23. aug 2009

jeeej, juli, tak to gratulujeeem aj ja ... 😅
tak si dnes urobte pekny romanticky vecer, ked ste tak pekne zacali 😉

sticker
autor
23. aug 2009

Zuzi si ma predbehla 🙂 Som chcela hneď ráno písať 😝