• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Deni tiez som este nerobila a podla mna keby ich obaris horucou vodou a potom das dolu supu a samo ze prepasirovat cez sitko aby tam neboli zrniecka tak by mohla byt z toho dobra polievka :wink:
24. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné slnečné ránko:slight_smile:

teda hneď sa mi zdvihla nálada, julik super,pridávam sa ku gratuláciám k zasnúbeniu a dnes k narodeninkám prajeme s malou len to najlepšie:slight_smile: budete krásny "novomanželský" párik:slight_smile: ako to krásne znie:slight_smile:

my sme si troška pospali,tak sa ideme najesť a pôjdeme k babke,pretože sme u nej ešte od návratu z dofči neboli:frowning2: musíme to napraviť....
24. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, presne tak to robim, uvidim, jak to vyjde, dam vediet :slight_smile:
24. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polievka mnam :grinning:
24. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
to uz je tolko hodin??? dnes sme zas doobeda neboli von,lebo som sa pustila do varenia...ale tak budem mat aspon na 2-3dni pokoj... :pensive: ale je tu aj xladnejsie..o 10tej bolo necelyx 17stupnov :unamused:
Juli takze dnes uz oficialne aj od nas vsetko najlepsie :dizzy_face: a tak to teda vyzera,ze na buduci rok az sa nahodou stretko uskutocni a my sa ho zucastnime,tak uz budeme komplet manz. pary :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som uplny idiot ... nele som pred spanim este pripomenula, ze dnes pojde do jasli ... a uz hodinu sa mordujeme so zaspavanim a asi ani nezaspi, takze tam pojde unavena a bude to hrozneeee ... :angry: :angry: :angry: :angry:
vobec neviem, ako ju aspon na hodku uspat, viac casu uz velmi nemame, ak mame stihnut tie jasle ... :angry: :angry: :angry:
24. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni a v jasličkách si nemôže pospať? na hodinu sa ti určite neoplatí ju uspávať....

zuzi - nebuď si istá, že všetci budeme manž.páry - ešte zo dva razy ma ten môj nas.....e a rozvádzam sa :angry:
24. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave zaspala ... moze spat tak do 14:15, potom ju budem musiet zobudit ... ale aspon daco ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v jaslickach si pospat samozrejme moze, ale dnes ju tam nesiem len na "nacvik" na dve hodky, tak by bola skoda, keby to prespala :grinning:
24. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni..este,ze zaspala :pensive: :sunglasses:
jadus no to ma nenapadlo :grinning: ale tak ja sa minimalne raz do mesiaca rozvadzam :sunglasses: navrh na rozvod mam v pc, pekne napisany..tak uz len vytlacit a poslat na sud :grinning: :grinning: :grinning: ale to by som potom uz na stretko asi na 100pro nedosla,lebo by som uz bola chudobna ako kostolna mys :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, to vazne ????? :confused: ze navrh na rozvod mam v pc :astonished: nepreposles ??? :grinning:
24. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neblaznite ... to sa len zda, ze existuju aj lepsi chlapi nez ti nasi .... :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dni kto povedal,ze by som si hladala dakeho ineho?? :grinning: :grinning: :grinning:
ale teraz ma pocuva (alebo ja jeho?? :sweat_smile: :sweat_smile: ), tak je moj milacik najmilovanejsi :grinning: :grinning: :grinning:

dadu tu mas vsetko okolo toho http://www.vzory.cz/category/vzory/rodina-a-manzelstvi/ :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky,čo to tu čítam?aké návrhy na rozvod?veď každá máte chlapa jak sa patrí,samozrejme aj ja:slight_smile: ja si nesťažujem,hoci tiež sa stane že ma sem-tam nahnevá,ale nie je to vážne. takže žiadosti o rozvod dajte pekne bokom,aby sme to tu julke nejak "nesprotivili".jasné kočky?:slight_smile:

malá mi odmieta spať,nič nové...tak aspoň sa tu pri mňe troška hrá,ale dlho ju to nebude baviť:frowning2:
24. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Zuzka si ma pobavila :grinning: Pripravená na všetko :sunglasses:
Jul mi už spí, Jaja nechcela jesť polievku - to je večný problém. Ale nechala som jej to v miske a keď bude hladná zohrejem. Nič iné jej nedám. Som zvedavá ako bude jesť v škôlke. Tam si nedovolí povedať, že si to neprosí :angry:
24. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz som konecne ulozila Timku dufam ze za chvilu zaspi :wink:

Mate dobru temu :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni varila si tu rajcinovu polievku?
24. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, leni a je vyborna :wink:
24. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj Jani pripravena....
doteraz som sa len vyhrazala,teraz to uz mam aj na papiery :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nela nastastie odfukuje, ma este tak hodku ... tak snad jej to bude stacit ... slubila som jej, ze kym bude v jasliach, tak jej pojdem kupit bubon ... :grinning:
24. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ju tiez zajtra vyskusam spravit aj ked viem ze Timea ju jest nebude :confounded:
24. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,timka sa s rajčinovou polievkou hnevá? naša chiara tiež,ale zase rajčinovú kapustnicu zje.a kečup môže aj samotný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi ona ju nezje ale Radka je zase lubi tak ju musim este spravit pokym nechodi do skoly :wink:
Rajciny jem u nas len ja ale zas Jarino zje rajcinovu omacku ktoru ja nemusim :wink:
24. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším každý človek má niečo obľúbené z rajčín a niečo čo vôbec nemusí. ja taktiež rajčiny nemusím-vôbec,napína ma z nich,ale rajčinovú polievku a kečup môžem:slight_smile:
24. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nela kecup nechce vobec ... polievky ma rada skoro vsetky, ani narychlo neviem, ktoru nechce ...
24. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni "nápodobne" s Jul. A kečup na chlebe by jedla stále, samozrejme s uhorkami :slight_smile:
24. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lusi ja budem asi vynimka...lebo ja lubim vsetko rajcinove...aj samotne rajciny, aj rajcinovu omacku, aj kecup, aj leco... :grinning:
mala ma rada aj polievku a este radsej kecup..to nic nerobi, len krici chcem kepuc :grinning: :grinning:
a mm ich zje, ale najradsej v surovom stave..urcite nezje leco..ale o tom som tu uz pisala :sunglasses:
24. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kysle uhorky su aj u nas veeelky favorit ... ale zje aj salatovu surovu uhorku ...

zuzi, ja s paradajkami podobne ako ty .. mozem na vsetky sposoby, teda snad okrem leca .. to az tak nemusim ..
24. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni ako sme boli v sobotu u našich, tak maminka spravila kopec občerstvenia a Jul pýtala uhorky. Zjedla tri, úplne spokojná, sedela na stolčeku, len oči jej behali čo robíme, ale hryzkala o dušu. Potom koláč, z chlebíčkov oblohu, džús... A doma sa dvakrát potom pokakala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, kolko uhoriek myslis, ze mozu zjest? lebo mam pocit, ze nela by zjedla celu flasu, kebyze ju necham ... a neviem, kolko ju mam nechat s kludnym svedomim zjest :grinning:
24. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok