• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
No Zuzi nech sú to veru tie zuby nepodarené! Ja sa začínam už báť prechladnutia, lebo dnes teda bolo divne. Ráno chladno, cez deň horúco a teraz na večer veru zima :unamused: . Neviem, ale leto asi skončilo :frowning2: Aj keď bude cez deň teplo, už nebudú také teplé rána a večery :pensive: Juj nostalgia ma chytá :frowning2:
24. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas sa uz zaspava a caka ma tu doska na zehlenie, len jej stale odolavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej semtam pozeram do pusy, ale stolicky su v nedohladne :unamused:
24. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru uz je vidno,ze sa blizi jesen :unamused: ax jaj...clovek sa tak tesi na leto a to zbehne tak rychlo,ze sa clovek ani nenazda... :confounded:
nam este treba,aby vysli 2stolicky..inac by sme mali mat uz pokoj :pensive:
24. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, moja misia splnena a zehlenie odkladam na dobu neurcitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko. Hore klasickky od šiestej, pijem kávu a Jaja ešte fučí v manželskej posteli. Sa jej páči, keď je Edo v robote v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maminka ide so segrou dnes do Tatier. Tichúčko im závidím, ach jo :frowning2:
A my pôjdeme k MUDr. na ten kontrolný výter z hrdla, odtiaľ k prababe, potom vyzdvihnúť topánky z reklamácie a do mesta pozrieť nejaký malý darček pre kamarátkinho malého.... A podľa mňa Jaja ten výter nebude mať dobrý, lebo sa mi zdá, že v noci zase chrapká :rolling_eyes: .
25. aug 2009 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko tak my sme hore od 7.30 :wink: varim polievku a tiez pojdeme trochu von
25. aug 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Lenci, aku polievku varis? :confused:
25. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik rajcinovu :wink: a druhu bude kuracia pecienka a ryza
25. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam pecienka, zial u nas by som s tym neuspela. :frowning2: :angry: mp to nemusi. :zipper_mouth:
A pre mna samu sa mi to nechce varit.
25. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridi k nam na obed u nas to zje len Jarino :slight_smile:
25. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, uz ma vidis, ako sa idem k vam naobedovat, hmmm. :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja lubim kuraciu pecienku, ale jaro to nelubi :frowning2:
my sme mali strasnu noc, mala furt revala, tak spala so mnou, teraz uz hodinu riesim so soc. poist. ten II. pilier :angry: :angry: :angry: ze mam zavolat za 5 min (ked som sa konecne spravne dovolala !!), lebo ze maju pomaly program :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
ja varim hraskovu polievku a druhe budu cestoviny :slight_smile:
25. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mila pani mi povedala,ze nevie prist na problem, lebo ze nejaky registracny list nemam nahraty u nich v pocitaci !!!! ze som v druhom pilieri !!!! :angry: pritom si pamatam, ze som tam vypisovala, ze som tam vypisovala o dochod. poistovni
25. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho :confused:
boze, az teraz kukam, ze som pisala ako tatar :confounded:
malu som ulozila bez plienky, som zvedava, ako bude dnes docurana postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: skusim to este dnes a zajtra, a ak nic, tak nic :frowning2:
stale cakam, co mi mila pani zavola, ako to riesi, slubila, ze urcite dnes este zavola, ze to pojde hladat !!! :fearful: no ja mam nervy z toho uz v kybli, sak jaky debilovia tam robia, ked to este takto poseru :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky. Konečne sedím a obedujem :slight_smile: Od pol deviatej sme boli vonku, domov sme prišli pred pol jednou. Stretli sme v meste dve kočky, tak sme sa zdržali, ale Jul už spí. Musela som ich hodiť do vane, piesok sa sypal aj z nohavičiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad, môj otec skončil v robote a nastúpil na polovičný invalidný a dnes musel ísť znovu na SP, lebo mu prišiel papier, že im chýba ešte nejaký doklad!!! A to sa tu v meste keď to vybavoval pýtal tej ženskej dvakrát, či už má všetko, či nič netreba. "Áno, máte všetko, pán xy. Nič vám už netreba!" :angry: :angry: Tak som zvedavá, čo mu povedala dnes. Lebo on je tiež takej povahy, že sa tam asi riadne naštve dnes :sweat_smile:
25. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja mam dost...na obed sa mi mala zdala horuco,tak som jej zmerala teplotu a 38,6 :confused: :confused: miestami ako keby mala uz zacala byt mimo...mm som sa nemohla dovolat...mala stale len revala...tak som jej dala sirup, lahnut a mokru plienku...to jej troxa pomohlo....
tak mi volal mm,tak utekal radsej hned domov...teraz isiel s malou k dr..a nasa ma dovolenku :angry: a zastupujuca robi dnes iba do 12stej :angry: :angry: no na nervy..a tu by som nerada ist na pohotovost...
takze ked malej neprejde, rano musime utekat k dr...
25. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha zuzi :astonished:
Z coho to ma? Ani soplik, ani kasel? :confused:
25. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och zuzi, urcite to budu iba zubky, dufajme :wink:
inak, mna uz zivot na tomto poondiatom slovensku stve :angry: kebyze viem lepsie jazyky, nevaham, vsetko tu necham tak, zoberiem malu a muza, zbalime dve tasky, a ideme kade lahsie :angry:
25. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ak jej nič iné nie je, tak aj zbytočne pôjdete k MUDr. ešte tam niečo iné chytí :frowning2: Ale to Ti len píšem, čo mne vždy povie naša doktorka. Ja idem až tak na druhý a neskôr deň. Nebolí ju hrdlo? To asi nebudú zúbky :frowning2:
25. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malu som pred chvilkou dala na druhy pokus spat, tak uvidim ci vobec zaspi. Je nejaka prebrana, lebo sme boli doobeda chvilku za babami v NM (Lenkou a Jankou). Prisli sme cca. pred 1nou a este stale nespi. :unamused:
25. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad iba dve tašky by si vzala? :grinning: Tak aspoň tri, nie? :slight_smile: Pre každého jednu :slight_smile:
25. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daduš - akurát som sa ťa chcela opýtať ako si na tom s tým II.pilierom, ja tam ešte furt nemám príspevky od marca, hlavne, že zo Sociálky mi napísali, že mám papiere v poriadku. Asi tam budem musieť tiež zavolať....len kedy :rolling_eyes:

Zuzi - s tým tlačivom na rozvod to máš super, ja keby som mala čas si to napísať, tak to už mám určite aj poslané....Julík - ja ťa odrádzať nebudem, ale priznám sa, keby som sa mala ešte raz rozhodnúť, tak v živote takú sprostosť neurobím... :zipper_mouth: A keby som sa rozviedla, tak už žiadneho chlapa si na krk nezavesím, 3 deti mi úplne stačia, ešteže to štvrté bude chodiť domov málo....ale zas na druhú stranu - ja som od mala taký antisvadbový typ, tak ma netreba brať až tak vážne.....ja ti prajem, aby si sa hlavne rozhodla srdcom, to bude správne rozhodnutie :wink:
25. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani ty si nám nejaká smutná :frowning2: Alebo znechutená, unavená..... :frowning2:
25. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, kludne by mi dve tasky stacili na prve dni, ved potom by som si nasla s jarom niekde robotu, a za ine prachy ako tu, a ostatne by sme si casom dokupili :slight_smile: fakt to na mna hrozne vsetko dolieha, este k tomu mam brata v nemocnici, o tom som tu ani nepisala, nechcela som temu zatazovat svojimi problemami, takze z toho mame cela rodina velku hlavu, bracho ma 43 rokov, od narodenia je nevidomy, a od vianoc zacali jeho problemy s chrbticou, uz bol v takom stadiiu, ze nemohol chodit, stat z postele, zajst na wc, pritom on je cely zivot uplne samostatny !!! nikdy nepotreboval niciu pomoc, schudol 25 kg za pol roka, a konecne vcera ho hospitalizovali v ruzinove (predtym lezal v skalici, kde ho chujo primar liecil najprv na bechterovu chorobu, potom mu nasadil lieky na alzheimra, strasil nas svalovou dystrofiou...) no a v ruzinove primar rozculeny, aka zanedbana starostlivost a nespravna liecba, ze ma silny zapal vsetkych svalov v tele, okamzite ina liecba, lezat, no horor, uz sme sa pripravovali, ze zostane na voziku.......och, vykecala som sa, uz aspon trosku chapete, ze na mna je toho vela posledne tyzdne, a stale nejake nove problemy pribudaju :rolling_eyes:
25. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože Dad :pensive: Neskutočné, čo niektorí "doktori" dokážu! :angry: :unamused: :frowning2: To sa hanbili vám povedať, že nevedia prísť nato, čo mu je?! Mohol ísť hneď do BA :unamused: :frowning2: Nech mu liečba zaberie a je to už len lepšie :frowning2:
25. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, inak aj ja mavam casto stavy, ze naco som sa vydavala, naco si nervy nicim chlapom :frowning2: lebo jaro ma velmi komplikovanu povahu :confounded: ale zase ked si to beriem z druhej strany, vela veci by som bez neho nezvladla, hlavne teda psychicku podporu, lebo moji rodicia to su iba panikari, a teraz v tejto rodinnej situacii ako sme... tak dost pocitujem, ze my sme rodina (jaro, ja, mala) a ze drzime spolu, a sama by som to vsetko velmi tazko zvladala...
juli, v manzeltve su aj krasne chvilu :slight_smile: casom ich je sice menej, alebo ich iba vnimame ako samozrejme, obycajne, ale su :dizzy_face: a dani, ked mi niekto povie, ze ma idealne manzelstvo, tak klame, neverim :rolling_eyes:
zuzi, vsak mam pravdu ??? tvoj martin vyzera, ze sa sprava vo vsetkom ukazkovo, ale ty sama vies, kedy chybuje :sweat_smile:
skratka, manzelstvo je vec velmi zlozita, citliva, a krehka :pensive:
25. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,mne to tak pripada, ze ten jebnuty primar sa vobec s nim nechcel zapodievat, ked videl, ze uz ma jedno postihnutie....skratka humus, fuj, a toto ma v tomto state sere najviac, lahostajnost, sebeckost, egoizmus :angry:
25. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ked ja som sa dopocula co robia, resp. ako zaobchadzaju dr. s ludmi v nemocnici, o ktorych sa vie, ze nemaju velku sancu, tak mi bolo na grc :frowning2: :angry: Radsej to tu ani pisat nebudem. :zipper_mouth:
25. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok