Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
27. jún 2009

juli, neblazni, urcite to nebude to svinstvo 😲 nejde jej niektora stolicka ? alebo nemohla troska prechladnut ? 😕
no my sa asi poberieme skorej spat po predoslej noci 😨 😅
tak sa majte pekne, a choroby si drzme kilometre od tela 😉

julca80
27. jún 2009

neviem, nevsimla som si ziaden zub na vystupe 😕 Bodaj by to bolo len z toho. Pripadne len to prechladnutie, ale to by mala min. aj sopliky alebo bolest v hrdle al. kasel, ci nie?! 😨

sticker
autor
27. jún 2009

Do kelu Julik!!! Nestraš!!!! Aj keď čo si budeme nahovárať...najviac toho bolo v Londýne 😔 . Julik tá chrípka môže začínať aj ako prechladnutie. Čiže ak bude mať soplík atď. choď radšej k MUDr. Čo najskôr!!!!!!

sticker
autor
27. jún 2009

V prvom rade je vaše zdravie, ale........bez vás to stretnutie nebude ono!!!! ☹ 😢 😢 😢

jaduska
27. jún 2009

jani - pri tom všetkom, čo musím zvládať, mi nič iné neostáva, iba byť "tvrďas", hlavne voči chlapom, šak sú silnejšie pohlavie, nie? tak ich nebudem ľutovať predsa....

Julík -nemysli na tú prasaciu chrípku, už je aj tak na ústupe....možno je malá iba unavená z toľkého cestovania, pár stupňov teploty hore-dole....meraj jej častejšie a uvidíš...

dadulik
28. jún 2009

dobre ranko 🙄 mala mi dala budicek o siestej, takze sa teraz aj tak citim 🤐
juli, ako je dominicke ?

jaduska
28. jún 2009

bré ránko....som myslela, že budem dnes prvá 😀 😀 😀 😀 😀

dnes o 12-tej krstíme, tak držte palce, nech to dobre dopadne....

sticker
autor
28. jún 2009

Ahojky 🙂 Tak ja sa dnes výnimočne cítim dobre, klop, klop, klop 🙂 Vstala som o pol siedmej. Umyla som chodbu, kuchyňu, spálňu a kúpeľňu. Trochu dala do poriadku deti a až teraz pijem kávu - vlažnú 😒

sticker
autor
28. jún 2009

Jéj Dani!! Tak to moc držím palce, aby to Olívia zvládla a samozrejme aj Ty 😵 😉

dadulik
28. jún 2009

dani, neboj, krtinky prebehnu na jednotku 😉 😉 😵
teda jani, ty si toho postihala zavcas rana v nedelu 😲 😕 😅

sticker
autor
28. jún 2009

Neuveriteľné, ako mi dokáže Edo rozprúdiť krv 😠 . On si myslel, že do Bojníc ideme normálne doobeda. Že keď sa izby uvoľňujú do 10tej, tak máme nárok tam byť normálne celý deň. A že to tam budeme vlastne iba jedeň deň za 5tis 😅 😝 . A že v nedeľu prečo do desiatej, že to je málo. Tak som mu vysvetlila, že v nedeľu môžme ísť do ZOO a tým máme program na celý deň. A že to je stretko detí. Je to hlavne pre deti, aby sa spolu vyhrali a aby som si aj ja odpočinula a chvíľu len tak posedela....atď.
A Lucia že sa nečuduje tej čo to odhlásila 😝 😀 . Že za 5tis. sme si mohli spraviť kopec jednodňových výletov..... Jáj baby!!!! Idem podať športku 😀 😀

sticker
autor
28. jún 2009

Dadulik "krtinky" znie dobre 😀 😀 😀

sticker
autor
28. jún 2009

A ako je Jarovi? Už môže aspoň chodiť? 😅 😝

sticker
autor
28. jún 2009

No a idem aj polievku postaviť - už by sa patrilo 😅 😝 😀

dadulik
28. jún 2009

jani, teda ten tvoj edo, tiez radost 😒 😀 my pojdeme do tej zoo urcite v sobotu, lebo jaro by chcel stihnut este aj zamok pozret 😲 no neviem, podla mna tej zoo budeme mat az az 😖 mali by sme sa este dohodnut, kedy tu sobotu zacneme opekat, aby sme sa na tu hodinu dostavili vsetci 🙂 radsej skorej, aj koli detom, nech sa stihnu do vecera pohrat a unavit 😅
no jaro isiel dnes na dennu do roboty, ale mam vybielenu chladnicku, setku zeleninu aj rozky pobral, takze zrejme mu uz chuti 😀

sticker
autor
28. jún 2009

My sme tiež premýšľali nad zámkom.... Lenže z vlastnej skúsenosti viem, že Janku to baviť nebude. Ja som bola staršia keď sme tam boli a nebavilo ma tam chodiť pomalým krokom a zastavovať sa pri nejakých "exemplároch" a počúvať tetu... 😝
A ani Jul by nebavilo tak dlho sedieť v kočári..... Jedine, že vyženiem Eda samého 😀

dadulik
28. jún 2009

no vidis, mozme ich vyslat spolu, jaro s edom, to by bola dvojka 😀 😀 😀

sticker
autor
28. jún 2009

Obávam sa, že by si rozumeli 😀 😀 😀

sticker
autor
28. jún 2009

Ale Edo je hanblivý 😝 .

dadulik
28. jún 2009

to naozaj ???? 😲 😕 😅 😀

dadulik
28. jún 2009

kedy dame tu opekacku cca?? 😕
okolo stvrtej, ci piatej ? 🙂

sticker
autor
28. jún 2009

Tak to Dadulik netuším...... Ale to by mohlo byť okolo tej piatej. Lebo baby večerajú o šiestej, tak by sa najedli a potom ak by boli hladné by som im dala iba jogurt a Jul má aj tak kakao.

dadulik
28. jún 2009

vsak dohodneme sa na mieste asi v piatok 😉
casu na dohadovanie, a vypocitanie doplatku za ubytko a stravu bude dost aj ten piatok, ved tam dorazime okolo 3-4 a do vecera budeme len a len spolu vsetci 😀 😀 😀

sticker
autor
28. jún 2009

Ja som práve premýšľala, či máme niesť špekáčky a tak z domu, alebo kúpime v Prievidzi v Tescu....

sticker
autor
28. jún 2009

Dadulik myslíš, že môžem dať na kuracie prsia omáčku od Maggi, ale ona je originál na rybu, filé 😝 Ja som bola v tom, že mám doma omáčku na prsia... No ak nie, tak zbehnem do obchodu....

dadulik
28. jún 2009

jani, no neviem, ako to bude chutit 😒 ked je to urcene na rybu 😅
ja som myslela, ze tie spekaciky a chlieb zbehneme kupit priamo tam niekde, jeden pre vsetkych 😕 😅

dadulik
28. jún 2009

jani, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅 asi si bola pre tu omacku v obchode, co 🙂
my sa tak s malou nudime, az poobede mame ist ku svokrovcom na tie hody, a vonku je uplne zatiahnute 😒
tak som zacala pomaly balit do bojnic 😎 nachystala som si dve mensie cestovky, no ale prva je uz narvana, a to tam mam len uteraky, osusky, pyzama a hygienicke 😲 a do druhej som zacala spodne pradlo a satstvo pre malu balit 😕 no zrejme budem musiet este jednu tasku najst 😲 😅

sticker
autor
28. jún 2009

kuk 😎

sticker
autor
28. jún 2009

Dadulik nestraš 😕 . Ja by som nás chcela pobaliť do jednej tašky + batoh..... A tiež sa chystám od pondelka baliť 😀 😀

dadulik
28. jún 2009

no jani, pochybujem, ze vy styria sa zbalite do jednej tasky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved uvidis 😀 😀 😀 😀
tiez som si myslela, ale kdeze, aj ked clovek ide prakticky na dva dni, treba pobrat koli deckam vselico 😅 😕