• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
jani, fotky a video na FB .. ked chces kuk :slight_smile:
27. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mrknem :slight_smile:
27. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Tak som mrkla fotky až teraz pri káve :slight_smile: "Objavila" som na FB ďalšie spolužiačky zo základky :slight_smile:
Na dnes nemám žiadny program, ale ani mi to nejako nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko tak my sme hore od 7.00 a uz mam uvareny granadir :wink: chcem este povysavat , umyt kupelnu a vypadnut s babami von
28. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, jani, zase menis imidz :grinning: :sunglasses:
neviem, co sa robi zase s laurou, ale v noci bola 3x hore, a na stvrty ju jaro doniesol k nam do postele, lebo sa toho dozadovala :angry: tak sme okopani obaja statocne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my vyrazame do hodonina do obi, jaro si ide kupit rebrik, a ja ...... :confused: ako vzdy zrejme nic :confounded: len sa chcem tam v kauflande zastavit a nejake tvarohaciky malej kupit :slight_smile: minule tam bol origos tvarohac za 3 KC :astonished:
28. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad raz za čas treba zmeniť :wink: O chvíľu bude jeseň, tak bude znovu zmena :grinning:
Užite si výletík a kúp si niečo aj Ty na seba alebo pre seba :slight_smile: :wink:
28. aug 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky:slight_smile:

dadu dobrá správa hneď zrána poteší,tak sa teším s tebou,čo sa brata týka,určite sa z toho dostane.

čo sa týka noci,som prekvapená. dopadlo to veľmi dobre-klop,klop,klop-malá mi zaspala večer o deviatej a až o štvrtej ráno sa jej chcelo cikať,tak troška pustila do pyžamka,ale ostatné sa vypýtala docikať na šerblík.ozaj malinký mokrý fliačik bol na postieľke,asi tak 10x10cm.som z toho prekvapená,myslela som,že prvú noc to bude horšie.takže sme dali druhé pyžamko a krásne spinká bez pocikania:slight_smile: možno to teraz zvládneme a bude to lepšie a lepšie a zbavíme sa plienky:slight_smile: normálne mám z nej radosť:slight_smile:

plán na dnes nemám žiadny,okrem toho,že skočíme s malou asi na poštu a do obchodíku.a potom niečo uvarím.

jani-super fotečka:slight_smile:
28. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci teda Chiarka je šikulka :wink: :slight_smile:
28. aug 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ja v tom budem určite pokračovať,nevzdám sa,nakoľko si to dobre malá uvedomuje:slight_smile: mám z nej radosť,musím jej kúpiť nejaké "cucu" zato:slight_smile:
28. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lusi len tak dalej :slight_smile:
Ja uz mam umytu kupelnu aj povysavane cakam pokym doperie pracka a vyrazame von :wink:
28. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
Lusi super :wink:

no u nas,ked sa da,tak preco by sa nemohlo vsetko komplikovat...uz aj mm je xory...znova ma anginu :unamused: a dufam,ze ju budem mat aj ja,lebo ma troxa pobolieva hrdlo..dufam,ze sa tomu vyhnem...zacinam mat pocit,ze sme si zas nieco priniesli z KE..v zime tak tomu bolo a teraz zas :angry:
mala bola na kontrole...tak mame vydrzat...ze mozno v nedelu jej to uz prejde..no noc bola katastrofalna...kazdu pol hodku revala :confounded:

a este mi prisiel daky doporuceny list zo VZP...musim si ist dnes po neho...dufam,ze tam zas maju bordel :angry: :angry: :angry:
28. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Zuzi, keď sa darí.... :unamused: :frowning2: Roman angína, tvoj angína.....
28. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdarecek :slight_smile:
Ja som mala navstevu, potom rychlo povysavala a teraz robim len kyslu zemiakovu s vajickom na tvrdo.
Normalne sa potim "ako somar v kufri". :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ... tak ja som povysavala a varim, lebo na obed cakam navstevu .. roman v izolacke :grinning: ale uz mu je lepsie, urcite mu uz zabraju atb a ja si myslim, aj ked on tomu neveri, ze mu cely priebeh zmiernuje aj to, ze mu od uplneho zaciatku co mu bolo zle, vnucujem oscilococcinum :slight_smile: sa mi zda, ze aj nele to minule pomohlo, tak som to naordinovala aj jemu ...

a co sa tyka toho varenia ... nasla som recept na pecenu kacku, ktora sa pecie 13 hodin!!!! .... tak reku skusim, tak som ju supla do rury o polnoci na 90 stupnov, rano o siedmej som teplotu zvysila na 120 a o chvilu sa nu idem kuknut ... hodinu pred koncom ju mam odkryt, potriet medom a dopiect pri vysokej teplote ... tak drzte palce, nech nemame obedove fooo paaaa :sweat_smile:
28. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, je mi vanesky velmi luto, ja len pocujem slovo afta a bolia cele usta ... chudatko malicke, sa vobec nedivim, ze nemoze spat ...
28. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeminenky daduš, tak to je super s tým tvojím bratom, asi ste si všetci poriadne vydýchli, teraz len už aby sa pozbieral psychicky, ale keď má aspoň trošku z tvojej povahy, tak to zvládne..... odkáž mu, že aj keď ho nepoznáme, tak mu držíme palce, nech sa čím skôr vystrábi..... :wink:

Jani - dík za IP, len som musela Sandre vysvetliť, čo je to deravá hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Deni - to ťa obdivujem, že robíš jedlo, ktoré sa pečie 13 hodín... :astonished: :grinning:

Lusi - tak Kiarka/Chiarka (neviem ako sa píše :dizzy_face: ) je teda šikovná.

Inak ja som pri Sandre mala takú nepremokavú plachtu na veľkú posteľ - z vrchnej strany bolo froté a zo spodnej to bolo akoby gumené, takže matrac ostal suchý aj pri nehode. Len treba také plachty aspoň 2 alebo 3, aby sa dalo striedať, lenže odvtedy som ich nikde nevidela. Ale zas na druhej strane, keď som spala pri Sandre na posteli a mala tú plachtu natiahnutú, tak som sa strašne potila, ale to bolo skôr mojím tukom, lebo San bola v pohode, tak nefjem..... :confused: :confused: :confused:
28. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a anginošom prajem skoré uzdravenie, mňa hrdlo ešte stále bolí, ale má to výhodu - aspoň toľko nejem a jedno je dobré, že nemám teplotu. Večer nám dorazil domov polovičiak, ale od rána je na očnom...
28. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni..no kacku lubim mnam mnam :wink: ale mm ju nemusi..no 13h by som ju asi ani ja nepiekla :grinning: ale recept mozes poslat :grinning:
Jadus take plaxty napriklad predavaju aj na mmb..alebo aj ikea ix vraj ma :confused: teda len v jednom rozmere...musim i ja daku kupit...ale tak este do decembra mame cas :grinning:

ja som sa vybrala trosku po obxodox poxodit..no poviem vam..normalne nezvyk,ked som sama bola..vsak ja vsade s malou xodim :sunglasses: :grinning:
28. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže kočky,doteraz som sa "hrala" s výrobou "podložky" pod plachtu do postieľky.

jaduš-malá sa píše Chiara, ono sa to len vraví ako Kiara,takže si to napísala dobre aj tak či tak.

mm dnes príde vraj neskôr z práce,tak som s malú sama.

zuzi aj si si niečo kúpila?
28. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - tak to ti závidím - ja som sama nebola v obchode ani nepamätám a tak skoro asi ani nebudem....

lusi a ako si tú podložku vyrábala?
28. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby všimli ste si túto tému?

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=109792&vGroupOffset=0

som mala ráno 100 chutí im to trošku pokaziť a napísať, že nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mi to pripadá ako román z červenej knižnice, ale asi ju dám prečítať tej mojej polovičke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi nekupila som nic...teda len malej nieco :grinning: mne netreba, ja sa uskromnim :grinning:

jadus az teraz som si ju vsimla,ked si hodila link...dnes dako neni cas na net...teraz som dovarila polievku a o xvilu sa xystam dat robit cesto na buchty na pare..
28. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani ale veď my vieme, že naši chlapi sú tí naj :grinning: No načo to budem niekde vypisovať :sunglasses:
28. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak Deni tá kačka - mňam :dizzy_face: . Ja verím v tvoj úspech a žiadne fooo paaa :wink: :slight_smile:
Dani si ma pobavila s tým tvojim "potiacim sa tukom" :grinning: :grinning: :grinning: Takže keď budem chcieť schudnúť, stačí šupnúť do postele podložku :grinning: Ale tak dá sa aj príjemnejšie v posteli chudnúť :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pozmyvala podlahy este mi ostala detska a spalna :wink:

Zuzi veru sama po obchodoch som nebola ani nepamatam :confounded:

Deni ty si sikovna kucharka ked mam dajaky recept od teba vzdy sa to podari a davno som nerobila tu dobru svieckovu :slight_smile:

Chorym zelam skore uzdravenie :wink:
28. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poobede ma Jarino akciu z roboty ja ze budem s babami sama ale prisla neter ze zoberie obidve baby von tak si budem uzivat doma to ticho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaduš no nič moc,zlepila som dva také igelity dokopy,natiahla som to na celú postieľku,prikryla ešte dvomi plachtami,aby nešušťálo a aj tak trochen šuští:slight_smile:
28. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, okrem rebrika sme nekupili nic :frowning2: nic som ani nevarila, hned jak sme dosli, mala bola upistana z toho hicu vonku, ja som po ceste dostala kramy :confounded: takze sme spali obidve :sweat_smile: chystala som sa dnes napastovat sedacku a umyt dolu plavacky, ale sak robota neutecie :sunglasses:
no a mala bola tak urevana, ze si sama plienku natiahla na spanie, takze tak pokracujeme my :frowning2:
deni, kokso, ze 13 hodin :astonished: :astonished: :astonished: na to by som sa teda nedala, ved tolko elektriny spalis :grinning: ale jednu kacicu mam v mrazaku, tak ju budem musiet niekedy upiect, nemas recept na nejaku "kratsiu" proceduru ? :sweat_smile: :grinning:
28. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posúúúvam...
28. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak konecne sedim :wink: umyla som dve okna,pozehlila som ,pracka este perie a stihla som spalit aj zaclonu :confounded:
28. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok