• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Jarino len som pozerala nový leták Nay a tam som taký videla, ach jaj.... No keď budem veľká kúpim si a kúpim! :grinning:
29. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
V telke je zase veľké ......... :angry: Mala by som nejaké fotky skúsiť... ale nejako nemám tú správnu náladu :unamused:
29. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha ... prva??? :confused:
dobre ranko :wink:
30. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko druha :slight_smile:
Dnes varim na obed toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3584
30. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni ako je Romanovi?
30. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romanovi je lepsie co sa tyka teploty a hlavy, ale stale ho hrozne boli hrdlo ... ale tak snad uz aj to pomaly zacne ustupovat ...
30. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to vyzera fajne ... ja som vcera nalozila tu cigansku podla MMB, tak som na to zvedava ...
30. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko všetkým....

Jani - k tej predĺženej rodičovskej - je lepšie byť na RD ako nezamestnaná, lebo síce nedostaneš ani fuka (teda ak dieťa nemá dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav), ale štát za teba platí odvody a počítajú sa ti roky do dôchodku. Ak sa však prihlásiš na úrad práce, tak tie roky sa nepočítajú do odpracovaných. A podporu aj tak nedostaneš, takže ak už bez peňazí, tak lepšie na rodičovskej ako nezamestnaná. Teda aspoň tak to bolo kým som ešte stíhala sledovať zákony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Na rýchlo vás pozdravím...až teraz som si sadla od rána.... To domáce kura..no neviem čo to je za čudo, ale dve hodiny varím polievku a stále je to také polotvrdé :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale tak do jedenástej snáď obed bude. Aj to stehno z toho v trúbe je tvrdé... Ale sliepka to nie je, teda aspoň dúfam :sweat_smile: .
My budeme mať jaternice, kapustičku a zemiaky, mňam. A ocino si robí kapra...tak vymením za jednu jaternicu :grinning:
No utekám vyvesiť prádlo.
Deni super, že to Romanovi prechádza. Naozaj to potrebuje vyležať a snáď už bude mať dlho, dlho pokoj :slight_smile:
30. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani a máš veru pravdu o tej predĺženej rodičovskej.... Veď sa skúsim aj tu v meste na úrade na to popýtať. Ja som mala veľmi milú pani - na mojom písmenku, tak snáď bude ochotná aj ďalej :slight_smile:
denis - mne na hrdlo pomohli tie tabletky z lišajníka - volajú sa ISLA - u nás stojí 30 tabl. 6€, drahé, ale fakt zabrali, nič iné som nebrala a hrdlo pomaly prestáva bolieť
http://jarino.wz.cz/tima_lezi.png

trochu som pracoval
len sa mi to este celkom nepodarilo
Stick,kuk.
30. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, konecne od vcera obeda som sa sem dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala vcera nakoniec zaspala po dvoch hodinach zaspavania, po pol hodke sa prebudila na to, ze je pocurana postel :angry: (a to sa predtym 3x vycikala do serbla !!!), tak som jej hodila plienku, a spala este hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vecer ma jaro neskutocne vytocil tym, ako nejavil zaujem o dianie v baraku a lezal pred tv :angry: tak som isla skoro spat, aspon som sa vyspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano sme s malou boli v kostole, peciem kuracie prsia v alobale, zabalila som tam vsetko mozne co som doma mala :grinning: tak snad to bude dobre :sweat_smile: este ryzu k tomu a od vcera mame dve podkovicky kapra.
A ja cakam, co za program dnes jaro vymysli, a on sa zobral, ze ide von natierat taku ohradu co mame pre "buduceho" psa :angry: :angry: :angry: :angry: akoze, pochybujem, ze v nej niekedy bude pes, hlavne ze vytrepal 600 KC za farbu ! :rolling_eyes: slak ma moze trafit z takychto veci.....
takze dnesny den zase nula bodov :zipper_mouth:
30. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad mne dal ocino kapra, ale teda vôbec mi to nechutí :sweat_smile: Ja tam cítim stále blato a tých kostí, bože! Janka to nechce, tak skúsim Julku keď sa zobudí :slight_smile: Ani Edo to nemá rád :grinning:
30. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A to kura nakoniec nebolo kura, ale "chlap" od kuraťa :grinning: Ty kokšo tri hodiny som piekla jedno stehno a prababina to zjedla za 10 min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O tretej má prísť maminka z Tatier, tak sa teším, ale malé sa tešia najviac :slight_smile: To bude zase kriku :dizzy_face:
30. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ... my sme klasicky cele doobedie boli vonku, chodili sme po ihriskach medzi panelakmi v okoli :slight_smile:
musim teda priznat, ze nielenze mi roman teraz nic nepomaha ale navyse musim robit vsetko pre to, aby sa k nemu co najmenej priblizovala nela a to je teda fuska ... tak sme furt von ... ale tym padom skoro nic ineho nestiham :grinning: lebo ked je roman v praci, tak spolu s nelou aj poupratujem aj navarim ... ale toto je teda vycerpavajuce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta ciganska je mnam mnam :slight_smile:
30. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak asi ste nemali toho kapra dobre spraveneho, ak si tam nieco citila :unamused: julke by som to urcite nedavala jest :astonished: lebo mozes prehliadnut tenke male kosticky a bude katastrofa :fearful:
dieta mi uz spi vyse hodiny, ale sak to bolo zase dlhe zaspavanie :rolling_eyes: nakoniec si znova vypytala plienku, takze konstatujem, ze to nema vyznam....
a prave som kukala na webe deichmanna, nejake jesenne topky pre malu, jedny sa mi tam pacia a jaro, ze chodme ich dnes rychlo kupit :confused: :confused: :confused: no ale sa mi nechce, ani neviem, ci dnes maju otvorene, museli by sme pol hodku cestovat autom :rolling_eyes:
30. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad to robil ocino a on ho robil klasicky - dve hodiny v mlieku, potom korenie, citrón a do trúby. Ale riadne som to prezrela. Jul aj tak chcela uhorku a trochu zemiakovej kaše zjedla. Teraz odjedá Edovi :angry: . Ten má kapustu a jaternice. :slight_smile:
30. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A u nás to vyzerá, že Jul bude mať topky ešte z jari :sweat_smile:
30. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som jej dala jedny 23 tenisky cez týždeň do obchodu, no hrôza! Bolo vidieť, že sú jej veľké a teda riadne v nich šmatlala :grinning: . Akurát na zimu budem musieť niečo pozrieť. Nejaké super teplé snehulky, ktoré bude môcť nosiť aj keď nebude sneh .
30. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si dobre pospala a ostatna cast rodiny este spi :wink:

Deni to ti verim ze nic ine nestihas ked si s Nel stale vonku :confounded:
30. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadus mi sme boli vcera v deichmane aj u batu a podla mna nic poriadne na jesen tam este nemali :confounded:
30. aug 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, my kapra vysmazame, mozno preto sa ti zdal "smradlavy" ked bol peceny este aj s korenim :sweat_smile: neviem...
leni, ja som kukla ich letak, mne sa tam pacia jedny topanky, take vyssie pre malu, mozno aj na miernu zimu a prave sme sa teda rozhodli, ze ideme, tak snad kupime :sunglasses:
30. aug 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ahojte. Trošku nás posuniem, nech nehľadáte :slight_smile: Ja mám už mančaft uložený, Edko v robote, ale tak mal by aj čoskoro prísť a ja už nič nerobím dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ani zajtra :grinning: Normálne začínam byť nervózna zo začiatku šk. roka. Aj smutno mi je, že to tak neskutočne rýchlo všetko letí :unamused:
30. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani počkaj ako budeš o rok koncom prázdnin stresovať :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
30. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja viem Dani :frowning2: Veď ja už aj teraz panikárčim, keď si predstavím, že pôjde Jaja do školy :pensive:
30. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani a San sa teší? Ja Ti trochu závidím, že budeš doma... aj keď neviem, či budeš mať toľko času, ako by si si predstavovala :confounded:
30. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mna sa nela dnes pytala ci aj ona uz pojde do skoly :grinning: :grinning: :grinning:
a ked som jej menovala, ze este rok do jasliciek, potom tri roky do skolky a az potom do skoly, tak mi to prislo, ze to je este daleko ... ale pritom viem, ze sa ani nenazdam ....
30. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vstávame spachtoši :sunglasses: :slight_smile:
31. aug 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok