Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
29. aug 2009

Jarino len som pozerala nový leták Nay a tam som taký videla, ach jaj.... No keď budem veľká kúpim si a kúpim! 😀

sticker
autor
29. aug 2009

V telke je zase veľké ......... 😠 Mala by som nejaké fotky skúsiť... ale nejako nemám tú správnu náladu 😒

denisse
30. aug 2009

fiiiiha ... prva??? 😕
dobre ranko 😉

lenca13
30. aug 2009

Dobre ranko druha 🙂
Dnes varim na obed toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3584

lenca13
30. aug 2009

Deni ako je Romanovi?

denisse
30. aug 2009

romanovi je lepsie co sa tyka teploty a hlavy, ale stale ho hrozne boli hrdlo ... ale tak snad uz aj to pomaly zacne ustupovat ...

denisse
30. aug 2009

leni, to vyzera fajne ... ja som vcera nalozila tu cigansku podla MMB, tak som na to zvedava ...

jaduska
30. aug 2009

Bré ránko všetkým....

Jani - k tej predĺženej rodičovskej - je lepšie byť na RD ako nezamestnaná, lebo síce nedostaneš ani fuka (teda ak dieťa nemá dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav), ale štát za teba platí odvody a počítajú sa ti roky do dôchodku. Ak sa však prihlásiš na úrad práce, tak tie roky sa nepočítajú do odpracovaných. A podporu aj tak nedostaneš, takže ak už bez peňazí, tak lepšie na rodičovskej ako nezamestnaná. Teda aspoň tak to bolo kým som ešte stíhala sledovať zákony 😝

sticker
autor
30. aug 2009

Ahojte. Na rýchlo vás pozdravím...až teraz som si sadla od rána.... To domáce kura..no neviem čo to je za čudo, ale dve hodiny varím polievku a stále je to také polotvrdé 😠 😝 . Ale tak do jedenástej snáď obed bude. Aj to stehno z toho v trúbe je tvrdé... Ale sliepka to nie je, teda aspoň dúfam 😅 .
My budeme mať jaternice, kapustičku a zemiaky, mňam. A ocino si robí kapra...tak vymením za jednu jaternicu 😀
No utekám vyvesiť prádlo.
Deni super, že to Romanovi prechádza. Naozaj to potrebuje vyležať a snáď už bude mať dlho, dlho pokoj 🙂

sticker
autor
30. aug 2009

Dani a máš veru pravdu o tej predĺženej rodičovskej.... Veď sa skúsim aj tu v meste na úrade na to popýtať. Ja som mala veľmi milú pani - na mojom písmenku, tak snáď bude ochotná aj ďalej 🙂

jaduska
30. aug 2009

denis - mne na hrdlo pomohli tie tabletky z lišajníka - volajú sa ISLA - u nás stojí 30 tabl. 6€, drahé, ale fakt zabrali, nič iné som nebrala a hrdlo pomaly prestáva bolieť

lenca13
30. aug 2009

http://jarino.wz.cz/tima_lezi.png

trochu som pracoval
len sa mi to este celkom nepodarilo
Stick,kuk.

dadulik
30. aug 2009

caute, konecne od vcera obeda som sa sem dostala 😝 mala vcera nakoniec zaspala po dvoch hodinach zaspavania, po pol hodke sa prebudila na to, ze je pocurana postel 😠 (a to sa predtym 3x vycikala do serbla !!!), tak som jej hodila plienku, a spala este hodinu 😝
vecer ma jaro neskutocne vytocil tym, ako nejavil zaujem o dianie v baraku a lezal pred tv 😠 tak som isla skoro spat, aspon som sa vyspala 😝
rano sme s malou boli v kostole, peciem kuracie prsia v alobale, zabalila som tam vsetko mozne co som doma mala 😀 tak snad to bude dobre 😅 este ryzu k tomu a od vcera mame dve podkovicky kapra.
A ja cakam, co za program dnes jaro vymysli, a on sa zobral, ze ide von natierat taku ohradu co mame pre "buduceho" psa 😠 😠 😠 😠 akoze, pochybujem, ze v nej niekedy bude pes, hlavne ze vytrepal 600 KC za farbu ! 🙄 slak ma moze trafit z takychto veci.....
takze dnesny den zase nula bodov 🤐

sticker
autor
30. aug 2009

Dad mne dal ocino kapra, ale teda vôbec mi to nechutí 😅 Ja tam cítim stále blato a tých kostí, bože! Janka to nechce, tak skúsim Julku keď sa zobudí 🙂 Ani Edo to nemá rád 😀

sticker
autor
30. aug 2009

A to kura nakoniec nebolo kura, ale "chlap" od kuraťa 😀 Ty kokšo tri hodiny som piekla jedno stehno a prababina to zjedla za 10 min 😝
O tretej má prísť maminka z Tatier, tak sa teším, ale malé sa tešia najviac 🙂 To bude zase kriku 😵

denisse
30. aug 2009

caute ... my sme klasicky cele doobedie boli vonku, chodili sme po ihriskach medzi panelakmi v okoli 🙂
musim teda priznat, ze nielenze mi roman teraz nic nepomaha ale navyse musim robit vsetko pre to, aby sa k nemu co najmenej priblizovala nela a to je teda fuska ... tak sme furt von ... ale tym padom skoro nic ineho nestiham 😀 lebo ked je roman v praci, tak spolu s nelou aj poupratujem aj navarim ... ale toto je teda vycerpavajuce 😝 😀 😝

denisse
30. aug 2009

a ta ciganska je mnam mnam 🙂

dadulik
30. aug 2009

jani, tak asi ste nemali toho kapra dobre spraveneho, ak si tam nieco citila 😒 julke by som to urcite nedavala jest 😲 lebo mozes prehliadnut tenke male kosticky a bude katastrofa 😨
dieta mi uz spi vyse hodiny, ale sak to bolo zase dlhe zaspavanie 🙄 nakoniec si znova vypytala plienku, takze konstatujem, ze to nema vyznam....
a prave som kukala na webe deichmanna, nejake jesenne topky pre malu, jedny sa mi tam pacia a jaro, ze chodme ich dnes rychlo kupit 😕 😕 😕 no ale sa mi nechce, ani neviem, ci dnes maju otvorene, museli by sme pol hodku cestovat autom 🙄

sticker
autor
30. aug 2009

Dad to robil ocino a on ho robil klasicky - dve hodiny v mlieku, potom korenie, citrón a do trúby. Ale riadne som to prezrela. Jul aj tak chcela uhorku a trochu zemiakovej kaše zjedla. Teraz odjedá Edovi 😠 . Ten má kapustu a jaternice. 🙂

sticker
autor
30. aug 2009

A u nás to vyzerá, že Jul bude mať topky ešte z jari 😅

sticker
autor
30. aug 2009

Som jej dala jedny 23 tenisky cez týždeň do obchodu, no hrôza! Bolo vidieť, že sú jej veľké a teda riadne v nich šmatlala 😀 . Akurát na zimu budem musieť niečo pozrieť. Nejaké super teplé snehulky, ktoré bude môcť nosiť aj keď nebude sneh .

lenca13
30. aug 2009

Ja som si dobre pospala a ostatna cast rodiny este spi 😉

Deni to ti verim ze nic ine nestihas ked si s Nel stale vonku 😖

lenca13
30. aug 2009

Dadus mi sme boli vcera v deichmane aj u batu a podla mna nic poriadne na jesen tam este nemali 😖

dadulik
30. aug 2009

jani, my kapra vysmazame, mozno preto sa ti zdal "smradlavy" ked bol peceny este aj s korenim 😅 neviem...
leni, ja som kukla ich letak, mne sa tam pacia jedny topanky, take vyssie pre malu, mozno aj na miernu zimu a prave sme sa teda rozhodli, ze ideme, tak snad kupime 😎

sticker
autor
30. aug 2009

No ahojte. Trošku nás posuniem, nech nehľadáte 🙂 Ja mám už mančaft uložený, Edko v robote, ale tak mal by aj čoskoro prísť a ja už nič nerobím dnes 😝 A ani zajtra 😀 Normálne začínam byť nervózna zo začiatku šk. roka. Aj smutno mi je, že to tak neskutočne rýchlo všetko letí 😒

jaduska
30. aug 2009

jani počkaj ako budeš o rok koncom prázdnin stresovať 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

sticker
autor
30. aug 2009

Ja viem Dani ☹ Veď ja už aj teraz panikárčim, keď si predstavím, že pôjde Jaja do školy 😔

sticker
autor
30. aug 2009

Dani a San sa teší? Ja Ti trochu závidím, že budeš doma... aj keď neviem, či budeš mať toľko času, ako by si si predstavovala 😖

denisse
30. aug 2009

a mna sa nela dnes pytala ci aj ona uz pojde do skoly 😀 😀 😀
a ked som jej menovala, ze este rok do jasliciek, potom tri roky do skolky a az potom do skoly, tak mi to prislo, ze to je este daleko ... ale pritom viem, ze sa ani nenazdam ....

sticker
autor
31. aug 2009

Vstávame spachtoši 😎 🙂