Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
31. aug 2009

tak sme doma z lidlu, mala este nespi 😝 totalne vybrakovane, ako inak 😠 tie vesticky s trickami vobec nemali, pyzamka iba male alebo obrovske cisla, tak som malej kupila dvoje teple protismykove ponozky a dvoje spodne pradlo (inak cenu mali 1,99€ a doma kukam na blocek ze 2,99€ 😠 😠 😠 ) a sebe som si kupila ponozky, ze dievcenske 😀 potom sme isli do tesca, tam svagrina svojej malej kupila nadhernu vesticku, teplaciky, a ja sebe konecne nohavicky, uz bolo treba, len 44 sa mi zdali obrovske 😕 tak som si zobrala 42, no a veru ledva ledva 🤐

julca80
31. aug 2009

aj u nas sa uz oddychuje 🙂

dadusik, tebe a najma tvojmu braskovi prajem vela sil ☹

Ja som sice este nepozerala topanky pre Domininku, ale na 100% som si ista, ze musime kupit nove. Lebo papucky co som jej kupovalal pred letom, tak su jej uz LTT, dokonca jej uz palec "vykuka". 😅
Neviem aku bude potrebovat velkost, ale pravdepodobne to bude velkost 26, snad nie viac. 😒
No hold, ma nozku ako "lyzu". 😀

julca80
31. aug 2009

Leni, co sa tyka skolky, tak som zatial dohodnuta s riaditelkou, ze sa jej mam do 15.septembra ozvat, zatial si ju zapisala, ze nastupi. Ale urcite ju tam nedam, kym nebudem mat pracu. 😕

lenca13
31. aug 2009

julik snad sa bude dat potom s nou dohodnut 😕

Ja som tiez este nekupovala topanky jedny su nam dobre od jari ale tie nosime na doma a v pivnici mam po Radke 24 len sa mi zdaju dost velke 😖 ked bude treba tak kupime

lusinda2000
31. aug 2009

no dadu,tak vám nákup moc nevyšiel.ale aspoň niečo si pokúpila.

ja budem musieť malej na zimu pokúpiť nejaké veci,určite jej ešte musím kúpiť gaťky,včera mi segra vravela,že v tescu majú na baby pekné,tak musím tam niekedy skočiť omrknúť.a na zimu nám bude treba pančušky,ale to ešte tak nenáhli,veď je vonku ešte príjemne a ešte len končí leto.

julik: 26??????????? dominika má teraz 25?to má teda riadnu nožisko🙂

julca80
31. aug 2009

Leni, v to dufam, ze sa s nou potom nejako dohodnem. 😖 Ak nie, tak som nahrata. ☹ 😠
Inac to je tiez bordel, nechapem, naco si nabrala tolko deti do skolky, ked ich teraz nema kde dat?! 😠
Rodicia tych mladsich deti do 3rokov s tym pocitali, ze bude s ich detmi ratane, ale teraz to tak vyzera, ze p. riaditelka ich vlastne nema ani kam dat. 😒
.....nemam slov.... 😠 🤐

julca80
31. aug 2009

lusi, veru ma 😝 😀 Taku uzku a dlhu. 😒 Ohromna kombinacia, ze?! 😅

dadulik
31. aug 2009

teda dominika ma fakt velku nozicku 😅 laura ma teraz 23, a tie jesenne som jej kupila 24, a veru jej ani nie su velke 🙂
nam na zimu okrem cizmiciek, zimnej ciapky a overalu do snehu netreba nic 😉 pancusky, rifle, menzestraky, bundy, svetrik, mikinky mame 😉

lusinda2000
31. aug 2009

dadulík,tak to máš celkom dobré, nám je všetko malé,aj mikiny,tepláčky, čiapočky...takže všetko musíme pokúpiť. samozrejme nie vo veľkom počte,aby to stihla vynosiť. a overal aj nám treba,snáď ho využijeme🙂

lenca13
31. aug 2009

Jul to co je potom za riaditelku?

Nam na zimu treba topanky a to obidvom 😖a to nehovorim co nas ake poplatky cakaju v skole a k tomu este kruzky

Timea ma dost oblecenia na zimu iba pancuchy nam chybaju

denisse
31. aug 2009

tak ja sa este len chystam pretriedit nele satnik ... sandalky donosila 22ky, uz jej z nich v poslednej dobe vykukali velke palce, ale na koniec leta sa uz nove neoplatilo ... dnes som jej obula take sandalky, co jej nasi kupili na jar a boli jej velke .. su to 23. su jej akurat a su to take polosandalky, takze teraz sa snad budu hodit ...

denisse
31. aug 2009

a o chvilu ideme do jasli a potom pojdeme pesi do parku, je tu nejaka akcia na koniec prazdnin, tak tam budu kapely a ktovie co este, tak sa tam pojdeme pozriet ...

lusinda2000
31. aug 2009

a kde máme janku?

dadulik
31. aug 2009

lusi, zeby zadriemkala s malymi ? 😅

sticker
autor
31. aug 2009

Tu som 🙂 Nespala som, ešte som triedila veci a fotila čo by som chcela predať.
Deni a Ty aj dnes do roboty? Či sa iba pomoceš, kým je Nel v jasličkách? A Romanovi je ako?
Ja mám nejaká predjesennú depku, alebo čo 😝

lusinda2000
31. aug 2009

posúúúvammm🙂

denisse
31. aug 2009

tak sme doma ....

jani, dnes som v praci nebola, ale tie dve hodky co bola v jaslickach, som sedela v pizzerke s notebookom a robila som 😀

a na akcii na zaver prazdnin sme dopadli tak, ze sme s revom isli domov 😝
najprv bola nela absolutne nadsena, okrem koncertu tam bol kolotoc, trampolina, poniky, hojdacky ... tak sme kupili vstupenku na trampolinu, skakala ako blazon, potom sa zacinal nejaky koncert, tak doslova vyskocila z trampoliny, ze ideme pozerat a cestou nas zastavili dvaja reporteri miestnej telky, ze ako sa nam paci atd a kym som im odpovedala na tych par otazok, tak nela mravcala a potom sa rozplakala, ze chce ist domov ... neviem, ci ju vystrasili, ci co, ale uz ju nezaujimalo nic ... tak sme o chvilu isli, cestou sa este zastavili na nasom ihrisku, tak tam sa ukludnila a prisli sme domov ... 😝

jaduska
31. aug 2009

Deni a na trampolínu ju pustili? My keď sme boli v Podhájskej, tak tam až od 3 rokov mohli deti 😨

Julči - aj naša Sandra má takú nohu - veľmi úzku a veľmi dlhú, takže máme problém kúpiť topane. Lili má teraz č.23, to jej je akurát. Na jeseň som jej kúpila u Baťu ešte v lete 24-ky a na čižmy by som chcela ísť do Deichmana, už je aj v BJ, len ma Zuzka musí ponavigovať, že kde 😝
Čo sa týka oblečenia, tak nám treba ďalšiu skrinu, lebo sa to len zbiera a zbiera. Už som nejaké veci po Sandre radšej poslala ségre, lebo to fakt nemám kam dávať, všetky postele plné space bagov s vecami a kým mi do toho Boba dorastie, tak sa to aj rozpadne. Sandra bola dlho jedináčik, tak jej každý nakupoval...

Dadu - ja som si v tescu tiež kupovala nohavičky - F a F - veľ.44 a veru ti poviem, že sú mi veľké. Aj pre Bobu som tam konečne kúpila gaťušky, ktoré jej nepadajú - klasika biele, bavlnené, Cherokee - spodné prádlo pre deti mám najradšej biele

jaduska
31. aug 2009

Boba cez deň nespala, tak zaľahla už od šiestej a pekne hajká, len Oli má dnes asi deň blbec, lebo všeho-všudy spala možno hodinu dokopy za celý deň.... 😒 Teraz som ju uložila, zaspala pri kojení a už ju počujem "rozprávať" 😒

zuzla2
31. aug 2009

ahojte...
tak uz to i na mna dolahlo..aj ja som xora... 😒
mala uz je ok..vsak uz to je vidno aj na zaspavani..nie a nie ju uspat...teraz ju uspava tatino a nic nerobi len krici mamka,mamkaaa... 🙄
my sme uz v podstate zasobeni aj na zimu...bundy,vetrovky mame..akurat este nejake teplejsie puncosky by bodli..aj ked urcite budu dobre dake z min. roka...no a este overal alebo oteplovacky a cizmicky..tie budeme kupovat isto tiez v Deichmanne..my uz len tam malej kupujeme...
jesenne sme jej teraz jedny kupili..jedny ma este z jari..len ma troxa okopane predy,lebo su lakovane...a ma este botasky..
dnes sme po ceste z poistovne skocili do Lidla..ale u nas to uz bolo viacmenej vybrakovane..sice som xcela len puncosky,ale neva...
nohavicky som si uz aj ja kupovala z Tesca a neviem teda co za cislovanie tam maju..ale na svoju velku rit som v poho obliekla velkost L 😀 😀 😀

Jadus ako to ti vysvetlit..hadam len troxa poznas BJ..je to na mieste byvalych mliekarni 😎 t.j, ked pojdete ako keby smerom od SK do BJ, tak po lavej strane oproti Lidl 😀 to urcite nepriehladnete...cize zo stanice budete musiet ist znova smerom na SK....a urcite skocte aj do Kik-u..tam sa da tiez dobre vysantit 😀

julca80
31. aug 2009

achojte, malu som pred chvilou ulozila a uz aj mam nazhavenu Joj-ku. 😉
Panelak nam uz fici! 😀

Poobede sme boli na bicykloch, boli sme aj na novom ihrisku u nas pri jazere a dokonca tam bol aj nafukovaci hrad. Takze Domca sa vysantila dosytosti.

zuzla2
31. aug 2009

ten prispevok som musela pisat tak rozkuskovane,kedze nakoniec som musela ist aj ja uspavat...
ja pozeram Panelak...konecne nieco normalne na pozeranie 😀 😀 😀 😀 😀

julca80
31. aug 2009

jadus, to znie milene, ze Oli sa "rozprava" 😉 😀

julca80
31. aug 2009

zuzi, no konecne nam zacalo aj nieco na pozeranie v telke, ze?! 😅 😀
Ty sa hlavne poriadne vyliec, nech ti je uz lepsie. ☹

dadulik
31. aug 2009

ahojte, my sme sa o stvrtej rozhodli, ze ideme zavarat slivky zo stromu u svokrovcom 😝 takze sme skoncili pred chvilou, ale mame 23 poharov 😀
a ideme chvilu kuk dvd a konecne spat 😔

lenca13
31. aug 2009

Uz som doma s kamoskou sme dobre pokecali najedli a dali si aj dobre vinko 🙂
Zajtrra snad vyrazime trochu do prirody a pozriet svokra ved sme tam boli ani nepamatam 😖

denisse
31. aug 2009

zenusky, ja zajtra idem do prace, tak sa zastavim az vecer ... tak sa tu majte pekne zajtra ... 😀

jaduska
31. aug 2009

Zuzi - dík za vysvetlenie, práveže BJ až tak veľmi nepoznám - akurát Dlhý rad a viem sa dostať do centra zo stanice 😀 😀 😀 Ale keď tam pôjdeme a nebudem to vedieť nájsť, tak ti určite zavolám a budeš mi robiť GPS 😉

Lenči - tebe len závidieť ten pohodový život (v dobrom, samozrejme)

Deni - príjemný deň v práci...

Dadu - mne sa jany vyhrážal, že mu ktosi sľúbil černice na zaváranie, ale našťastie nedoniesli....mne sa tak nechce babrať so zaváraním, že až....

Julči - keby si dnes počula čo všetko dnes Oli "nakecala" a večer v kuse kričala - nieže sa zlostila, ale asi testovala intenzitu svojho hlasu

Lusi - furt zabudnem napísať, aká je Chiarka šikovná, že už ani v noci neplienkuje. Naša Boba sa dnes toľko krát pocikala cez deň, že mám chuť sa vrátiť späť k plienkam. Stále iba utieram mláčky a periem gaťky. Ale keďže máme ďalšieho plienkoša, tak musím vydržať, lebo kupovať plienky dvom deťom ide dosť do peňazí....

A Jani - ešte nedepkuj, ešte bude babie leto.... 😉

dadulik
1. sep 2009

dobre ranko spachtosi 😎
dnes absolutne netusim, co robit 😒 ziadny program, teda okrem varenia, urobim rajcinovu polievku a palacinky 😝

jarinosk
1. sep 2009

Bre ranko!

my sa balime a ideme pozriet sem:

http://sk.wikipedia.org/wiki/Veľký_Lopeník

http://www.moskyt.net/view.php?cisloclanku=2005...

pozrieme sa z rozhladne po okoli,snad si opecieme spekacky a kedze odtial pochadzam pojdeme pozriet aj dedka.