Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
1. sep 2009

Ahojte. Dad aj ja robím palacinky 🙂 Za celé leto sme ich mali dvakrát. Tak nech sa posledný deň doma Jaja pochutná 🙂
A program tiež nemám. Edo už druhý týždeň robí nočné a to je o ničom. Veď to poznáš Dad. Ani poriadne upratať nemôžem a na všetko sama. 😒
Dad ešte IPčko máš, prosím 🙂

julca80
1. sep 2009

ranko, my sme dnes vstali nieco po 8mej, az som vlastnym ociam neverila, ze je tolko hodin 😀
My dnes nic specialneho nerobime, doobeda vybehnem s malou von a poobede pojdeme asi znova na bicykle.

Baby, ste mi chute narobili, normalne rozmyslam, ze spravim par palaciniek aj ja. Tie sme nemali, ani nepamatam. 😨

dadulik
1. sep 2009

caute, jani mas ip, ale az teraz, sorac, skor som nebola na nete ☹ doprazila som tie palacinky a zistila som, ze jaro si nema co zobrat jest na nocnu 🙄 lebo ich zjeme do vecera 😠 mala uz spi hodinu, tak sa idem najest, lebo o par minut uz aj bude hore 😅

dadulik
1. sep 2009

😲 😲 😲

jaduska
1. sep 2009

daduš sa čuduješ ako to tu dnes viazne??? 😎 😎 😎 😎

Baby ja som taká nervózna zo zajtrajška....viac ako San 😕 😕 😕 😕 😕

dadulik
1. sep 2009

dani, neboj, vsetko zvladnete a budes mat doma skolacku 😎
my sme boli chvilu vonku, ale je tam strasne teplo, ale do toho fuci vetrisko, a ja mam od vcera seknutu krcnu chrbticu, uz ma z toh boli aj rameno, tak som radsej zaliezla dnu, nech ma neofukne 😒

zuzla2
1. sep 2009

jadus ani sa ti necudujem,ze si nervozna..ja by som bola tiez 😔 ale zvladnete..

my sme doma..liecime sa...ale zajtra uz ci xcem alebo nie, musim ist s malou von,lebo jej uz doma sibe 😖 a dnes ani dako nebolo casu na net..najprv som varila obed,potom sme spali..predxvilou som dopiekla kolac..ta tak si uzivame dnesny den... 😔 skoda,ze sme xori ☹

denisse
1. sep 2009

ahojteee ...

tak dnes sme mali celkom dobry den ... ja som bola v praci a nel cely den v jaslickach ... normalne byva v utorky od 8 do 14, ale odo dneska maju v utorok od 15 hudobno-tanecny kruzok a nel nanho chcela ist, tak bude v utorky az do 16 ... a dnes takto bola prvykrat a vraj super ... a zajtra ju uz nedam a pride teta ...

a teraz sme este vypratali ulozny priestor v gauci a pod nasou postelou, spustu veci som odniesla do pivnice, ze ich odvezieme k svokrovcom, tak hned mame viac miesta ... 😀

lenca13
1. sep 2009

Ahojte tak krasny slnecny den za nami 🙂 tura dopadla dobre,Timea si u svokra aj trochu pospala

Jadus neboj vsetko zajtra dobre dopadne a hlavne zelam San nech vykroci tou spravnou nohou 😵

denisse
1. sep 2009

jasne, dani, sandra bude v skole spokojna, lebo sa jej bude urcite dobre darit .. nic neboj a drzte sa zajtra ... ceske deti uz prvy den maju za sebou 😉

denisse
1. sep 2009

nela uz 20 minut place, ze si nechce umyvat vlasy ... uz to ale nutne potrebuje, neviem, ako sa mi to podari ... roman ju ide okupat a ked bude hotova, tak to skusim s tymi vlasmi ... ach jaj ...

lenca13
1. sep 2009

Deni aj u nas su place staci povedat ze sa idu umyvat vlasy 😕

dadulik
1. sep 2009

tak deni, tiez to mame rovnake s tymi vlasmi ☹ laura reve ako pavian, takze u nas sa vlasy umyvaju tak cca 1x tyzdenne, alebo podla uspinenia, zrovna dnes som jej chcela, ale zacala filozofovat, ze nanat do vane nie, vlasy umyvat nie (t.j. ani po leziacky ani po sediacky), tak som sa na to vybodla, snad zajtra 😕
volala som na vecer s bratom, ach jaj 😢 je mi dost tazko 😢 zajtra tam ide otec, tak ho snad aspon trosku rozveseli 😢
mala este zaspava, ale urcite bude vymyslat, lebo pred chvilou odisla svokra, a ta ju vzdy tak rozbujaci, ze az 😠 a to chcem ist kukat ordinaciu na nove ...

denisse
1. sep 2009

tak ani u nas z umyvania vlasov nic ... odmietala sa aj vyziect a ist do vane, dozadovala sa "spinkat bez koupání", tak som jej slubila, ze vlasy nebudem umyvat a nechala sa presvedcit aspon na umytie ...
jeden cas to uz bolo lepsie, ale zas sa to nejak zhorsilo ...

a v poslednej dobe si nenecha poriadne sahnut ani medzi nozky, tak dufam, ze tam ma vsetko ok 😨

dadulik
1. sep 2009

no a uz to zacala, mala povyzliekana na serbli, pritom v plienke uz nacurane 😠 😠 dalsia varka mlieka, boze, dufam, ze uz zalomi konecne 😝
no nist, lucim sa pre dnes, idem si zapnut tv...

lenca13
1. sep 2009

Ja pozeram Ordinaciu 😉
Timku uz dvakrat prehnalo som zvedava co nas caka v noci ale vypila trochu smecty 😖 tak uvidim ci zaberie

julca80
1. sep 2009

ahojte 😉
Mne dnes pre istotu Dominika vobec nespala. Spat isla az pred chvilou, aj to stale odkladala, ze neceee. 😅
Este teraz som tam bola uz druhykrat. 😒 Dufam, ze uz konecne zalomi.

Dani, zajtra sa drzkajte, uvidis, ze San bude happy. 😉

Leni, a z coho moze Timku prehanat? 😕

julca80
1. sep 2009

zuzi, a tebe je ako??? Uz je lepsie?

Tiez mam konecne zapnutu Ordinaciu. 🙂

julca80
1. sep 2009

Dnes som sa tak zamyslela, ze keby mam pracu, tak zajtra je Domcin prvy den v skolke. 🤐 😅
hmm, veru budem mat tiez take zvlastne pocity, ked ju tam budem nechavat prvy krat. Ked som s nou nonstop od narodenia a zrazu pride ten den D, tak nie je mi vsetko jedno. 😨 😅 ☹
Aj mi bude urcite luto za tymi casmi, ked sme spolu travili 24hodin. 😒

lenca13
1. sep 2009

Julik posledne dni kakala len take zajacie bobky a dnes sa poriadne vykakala a potom ju prehnalo tak neviem cio to nie je aj tym 😕
Inak dnes jedla vsetko na kopu ako ked sme cely den na vylete a nema svoj rezim 😖

julca80
1. sep 2009

aj mala dost kaka take bobky 😖
Teraz som si spomenula, ze minuly tyzden mala taky stav, ze dost bobkovala a zrazu pocas dna ako bolo kakat tak z nicoho nic na riedko. Ale potom uz nic, takze to bolo len prechodne. Mozno to je ozaj z len z jedla.

denisse
1. sep 2009

tak ja som este supla do rury zajtrajsi obed a idem este popracovat na pracovny notebook ...

juli, je to naozaj velmi zvlastny pocit, ja ked som nelu prvykrat nechala v jasliach, tak som celu dobu v praci na to myslela, predstavovala som si, co asi robi a furt som kukala na hodinky ... a teraz mi to uz ani nepride ... nela s tym este stale nie je uplne v pohode, ale ja som si uz na ten pocit zvykla 😉
ale podla toho, co mi vravia tety a aj podla toho, co mi nela potom rozprava cestou domov a vecer v posteli, tak viem, ze je tam spokojna a sa jej tam paci ... (samozrejme, ze najlepsie by bolo, keby som tam bola s nou ako v tom tabore 😀 😀 )

sticker
autor
2. sep 2009

Ahojte. Tak my už klasický režim. Janka je už oblečená, najedená, ešte niečo z vlasov vykúzlim. Ja pijem kávu a pôjdem si vlasy vysušiť a tak 🙂 Julka je hore od pol šiestej 🙄

sticker
autor
2. sep 2009

Čo sa týka umývania vláskov, tak našťastie s tým nemáme problém. Keď bola menšia, tak trochu plakala pri tom. To som jej dala do vane takú väčšiu špongiu a na ňu si ľahla a spláchla som jej ich. Teraz pekne sedí, zakloní hlavu a pozeráme sa hore na ventilátor, že či sa točí 🙂
Julik a k tým pocitom....no úplne ťa chápem. Janku sme dávali trojročnú a normálne sme obaja s Edom mali slzy v očiach ☹ A to som bola tiež s malou v kuse iba ja tri roky. Tak isto obdivujem Deni, že to s malou zvládli 😵 Ja si neviem predstaviť, že by som Jul mala niekde nechať "samu" 😝

sticker
autor
2. sep 2009

Inak takto dva roky dozadu sme sa tu prvýkrát zobudili v tomto byte 🙂 A Jaja šla hneď do škôlky 🙂 Bože to sú spomienky 😅 😝 . Nemali sme ani obývačku, všetko len tak provizórne 😝 . Nie že by to teraz bolo 100%, ale už sa tu na to dá pozerať 🙂

lenca13
2. sep 2009

Dobre ranko 😉 tak Radka isla nakoniec sama do skoly 😖
Noc sme mali pokojnu vstavali sme o 6.30 ale rano Timku styrikrat prehnalo tak ked sa Radka vrati zo skoly ideme k dokine 😕 som zvedava co nam povie

denisse
2. sep 2009

dobre rano ... tak aj my sme uz hore, pijem kavu a pojdem pospratkovat, nech je to tu aspon jakz takz ked pride jirina ... roman isiel na kontrolu, som zvedava, ci uz pojde do prace ...

a jani, my sme to s nel este uplne nezvladli (a to o par dni bude rok, co som ju prvykrat nechala v jaslickach), ale uz je to oooovela lepsie - na obidvoch stranach, u mna aj u nej ...
a myslim, ze to je aj mojou povahou a situaciou, v ktorej som bola ... ja do prace chodim rada, bavi ma to a tesila som sa tam ... jednak kvoli praci, jednak kvoli ludom, kedze tu som sama ... a dostala som dobru ponuku ...
myslim, ze to je ine, ako si napriklad ty, ktora si uzasna v tom, ako ta uplne naplnuje byt mamou na 100 percent a navyse pracu budes hladat z nutnosti a este k tomu v case, ked to asi nebude lahke ... tak to je trosku ina situacia a inak sa to bude zvladat ...

no .. trosku filozifie na rano 😀 snad chapete ako to myslim ... 😅

denisse
2. sep 2009

leni, tak snad to nebude nic hrozne a timke to rychlo prejde ...

julca80
2. sep 2009

Ranko prajem 😉 Dnes sme opat potiahli do 7.45 a teraz siiiiiiiilno rozmyslam, ze by som mala poumyvat podlahy. 😝 😒
Deni, chapeme, neboj. 😵

Od vcera mam chut na spagety, tak ich asi urobim, len musim este vykutrat na nete, ze s cim?! 😖 😨

sticker
autor
2. sep 2009

Deni vystihla si to presne 😉 🙂
Julik zase moc siiiiilno nepremýšľaj, aj to škodí 😀