Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
3. sep 2009

puk je na tej knizke od cisla 😉 ja sice tiez netusim kde to mam..ale kod viem..ten mam na vsetky cisla rovnaky 😎

zuzla2
3. sep 2009

inac ahojte 😵

sticker
autor
3. sep 2009

No veď Zuzi ja som mala na bankomatovú kartičku taký istý ako na mobil. Lenže ako mi ukradli peňaženku som si ešte nevybavila novú kartičku, lebo ju ani nejako nepotrebujem a tak vlastne od apríla nepoužívam kartičku a preto mi to nejako z hlavy "vyšumelo" 😒

zuzla2
3. sep 2009

jaj tak...tak na bankomatovu mam zase iny pin 😀 zatial si to pamatam klop klop 😀

denisse
3. sep 2009

mne sa raz stalo, ze som zabudla pin k bankomatovej karte .. prave som bola na studijnom pobyte v prahe, sama ako prst, nutne som potrebovala prachy, ale na pin som si nemohla spomenut .. celu dobu jak som zistila, ze potrebujem vybrat som marne rozmyslala ... uz som sa fakt zacinala bat, bo ani na cestu domov som nemala, potom som sa rozhodla svojej pamati trosku pomoct a tak som pristupila k bankomatu, pin som furt nevedela, strcila kartu dnu, furt nevedela, a ked sa na obrazovke objavilo "zadajte pin", v tom momente som si spomenula 😀

julca80
3. sep 2009

no cafte, teraz som bola dat malu spat, ale opat zacina strajkovat. Vykrikuje, ze uz nechce buvat ako tradicne. 😖
Rychlo som postavila krupovu polievku a druhe zatial netusim.

ax Jani, ako pokracujes so telefonom?! 😕 ☹

zuzla2
3. sep 2009

mne sa zas stalo nieco ine...mna mama poslala vybrat peniaze z jej karty...kod som si potajomky dala do telefonu..vtedy som tam mala aj svoj...a dako som sa pomylila a zadala moj kod...3x..az mi vzalo jej kartu 😔 ale potom jej ju hned na dalsi den vratili...

julca80
3. sep 2009

samozrejme moje dieta nespi a asi uz ani nebude spat 😨 Uz zjedla so mnou polievku a teraz tu v obyvke pri mne vymysla.

denisse
3. sep 2009

juli, v akom si teraz stadiu s tou pracou? ako si posielala ten zivotopis, tak to sa ti uz ozvali? chystas sa na nejaky pohovor?

julca80
3. sep 2009

deni, uz som aj bola na pohovore min. tyzden vo stvrtok, takze teraz cakam na odpoved. Povedali, ze tak do dvoch tyzdnov sa ozvu. 😕

denisse
3. sep 2009

a si sa ani nepriznala, aby sme ti mohli silno drzat palce 😀 tak drzime teraz ... a z toho pohovoru mas dobry pocit? myslis, ze by sa ti tam pacilo pracovat?

denisse
3. sep 2009

videli ste uz toto?

http://www.1001beforeyoudie.com/

su tam zoznamy knih, hudby, obrazov, filmov a inych veci, ktore "musite vidiet, pocut, precitat ... kym zomriete" .. celkom zaujimave

julca80
3. sep 2009

deni, nechcela som to sem pisat, aby som to nezariekla 😉
hmmm, z pohovoru mam celkovo dobre pocity, ale ...... Ved uvidim, kedze sa tam hlasilo kopec ludi. 😖 ☹

julca80
3. sep 2009

tento typ roboty by mi velmi vyhovoval, bo som to uz robila a v tom sa citim dobre. 😅

denisse
3. sep 2009

jooooj, tak o to viac budem drzat palce ... 😉

lusinda2000
3. sep 2009

čaute kočky🙂

deni-ty si fakt šikulka,musíš mať asi veľa trpezlivosti,keď plánuješ robiť "bábkové divadlo"🙂proste si ozaj super maminka,šikulka,nelka je asi po tebe🙂 muža nepoznám,takže bez urážky🙂 možno aj po ňom🙂

juli-pridávam sa k držaniu palčekov kvôli práci🙂

jani-ako si dopadla s tým mobilom?

ja som dnes ráno robila hneď palacinky a gulášovú polievku. teraz som ešte pretrela zem na chodbe a schody,lebo už to normálne pýtali🙂
takže dnes sme vonku neboli,ale keď sa drobec vyspí,tak zbehnem k babine zaniesť pár rajčín a mm chce ísť k rodičom,teda asi pôjdeme navštíviť svokrovcov.

lusinda2000
3. sep 2009

odplašila som Vás???

denisse
3. sep 2009

tu sa zenie nejaka burka ci co .. som musela zvesit hojdu z balkona, lebo nam buchala do okna 😕 😕 😕

baby, ked sa mi podari to divadlo, tak na najblizsom stretku hrajeme 😀 😀 😀

lusinda2000
3. sep 2009

deni,to bude parádička pre slniečka 😀 😀 😀

sticker
autor
3. sep 2009

Ahojte 🙂 Chvíľu sedím, kým dám malé do postele a budem mať kľud 🙂 Síce budem žehliť, ale to je pohoda 🙂
Nakoniec som šla do predajne a tam mi dali puk kód, jupí 😝 🙂 . Potom sme sa šli najesť, keďže sme šli zo škôlky všetci. Edo musel ísť aj tak niečo do mesta kúpiť. A Julka chcela strašne šoférovať, tak sme šli na odľahlé miesto a skúsila som si aj ja 😅 . Ale nikomu to nehovorte 😀. Niekedy pôjdeme ešte bez detí 🙂 Lebo Janka tým, že ja som najprv nechcela a vravela som Edovi, že to predsa neviem, tak čo budem robiť, tak ona chúďa chytila paniku a začala plakať nech ide šoférovať tatino a nie maminka, ktorá to nevie 😀 😀
No idem ich "spacifikovať", lebo sa besnia a Janke to naozaj dosť sčervenalo, tak nechcem aby skákala 😝

dadulik
3. sep 2009

😀 jani, sa tu rehocem na tom soferovani a janke ako plakala 😀 no musis to castejsie skusat 😉
my sme boli so svagrinou vonku a pojdem pomaly malu okupat a ulozit, a oddychnut si, hlavne psychicky 🙄

julca80
3. sep 2009

cafte 😉
Malu som ulozila uz pred osmou, a zaspala hned. Ved uz ked sme isli poobede von, tak bola vybita ako "baterky".

Mne tak horko, ze az. 😝 Este teraz vecer ako sme sa vracali z ihriska bolo vonku dost teplo. Ale ako pozeram teraz pocasie, zajtra bude uz skaredo.

julca80
3. sep 2009

Jani, ty mas vodicak? Alebo si len tak skusala soferovat? 😅

sticker
autor
3. sep 2009

Hotovo, požehlené 🙂
Julik práveže nemám 😅 😀 😀

julca80
3. sep 2009

aha, a nechcela by si si niekedy v buducnosti urobit?

julca80
3. sep 2009

btw. Jani, ked si taka rozbehnuta, dojdi aj mne pozehlit, ved mam len zopar veci 😅 😀

sticker
autor
3. sep 2009

No veď ja by som chcela, len nám to finančne nevychádza teraz 😒 . Ale Edo chce, aby som vedela jazdiť a potom si ľahšie spravím vodičák 😉

julca80
3. sep 2009

jojo, to je pravda, ked sa aspon troska do toho soferovania dostanes, tak potom omnoho lahsie sa ti bude robit vodicak 😉

sticker
autor
3. sep 2009

Julik veď hoď 😀 Ja naozaj rada žehlím... len nemám k tomu čo pozerať. Panelák ma tááák nebaví 🙄 Na Prime idú VKVčka, Markíza Ordinácia....krupica žiadna kriminálka 😀

julca80
3. sep 2009

stick, ty nas taky Sherlock Holmes 😀