Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
5. sep 2009

zas mam stranu 😀
ozaj este som xcela...ze Jani a ty sa nemas kam vratit po materskej??ja som si myslela,ze mas pracu,kde si predtym robila 😕

sticker
autor
5. sep 2009

Zuzi hej, tam kde Lenka, ale ja nechem a ani nemôžem ísť robiť na tri smeny ☹ Keď sme tam robili ešte s Edom a nemali sme malé, tak sme skoro celý deň prespali,čo sme boli takí unavení ☹ Môžem povedať, že ma to bavilo, bola som vedúca linky a aj tá robota ma bavila. Ale okrem roboty som nemala žiadne iné povinnosti... Niekedy som odtiaľ šla s vyplazeným jazykom, bo som to brala naozaj vážne....
A pri Edovej robote si neviem predstaviť, čo by bolo s malými 😒

zuzla2
5. sep 2009

jaaaj..tak to je...
ja nemam co teraz robit 😒 mm pozera futbal..ja by som aj mohla ist do haly,ale som leniva zdvihnut zadok...tu uz ani neni co citat...hry zahrane..zeby som isla spat? 😀

sticker
autor
5. sep 2009

No ten film je veľmi pekný na Jojke.... len škoda, že je futbal. (Teda škoda, pre vás 😅) U nás nebaví našťastie futbal Eda, aj tak je v robote 🙂

lusinda2000
6. sep 2009

kočky dobré ránko,zároveň nás posuniem z tak ďalekej druhej strany🙂

včera sme u kamošky neboli,robila som troška poriadok,malej som triedila hračky,s ktorými sa hrá a s ktorými nie,no a ešte ktoré boli "na vyhadzov",lebo boli "poškodené"🙂

dnes zasa nemáme nič v pláne,ale uvidím,možno skočím k tej kamoške,len to je kúsok od nás,tak to neni až také "venčenie"🙂
inak s abudeme asi doma nudiť☹
s peniazmi sme na tom rovnako,dadu,nie ste sami🙂ale som ťa potešila,však???

zuzi,určite Vám malinká rastie,to bude to oblečko veľké🙂/zle očíslované/🙂

nám je tiež dosť vecí malých. na zimu máme jedny tepláky,ostatné sú jej krátke,takže vyradím a teplé menžestráky má.takže ešte nejaké nohavice,rifle predpokladám by som jej určite chcela kúpiť. a samozrejme tepláky nejaké.
čo sa týka trička s dlhým rukávom,tak čo mala na jari jej je malé,krátke.takže toho tiež nemá vôbec. ako tie deti rýchlo rastú🙂 a my starneme....len na tých deťoch je to super vidieť☹

čo máte dnes na obed kočky? my ešte nevieme, vytiahla som bravčové stehno,tak tatino povedal,že niečo vymyslíme🙂

jani,aký bol film??to bol nejaký tvoj obľúbený krimi?

a teda riadne sa nám ochladilo. v noci mi bolo normálne chladno,bola som zakrytá až "po uši"🙂

čo sa týka práce,ja nemám,mala som dobrú robotu,pásovú,ale páčila sa mi,lebo bol super kolektív. no odkedy som odišla tak je všetko zmenené,je nový riaditeľ,nová hala,nové kolektívy pomiešané,takže som v celku rada,že tam nejdem. mala som na dobu určitú,takže asi tak som skončila☹ale dúfam,že si niekde nájdem prácu,hoci sa to fakt nedá,je to ťažké.všade berú na tri smeny,ak berú.pos.atá kríza!!!

sticker
autor
6. sep 2009

Ahojte 🙂 Ja až teraz pijem kávu. Z postele som zliezla o pol deviatej. Normálne som sa na to vykašlala a nechala som malé nech sa hrajú samé. Aspoň jeden deň v týždni som si chcela pospať, ale Edo je ešte stále v robote 🙄 . Pustila som práčku, baby sa najedli, upratala som spálňu a pomaly aj obed pôjdem robiť. Polievku som robila včera a dnes spravím iba rezne a zemiaky.
Luci ten film bola premiéra a dokonca ho dávali aj teraz ráno. To keby viem 😝 😀 A potom som chcela ešte pozerať Test - film kde hrá Colin Farrell , ale nevydržala som 🙂

dadulik
6. sep 2009

caute, my sme doma z kostola, a viete o kolkej som nakoniec isla vcera spat ? 😕 o pol jedenastej, lebo som jani kukala ten film na jojke, fakt bol dobry, aj ked ja taketo nemusim, tak ma zaujal. 😉
Peciem kacicu, svokor nam ju naplnil a jaro ju rano vyzdvihol, takze som ju len supla do rury 😀 a k tomu urobim zemiakovy salat, bo som sa to neskoro dozvedela, mohla som kupit kapustu a knedlu 😠
Co sa tyka oblecka, aj mala nosi este nejake veci napr. na 18 mesiacov, ale to je tym, ze kazdy vyrobca ma na urcitu velkost ine cislovanie 😖 napr. anglicke oblecko je malej hned male 😲 zatial co cherokee veci nosi v pohode cez rok 😲
o robote pomlcim, ja som mala najpr super robotku, vlastna kancelaria, sef s ktorym sme mali celkom fajn vztah (az na nejake prescasy 😠 ktorymi ma vedel otravit, ale kde nie su...), aj napln prace ma velmi bavila, priprava ponuk, zmluv, cenovych kalkulacii pre zakaznikov, komunikacia so zakaznikmi, priprava prezentacnych mat. pre sefa.....skratka hovorim dobra robotka (ale za dost male prachy na blavu 😖 ), potom nasu firmu odkupila vacsia, tam som si robila svoju robotu plus som vyfasovala dalsie dve 🙄 posadili ma na recepciu, chrbtom k vchodu 🙄 domov som chodila totalne vystavene, bola som tam do materskej, sice sa tam mozem vratit, ale nie je iste, co mi ponuknu ☹ (i ked financne som si tam trosku polepsila), ale ako sa mam pri malom dietati trepat 80 km denne, ked jaro chodi este k tomu na smeny???? Takze s tym moc neratam, a urcite by som brala robotu niekde na blizku, len tu teraz nic vobec nic neni..... 🙄

dadulik
6. sep 2009

a tricka s dlhym rukavom su aj u nas nedostatkove zbozie 😀 ale zaradila som malej vcera do satnika aj velkost 104, a ohrnieme rukavy troska a bude dobre 😉 aj v ramenach aj na dlzku, ozaj neviem, ako to cisluju 😖
a zajtra a by som po dlhooooooooooooooooom case chcela zajst do sekacu, kuknut na ten nejaky zimny overal, pretoze minuly rok o tomto case uz dostavali zimny tovar. Tak snad tam nieco najdem. 🙂

lenca13
6. sep 2009

Ahojte tak ja som si pospala skoro do 8.00 🙂 Timea vstavala okolo 7.00 ale isla dolu za babicku 😀

My budeme mat dost triciek aspon dufam nejako som to extra netriedila a zimne overaly mam dva jeden po Radke a druhy mi dala suseda 😉 a zimne bundy min. tri ak nie viac
Velkost tiez nosime od 92 po 104 😀 😀 😀

lenca13
6. sep 2009

My mame na obed prekladane zemiaky so zajkom 🙂

dadulik
6. sep 2009

uz sa napchavam kacicou 😝 teda ale ma stve, ze cela kuchyna mastna od nej 😠 toto fakt nemusim taketo varenie, ani mi to moc nechuti 😖 ale ked to uz svokor nachystal.....
mala spi uz pol hodku, jaro tiez po nocnej, tak si vychutnavam nedelny klud 😎

sticker
autor
6. sep 2009

Mňa začína bolieť hlava, ale to cítim, že ide z pravej strany krku vzadu 🙄 . Šupla som si ibalgin, tak snáď zaberie. Lebo to riadne znepríjemňuje život. Normálne mi to ide zadom, okolo ucha až dopredu do pravej spánkovej časti. Des!

dadulik
6. sep 2009

trosku nas posuniem, ked uz nie je co citat ☹

sticker
autor
6. sep 2009

Dad 🙂

sticker
autor
6. sep 2009

Ja som si na necelú hodinku zdriemla a ešte pred tým mi Edo pomasíroval trochu chrbát, ale večer ešte bude 😝 . Povedal, že ho mám večer zobudiť. A veru budem musieť, lebo som stretla domovníčku u našich a že príde večer. Tak nech sa psychicky pripraví 🙂

lusinda2000
6. sep 2009

jani,a čo vám má pani domovníčka doniesť zlé správy???

sticker
autor
6. sep 2009

Luci ona chodí raz do mesiaca opisovať stavy vodomerov, potom ešte prispievame 2€ - to je na menšie opravy a iné veci, aby nemusela chodiť vždy vyberať z účtu baráku. No a chce sa s Edom ešte pobaviť o strieškach na balkón a prebrať nejaké veci. Veď 90% baráku robil a vybavoval Edo 🙂 Mne to nevadí, len ona má dosť silný hlas 😅 😝

lusinda2000
6. sep 2009

jani🙂🙂🙂 že silný hlas🙂

sticker
autor
6. sep 2009

A tak ona je taká "baba" 😀 A keď sa "rozohní" tak zabúda, že nám tu spia dve deti 😝 A hlavne keď tu na chodbe kecá a Jul ju začuje tak nezaspí potom. Ale veď zajtra nejdeme do škôlky, tak mi to nevadí 🙂

lusinda2000
6. sep 2009

posúvam🙂

julca80
6. sep 2009

aj ja posuvam 😀

dadulik
6. sep 2009

ahojte, my sme si spravili nakoniec pekne popoludnie, na bicykloch k jednemu jazeru cez lesik, naposledy sme tam boli este s malou v brusku 😵 mam aj fotky, len sa mi ich teraz nechce stahovat do pc, dodam neskor 😉
mala este nespi, my ako tradicne, sa odoberame k dvd 😎

sticker
autor
6. sep 2009

A už toľko neposúvajte 😀

julca80
6. sep 2009

ahojte 😉
Zase tu mame nedela vecer, zase som absolvovala tradicne vybalovanim, kupanim malej a uz konecne sedim.
Sice este nespi, ale uz snad nebude vykrikovat, bo som tam bola uz 2x.

Zacala nam superstar, budem kukat jednym ockom, snad sa aj nasmejem, lebo tieto prve kastingy su najlepsie. 😅 😀

dadulik
6. sep 2009

sak ja neposuvam jani 😀 ja rekapitulujem dnesny den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a domovnicka este nikde? 😅 😀

julca80
6. sep 2009

ok, tak teda ja uz nebudem posuvat 😀 , ale prispevat 😅

julca80
6. sep 2009

aka domovnicka?! 😲 😅 Zeby mi nieco uslo? 🤐 😀

sticker
autor
6. sep 2009

Bože ja sa rehocem na Superstar 😀

sticker
autor
6. sep 2009

Milujem Haberu. Normálne som mu verná od 15tky, tak ako aj Georga Michaela 😅 😀

sticker
autor
6. sep 2009

Domovníčka bola dnes rýchla a tichá 😀