Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
7. sep 2009

jani, pooooood 😀

denisse
7. sep 2009

my sledujeme ten novy cesky serial na ct1 ... ale v nasom pripade to znamena, ze si ho nahravame na video a ked nel zaspi, tak si to pustime 😀

sticker
autor
7. sep 2009

Deni pusti jej Superstar. Možno sa chytí 😀 😉 Už som dala nejaké video na FB 🙂

denisse
7. sep 2009

a ja vyrabam prvu babku .. som sa pustila do karkulky ... tak drzte palce, nech sa aspon trosku podoba ... 😅

sticker
autor
7. sep 2009

Deni keby to bolo také jednoduché tak zbalíme rodinku a sme tam 😎

julca80
7. sep 2009

ahojte, aj u nas sa uz spi 😝
Tiez sa tu chechtam na SS 😀

zuzik, do dvoch dni atb. zaucinkuju a Vanesku uz to nebude boliet, uz len dobrat celu davku, aby mala konecne bambulka pokoj s chorobami 🤐 😉

julca80
7. sep 2009

Jani, uz som aj kuk videjko na FB. Julka jaka cyklistka. 😉 🙂

dadulik
7. sep 2009

caute, dieta spi ako zarezane, my sme sa o pol siedmej vybrali von, a suseda nas stiahla k nim, tak sme tam stvrdli do osmej 😀 uz som stihla aj jara ostrihat, a ideme si pustit dvd 😉
ta superstar ma tento rok nejako nechyta, vseobecne ma teraz nechytaju take "humorne" veci ☹
bracha pustaju vo stvrtok domov, ach jo, neviem si predstavit, ako to nasi budu zvladat 😔 este ma ist od pondelka na tyzden do nemocnice do skalice,to je blizko nam. Mame z toho vsetci strach, co a ako, co nas caka.... 😔
jani, dufam, ze janka to ma len udrete, ak by to mala nedajboze zlomene, tak by urcite plakala 😨

sticker
autor
7. sep 2009

Dad ☹ A môžu ho pustiť domov - je už v takom stave? Ach jaj, nezávidím vám teraz. Moc, moc energie budete potrebovať ...

sticker
autor
7. sep 2009

Idem ja pomaly do postele. Na Eda čakať nebudem, len budem dúfať, že pri rozvoze ľudí sa mu nič nestane. Ja som taká nervózna keď má jazdiť večer po ani neviem akých dedinách 😒

sticker
autor
8. sep 2009

Sa so mnou hneváte? 😅 😝
Káva vypitá, hlava nevysešená, dieťa spí 😀 Takže bežím to tu trochu dať do pozoru. Jaja bola 2krát nadránom v spálni, tak som ju niesla naspäť. A že jej nejde zaspať, keď je tam sama 🙄 A že ju bolí tá ručička, tak som zvedavá.
Leni okolo deviatej, či neskôr.? Ešte tam mám zemiaky a rezeň, tak kašlem na varenie nech sa minie. Nebudem to vyhadzovať 😒

lusinda2000
8. sep 2009

čaute kočendy🙂,pekné ránko prajem🙂

v prvom rade sa spýtam na maródikov,ako ste zuzi na tom? jani,ako je malej slečne s ručičkou?

fotečky som si pozrela všetky a krásne,aj videá. hrozne je malá julka zlatá ako nechce požičať.
naša chiara zatiaľ takéto mánie nemá,ona povie,že je to jej,ale pekne požičia,som veľmi rada.

a kamže jani,leni vyrážate okolo deviatej?niečo mi ušlo?alebo iba so slniečkami von?

my pôjdeme tiež von,ale neviem kam🙂

lenca13
8. sep 2009

Dobre ranko tak timea v noci trochu strasila mala problemy s babikou 😖
Inak dnes sa mi nechcelo ani vstavat a Radku som musela zase budit 😕
Vcera spadla Radka z prasaku a ma riadne opuchnute okolo oka 😖

Jani mozeme tak okolo deviatej polievka sa uz vari 😉

sticker
autor
8. sep 2009

Leni to kedy spadla? 😕 Či ona bola ešte potom vonku? Bože, čo to bol včera za deň?! Janka šla do škôlky, ale teda že ju to bolí.
A učiteľka ma privítala s úžasnou vetou - Treba kontrolovať hlavy, sú vši!!!!!!!!! Ide ma roztrhnúť!!!! Tri dni v škôlke a už vši?! Že nevedia kde je "ohnisko", lebo to má jedno dieťa (nepovedala mi ktoré) a to dieťa má už súrodenca v škole, ale tam vši nie sú. No nezabavím sa hneď na začiatku? 😠 🙄

lenca13
8. sep 2009

Ked bola sama vonku tak vtedy spadla 😖

julca80
8. sep 2009

Ranko prajem 🙂
My fungujeme od pol 8mej, ale este stale tu beham v pyzame. 😝 😀
Tak za hodku pojdeme aj my von, kym nam to pocasie dovoluje. 😎

Baby, hladam nejaky "lepsi" zakusok. Chcela by som upiect pre prababa na vikend, lebo ma narodeniny. Hladam nejaky mandarinkovy, prip. pudingovo-ovocny, alebo nieco podobne. Zatial som nist nenasla. ☹

jaduska
8. sep 2009

Ahojte ženy....už zasa nič nestíham, keď mám chvíľu voľno, tak je počítač obsadený, v piatok mi už začína škola, z čoho som mierne povedané šoknutá 😲 😲 😲 😲 😲 počítala som, že až okolo 20-teho nám začne, neviem ako to bude s malou, skúšala som jej dnes dať mliečko z fľaše, tak sa iba hrala s cumľom, do piatku ju asi nenaučím, že sa dá piť aj odtiaľ..... ☹ ☹ ☹ pomoooooooooooooooooooc

dadulik
8. sep 2009

ahojte, my sme s malou nemohli rano vstat, uz sme aj oci mali otvorene, a vzdycky nas unava premohla 😅 tak sme sa o stvrt na devat vyteperili konecne, mala o jednej plakala, tak som jej niesla tu flasu s tym naustkom, isla som prec, pila z toho, o desat minut zase rev, ze to nechce, ze chce dzusik, ani vysvetlovanie nepomohlo, tak som ju vrazila k nam do postele, boze to bola noc, jaro spal snad na 5 cm a ja na 10 cm !!! 🙄 isiel do prace, tak mu idem zavolat, ci ho nebolia krize 😅
varim zemiaky, budem robit slivkove gule, o desiatej idem so svagrinou pozret vedla do mesta, je tam nova predajna pre deti, chcem pre malu nejaku prechodnu ciapku bavlnenu 🙂
no jani, oni brata pustia, lebo co tam s nim budu robit? ked sa to nezlepsi, zbytocne ho tam obchadzaju, lieky moze brat aj doma, a obriadit ho mozu aj rodicia ☹ och, bojim sa toho prevelmi, mama uz zhanala vcera vozik po dedine, tak ze z domova dochodcov nam na chvilu poziciaju, nez vybavime 😔

jaduska
8. sep 2009

dadulík - my takto spávame už niekoľko rokov....Sandra až teraz odišla do detskej, ja spím s Bobou na posteli a už len čakám, kedy sa aj Oli presťahuje k nám do veľkej postele 🙂

julca80
8. sep 2009

uz som tu 😀
Malu som dala spat, snad dnes zalomi bez problemov, aj ked to uz na mna skusala, ze "uz nechce buvat". 😅

Vonku bolo na slnku fajn teplo, zeby som zniesla aj zabky, ale v tieni ked sme ostali dlhsie stat, tak kosa. 😒

sticker
autor
8. sep 2009

Ahojtééééééééé 🙂

julca80
8. sep 2009

caaaaaauuuu, kde ste tolko? 😅 😀 😀

sticker
autor
8. sep 2009

Nešiel nám doteraz net 😠 Takže ani Lenke. Ale aspoň som pretriedila topánky, plná igelitka ide do koša. Ale dlho tam nebudú ako poznám určitých "občanov" 😝 . Aj bundy pre malé som pretriedila, len neviem nájsť ešte nejaké.
Normálne ma to zmorilo 😀

sticker
autor
8. sep 2009

Dani dnes som ti už chcela písať, len keď nešiel ten net.... Ako to zvládaš všetko? San asi v škole v pohode, však? 🙂

julca80
8. sep 2009

boze, ja som este stale nezacala triedit tie veci 😅 😅 😅 .....sak sa mi ani do toho nechce..... 😝 😀

lenca13
8. sep 2009

ahojte nesiel nam net 😖 a dnes mam den blbec 😕
ked sme boli s Jankou vonku tak mi volali zo skolky ze ci nastupime teraz do 15. lebo inak nam miesto nedrzia tak do hodiny som mala zavolat ako sa rozhodnem tak mala nenastupi normalne som z toho zufala 😖
A este k tomu vsetkemu Timku znovu zacalo prehanat 😖

sticker
autor
8. sep 2009

Zistila som, že Jul má troje topánky + dvoje tenisky. Takže už iba niečo na zimu. Aj to musím ešte jednu krabicu pohľadať po Janke. Tá moc v zime nechodila, takže niečo nájdem. Ale Janke bude treba kúpiť na zimu, ak nie aj na teraz 😒

julca80
8. sep 2009

hmm, Leni, tak ta vitam v klube ☹ 😠
U nas to vyzera tak isto, tzn. ze musim do 15. nahlasit, ze zatial nenastupuje Dominika do skolky, takze mozem s tym ratat, ze mi oznami p. riaditelka, ze potom uz nebude moznost ju tam dat. 😖 😠 😠 😠

sticker
autor
8. sep 2009

Julik tamto, čo som ti volala v piatok nič? Nevybrala si si?

lenca13
8. sep 2009

Julik je to mozne este mi pride aj rozhodnutie z MU ze je vylucena zo skolky na teno sk.rok fakt nemam na to co povedat