• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
Ahojte :slight_smile:
Luci Jarmok je budúci víkend :slight_smile: :wink:
Dad už som si aj poznačila a skúsim cez víkend, vďaka :slight_smile:
9. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A dnes je House a Klinika - keby niekoho zaujímalo :sweat_smile: :grinning:
9. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze je to zo zemiakoveho cesta ...
ja pirohy robim len muka, vajce, voda ...
zo zemiakoveho robime slivkove gule a lokse :slight_smile:

a ten mak na tie sulance?
9. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni moja maminka to robí asi ako Dad písala a potom dá do misy mak a tam to všetko premieša :slight_smile: Janka to má veľmi rada :slight_smile:
9. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten mak treba nejak zaparit mliekom? osladit?
asi blbe otazky, ale ja som to fakt nikdy nerobila :grinning:
9. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak toto si počkám, čo napíše Dad :grinning:
9. sep 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja lubim sulance ale u nas ich tiez rbi mama a taky isty recept ako ma Dadulik :wink: ale ja ich lubim aj z oprazenou struhankou
deni mamina to len posype s makom a da na to praskovy cukor
9. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a rozpusti maslo
9. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, takze uvarene sulace posypat pomletym makom, praskovym cukrom a poliat roztopenym maslom ...

a kedze ja sladke jedla velmi nemusim, tak uz spekulujem nad nejakou slanou variantou tych sulancov, lebo to vobec nemusi byt zle aj na slano ... len este neviem s cim :grinning:
9. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj baby tak my máme obdobie "maminka tu niečo je v izbe, pozri prosím ťa všetky skrine a šuplíky!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze sa niecoho boji? :confused:
9. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani to kto Jaja?

Deni no rozmyslam nad slanou verziou ale nemam ziadny napad?
9. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej. Najnovšiesa to "niečo" bojí určite svetla a určite sa TO vráti a že Janke sa to nezdalo :sweat_smile:
9. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Jaja. Ale aj Jul mi začína, že cez deň keď počuje divný zvuk tak pribehne že sa bojí a oči vypúlené :confused: .
9. sep 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni inak mozno vymysliet dajaku syrovu omacku :confused:
9. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ja daco vymyslim a ked to bude dobre, dam vediet :wink: :wink:
9. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni inak dobre by to chutilo s kyslou kapustou a dobre oprazenou slaninkou :grinning:
9. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sulance som veru este nerobila...ale narobili ste mi riadne xutky..tak niekedy buduci tyzden urobim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze babule moje :grinning: ja si pomeliem mak do misky a tam ho zmiesam s mletym cukrom, potom tym posypem sulance, ale urcite to mozete urobit tak, ako lenka napisala, zmiesat to vsetko dokopy v mise :wink: aj s tym maslom to moze byt mnam :sweat_smile: mozete si k tomu este na kraj taniera dat slivkovy alebo iny lekvar a tam omacat, taktiez ako lenka pisala, oprazit na oleji struhanku s cukrom, to je velka lahodka :slight_smile:
a deni, pre tvoju slanu variantu mam jeden napad, nedavno mi to jarova sesternica povedala, ze to jej deti tak miluju, kecup k tym sulancom :sweat_smile: najpr som si to nevedela predstavit, ale kedze je to zemiakove cesto, tak si z toho urobili kvazi hranolky :grinning: :grinning: :grinning: urcite aj slaninu a cibulu k tomu mozes oprazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: joj ale som sa navnadila chutovo :grinning:
jani, dik za pripomenutie, uz aj idem housa zapnut :wink:
majte sa tu papa....
9. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sak ja tu slintam jak "pes baskervilsky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mnam mnam

dad, este som sa ta chcela spytat, vajicko do cesta nedavas? :confused:

Jani, nestras s takymi vecami, ja som posero pri takej predstave. :astonished: :frowning2:
9. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nie je House!!!!! :angry: :cry:
9. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by napr. nevadilo urobit tie sulance aj s bryndzou - na slano, mnam. Klasicky rozpustit bryndzu a poliat tym porciu a so slaninkou.
.....musim si ist zobrat Dominikin podbradnik, co tak slintam............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stick, nesmut, pridaj sa do klubu Panelakovcov :sweat_smile: xixi
9. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, nie vajco nedavam, to cesto by bolo moc tuhe :wink:
jemine jani, este ze som notas nevypla, ked som chcela k telke letiet :grinning:
juli, parada, s bryndzou to urobim buduci tyzden :grinning:
a si ta predstavujem s tym podbradnikom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad, kedze vam zrusili Housa, tak sa TY pekne k nam vrat, jo?! :wink: :grinning:
9. sep 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co s podbradnikom pod krkom sa ja tu budem ondit :grinning: , asi by nestacil, tusim my ani plachta uviazana pod krkom nebude stacit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Super napad si dala dadus, uz viem co budem v najblizsej dobe varit. Hmmm, a budem to servirovat na ranajky, obed, veceru a basta. :sweat_smile:
9. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som si omylom dala markízu a už som tam ostala. Akurát neviem ako dlho to vydržím pozerať, lebo už revem :frowning2: . Je tam pár manželský a on má rakovinu pľúc s metastázami na mozgu :pensive: A známa im priala výlet do Ríma :dizzy_face:
9. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik aby si to potom Boris nerozmyslel s tou svadbou :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja ani nehousujem,ani nepanelakujem...ale som v nebi :grinning: teda dokial nepride mm a neprepne mi na futbal :angry:
ci pana...a teraz som dostala napad,ze co by som xcela od Vilka,aby mi splnil :zipper_mouth: :grinning:
9. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok