• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
jani, ty este nie si vo vani ? :grinning: ved curaj tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, su rozne nazvy: lentilky, balony, a po dnesku to bude aj hrozno. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Práve som ti chcela napísať, že šup za (na) Jara :grinning: :grinning:
Dobrú večeru si mu už dala.....tak ešte dezert :astonished: :slight_smile:
Luci bacha na nás.... my sme nejaké skazené :grinning:
12. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A kde je Jaro :grinning: Ten by vedel zareagovať :grinning: Ale ako tak pozerám aj to hrozno je celkom výstižné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
12. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edo je v robote ? :sweat_smile: aby som vedela, ako velmi ta dnes mozem este skazit :grinning: :grinning: :grinning:
kočky,nezdá sa Vám náhodou,že ste nejaké "perverzné"??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dadu:slight_smile: po tých bedliach hádam niečo bude:slight_smile:
autor
Edo práve dobehol z obývačky, že či plačem alebo sa chichocem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad, sak aj ty moze povedat pre tm, ze si pojdes umyt hrozno, prip. ine ovocie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , snad mu trkne. :grinning: :grinning:
jezis baby :astonished: :sweat_smile: :confused: chuda janka, ved si len hrozienko chcela umyt ..... a spapat :grinning: :grinning: :grinning:
no nist idem dieta skontrolovat :confused:
autor
On si chudáčik myslel, že som sa dočítala niečo ohľadom maminky a z toho plačem, zlatúšik môj :grinning:
autor
Mňa už bolí brucho, čo sa tu rehocem :grinning:
Jul prepáč, ale v prípade Dad to určite nebude hrozno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Počuj Julik a Boris je kde? :grinning:
12. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dobru temu mate ... :grinning:
a nela si prisla do obyvky po dudku a tu na stole boli dva kusky melona a ona, ze "mozem dopapat este tento melon?" tak ti na stojaka ako v bufete dorazila melon a snad uz ide spat ... :grinning:
po bedliach moze nieco byt??? :confused: :grinning: :grinning:
Navrhujem, ich este poliat cokoladou a romantikus jak vysita. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
autor
No a Deni točí o melóne, tak čo chcete? :grinning:
autor
Julik divné chute máš :grinning: Ja že sa má Dad poliať čokoládou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stick, tu sedi za druhym pc :wink: :sweat_smile:
ale ale ale.....

ja sa tu pokazííím,pomoooooc:frowning2:

nestíham čítať!!!! keď sa jedná o sex,tak aj pršteky vám tuším rýchlejšie píšu:slight_smile:
autor
No on našťastie nás nečíta...asi hrá hry, však?
autor
Luci to vieš. Štátnica zo strojopisu robí svoje :grinning: Ja mám rada takéto real debaty :dizzy_face: Zväčša iba zhrnieme deň a nestretneme sa tu, príp. nemáme náladu písať ale teda dnes večer..... :wink:
12. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ze melen "na stojaka ako v bufete" :grinning: :grinning: , normalne som si Nelinku v pyzame predstavila ako v jednej rucke drzi melon a v druhej dudku :grinning:
12. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Idem ja do tej vane :slight_smile: Aj to hrozno zjesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prave som si predstavil dadus celu oliatu v cokolade. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby jedne skazene :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja si idem asi lahnut, a jaro si tu pustil nejake blbe dvd, a je po romantike :rolling_eyes:
12. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze juli, take strasne predstavy ty mas o mne :confused: a jak vyzeram, obliata cokoladou ? :grinning: to mam asi dvesto kilo, co :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer :slight_smile:
juli-už som sa zľakla pri čítaní vety o nelinke,ako si si ju predstavila:slight_smile:

bože,ja som "skaženááá":slight_smile:
Jani, Boris sice necita Kona, ale teraz sa ma pytal, ze na com sa tu rehocem. :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, neboj, neni si skazena :wink: :wink: :wink: Sak mi tu piseme len o ovoci, cokolade a vani. :sweat_smile:
12. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokazene sa uz nepokazi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok