• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
mne sa tiez velmi nedari nahravat video ... preto pouzivam youtube a na FB davam len odkazy ... a to si myslim, ze som mala este povolenu dlzku ... ale nejako sa to zaseklo tak v polovici a dalej proste neslo ...
14. sep 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A na youtube treba normálne sa zaregistrovať, však?
14. sep 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
14. sep 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zdravíme? Kedy ste vstávali? Zase na budík? :slight_smile:
14. sep 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, jani musis sa zaregistrovat ...
14. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj Deni. Kým sa ja zase zorientujem na youtube :unamused: . Ach angličtina moja slabá :angry: :frowning2:
14. sep 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už som registrovaná, ale to video skúsim na obed. Musela by som zapínať aj druhý NB a to sa mi teraz nechce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Lebo videá mám tam a by som si to iba po sieti stiahla.... A ak nezabudnem vezmem aj foťák von. Nech máme aj nejaké jesenné fotky.
14. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ono to je cesky :grinning:
autor
Hej? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Krupica kde? :grinning:
autor
Mám toooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
14. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A funguje to tam trochu na princípe FB? Som si všimla nejaké ponuky na priateľstvo..... Skúsim ťa tam nájsť? :sweat_smile:
14. sep 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, to vobec neviem, ja sa tam nekamaratim, len davam videa .. ale som tam ako denisse75 ked chces skusit :grinning:
14. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už som niečo odoslala :grinning: Neviem ako, dúfam, že Tebe, tak uvidíme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to prislo, aj som potvrdila :grinning: ja tam tiez nie som zorientovana ... :sweat_smile:
14. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samo ze sme vstavali az na budik :slight_smile:
14. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Deni akurát ja neviem čo robiť, bo sa mi nič nezmenilo :grinning:
Mamina sa vrátila z reumatológie, spravili jej sedimentáciu o hodinu výsledky. Ale sa mi zdá, že jej ruky už trochu odpuchli. Dokonca šla na aute teraz k prababine :angry: :angry: :angry:
14. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tuším som ti to znovu odoslala :grinning: Ignoruj to prosím :grinning:
14. sep 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto?? :confused: :confused:
my sme boli hodku von, ale prsiii ... sice len tak pokropkuje, ale neda sa tam dlho byt ... nela si vymyslela, ze ideme na prechadzku, tak sme boli s jej babikovskym kociarom a ona v prsiplasti ...
14. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta uz spi a ja som zapla pracovny notebook ... pocasie je hnusne, clovek by len spal ...
14. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky :slight_smile: Aj tu sa nejako zmráka, aj ma hlava začala pobolievať. Jul už pol hodinu odfukuje a Jaja šla k babine. Tiež by som si najradšej ľahla, ale tak nejako sa premotám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lenča má dnes trochu viac robotky, ale keď sa ukáže, čakám na receptík :slight_smile:
14. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vari nejaku specialitu?
jani, ma uz mamka tie vysledky zo sedimentacie? ktovie ako sa ma julcin otec ...
14. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tiež som práve myslela na Julču, ako pochodili.
A maminka mala sedimentáciu 22 a mne sa zdá, že normálna je okolo 5 :astonished: . Ale predpísala jej tie isté injekcie ako jej dali včera na pohotovosti. A ešte budúci pondelok budú výsledky ďalšie. Tá injekcia jej naozaj pomáha proti bolesti. Lenže ja sa poteším až keď jej začnú odpúchať ruky a nohy. Ale v pohode nás zviezla autom :slight_smile:
A Lenča robí plnenú papriku, ale na studeno. Vy to asi poznáte, ale tak ja som taký kuchár.... :sweat_smile: :grinning:
14. sep 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A nahrávam videá na "tube" tak skúsim potom nejako hodiť link na FB. Je to jednoduché? Zvládnem to aj ja? :sweat_smile:
14. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dnes ozaj akosi nestiham :grinning:
Timeu som konecne ulozila,robim tiez zelenonove fasirky len sa mi rozpadaju :confounded: a idem spravit este studenu plnenu papriku
14. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som vas ledva docitala :stuck_out_tongue_closed_eyes: juli, snad tatino bude ok :wink: aj jani tvoja mamina :wink:
nasi boli vcera za brachom, a lekar im narovinu povedal, ze mu dava par mesiacov zivot :cry: .....takze u nas je teraz takato atmosfera :pensive: v stredu ideme vsetci za nim, drzte mi palce, nech to psychicky zvladnem, bo mi az cela prava strana tvare trpne od vcera, co som v takom strese :frowning2:
mala este zaspava, ja som rano rychlo navarila rajcinovku a tvarhove gulky s marhulami, tak sa idem trocha najest :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože Dad :confused: :frowning2: :pensive: Naozaj to najmenej čo môžme pre teba urobiť je, že budeme na Teba mysliesť a posielať veľa energie :frowning2:
14. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, to je mi naozaj luto ... budete vsetci potrebovat vela sily :pensive: :pensive: :pensive:
14. sep 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani zvladnes to urcite aj ty ... na FB je okrem fotiek a videa aj samostatne "odkazy" a tam nakopirujes link na to video z tube :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadus tiez mi to je luto :frowning2: snad to vsetci zvladnete
14. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok