• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
mame aj nejake fotky...tak poviem mm nex ix stiahne..aj ked budem musiet este pockat na tie od svagra...ten by mal mat viacej a lepsie...

a k teme...nam zrusili primu a dali nam tiez tu tv doma :angry: :angry: tiez som vravela,ze najradsej by som uz zrusila kablovku...vsak i tak povacsinou len pozerame nase programy...len vynimku tvoria detske programy,ktore pustame malej...ale tak nemozeme,lebo sme zatial zazmluvneny :pensive: :zipper_mouth:
14. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uf Zuzi....najprv k tým pohárikom....slušne ste si dali do nosa :grinning:
A vieš, zväčša keď sa nám do niečoho nechce tak to dore vypáli :sunglasses:
A k tým kiahňam :confused: :confused: :confused: A to nevesta ešte zvládla aj svadbu? Dospeláci znášajú kiahne horšie, nie? To máš veru na ..... teraz :unamused:
14. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi a nám zrušili Novu a nie Primu...a tiež sa vravelo že miesto Primy to pôjde.... Ale tak naštve to každopádne :angry:
14. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi vidim ze ste sa dobre zabavali ale ved to k svadbe patri aj tie pohariky :slight_smile:
14. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff Zuzi, super ste sa mali, aj ja ceeeeem :wink: :dizzy_face:
Tiez by som si isla trsnut. :grinning:

Aj na dali ten pashany kanal Doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: namiesto Primy. :frowning2:
14. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz aj nela spi a ja som osprchovana ... ale som s nou dnes bojovala s ucesanim aj s ostrihanim nehtov na nohach ... to si strasne nechce nechat ... tvrdi, ze ju to boli ... nakoniec sme namiesto noznic skusili cvakatko a nejak si to nechala ...

roman by jej vo vsetkom ustupil len aby bol klud a neplakala, ale to by sme jej nikdy neumyli vlasy, neostrihali nehty, chodila by hola, bosa a furt by jedla cukriky :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim mi ide zase karta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: Zacinam pisat "huj-buj" :grinning:
Chcela som napisat: Aj nam dali ten posahany kanal .......... :sweat_smile:
14. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, super, ze ste si to uzili ... :grinning:
ja tak nejak svadby nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

roman prave strasne nadava, lebo na ct1 chodi od 8 fajny novy serial, ale kedze nela o 8 nikdy este nespi, tak si to nahravame na video a prave sme sa na to chceli kuknut a zistuje, ze nic nenahral :angry:
14. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si to kukla na nete :grinning:
14. sep 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,mňe malá ešte spinká,mm pozerá telku.

dnes sa chystáme k svokrovcom pre jablká,chcem nejaké zavariť a ak ich bude veľké množstvo uvariť aj presnidávku malej.tak sa teším,len dúfam,že nebude pršať,lebo to počasie je ozaj všeliaké.

zuzi-supééér:slight_smile: že len 13pohárikov-ufff,to ja teda vôbec nemusím,v poslednej dobe mám problém vypiť pivo,nie to nejaký "tvrdší" alkohol:slight_smile:akosi mi prestalo chutiť,odkedy som totálne prestala,pretože predtým,keď som chodila von s kamoškou a bola som na voľnej nohe slobodná,tak sme si s kamoškou po večeroch v bare dali poväčšine nejaké miešaničky,napr.kofolku s rumom,alebo džús s vodkou, bavoráčiky a tak...ale teraz púha,nemusím:slight_smile:

deni-čo s atýka strihania nechtíkov malej,tak ona sa musí pritom zabávať,lebo inak mi berie nožničky a že si bude sama strihať:slight_smile:takže vždy jej povačšine strihám keď už večer spinká:slight_smile:

kočky,aj ja chcem tú tv doma,akože viem,že žiadna výhra to nie je,ale len tak pre zaujímavosť:slight_smile: ja mám celkom rada telenovely,no mm keď to mám zapnuté,tak hundre trolinka a radšej ide k pc alebo spať:slight_smile:

pôjdeme sa pomaly napapkať, obliecť a keďže hodiny idú jak besné,tak zachvíľu aj vyrážame na jablká.
včera som zavárala broskyne,lebo sme z jedného stromčeka obrali vyše dvoch košov,no hrôza,nevedela som čo s nimi...

čo budete dnes porábať? máte nejaký plán?
leni,vy vyrážate niekam?vy ste taký cestovaletia na pešie túry..jarino niečo vymyslel,alebo ostávate domka troška?
15. sep 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda Luci si ma predbehla :grinning:
15. sep 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj Luci jablká by som si dala. Môj ocino varil taký kompót mňamkový, to sa vždy hneď zjedlo :slight_smile:
Deni pekne si to opísala akoby vyzerala Nelinka, keby je to na Romanovi :grinning: :grinning: Som si ju predstavila :grinning: :grinning:
Mne si baby nechajú normálne ostrihať nechty, našťastie. To je taká rýchlovka, že ani nestihnú pípnuť :slight_smile:
A my dnes neviem, čo budeme robiť. Edo už odchádza do roboty, zajtra odchádza na dva dni preč. Asi s nimi zbehnem iba tak sa prejsť do parku a pozrieť ako stavajú kolotoče. Akurát že je sviatok a to ľudia chodia "vyfintení" a my by sme šli klasicky športovo :sweat_smile: :grinning:
15. sep 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A Lenka dnes asi nebude mať ani čas sem nakuknúť. Raduška mala včera meniny tak dnes oslavujú. Ale mohla by mi ten recept hodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. sep 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Hned aj si idem napravit svoje resty!!! :astonished:

Vsetucko najlepsie k Radkinym meninam prajem. V prvom rade to zdravicko a aby vam Leni robila len radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme hore od 6.45 :rolling_eyes: a mala uz aj je u mamy. :sweat_smile: Tak to hned vyuzivam a vychutnavam si v "tichosti" kafiiiicko. :wink:
Dnes dorobime tu obyvku, ja pozmyvam hned vsetky podlahy v byte a dalsi plan zatial nemam (a asi ani nebudeme mat :confounded: ).
Rozmyslam, ze spravim spenatovu polievku a druhe mame este od nedele.

Jani, a co, kludne by som sa isla prejst aj v sportovom, co ma po kom. :unamused:
15. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A veď aj pôjdem Juli :grinning: Veď ja do kostola nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak vidíš, si mohla prísť aj s malou :sweat_smile:
15. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ešte - včera večer si veru pekne perlila :grinning:
15. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som aj napisala, ze mi "isla karta" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som to radsej ukoncila skor, kym som nepisala totalne nezmysly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes by sa mi vobec nedalo prist, bo chceme dokoncit tu malovku. :unamused:
15. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď ja viem.... Idem si upraviť vlasy a začnem to tu pomaly obliekať :slight_smile: Julka si už chystá batôžtek, len ja sa neviem nejako rozhýbať :stuck_out_tongue_closed_eyes: A netuším čo zajtra variť. Polievky mám už úplne vyčerpané :unamused:
15. sep 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A ste vedeli že zomrel Patrik Swayze? :pensive: :cry:
15. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave dnes som to zistila :pensive:
15. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja varim a Jarino piekol kolac :wink: my sme vstavali o 7.15 aj to keby susedia nerobia ramus tak este spime

Julik dik za gratulaciu mame taku malu oslavu pridu nasi a kmotrovci tak preto dnes sedime doma :wink:
Radka ide za kamoskou a Timeu vyzeniem von s Jarinom :slight_smile:
15. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak som uložila Jul, Jaja je u našich a ja by som mala žehliť, podlahy ma tiež prosia (ale tým odolám ešte) a kopec roboty mám. Len si chvíľu odpočiniem. Julka už má vybrané na ktoré kolotoče pôjde :sweat_smile: . Jaja chce hlavne do strašidelného zámku. Ale ako ju poznám otočí sa na začiatku.
15. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto ma nove foto :wink:
Ja som uz aj podlahy pozmyvala este mi ostala kuchyna aj sluzbu som konecne spravila kedze cez vikend som nemala cas :grinning:
Inak tu je recept na studenu plnenu papriku
1maslo,4kusy syra Lunex,30az 50dkg salamy,4 vajicka uvarene na tvrdo,1 vacsia cibula,2 lyzice horcice,korenie,vegeta,sol
Cibulu,salam a vajicka nakrajame na male kocky a vsetko dokopy zamiesame a naplnime tym ocistene papriky a dame do chladnicky stuhnut a krajame ju potom na kolieska mne z toho vyslo naplnit 5 paprik :wink:
15. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Poznačené Leni :slight_smile: Tak poriadne oslávte :wink:
A hodila som aj na FB fotky, prvé jesenné :slight_smile:
15. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jáj a Leni čo stáli tie rifle, nezateplené? Potom ti aj vrátim tie ostatné veci. Mám to pripravené, len to treba k vám priniesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani tie rifle boli za 3€ mozes to doniest aj zajtra doobeda zatial nemam na plane nic :wink:
idem este pozehlit
15. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja vas nestiham, ani citat, ani prispievat :stuck_out_tongue_closed_eyes: doobeda som bola s malou a maminou na puti v sastine, mame tam nadhernu baziliku :slight_smile: mamina cely cas len plakala :frowning2: bratovi sa vcera prihorsilo :pensive:
mala sa mi teraz po pol hodke zobudila, cela rozpalena, tak som jej dala nurofen, asi jej idu tie zadne stolicky, lebo sa uz 2 dni stazuje, ze boli zubok :confounded:
varim hribovu omacku, jaro bol rano v lese :wink: tak idem, nech to rychlo stihnem, aj sa najest :sweat_smile:
a zuzi, kokso, ako vyzera nevesta s kiahnami? :confused:
15. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok