Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
29. jún 2009

boze, baby mna asi d.bne, volala som dr. a hovorila som jej o tej teplote, ze mala aj v noci a dnes, tak vravela, ze sa na nu pride poobede pozriet, a urobia sa zajtra obery na prasaciu chripku. ☹ ☹ ☹
A mame zostat doma v izolacii. No a chudiatko Domca sa pyta von uz od pol 10tej. 🙄 🤐

lenca13
29. jún 2009

Boze Julik to snad nie je pravda ☹

lenca13
29. jún 2009

Julik ty si minule robila tie zapekane masove gulky mozes mi prosim ta hodit link.Dik

lenca13
29. jún 2009

Dik 🙂
Julik ale ved ked nema ine priznaky nebude nahodou len unavena 😕

dadulik
29. jún 2009

boze juli ☹ 😢 to je ako naschval ☹ ako dlho bude trvat, nez budete mat vysledky tych odberov?

jaduska
29. jún 2009

julík, držíme palce, nech to dobre dopadne.....určite to nebude tá hnusná chrípka, neboj....

Lily má už všetky zúbky, asi pred mesiacom jej povychádzali aj zvyšné stoličky

jooo a zuzky sa furt chcem opýtať a zabunem: Kojíš ešte malú? Veľa vecí mi uniklo počas skúškového, keď som vás nestíhala čítať 😕

jaduska
29. jún 2009

Jooo a Bambulka je úúúúúúúúúúžasnááááááááááááááá

sticker
autor
29. jún 2009

Julik to snáď nie 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Normálne mi je do revu 😔 . Koľko bude trvať, kým budú výsledky? Nemala by si to mať aj Ty?

julca80
29. jún 2009

stick, mne detto. Vobec netusim kolko budeme potom este cakat na vysledky, neviem nic. 😖 ☹
Ved snad sa dozviem ked pride dr.

Ja dufam, ze ak sa to potvrdi, tak ja to nechytim. 😲

dadulik
29. jún 2009

julik 😢
neexistuje, aby sa to potvrdilo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzla2
29. jún 2009

ahojte...
juli hadam sa nic nepotvrdi 😖

mala mi dnes zas zaspala nenajedena na zemi uz o 11:15... 😎 ale to ma zato,ze vstava o 6tej...este som jej nasadila aj dlhsiu turu,tak to mala z toho 🙂
Jani,Dadu som sa z vas nasmiala,ze vy uz balit zacinate...my ideme uz vo stvrtok rano a nemam este ani len tasku prixystanu 😀 a to ani nevravim,ze najprv musim veci pozehlit...ale vsak my stihame..uz sme zvyknuti sa naryxlo balit..a ked bude nieco xybat,tak dokupime...vsak to budeme len v ramci SK a predsa vsade su obxodaky pootvarane 😀
Jadus no kojenie...ako sa to vezme..mala obcas ..teda kazdy den pride,vyhrnie mi triko a povie,ze xce dudu...potiahne 2x a koniec...takze to je uz len take kojenie-nekojenie...nexavam to na nu,kedy sa uz sama rozhodne uplne odstavit...jo a od 25.5 uz pijeme aj my kravske mlieko... 😝 😀

jaduska
29. jún 2009

jani - u nás teraz majú "crossky" v každom obchode, mamka kúpila Bobe za nejakých 5€ - veľ.24, ale sú jej dosť veľké a včera švagriná doniesla Sandre aj Bobe z Írska, pre Bobu č.22, ale sú jej také akurát, dokonca ich musí nosiť iba ako šľapky, lebo keď jej ten remienok dám dozadu, tak ich neobuje

sticker
autor
29. jún 2009

No Dani to som chcela - boli sme ich pozrieť a najmenšie sú 24 a to je neskutočne veľké. Takže nemáme 😒

sticker
autor
29. jún 2009

No Dani že by som zbehla do Írska? 😀 Ale veľmi som ich chcela pre Julku - 23 by boli ideálne.

sticker
autor
29. jún 2009

Ten nafukovací manžel je perfketný 😀 Ani to nie je drahé.....Vianoce sa blížia....... ešte vymyslieť, komu by sa to hodilo 😀

zuzla2
29. jún 2009

crossky maju aj v deixmanne za 9,9..ked sa nemylim 😉
ja som ix povodne malej xcela kupit tiez...ale kedze tohto roku more nehrozi,tak netreba..a tu ma adidas sandalky,ktore su aj do vody 😎

sticker
autor
29. jún 2009

Inak ja stále dúfam, že tá chrípka to nebude, ak nemá iné príznaky....nádchu, kašeľ...... Stále nad tým premýšľam
😒 ☹

lenca13
29. jún 2009

Zuzi ja tiez este nebalim do piatku casu dost 😀 😀 😀

sticker
autor
29. jún 2009

Ja som poprala bledé a už im budem obliekať len veci, ktoré neberieme.... 😅 . A v hlave si robím zoznam vecí napr. kakao, mlieko, fľaše, lyžičky.....

lenca13
29. jún 2009

Ja som tiez prala a zehlila,zajtra pojdem asi na cely den k nasim 😉

lusinda2000
29. jún 2009

čaute kočky🙂

julik,pevne verím,že vás tá chrípka obíde a malej bude už len a len lepšie. tiež stále nad vami rozmýšľam,bolo by to desné,keby to dominička chytila...ale nemaľujme čerta na stenu a budeme veriť,že to je niečo iné.

dnes je vonku teda riadne teplúčko🙂
včera sme boli na cintori a malá sa porezala o vrchnák z kahanca,servítky som pri sebe nemala,išli sme len na skok a nemala som vačky na gaťoch,takže krv jej valila,ona plakala celú cestu, nemohla nič chytiť do ručičky,lebo stále vravela,že tam má bo a bolí,nesmie nič chytať. taká bola zlatá,keď držala tú ručičku od seba aby si náhodou ešte neurobila bo. ako bolestné jej dedko kúpil čokoládu,takže potom plač prešiel 😎 😎 😎

jani,balíš??? veru by si nemala na nič zabudnúť,ale aj keď zabudneš,nič sa určite nestane a bude sa to dať kúpiť aj v bojniciach🙂

malá mi dnes odmieta spať,nedivím sa, vstávali sme o deviatej☹ musíme sa polepšiť 😎 😎 😎

sticker
autor
29. jún 2009

Luci mne Jul tiež moc spať nechcela, keďže sme vstávali o pol ôsmej, čo je na nás neskoro 😝 Ale ukecala som ju 🙂 A pozerám z okna a klasicky z "hnilého kúta" idú hnusné mraky. Chcela som zbehnúť s Jajou do škôlky dať uč. kvietok a veci vziať domov....no uvidím. Možno bude len búrka z tepla. Aj keď hlásili prívalové dažde 😒

lusinda2000
29. jún 2009

a jani,kde je hnilý kút?

dadulik
29. jún 2009

ja som si zdriemla s malou, a po prebudeni ma tak straaaaaasne boli hlava a oci jak svina 😒
tu je neskutocne dusno, takze burka urcite dojde, aj na oblohe to je vidno.
malu som konecne presvedcila, aby si vo vlaskoch nechala sponku a urobila som jej mini copik 😅 uz to ma pol hodku na hlave, co je rekord, stihla som aj odfotit, vecer dodam do albumu 😉

sticker
autor
29. jún 2009

Luci tak hovoríme časti Kamennej smerom tuším na Moravu.... 🙂 Odtiaľ na 90% vždy ide búrka 😝
Dadulik keď bude vidieť ostatné slniečka so sponkami možno ju to "zlomí" 🙂
A už hrmí!

lusinda2000
29. jún 2009

aha jani🙂

daduš,ani chiara nechcela nosiť sponky,ale keď jej ich idem dať a odmieta,tak jej poviem,že dám všetky sponečky vaneske/kamoškinej malej/ a malá vtedy rázne povie: "nie,kiarka!" takže ich chce ona🙂 🙂 🙂
zatiaľ to funguje🙂

veru hrmí aj u nás☹ ale čo to má robiť,keď je naprv upršané počasie a na druhý deň nehorázne dusno☹

sticker
autor
29. jún 2009

Podľa mňa do večera ešte bude dusno...tu aj poprchá, ale iba tak, aby sa nepovedalo 🙂

lusinda2000
29. jún 2009

veď práve🙂