Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
21. sep 2009

ved to, uz teraz sa na nu tesim 😅 😵 Pojdem pre nu tesne pred tym ako budu mat ostatne deti obed.

lenca13
21. sep 2009

julik cakam na info ako bolo v skolke 😕

My sme nakupili Timea kracala cely cas skoro vedla kocika este teraz tu pobehuje ale za chvilu ju pojdem ulozit 😉 a ja pojdem zehlit

julca80
21. sep 2009

uz sme doma a Domca je v postielke 😉
Mala bola uplne v pohode v skolke, ked som pre nu prisla, tak bola stastna ked ma vidi, ale vobec by jej nevadila keby tam ma byt aj dlhsie. 😅
Zvladla to naozaj super. Absolutne neplakala ani ziaden iny problem nemala. Pekne sa s detmi hrala, aj sa napapali aj vonku boli a vsetko dopadlo na jednotku. 😉 Ozaj, akoby tam chodila uz od zaciatku septembra. 🙂

lenca13
21. sep 2009

Julik vidis ake mas sikovne dieta normalne sa tesim s tebou 😵 😵 😵

julca80
21. sep 2009

Leni, a ty si to ako vlastne vyriesila so skolkou?

dadulik
21. sep 2009

jeeeeeeeej juli, sa tu usmievam do monitoru 😅 som rada, ze domuska to takto pekne zvladla, kiezby to aj nase deturence casom takto zvladli 😉
ja som ulozila malu, pojdem sa najest, este od soboty mame plnenu papriku 😝
zajtra pride na cely den kolegyna na navstevu, tak sa moooc na nu tesim, vidime sa tak 2x do roka teraz 😵
a v stredu pojdeme k tomu liecitelovi, sa tak nasi rozhodli, ze brat tam zvladne cestu, tak snad bude vsetko ok. Dnes som prisla k nasim a brat sedel na posteli, dychal uplne v klude (ziadna dychavicnost, dvihanie hrudnika) a cital si braillovu knihu 😅 ja som sa ho normalne zlakla 😕 hovorim, co robis ? ze citam 😀 hovorim, dobra psychika a pevna vola a viera, to je polovica liecby, kiezby mu to vydrzalo...

lenca13
21. sep 2009

Julik dnes som bola za riaditelkou ze ak bude v januari volne tak mi ju zoberu a ze na nas mysli ved nas pozna 😉
Chcem dat este odvolanie tak uvidim co mi odpisu a skusim ist aj za doktorkou co mi ona nenapise papier ze nemohla teraz nastupit 😕
Inak u nas v skolke nam robi aj jedina pani z rodiny tak snad sa za nas prihovori v tom januari tak uvidim vies u nas je velmi mila pani riaditelka 😉

julca80
21. sep 2009

Lenci, tak to je super, bodaj by ti tak vyslo. 😵

dad, no vyborne, ze brat sa takto chytil. 🙂 Normalne som sa potesila ako som si precitala tvoj prispevok, bo ako som uz predtym pisala, takym prognozam ako zvyknu dr. hovorit ja neverim na 100% 😝

lenca13
21. sep 2009

Dad je to ozaj super ze bratovi je lepsie 🙂

Julik snad to vyjde tak ako som planovala ved uvidim 😉
A ty si ako dohodnuta s tou skolkou?

dadulik
21. sep 2009

ja to nechcem zakriknut, ale sa mi dnes zdal veselsi, hoci stale hovori o tej chorobe, ako sa raz nerozdycha, ako sa raz zadusi, on to hovori ako robot, vsetko mu zrejme lekari v nemocnici o tom povedali, on je s tym zmierany, mozno viac ako my ostatni 😔

lenca13
21. sep 2009

Dad tak snad ked bude dlhsie doma sa nebude takymi myslienkami zaoberat 😕

denisse
21. sep 2009

ahojte ... tak sa znova hlasim ... vikend bol super, kamoska bola milo prekvapena, ze som prisla jej poblahozelat ... ja i ona sme mali radost, tak sa tesim ..

potom sme boli na navsteve, vecer s tymi znamymi posedeli, v nedelu chlapi boli hrat golf, my sme sa len tak poprechadzali, pomotali, naobedovali a vyrazili domov, kde nas uz cakali nasi 😀
takze tu mam teraz rodicov, nela nechodi do jasli, len zajtra na spievanie ju odnesiem ...

juli, tak dominika je sikulka, nasa nela aj po roku reve 😅
dad, kiezby sa to vsetko na dobre alebo aspon na lepsie obratilo ... aj ten liecitel snad nejak pomoze ... veeelmi by som vam ti priala, taketo spravy o zlepseni sa velmi dobre citaju ...

sticker
autor
21. sep 2009

Ahojte. Tak sa hlásim aj ja, nejako sa mi nechcelo písať 😅 😝 . A teraz som aj zabudla čo som chcela napísať 😀
Ale Julik naozaj super, že to Domča zvládla 🙂 Len nech jej to vydrží. Zase ste o krôčik ďalej 😉

sticker
autor
21. sep 2009

No tak ma čaká úžasná noc - typujem 🙄 . Ani nemám chuť ísť spať. Julka od obeda teplotuje, po štyroch hodinách od ibalginu som jej musela dať čípok paralenový a do toho Janku strašne rozbolel zub. Aj som jej to pozerala a veru zubárovi sa nevyhne ☹ len naozaj netuším ako to spraviť. Keďže bolestivé berie iba ráno a ak chcem byť prvá tak naozaj skoro ráno (veď to už viete odo mňa 😅 ). A Edo ide na jedenástu do roboty a bude musieť byť s Julkou a hlavne nezaspať, chudáčik ☹ Ostáva mi dúfať, že Julke sa nepohorší, lebo ako minule písala Dadulik, tak dosť horela a chvíľami akoby poriadne nevnímala, alebo nevládala.
No a Janka bude u zubára na milión % revať, lebo teraz som jej chcela vyčistiť špáradlom a teda udržať ju s otvorenou pusinou tak dlho.....neviem či bude mať zubár nato nervy. Keďže on je skôr dospelácky zubár ako detský 😒 ☹ . A ak by sme stíhali dala by som ju ešte aj do škôlky... Ale to som asi moc veľká optimistka 😒 . To som chcela iba pre prípad, že by som musela ísť s Jul k MUDr. tak nech nejdú obe...
Idem si teraz umyť hlavu, aby som ráno nemusela.

julca80
21. sep 2009

ahojte 😉
Jani, fiha 😲 , tak to teda neznie dobre. ☹ Kolko mala Julka teplotu?

dadulik
21. sep 2009

jooj jani, veru nezavidim ti 😒 ale snad rano aspon julke bude lepsie 😉
my sme mali zaujimave poobedie 😕 s jarom sme isli kuknut do noveho sekaca, kupili sme malej satky, mikinu, tricko s dlhym rukavom, jaro si kupil origos a fungel nove s visackou reebok teplaky a nike tricko 😀 a do toho mi volala kamoska, ci neprideme na ihrisko, tak sme sa tam dohrnuli vsetci, nakoniec jaro zlanaril kamosku na burcak k nam 😀 a co vam budem hovorit, este sme zavolali dalsiu kamosku-susedu, pridal sa dalsi sused s dalsim burcakom........no som paradne v nalade 😎
idem kuken SS

julca80
21. sep 2009

Idem ja mrknut SS, aspon sa trocha nasmejeme 😀

sticker
autor
21. sep 2009

Netuším akú vysokú mala teplotu, ale teda asi dosť, lebo celá horela. Nemerala som jej, to si nechávam na večer, ak bude stále horúca. Trochu ma štve, že sme jej museli dať znovu dudku. A tak pekne už dva dni bola bez nej. Ale snáď to aj nabudúce pôjde tak dobre. Už spia obidve, ale teda Janka za mnou stále chodila, že sa snaží na tú bolesť nemyslieť.... Statočnica moja malá. Len nech im to vydrží ten spánok aspoň do piatej do rána.
Dadulik vy ste mali dnes taký malý Jarmok 🙂 . A koľko si ho vypila, keď si v nálade? 😅 Ja som si v sobotu dala liter a nič 😝

denisse
21. sep 2009

ahojte ... ja som tu poskromne, lebo su tu nasi ...
jani, tak julka uz bola bez dudky? tak to som zvedava kedy sa nam podari ... a dnes nela hovorila, ze nechce plienku na noc a ked som jej povedala, ze ok, ze nedame, ale musi v noci povedat ked bude chciet curat, tak sa zamyslela a povedala "radsej plienku" 😀 takze ani v tomto nemame ziaden pokrok ...
ja zajtra idem do prace ...

jani, drzim palce k tomu zubarovi a nech je julke rychlo lepsie ..

lenca13
22. sep 2009

Dobre ranko 🙂 my sme hore od 6.15 😖
Jani ta snad nebude Jul chora 😕
Deni aspon si vasu uziju Nelinku 🙂
Timea rano pozerala z okna ci k nam nejde Julka 😀 😀 😀

dadulik
22. sep 2009

ahojte, tak my zase dolamani stavame, mala od pol noci s nami v posteli 😠
jani, burcaku som vypila asi 6 dcl, ale teda asi bol kvalitny, ked mi bolo tak dobre 😀
o hodinu idem k busu pre tu kolegynu, tak sa vam ozvem asi az vecer 😉

dadulik
22. sep 2009

" od polnoci"

julca80
22. sep 2009

bre ranko 😉
Ja som uz sama ☹ a Domca je v skolke.
O chvilu pojdem s autom na STKcku (tenkrat poprve 😝 😅 ) a potom pojdem pre malu.

Jani, drzim prsty u zubara. 😨
Julinka ako?

Leni, take skore vstavanie nie je pre vas obvykle, ze? 😅

lenca13
22. sep 2009

Julik no veru nie som zvyknuta tak skoro vstavat 😅

Inak kedy nas prides pozriet?

lusinda2000
22. sep 2009

čaute kočky🙂

v prvom rade,jani,daj vedieť ako je babám.

juli-gratulujem,to je teda dominika statočná,keď vôbec neplakala.
určite ti je aj smutno doma samej,však?ja si to neviem ani predstaviť.

dadu-to musel byť ozaj dobrý burčiak,lebo v meste na jarmoku vypil mm teda dostatočné množstvo a nič mu nebolo🙂 našťastie,ale fakt bol asi nejaký slabý,ja som nekoštovala,tak neviem a ani sa tomu moc nerozumiem.veď burčiak som nemala už dááávno.

ideme s malou do obchodu...

sticker
autor
22. sep 2009

Ahojte. Leni Timka je podarená 😀. Ja verím, že ony s Julkou sa na seba naozaj tešia, akurát majú vždy záujem o tie isté hračky 😝 😀
U zubára sa dalo, ale boli sme druhé, zobral nás o ôsmej a teda Janka zo začiatku robila aj cirkus 😖 . Potom sa trochu "znormalizovala". Dal jej iba vložku aby ju to nebolelo a budúci piatok znovu skoro ráno 🙄 .
A to som celú noc nespala. Julke nič nezaberalo, stále mala teplotu. Nerozumiem tomu. Ale sa mi zdá, že Zuzkina malá aj malá Laurika tak mali. Dávala som jej aj zábaly, normálne ani neplakala, len sme "debatili" 😝 .
A teraz netuším, či ísť k MUDr. Naozaj neviem. V podstate reaguje normálne, akurát si nechce dať zmerať teplotu. Ale prechádza sa a je trochu kľudnejšia.

sticker
autor
22. sep 2009

Julik je to taká zvláštna predstava, že Domča je v škôlke. Normálne ju mám chuť vystískať, keď si ju predstavím 😅 . Ona mi nejako prirástla k srdcu 😵

lenca13
22. sep 2009

Ahojte tak my sme boli v meste kupit krsnatku volaco k meninam a bola som pozriet aj v novej predajni nabytku 😉 a potom sme sa chvilu zdrzali v parku ale chodi tam hrozne malo deti aspon nie je bitka o hupacky

Jani a co ma Jaja s tym zubkom?

sticker
autor
22. sep 2009

Leni mne to pripadalo akoby sa jej odlomilo zo stoličky 😕 Medzi poslednou a predposlednou stoličkou mala takú dierku. Ale viem, že to nemala, veď každý deň jej ich umývam tak vidím ☹
Jul mi už spí a štve ma ako je pekne vonku. A my nemôžme. Moc dúfam, že jej zajtra bude už lepšie. Ale ak nie tak hneď ráno idem k MUDr. Jaju šupnem do škôlky a pôjdem.

lenca13
22. sep 2009

No mne tu Timea este pobehuje 😀 😀 😀 ale uz ju idem ulozit nech je chvilu klud a vonku je ozaj fajnovo moze byt tak aj do oktobra 🙂