Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
22. sep 2009

S teplotou sa von nechodí však? 😅 Juj, tak by som dala Jul do kočára a šla sa prejsť. ☹

lenca13
22. sep 2009

Jani pokial nebude mat dajaku vysoku tak by sa mohlo aspon na chvilu

lenca13
22. sep 2009

Dnes som bola pozriet v H2O a maju tak krasne zimne topky a ma mat este ku koncu tyzdna tovar 😉

sticker
autor
22. sep 2009

No uvidím. Inak vôbec nič jej nie je. Nesoplíkuje, nekašle, žiadne vyrážky..... Ja len kvôli Janke chcem ísť von. Niekde nie medzi ľudí, aby náhodou niekoho nenakazila, alebo niekto ju.

sticker
autor
22. sep 2009

Leni ževraj v Deichmane sú nejaké akcie. Ale my ak by sme kupovali, tak najskôr budúci týždeň, alebo až na výplatu 😒

lenca13
22. sep 2009

Ved mozno pojdem este tento tyzden do PN ak sa podari tiez chcem pozriet aj inde ale ratam ze obidvom do 50€ snad kupim zimne 😕

julca80
22. sep 2009

achojte, tak tu strasim uz aj ja 😉
Mala som dala az pred 10timi min. spat, bo stale to odkladala, nechcela si ist lahnut a predtym sme este so sestrou Skypuvali. 😉

Jani, no supis, zvladli ste zubara. 😵 Co sa tyka teploty, tak by som do 38st. isla s malou trocha von sa vyvetrat, ale ak je nad uz asi nie. 😖 ☹

Baby, ked tu spominate topanky, tak by som sa mala asi uz aj ja rozhybat a ist nejake pozriet, bo aj mala potrebuje.

denisse
22. sep 2009

caute .. tak som doma z prace, mama uvarila na obed halusky, tak som si dala do nosa ... 😀
a o chvilu nesieme nelu do jasli na spievanie, mama ide so mnou, chce to tam vidiet .. tak som zvedava, jak dnes bude nela revosit ... 😉

denisse
22. sep 2009

juli ... som prave na priklade dominiky pochopila, ze ja som musela nelu dat o rok alebo o dva skor ako vy, lebo nakoniec prave ked ona po tej dlhej dobe konecne prestane revat, tak vase deti v pohode nastupia a budu na tom co sa zvyku tyka rovnako 😀 😀

sticker
autor
22. sep 2009

Deni všetko záleží od dieťaťa. Niekedy to trojročné nechce ani za svet pochopiť a akonáhle má tri a pol tak bezproblémov ide do škôlky. Poznám aj také prípady. 🙂

denisse
22. sep 2009

jani, to je jasne .. mne len nejde do hlavy, ze nela tam v podstate chce byt (sudiac podla toho, co mi tety hovoria), ale nechce tam ist ... tj place, ked ju tam davam, aj ked ju beriem, ale medzitym je vraj v uplnej pohode ...

julca80
22. sep 2009

deni, presne ako Janka pise. Toto je fakt individualne u deti, myslim adaptacia. Lebo napr. kamoska ma chlapca (teraz v oktobri bude mat 3 roky) a velmi plackal dokonca mal az hisaky. ☹ On chudacik plakal resp. reval az kym si pre neho mama neprisla. Absolutne nic nepomahalo, aj to ho tam davala len na 2 hod. Tak sa rozhodli este chvilku pockat a neskor uvidia ako to bude maly zvladat. Pritom je to vesely chlapec, taky maly huncut a takto znasa skolku.
Takze ozaj to kazde dieta ma v tej svojej hlavicke inak zakodovane. 😒

sticker
autor
22. sep 2009

Ale to tu flákame 😝 .
U nás našťastie už lepšie. Julka vyzerá úplne normálne. Pred hodinou mohla dostať sirup, ale ani nebolo treba tak dúfam, že ani večer nebude treba. Tak to bola asi iba tá dvojdňová viróza. A možno sa nám aj vyrážky vyhodia....ako to je pri tej šiestej chorobe 😝
Ešte Julku umyť a pôjde spať. Inak nechce akurát nič jesť. Ale tak to beriem normálne...

lenca13
22. sep 2009

Ja som si bola trochu aj s kamoskou zajazdit na bicykli treba vyuzit to krasne pocasie 😉
Timea bola s neterou na svojom bicykli a presli cele mesto zdrhla jej na zmrzlinu tak im dali kopcek zadara 😀

lusinda2000
22. sep 2009

teda leni🙂 že kopček zdarma,to sa už len tak nevidí🙂

a ozaj to tu fľákame☹

ja si idem pozrieť ordináciu,mm už spí,malá ešte nie,je tu pri mňe a utiera zem s vlhčeným obrúskom🙂

sticker
autor
22. sep 2009

No ja dúfam, že dospím minulú noc. Janka zaspala skôr, ako za ňou prišiel Edo 😅 . Ja som ju uložila, porozprávali sme sa a že pošlem tatina. No kým tatino obliekol Julku tak Jaja zaspala 🙂
Idem sa zvaliť k Edovi na gauč, ale nič tam nie je pre mňa, tak asi iba pokecáme a pôjdem spať 🙂

dadulik
22. sep 2009

ahojte, tak navsteva uz odisla ☹ je mi za nou smutno 😢 bolo super, uzili sme si cely den spolu 😵
ale jaro je od rana "nepouzitelny", cely den lezi,najprv mal hnacku, potom ho rozbolelo cele telo, teraz teplota... 🙄 netusim z coho 🙄 uz aj mala sa cez den 2x stazovala, ze ju brusko boli a za cely den okrem mlieka skoro nic nezjedla 🤐 tak sa bojim, co sa z tohto vykluje ☹
idem dokukat ordinaciu a spat 😔

julca80
22. sep 2009

cafte, mala uz od 8mej spi a ja uz ordinujem 🙂

dadus, nestras, nebodaj brusna chripka?! Len nech to vas dve s Laurikou obide na kilometre! 😕

julca80
22. sep 2009

Jani, ty sa snad dnes v noci uz lepsie vyspis. 😉 Aspon ze je malym babam uz lepsie. 🤐 🙂

lusinda2000
23. sep 2009

dobré ránko,nikde nikoho,ledva som nás našla v polovici druhej strany☹

dadulík-veruže nestraš,akú ste mali noc?laurika je v pohode?a jarino išiel aj do práce dnes alebo k doktorke?

jani,ako si sa vyspala? a baby sú už v pohode?ako je julke?janku už zúbok nebolí?

julik,malú dominiku už budeš dávať do škôlky až do júna na pol dňa?alebo by si chcela od januára na celý deň?respektívne to určite záleží od nájdenia práce,však? a ako sa má dominika v škôlke? chce tam chodiť?teší sa tam?niektorým deťom sa páči prvý deň a potom napríklad už nie. ako je na tom malá?určite tam má už kopec kamošiek a malých obdivovateľov🙂 normálne si ju viem predstaviť v škôlke🙂 určite je veľmi zlatučká🙂

ja sa na jednej strane škôlke teším-kvôli tomu,že bude medzi kolektívom detičiek,bude sa hrať a tak......no na druhej strane mi bude hrozne smutno,že tak rýchlo malá vyrástla a ja ju už nemám celý deň doma☹
ale to asi každá matka tak vníma,však?

lenca13
23. sep 2009

Dobre ranko 😉

lusinda2000
23. sep 2009

leni,aká stručná🙂

ale dobré aj tebe moja🙂

julca80
23. sep 2009

ahojte, uz som tu 😉 Ale iba na polhodku, bo potom uz pojdem pomalicky pre malu. 😀

Hned rano som si vybavila pohovor a teraz len tak pozeram po nete.

Lusi, na tie 4hodky ju budem davat tak do polky oktobra, ak by som do vtedy nemala pracu, potom to prerusim. A znovu ju tam akoze prihlasim az ked bude robota. 😉

dadulik
23. sep 2009

ahojte, my v pohode, mala spala celu noc 😉 jarovi je lepsie, a lusi, on ma teraz dovolenku, tak do prace nemusi 😀
ja idem o druhej k tomu liecitelovi s brachom, svagrom a otcom, mala neviem, ci sa dovtedy vyspi 😒 tak ju potom jaro k mamine mojej zavezie, lebo ma rozrobene nieco na dvore 🙄

sticker
autor
23. sep 2009

Ahojte. Zapnem net a tam hneď malá dadulik 😵 Pekné fotky 🙂 Dad moc držím palce 😵

dadulik
23. sep 2009

jani, diki 😉

sticker
autor
23. sep 2009

Julik tak aj tebe teda držím palce 😉 Ty si naozaj akčná 🙂 To máte s Lenkou a s Deni spoločné 🙂
My sme nakoniec skončili u MUDr. lebo mi to nedalo. Teplota sa jej stále moce okolo 37,3. Pri Janke bola teplota dva dni a hotovo. Takže zase niečo nové zažívam s dryhým dieťaťom 😝 . A veru nám aj dala Sumamed. Večer 5ml tri dni. A ak sa nezlepší tak v pondelok sa prísť ukázať. Brali jej tam aj s prsta trochu krvi a dala do prístroja a vyskočila hodnota 17 a mala by byť 8 😅 😒 .
A potvorka teraz nechce zaspať. Celkovo ako má tú teplotku sa jej horšie zaspáva. Naozaj môžem byť rada, že je maminka doma, lebo neviem ako by sme chodili do škôlky, keďže aj má byť doma kým aspoň teplota neustúpi.
Navyšu u prababiny robia novú strechu - zateplujú a tak sme ešte aj tam boli. Nejako sa bojím tam nechváť prababu samú s tými chlapmi 😒 Takí mladí. Prababina sa "pohoršovala" že jeden má náušnicu v uchu 😀 A že má slabý zrak, ha!! Keď takéto drobnosti vidí 😀
Maminka samozrejme "hody" tam nachystala, ešte si Edo ťukal na čelo, že prečo to robí. Veď chlapi spravia a idú sa najesť do firmy. A má pravdu. Potom si ich takto rozmazná a budú to robiť dvakrát toľko 😠

sticker
autor
23. sep 2009

Trochu som sa rozpísala, ale som nejaká rozbehnutá 😅 😀 . Variť idem až teraz polievku, no Julka odmieta aj jesť. Ani jogurty a to už je čo povedať. Ale pripisujem to chorobe, aj sa MUDr. pýtala či je. A v hrdle má nejaká pupienka a normálne aj na hrudi také mini bledé. Ale veď sme neboli takto chorí ani nepamätám.
Potrebujem zbehnúť do obchodu, tak by mohla zaspať. Periem, kuchyňu som trochu spratala a ešte pozriem na nete čo spravím na víkend. Lebo klasicky ma nič nenapadá 😝

lenca13
23. sep 2009

Timeu som ulozila len este chcela cikat a pot0om jej chybala babika tak snad zaspi 😕
Julik bodaj by ta uz konecne niekam zobrali hrozne ti to zelam 🙂
Jani tak snad jej tie ant.zaberu

sticker
autor
23. sep 2009

Ja som sa normálne zabudla na balkóne 😝 . Tak je tam príjemne. Dnes má byť taký naj deň a potom už taká klasika 22-23 stupňov. Babina pôjde pre Jaju, takže normálne veget 🙂
Julka zaspala až o jednej, čo je na nás neskoro, ale naozaj sa jej zle zaspáva. Oči má také sklené, ale teplota stále okolo 37,5.
Julik že ten deň ubehne strašne rýchlo, keď dávaš Domču na doobedie do škôlky? 😉 🙂