• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Ahojte my sme boli poobede v kniznici a potom sme este vybehli aspo pred cinziak a Radka bola vonku s kamoskami :wink:
Poobede som robila bryndzove halusky a Timea si ich pytala aj na vecer :grinning:
23. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem len jednou vetou, z toho liecitela mam velmi dobry pocit :dizzy_face: zlepsenie by malo nastat do 14 dni, ak to tak bude, treba sa za nim este vybrat, ak nie, mame smolu, nic v tom nezmoze :confused: tak budeme cakat a dufat....
23. sep 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad tak som čakala, kedy napíšeš :slight_smile: Moc dúfam, že to pomohlo :dizzy_face:
23. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer :slight_smile:
Mala spi asi od 8mej a ja som si len tak v klude precitala casopis.

Jani, presne ako pises, mne teraz dni letia akosi rychlo. Dnes specialne, malu som vyzdvihla zo skolky, hned som s nou isla do TN na urad nieco vybavovat, este sme sa zdrzali u svokrovcov a dofrcali az okolo pol 4tej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rychlo som zbuchala polievku a potom hned isla s malou von.
No a mame den za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. sep 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, tak teraz budeme moc moc drzat prsty, aby vam ten liecitel NAOZAJ pomohol! :confused: :pensive:
23. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a od 1.10. nastupujem do prace. Na jednej strane sa tesim, ze konecne sa mi nieco podarilo najst, ale na druhej strane sa mi velmi do toho nechce. Nuz musim niekde zacat. :confounded: :wink:
23. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Julik uauuuu!!!!! Moc blahoželám :slight_smile: :wink:
23. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To si našla teda dosť rýchlo na dnešné pomery :wink:
23. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik no super :slight_smile:

Dad snad ten liecitel pomoze :slight_smile:
23. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to sice typ prace, ktoru som si predstavovala, ale aspon zacnem a uvidim ako bude dalej :zipper_mouth:
23. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Julik budes robit na ST alebo niekam dochadzat?
23. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu u nas :wink:
23. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon nemusis dochadzat
23. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to
23. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co pozerate? Ja prepinam Markizu a Jojku. :grinning:
23. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez pozeram Markizu
23. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mohla by si nas prit pozriet ved ked zacnes pracovat tak uz nebude tolko casu
23. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, uz som nad tym rozmyslala, len neviem kedy. :confused: Mozno buduci tyzden by sme mohli nieco zbuchat, v pondelok al. v utorok. :slight_smile:
23. sep 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebolo by zle ved si napiseme :slight_smile:
23. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo :wink:
23. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobr noc :pensive:
23. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte. Vidím, že ste sa tu dohadovali..... no mňa by tiež potešila tvoja návšteva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda ak sa môžem vterknúť.
Jul je už od včera obeda bez teploty a aj to na nej vidieť - pekne ožíva :slight_smile: Akurát ešte min. dnes treba byť doma. Ale veď vydržíme :slight_smile:
A chystám veci do škôlky a neviem si spomenúť, čo tam ešte bolo. Lebo sa mi zdá, že mám nejakú prázdnu igelitku :grinning:
24. sep 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,kde sa túlačíte????zasa nikde nikoho a už je kopec hodín.:frowning2:

julik-gratulujem,gratulujem,gratulujem. predpokladám,že asi len na rannú smenu,alebo sa mýlim? a ozaj si rýchlo našla. fakt super a v dobrom potichu závidím:slight_smile:
24. sep 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,potrebujem poradiť...ako sa píše čestné vyhlásenie? píše sa napríklad ako žiadosť do zamestnania,že hore moja adresa, nižšie adresa príjemcu, vec, podpis,miesto??? poradťe...ďakujééém:slight_smile:
24. sep 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luci mne sa zdá, že taký väčší nadpis v strede Čestné prehlásenie. A potom text niečo v štýle, ja dolu podpísaná XY, bytom tam a tam, príp. ešte aj číslo občianskeho, čestne prehlasujem, že........ a dolu podpis. A v hlavičke tá adresa sa mi zdá, že má byť.
24. sep 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,pozerala som na nete vzory,ale tam boli čisto len také,že hneď hore na papieri bolo napísané:Čestné prehlásenie a pod ním text. tak neviem,či to mám napísať s tými adresami hore ako žiadosť alebo len bez toho.:frowning2:
24. sep 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:
Jani a preco by si sa nemohla pridat :confused:
Idem robit perkelt a polievku len neviem aku?
Timea pytala na ranajky bryndzove halusky :grinning:
24. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkaz od Timky :slight_smile: kde je Julka a teta Janka :grinning: ci pridu von
24. sep 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Domca je uz v skolke a ja sa pomalicky chystam na nemcinu. :sweat_smile:

Lusi, chces napisat "Ziadost do zamestnania al. len Cestne prehlasnie"? :confused:
24. sep 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj Leni Timka je zlatá :grinning: No ale tak ešte dnes vydržíme doma, na víkend idete vy preč, tak budúci týždeň už určite sa uvidíme :slight_smile:
24. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok