Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
3. okt 2009

a deni, no v prahe by som nezajdila ani za svet, za prve som tam este nikdy nebola 😅 a za druhe tiez by som mala hrozu z tej premavky 🙄 po blave som v praci sem-tam jazdila, a tiez mi stacilo 😒
jo, a moj vodicak som robila tusim za 6000 sk 😀

lenca13
3. okt 2009

Dad teraz stoji okolo 15000Sk ak nie viac 😖

denisse
3. okt 2009

my sme vodicak robili v poslednom rocniku na gympli, kazdy kto chcel z triedy ... teoriu nas ucil zastupca, len na jazdy sme chodili do autoskoly ... a skusky sme robili tusim vo februari a ja som musela cakat do jula, kym som mala 18, aby mi vydali vodicak 😀 a stalo to podla mna malo .. ja myslim okolo 3000 ... ale nepamatam si to presne, kedze je to uz 16 rokov 😕 😕 😕

dadulik
3. okt 2009

uz nevedia, co by za to pytali 😒 ale zase, ked si to clovek vezme, ze prakticky skoro kazdy ten vodicak spravi a potom ako sa sprava na cestach... 🙄
polovici ludom vo svete by ho vobec nemali dat, ani za milion 😠

lusinda2000
3. okt 2009

ahojte🙂

my sme boli u svokrovcov na mätu a už skoro po tme sme došli domov,ja som si to pekne odšoférovala a bola som happy🙂
ja som začala vodičák robiť hneď po 18,ale prerušila som to,lebo mi zomrela maminka a potom nastúpila znova po pol roku od jej smrti.
a stál ma 10 000sk☹
jo a deni,po prahe by som teda ozaj ani ja nejazdila,ale z druhej strany je to dobré,lebo sa budeš vedieť orientovať vo veľkom meste a križovatkách.

sticker
autor
3. okt 2009

Ahojte 🙂 Ja len pozdravím a letím do vane, nech som zajtra za peknú 😝 😀
Veľmi som zvedavá ako to dopadne, ale Edo už malým na nete ukazoval kam pôjdeme a Julka stálel za mnou chodila, dávala si ručičky k pusine a takým chichotavým hláskom mi oznamovala- Ja pojdem zajtla s tatinom na tapolinu, velka je, tatino mesti s Julkou 😀 😀

lusinda2000
3. okt 2009

jani a kam to vlastne vyrážate?
jul musí byť zlatáááá🙂

sticker
autor
3. okt 2009

V pláne je Oščadnica - bobová dráha, nejaké pekné ihrisko detské, trampolína a ešte je asi niekde tam poblíž ten drevený orloj 🙂 Ani neviem aké má byť počko, ako malé obliecť. No vidieť, že nie som zvyknutá cestovať 😝

lenca13
3. okt 2009

My sme mali v skole svoju autoskolu tiez som skusky robila v aprili a pre vodicak som si isla az v auguste takze mam vodicak 15 rokov 😉

dadulik
3. okt 2009

boze, mna ta SS vytocila 😠 😠 😠 akoze po kazdych dvoch sutaziacich bude reklama ??? 😲 takze je ich spolu 12 chalanov, tzn. ze 6 reklam 🙄 moje nervy, to tu mam sediet do polnoci ? 🤐 🙄
jani, ja ti tak zavidim ten zajtrajsi vylet ☹ jaro je na toto totalne lavy, vymysliet nejaky program pre nas "mimo domova", a co ved ani doma nic neviem vymysliet 😠 ☹

dadulik
3. okt 2009

leni, o mesiac to bude 10 rokov, co mam ja vodicak 😀 😲 kokso, to je fakt casu ...

dadulik
3. okt 2009

fiiiiiiiiiiiha, to vyzera bombovo 😵

lenca13
3. okt 2009

Vyera to dobre 🙂

dadulik
3. okt 2009

akoze ludia, uz davaju druhu reklamu 😲 😲 😲 😲 😲 😲

lenca13
3. okt 2009

Dad tiez to sledujem to ozaj bude do polnoci 😖

dadulik
3. okt 2009

slak ma trafi 🙄 🙄 🙄 spievaju sotva 10min a tolko pomaly trva jedna reklama 😖
kurna, chyba mi tu grcajuci smajlik 😅

zuzla2
3. okt 2009

😀 ahojte...
aj ja sledujem ss..a tiez ma stve ta reklama..ale to sa dalo cakat 😖
mm spi s malou..sa ofucal 😀
doobeda opravoval auto a mala bola pri nom..a ja som varila a neskor som sa pustila aj do kolaca....urobila som kremovu cesnacku (samo,ze on nezje,lebo je bielej farby polievka 😠 ) a dovolila som si dat na maso aj papriku,ktoru on nema rad...no ja som to vzala tak,ze da si ju dole a v pohode zje..tak mi vykrical,ze pusti stavu a bude to citit 😀 tak reku nemusis jest...no a ze ani nebude...haha ha...ked sa zobudila mala, tak to zjedol, lebo zjavne bol hladny 😀
este sa mi priznal,ze ked opravoval auto,tak dal malej kluce..ta sla do auta a sa zamkla..no cisty blazon 🙄 no,ale ze potom otvorila dvere,tak sa to samo odblokovalo...len mi stacilo ako mi to hovoril a ja uz panikarila 😎

a vcera ma tiez vytocil...tento mesiac sa nam podarilo dostat skoro na nulu (neplanovane vydavky ..svadba, auto...) ..no a kedze do minusu som ist nexcela,tak mu vravim,ze musime ist na nakup a zaplatit kartou z vub...pytam sa ho..vies pin?? a on,ze no teraz si sa ma dobre opytala...samo,ze trval na svojom...ze on sa rozpamate...no i tak to dopadlo...vzalo mu kartu 😠 nastastie vyberal priamo vo vub,tak mu ju aj hned vydali...si predstavte tu hanbu..ked by sme dali tovar k plateniu...nablokuju nam ho a nemame ako zaplatit 😀

zuzla2
3. okt 2009

vodicak - to som uz pisala,ze ho nemam a aj ked mm nalieha, aj tak si ho neplanujem urobit 😎
a k tomu jazdeniu..sice vodicak nemam,ale dokazem viacej stresovat ako vodic....tak po Prahe jazdit je len sila zvyku (co mi uz potvrdili viaceri)...ja ked sme zo zaciatku isli autom, tak som trpla..a potom uz v poho...tam sa len clovek musi naucit agresivnejsie jazdit 😉 inac sa mi tam paci,ako je tam vsetko super vyznacene... 🙂
jo a jadus...lipniky-lada neni az taka hrozna cesta..len je tam uz vacsia premavka...cesta, ktoru ja fakt neznasam je od Giraltoviec (teda uz konca) az po skoro Strocin (teda konci to este pred odbockou na SP alebo SK)...sama zakruta...uzke cesty a tym,ze je to medzinarodny tah,tak kamion na kamion...no a kedze je tam problem obehnut,tak sa ide krokom az do SK... v zime srnky na cestu idu...no ja tu cestu fakt neznasam 😖
cirkus - este sme tam neboli, ale v lete sme sa tiez xystali..len som si tu na fore precitala, ako jedna co ma dieta vekovo podobne nasim pisala,ze ich tam nevydrzala, museli odist prec...tak sme to zavrhli..a ako poznam nasu malu...isto by to tiez tak bolo,ze by sme len vosli a hned aj museli vyjst von 😀
Jani uzite si to zajtra..a oblecte sa tepltejsie..predsa len je to uz sever🙂bobova draha je super....aj v KE je...len tam sa tiez este neodvazim brat malu 😀

lenca13
3. okt 2009

Zuzi mas za sebou zaujimavy den 😉 no a s tym varenim Jarino nemusi cesnak ale nema problem zjest cesnacku 😀

dadulik
3. okt 2009

ahoj zuzi, teda fakt zaujimavy den 😕 tusim nie je martin az taky idealny 😅
ja zase musim povedat, ze jaro zje vsetko, co nezje jeho 😀 sice mi niektore jedla ofrfle, ako spenat...a vlastne si ani rychlo teraz neviem spomenut, jaaaj, a neznasa dusene kura 😖 a kuraciu polievku, tu idem robit zajtra 😀 ale urcite si tanier da bez masa 😅

zuzla2
3. okt 2009

neni veru neni 😀 ale zas,aby som ho aj poxvalila,tak rano znova vstal s malou, mna nexali pospat a ked som sa zobudila, bolo vsade poupratovane, riad nalozeny...mne uz len povedal nech povysavam obyvacku 😀

inac som dnes robila Kinder bueno,tak vam zajtra napisem,aky je 😝 😝 😝 mnam mnam mnam...

lenca13
3. okt 2009

Zuzi tak toto sa u nas nemoze stat aby Jarino upratoval ale ked treba tiez vie prekvapit 🙂

Som zvedava na recept

dadulik
3. okt 2009

aaaaaaaaaa zuzi, predsa je idealny 😀 😎
a tiez si prosim recept 🙂
leni, tusim tu SS stihnu do jedenastej 😅 😕

dadulik
3. okt 2009

tak sa s vami rozlucim, bo jak posledny dvaja dospievaju, padnem do postele jak vrece zemiakov 😀
dobru nocku 😔

lenca13
3. okt 2009

Snad hej 😉

sticker
autor
4. okt 2009

Teda pekne ste potiahli 😀 😎
Zuzi hneď z rána sa tu rehocem aj mračím čelo....to všetko len pri tvojich príspevkoch 😝 😀 Ten tvoj je trošku nadpriemerný, ale inak normálny chlap 😀 😀 Ale zase povedzme si, kto nemá chyby 😉
Leni to sa ti chcelo hľadať? 😀 Ale asi tam ideme. Vyrážame okolo desiatej. A normálne mám dilemu, či dať Julke pančušky. Nemá podkolienky, inak by som jej dala tie.... Ale asi dám pančušky. Zase nejaké veľké teplo nebude, aj keď vyzerá, že bude príjemný deň. Zase to Edovi raz vyšlo 😝 😀
Dad IP 😉

denisse
4. okt 2009

dobre ranko .. jani, uzite si to 😉
a daj pancusky a ponozky do tasky, vzdy mozes vymenit 😀

sticker
autor
4. okt 2009

jáááj ešte sme doma, ideme až o jedenástej, spolucestovatelia nestíhajú 😝 . Dala som jej nakoniec pančušky, ešte jedny náhradné do batohu. A ešte neviem či dám plienku do auta. Naozaj netuším. Nechcem aby sa parila, a tú hodinu a pol snáď vydrží.

jaduska
4. okt 2009

jani - pekný výletík aj my prajeme....Jul je podarená s tou trampolínkou, ja som Bobu na trampolínu ešte nepustila, hoci by to možno aj zvládla 😀

Zuzi - tú cestu do Svidníka mi ani nespomínaj - v stredu idem prihlásiť auto a keď si predstavím Štiavnický kopec, tak mi je bléééééé....ale hádam dáko bude, šak voľakedy som sama jazdila ku ségre do Novej Bane, prešla som aj Košice, aj Sorošku....
A ten úsek Lipníky - Lada je blbý v tom, že je cesta úzka a zle klopená, takže v zákrutách auto vynáša....

Dadulík - prosím ťa, ty to určite budeš vedieť - čo všetko treba k prepisu - z iného okresu? Nedá sa nejaké tlačivo stiahnuť aj na nete? Nech si to vypíšem doma, aby som tam nemusela s maličkou dlho čakať.....