• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Prihlásila som Sandru do súťaže s Kinder čokoládou, keď nám schvália fotku, tak od zajtra by sa za ňu malo dať hlasovať :dizzy_face: :sunglasses:
4. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, daj potom vediet, kde mame hlasovat :wink:
4. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani aj ja mám už nachystané kódy len sa nejako nemám k tomu to poslať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že načo aj tak ju nevyberú :grinning:
4. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem kavu, nela kuka krtka a pojdeme varit ... polievku mame, tak sa neponahlam, na druhe urobim kralika s cuketou, nasla som na mmb, som zvedava ake to bude ...
4. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, jul si pospi asi v aute cestou tam, ze?
4. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ale dá sa vyhrať aj foťák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: Jani no urcite by som baby teplejsie obliekla ved viem aka zima tam bola ked sme tam boli v lete a nie este teraz a nejde dajako neskoro :confused:
4. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dnes sa mi dari pri vareni robim kuracie stehna na kyslej kapuste a ta kapusta neskutocne smrdela tak sme ju radsej vyhodili a Jarino bol kupit druhu

Isiel s babami do kostola tak ja aspon v klude dovarim obed :wink:
4. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa dusi ten kralik, som fakt zvedava .. vino som nedala :wink:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=22504

a dame si k tomu hranolky, cestoviny sa mi nejak nehodia ...
4. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni vyzera to dobre a asi ozaj skor tie hranolky :wink:
4. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame od svokrovcov furt kralika a uz nas nebavi peceny a svieckova ... tak musim skusat aj ine varianty, bo svokor hovoril, ze ma este dalsiiich :grinning:
4. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni tak mi posli :grinning: :grinning: :grinning: nasi ich moc nemaju akosi sa tatovi prestalo s nimi darit :confounded:
4. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem v balicku :slight_smile:
4. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli doobeda v kostole, teraz rychlo vyprazam cevabcici, mala este nespi, zato jaro spi po nocnej uz od rana :grinning:
dani, nam dali k prepisu tlacivo priamo v bazare, kde sme auto kupovali, ale urcite sa to da stihnut aj na nete, tutovo, len to treba vyhladat :unamused: skus zadat do google tlacivo k prepisu auta... :sweat_smile:
este kolok treba, to sme kupili priamo na policii, potom spz treba odovzdat :wink:
4. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a este technicky preukaz, obciansky preukaz, a poistnu zmluvu na auto (zatial bez novej spz) :wink:
snad som na nic nezabudla, uz si to ani nepamatam :unamused:
4. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, tu to je: http://www.povinne-zmluvne-poistenie.sk/prihlasenie-vozidla/tlaciva
asi je to to tlacivo o zmene evidencie :wink:
4. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dani blbost som ti napisala :grinning:
je to hned to prve tlacivo - ziadost o zapisanie motoroveho vozidla do evidencie :wink:
4. okt 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulík dík, idem to mrknúť :wink:
4. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este si spominam tusim, ze kolko z okresu do okresu stal 66€ a v ramci okresu 33€ :wink:
4. okt 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko = kolok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pijem kavu :sweat_smile:
nela spi a dufam, ze este chvilku bude, kralik veeeelmi fajny ...
preskladala som nele veci v komode, vyradila male, neviem, co s letnymi, co su jej este dobre ... ja myslim, ze napriklad platene nohavice, co mala tento rok je budu o rok ako tristvrtaky ... a robim inventuru, co este nakupit na zimny cas ...
4. okt 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočendy:slight_smile:

janke úprimne v dobrom závidím výletík:slight_smile: aspoň sa troška odreaguje od domácnosti:slight_smile:

čo sa týka papierovačiek okolo auta si už nepamätám,jediné,čo viem,je že tehotné mali prednosť:slight_smile: nakoľko som bola práve tehotná....no túto možnosť som nevyužila,lebo to nebolo ešte na mňe vidieť a práve na potvoru som si ten deň doma zabudla tehu knižku :cry: :cry: :cry: , tak sme si pekne odsedeli nejaký dlhý čas a potom konečne prišla rada aj na nás:slight_smile:ale mi mm pekne povedal,že načo mi je tá tehu knižka doma,keď to má žena nosiť vždy radšej pri sebe:frowning2: takže odvtedy som ju mala všade so sebou:slight_smile:

králika ja moc nemusím,ja som skôr iba na kuriatka,ale odkedy sme s mm spolu,naučil ma troška aj na bravčové:slight_smile:

deniska moja zlatá,tak o zozname zimných vecí mi ani nevrav...ja stále premýšľam,čo ešte,aby som nezabudla,už som mm upozornila na tričká s dlhým rukávom, na tepláky a ešte zháňam rifle a samozrejme na zimu ešte kombinézu:slight_smile:
a naša chiara mala tiež jendy také plátenky-gaťe minulý rok,a tento rok som z nich troška odstrihla,zašila a mala trojštvrťáky:slight_smile:a nosila ich statočne:slight_smile:

dnes je na nás držať tu koníka na prvej strane,keď janka tu nie je:slight_smile:

malá mi ešte nespí,pretože sa najedla a hneď vytiahla dedka von do piesku...asi ani nepôjde spať,vôbec nechce,ale sme aj neskoro vstávali,tak sa nečudujem.
zato sa ale krásne najedla,spapkala polievočku,ryžu s mäskom a kompótikom....bola som milo prekvapená:slight_smile:
4. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje dieta po dvojhodinovom uspavani a prechcatej plienke je hore :angry: :angry: :angry:
neviem, ci je to tym, ze vstavala o stvrt na devat alebo tym ze nemala nejake velke aktivity doobeda :angry:
4. okt 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
dadu nic z toho nerob...nasa dnes ide tiez bez poobedneho spanku :angry:
doobeda sme boli v kostole..a inac len tak sedime,kedze som navarila este vcera....
teraz si mala zmyslela,ze xce jest,tak ked sa naje,asi pojdeme na xvilu von...
4. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nela spala, tiez sme doobeda neboli von, tak vyrazime za chvilu, roman bol na golfe, pride, da si obed a pojdeme ... mam tu plny sacok sucheho peciva a knedlikov, tak pojdeme krmit ryby a kacky ...
4. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musim skocit do lidlu, bo nemame ani chleba :sweat_smile:
4. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme doma, je tam hnusny vichor ... ale nakrmili sme ryby a kacky, popozerali ako si deti pustaju sarkany, chvilku sme boli na ihrisku, potom v lidli a domov ...
4. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som vam chcela napisat o tej babike, jak som nele kupila v piatok na tej burze detskych veci ... ona si to sama vybrala z toho mnozstva veci co tam boli, hned nanho ukazala a povedala mi "toto miminko chcem" ... nebola to nova babika, stala 20 Kc, tak som jej ju kupila ... hned v satni, ked sme sa obliekali mi povedala, ze sa bude volat Ondrasek a odvtedy sa od neho nehne ... vsade ho nosi, spi s nim, cita mu .... asi si vybrala dobre :sweat_smile:
4. okt 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som sa vas chcela opytat, ci si aj vase deti vymyslaju ... my napriklad mame v spalni za postelou nejakeho pavlika :grinning: nela mu zdravi, krici nanho "pavlikuuuu" ... a myslim, ze si vymyslela este nejakeho michala, ale ten nema tak stabilne miesto :sweat_smile:
4. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni aj naša Boba má jednu obľúbenú bábu, dostala ju na Vianoce, ale začala s ňou všade chodiť až teraz, aj ju kojí, uspáva, vozí v kočiari, rozpráva sa s ňou ako so živým dieťatkom....no úchvatná je. Sandra takúto hračku nemala, ale pamätám, že mala vymysleného kámoša (alebo kámošku? :confused: )

A Boba už tiež nespáva cez obed, cez týždeň väčšinou zaspí vonku v kočiari, keď ideme pre Sandru do družiny... a Olívia už tiež začína vymýšľať, potvorka....asi jej už idú spodné jednotky, tak máme trošku veselo.... :grinning:
4. okt 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok