• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
teda jani, si si poriadne tiez makla :grinning: ono ma taky dobry pocit clovek zo seba, ked to takto napise co vsetko postihal, ze :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
dani, fakt svinstvo s tymi bytmi :angry: :angry: :angry:
a mna nastval babybazar, dnes robili upgrade stranky, no vyzera to hrozne, este k tomu, ked idem do nejakej kolonky, ako napr. kombinezy zimne, tak mi to vyhodi nabytok :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad,tak ten bazár naštval aj mňa...od rána s atam chcem dostať a nedá sa,to je des:frowning2:malej som objednala odtiaľ dvoje rifle,tak som zvedavá,kedy sa budem môcť s tými dotyčnými tetulami spojiť:frowning2:
7. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si pospala s Timkou a ona estestale spi :wink:
Idem dovarit ryzu aby nebol mm hladny :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak som doma z prace ... posledne jednanie som mala v budove, kde sedia moji kolegovia z "predmaterskeho obdobia" tak som sa tam po jednani trosku zakecala :grinning:
7. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ja fakt povrchne ... tj len som pozbierala veci, co neboli na svojich miestach, ustlala postele, umyla riad a pozametala ... :wink:
7. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už ide bazar? Idem mrk, lebo cez deň som skúšala a nič a teraz keď nadávate som veeeeľmi zvedavá, čo porobili :slight_smile:
Leni zajtra platí? Segra nás dnes čakala celý deň :grinning:
7. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ty brďo :confused: :confused: :confused: To čo už je za stránku? Veď sa ani neviem dostať do svojich správ. Hlavne, že mi tam svieti, že mám jednu neprečítanú správu, kliknem a nič.... A prvé tretinu stránky mám "warning" :angry: :unamused:
7. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak vy ste tusim dnes len upratovali?! :sweat_smile:
Dnes bola mala uz v skolke, ale poriadne je zachripnuta. Normalne sa jej zle (zachripnuto) rozprava. Zacala som jej davat ten sirup Promethazin, tak uvidime, ci jej zaberie. :confounded:
7. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi tu na Koni nepobudnem, bo som akasi unavene. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Idem si na chvilu sadnut pred telku a pojdem si skor lahnut.
Tak vam prajem vsetkym dobru nocku. :wink:
7. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj Julik :frowning2: Bacha nato, aby jej to nesadlo na priedušky :pensive:
7. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento sirup je velmi dobry, takze dufam, ze sme to zacali "ordinovat" zavcasu :confused:
Potom ked sa jej zacnu robit hlieny, budeme pokracovat so sirupom Amborobene. Tod rozkaz od dr. :wink:
7. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik Ambrobene je voľne predajný? či máte v zásobe?
7. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, vyborne postupujes :wink: aj nam v tomto poradi lekarka vzdy dava tieto sirupy :wink: tak snad sa domce za chvilku ulavi :slight_smile:
laura este nespi, uz ma druhe mlieko :angry: a boli sme v lese pozriet diviaka v ohrade a doma ze co mi to lezie po vlasoch a to kliest :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: jaro je do rana v robote a ja trpnem, ci nemam este niekde zakukleneho :rolling_eyes:
som si riadne vlasy vycesala v sprche aj sa osprsila, tak dufam, ze nema :unamused:
7. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze ja nemam :sweat_smile: malu som skontrolovala od hlavy po paty :grinning:
7. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel uz spi ... povedala, ze je strasne unavena :grinning: a od rana kycha a tecie jej z nosa ... tak som jej zatial nasadila homeo ... coryzaliu a oscilo ... kiezby sme to tymto zvladli ...
7. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som s nou zajtra chcela ist na plavaren, tak nejdeme nikam :frowning2:
7. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och deni :unamused: :frowning2:
ja toto obdobie strasne neznasam, vsade sama choroba, pocasie premenliva, na mna vzdy sadne depresia a nechut k zivotu :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, ja to mam podobne ... a k tomu pocasiu a chorobam je este skoro furt tma ... a jar v nedohladne ... :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: veru Dad nie si sama co take pocasie neznasa :confounded:
Jani no uvidim ako mi zajtra bude :confused: ale dufam ze budem ok
Deni snad jej to homeo zaberie
Timea zase vyjednava ze nejde buvathjh
7. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdraf
7. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timea mi tu zavazia tak chvilu pisala ona :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning:
my uz konecne drichmeme, ale musela som jej dat teple ponozky, lebo dnes rano jak k nam prisla do postele, tak mala total ladove nohy :astonished: pretoze urcite celu noc spala bez paplona :unamused: jak ta protestovala, ze nechce ponozky, normalne som jej musela jednu plesknut po nohe, co tak vrieskala, som jej povedala, ze vecer jej komar zozerie nohy :grinning: tak nakoniec suhlasila :slight_smile:
ten bb stale nefachci :angry: :angry: :angry: ani telka sa mi nechce zapinat, tak pojdem skoro do postele asi...
7. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je v posteli :wink:
Dad ze komar zje nohu :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pozeram Modre z neba
7. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, hento ja nemozem kukat, a teraz uz vobec nie, ked sa bratovi prihodilo toto :frowning2:
kukam na nete tu zimnu kombinezu, alebo oteplovaky, nevies mi poradit okrem nasich znamych baby bazarov a pod. nevies o nejakej stranke, kde by aj nove predavali ? :confused:
7. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad skus pozriet babetkovo
7. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni stále ti je zle? :confused:
7. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani neskutocne ma boli ta krcna chrbtica ale nie je to take hrozne ako rano dufam ze mi to do rana prejde
7. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale nie je doma, že by ťa trochu "poplieskala"? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie je doma :confounded:
7. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok