• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
autor
To nebol Jaro? Lebo sa mi to k Lenče moc nehodilo :grinning:
24. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad ja som vedela, že je ešte jeden názov, ale ani za ten svet som si nevedela spomenúť :sweat_smile: :slight_smile:
24. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak ja mám už baby osprchované :sweat_smile: . Jaja dobehla o pol šiestej povyzliekaná, že sa ide sprchovať.... Tak čo som mala robiť? :grinning:
24. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :grinning:
a tiez si myslim, ze to bol asi jarino :grinning:
24. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No veď musel nejako "pokrstiť" novú tému :grinning:
24. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby dialóg mojich malých:
Julka si utrela akože soplík, t.j. ústami fúkala do servítky a potom ju šla zahodiť. Utekala do izby za Jajou a hovorí jej - Uš nemám sopík. Jaja sa jej pýta: Máš soplík, Julka?. Jul: Nie. Jaja: To sa vôbec nečudujem, že si chorá, keď máš soplík! Julka si chorá?
Odpoveď Julky mi zanikla v jej ďalšom "sniakaní" ústami do servítky :grinning:
24. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny,
jasne, ze Jarino.
24. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale sme ťa odhalili, čóóóóóó? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mohol si to napisat aspon pod svojim nickom :frowning2: vtipalek
Inak Timea je dost upistana uz zacina aj soplit :frowning2:
24. jún 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďalšie choré slniečko :frowning2:
24. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ani sa necudujem take uzasne pocasie :frowning2:
24. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute .. my sme boli chvilu von, v obchode kupit ten olynth ... nie je tam ziadna velka zima, ale poprcha a je neprijemne ...
a nela kasle :frowning2: zatial nija dramaticky, ale mam strach ci sa jej nevracia ten hnusny kasel ... no uvidime ako sa to vyvinie ... :unamused:
24. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veď od zajtra by už malo byť lepšie aj celkom dosť stupňov.... Julke to strašne steká a potom tak kašle, že som čakala či sa vyvracia :unamused: Takže v noci budem zase v strehu... Aj keď minule jej to pomohlo, keď sa z toho vyvrackala. Lenže to som bola hore...teraz sa budem báť, aby sa nedajbože nezadusila :frowning2:
Baby aj vám ťahá tak pomaly stránku? Alebo to už mne odchádza NB :frowning2: Keď ho v kuse zapĺňam tými obrázkami.
24. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani inak vonku nie je zima len tie prehanky este ze sme boli vonku aspon doobeda :wink:
Timea si aspon nos sama vyfuka a mame aj Olynth kvapky tie jej minule pomohli :wink: inak na noc dam aj ja do zasuvky Olynth
24. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby su uz okupane :wink:
24. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj ja som kupila olynth kvapky, ale nela si nenecha kvapnut, bo to treba zaklonit hlavu a to ona nechce .. myslis, ze by vadilo, keby som ich preliala do tej flasticky z rozprasovacom, co mam od vincentky a striekla by som jej to? strieknut si necha ..
24. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni podla mna by to vadit nemalo
Inak ja mam tie kvapky olynth uz s tym rozprasovacom su pre deti od 2 do 6 rokov
24. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved praveze som dnes kupila take od 2 do 6 a mali len kvapky ...
24. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože ďalší prípad tej chrípku. A obaja dotyční boli aj v Londýne :unamused: :frowning2:
24. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak teraz sa naša téma dobre hľadá. Hľadám podľa počtu príspevkov :slight_smile: Tam kde je najmenej to sme my :slight_smile:
24. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff, konecne porodila aj moja kolegyna, po 8 dnovom prenasani :stuck_out_tongue_closed_eyes: celu noc ju nechali trapit sa, a zevraj sa nemohla uplne otvorit, co mala uzku panvu, tak akutne cisarak :frowning2: chuda, viem, co musela prezivat, mna nechali tiez takto trapit, az s tym koncom, ze zo mna malu museli brutalne vytlacit :frowning2:
ale teda dalsia laurinka je na svete a ma 4 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: inak, nemali by pri takychto velkych detoch robit cisaraky automaticky ? :angry:
24. jún 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nuž, ak je taká tenučká a má úzku panvu, tak by mali. Ale napr. mňa by nechali rodiť, lebo máš širokú panvu :slight_smile:
A úplne s ňou súcitím :unamused: . Od prvých bolestí po vytlačenie Julky u mňa uplynulo vyše 13 hodín a tiež som do poslednej chvíle nebola poriadne otvorená :confounded: :frowning2:
24. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja sa idem "Housovať" :slight_smile: Tak sa teším na stredu :slight_smile: Len si musím zistiť, či to bude aj cez prázdniny. Ale silne pochybujem :frowning2: Ani kriminálky nebývali :unamused:
24. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak ja od prvych pravidelnych kontrakcii po vytlacenie laurinky 42 hodin :frowning2: :frowning2: :frowning2:
v tej tv fakt nic nejde :angry:
24. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Akože nič?! Veď je Hous :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
24. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde, na stv????
24. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem to kukat, hoci ho moc nemusim :unamused: :grinning: ale kedze tam nic ine nejde.... :sweat_smile:
24. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Óóó Dadulik to je od Teba milé, že sa takto obetuješ :grinning: :slight_smile:
24. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako dobre, že sa nudíš Dadulik.....aj si založila nový album :dizzy_face:
24. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bože House je fakt dobrý :grinning: :grinning: Chcela by som stretnúť takého človeka "na živo" :grinning:
24. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok