• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
dad, dakujem. Budem cakat na info od teba. :fearful:
29. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Malá má dnes prvýkrát v postieľke knižku :sweat_smile: Tajne dúfam, že keď ráno vstane skôr ako ja, bude si potichu čítať :grinning:
29. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som zvedava co si budu chciet zobrat tie moje baby do Bojnic?
29. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dadulik malá je zlatá s tým "mini" copíkom :slight_smile:
29. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby torta bude vo štvrtok večer :slight_smile: Tak ju dám teda do mrazáku a uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este kricala ze ide cikat ma jedine stastie ze sa vycikala :wink:
29. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani a budes ju mat v krabici?
29. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moc sa nám nedalo baviť, lebo bola práve za pokladňou, ale niečo mi vravela, že má nato. Ešte sa ma pýtala či chcem cesto - plnka - cesto, alebo klasicky cesto-plnka, cesto-plnka-cesto.....tak som povedala, že klasicky tri cestá a dve plnky....
29. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, neviem ci bude dobre dat tu tortu do mrazaku, bo ak troska zamrzne a potom sa bude postupne rozmrazovat, aby nebola moc mokra, prip. taka rozmocenejsia?! Neviem, myslim si. :fearful: Mozno nie. :sweat_smile: Tod moj nazor. :sweat_smile: Mozno sa mylim. :wink:
29. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Julik aj to ma napadlo.......
29. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ta kolegyna sa neozyva :angry: jej je vzdy tazko sa dovolat, lebo furt niekde lieta a samo, ze bez mobilu :unamused:
ale podla mna bude aj v ich zaujme, aby boli vysledky co najrychlejsie, teda max. na nasledujuci den :wink:
no ja si pojdem lahnut, strasne ma zase boli krcna chrbtica, to z toho konikovania vecneho :angry:
dobru :sweat_smile: :pensive:
29. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú Dadulik :slight_smile:
Julik premýšľam, keď som dala minulý rok do mrazáku tortu, ako vyzerala po vybratí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru Dadus.
29. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute .. tak aj moje dieta spi, u sa schyluje k burke, uz hrmi a blyska sa ... a nela, ze co to tak bucha, tak jej hovorim, ze mraky do seba narazaju a to tak bucha a ze hovorime ze hrmi a ze z toho narazu potom prsi ... tak sa upokojila, ale furt jej to neslo z hlavy, stale to v postielke opakovala, az sa rozhodla, ze to musi ist okamzite povedat tatikovi :grinning: tak isla, vsetko mu porozpravala aj s nazornymi ukazkami narazu mrakov (pastickami do seba buchala) a potom ukazala ako prsi a povedala dobru noc a isla spat :grinning:
29. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sme dnes boli na nakup a pred nami islo auto a na streche viezlo stol ... a nela sa pyta "co to ma to biele auto pred nami na hlave?" :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj timea uz konecne spi :wink:
Deni teda tie Nelkine hlasky :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Deni ja tajne dúfam, že ostaneme v kontaktne dostatočne dlho, aby som mohla sledovať, aký génius vyrastie z malej Nelinky :dizzy_face:
29. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, toho sa nebojim .. to su len take detske vymysly :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to sranda :grinning:
29. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len nech sa pred nami nehanbí.... stačí keď tam bude ona a ja budem len sedieť, pozerať a počúvať :grinning:
Snáď Jul niečo pochytí :grinning:
29. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime ... na zaciatku sa hanbit bude urcite ... a snad sa rozkuka a daco vam povie :grinning:
29. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, neboj, aj naše keby vedeli tak krásne rozprávať ako Nely, tak púšťajú takéto hlášky.... Nelinka je veľmi šikovná s tým rozprávaním, aj napriek tomu, že vyrastá v dvojjazyčnom prostredí, to je na nej zaujímavé, lebo takéto deti začínajú rozprávať neskôr...

ja furt kukám a šťúram sa na nete, ako by som sa do tých Bojníc dostala, chceme to spojiť s návštevou aj u ségry, už keď budeme toľko cestovať, ale bez auta je to na h.... s toľkými deťmi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zaspieva Bambuľku :grinning:
My beriem do auta cd bambuľka..takže to budem počúvať celú cestu do Bojníc :grinning:
29. jún 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani a je sanca, ze predsa len dorazite? bolo by to super ... :sweat_smile:
29. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak suhlasim s dankou, ja som to tu uz pisala .. ze si myslim, ze rozumovo nie je nela nijak vynimocna, je sikovna, ale podla mna v norme ... len to vie povedat ... ale v hlavickach to podla mna maju vsetky deti podobne ... :grinning:
29. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisse - snažím sa to nejako zorganizovať, Jany dovču nemá, mamka ešte nevie na 100%, či môže opustiť východ (ešte stále odbieha do roboty), len keby ste mi voľaktorá napísali aspoň približný plán, čo v ktorý deň plánujete robiť, tak by bolo dobré, aby som mala predstavu čo kde kedy a ako....
29. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky Dani :slight_smile: My samé asi poriadne neviem ako to tam bude...... Okrem Zuzky tam všetky prídeme v piatok okolo tretej - štvrtej...vybalíme a niekde sa zgrupíme a zjeme tortu :grinning:
29. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože, tortu ani nespomínaj, dnes som zjedla asi 4 kúsky a furt z tej našej neubúda....ale mamka vravela, že ľudia to normálne dávajú do mrazáku, tak asi aj ja šupnem, lebo inak prasknem... na váhu radšej ani nestúpam
29. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dani teda neviem, ale teba ani tie 4 kúsky neublížia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte k tomu programu.....sobota nie je moc jasné. Ale Dadulikovci pôjdu do ZOO... My s Lenčou a s Jul sme premýšľali byť v sobotu spolu a v nedeľu ísť do ZOO. Keďže zatiaľ nič konkrétne nemáme v pláne a ísť domov o desiatej je blbosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Netuším ešte ako Zuzka.... Inak dnes tu ani nebola :confused: :frowning2:
29. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok