Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
9. okt 2009

Cha 🙂 Zdravím 🙂 No vstala som "neskoro" - o pol siedmej, tak dobieham resty 😀. Janku som nechala do siedmej, tak to máme posunuté. Ale Edo ju vezme do škôlky autom, tak nemusím aspoň seba rýchlo chystať 😎

lusinda2000
9. okt 2009

čo znamená to "Cha" na začiatku🙂 🙂 🙂 ?

lenca13
9. okt 2009

Sakra nejde mi odoslat prispevok

lenca13
9. okt 2009

No napisem dobre ranko a nejde ho odoslat 😖

lenca13
9. okt 2009

Ked napisem dajaku somarinu to odosle hned no idem radsej volaco robit 😉

lusinda2000
9. okt 2009

leni 😀 😀 😀

to bolo zlaté,jeden príspevok za druhým...akoby si trpela samomluvou🙂 bez urážky,srandujem🙂
musíš s ajedovať hneď z rána,čo? zachovaj kľud, konisko je už raz taký🙂

lenca13
9. okt 2009

Lusi ale normalne ma to nasralo 😀 😀 😀

lenca13
9. okt 2009

No dnes budem pisat asi ozaj len somariny aby mi to odoslalo

lusinda2000
9. okt 2009

to ti verím,aj ja som mala "neraz" napísaný riadne dlhý text a nešlo to odoslať...tak som potom napísala fakt len dve vety a šup to tam...

sticker
autor
9. okt 2009

Luci šup na farmu a vezmi si bonus na hlavnej stránke 😀
Leni čau 🙂

lusinda2000
9. okt 2009

jani,aká "stručná"!!!🙂

denisse
9. okt 2009

dobre rano ... 😉
tak nas v noci otravoval v spalni komar 🙄 😠 ani sme ho nenasli, romana aj ustipol a ktovie kde je teraz ... hnusak jeden ...

ideme do toho klubu Pohadka, nela ma len trosku upchaty nos, tak snad sa to nepovazuje za chorobu a mozeme ist ...
poobede ideme k svokrovcom, hlasia uprsany vikend 😒

lusinda2000
9. okt 2009

deni 😀 😀 😀 to poteší,že komár🙂 hnusoba jedna otravná,že?čo si to dovoľuje?

veru dnes to nevyzerá vôbec na slniečko☹

a ak bude takýto krásny aj víkend tak sa unudíme☹

lenca13
9. okt 2009

Deni vidno ze byvas vo velkomeste stale mate nejake aktivity 🙂
My sme boli aj v obchode a idem volaco varit 😉

lusinda2000
9. okt 2009

to mi môžeme o takých aktivitách ako má deni s malou len snívať,že kočky? aj tie ihriská,keď som videla tie fotečky,no paráda🙂

lusinda2000
9. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=gHrdEW5RCQI

kočky,to ste videli? /hádam to funguje🙂/

jaduska
9. okt 2009

ahojte....

Daduš ako sa cítiš??? Stále na teba myslím, ako to zvládate....

Ja som došla z toho prepisu, cesta hrozná - úzka, samá zákruta, vo Svidníku zmena organizácie dopravy 😕 , ale bol so mnou aj otec, tak sme dáko pomaly došli.... Po ceste sme videli havárku, bola tam, aj keď sme išli naspäť, auto úplne na boku v priekope, ďalšie len buchnuté, hrúza 😒

sticker
autor
9. okt 2009

Teda Luci, klobúk dolu!!! Toľko stojek, zdvihov...to až nie je ani možné. Ale na druhej strane ma napadlo - akú drezúru museli podstúpiť. Toto sa nedalo naučiť len tak za deň.... Ale paráda 🙂

lusinda2000
9. okt 2009

však jani,obdivuhodné deťúrence🙂

jaduš,tak už to máš za sebou ten prepis?

sticker
autor
9. okt 2009

My sme boli s Jul v meste. Tam som ju viezla a potom sme šli na trh, šlapala pekne sama, debatovali sme na úrovni 😀. A až skoro tesne pred barákom sa vypýtala do kočára a už spí 🙂 A dala som jej veru už jesennú bundičku. Celou cestou som premýšľala, či Janke nebude zima 😒 Snáď nebolo, ale teda nedalo mi to.

denisse
9. okt 2009

sme doma, nela dojeda spenatovu od vcera (okrem jednej porcie, ktoru som mala ja, ju zjedla vcera sama takmer celu, na dnes jej ostala jedna mala miska, tak dufam, ze ked dopapa, tak nepovie "este") 😅

dam ju spat, pobalim veci na vikend a musim nieco urobit do prace ... 😝

lenca13
9. okt 2009

My sme dnes

lenca13
9. okt 2009

Timea my pomaha zase pisat 😀

lenca13
9. okt 2009

Timea sa dnes pekne hrala a ja vypratujem este skrinky neviem vzdy kde sa berie tolko somariniek ved vcera som vychadzala plnu igelitku a dnes mam nachystanu dalsiu

lenca13
9. okt 2009

Ja idem dnes vecer k nasim nech moze Jarino zajtra v klude malovat a v nedelu ideme svokrovi bude oslavovat narodky 🙂

sticker
autor
9. okt 2009

Leni asi susedia tlačia cez stenu 😀

lenca13
9. okt 2009

Asi ano 😀

denisse
9. okt 2009

nela odmietla spat ... tak urcite zaspi v aute a to bude uz vela hodin, takze potom mame nocnu 😝

lusinda2000
9. okt 2009

🙂 deni,pospi si aj ty s ňou v aute🙂

dadulik
9. okt 2009

ahojte, tak ja som uplne k nicomu 🙄 samozrejme som celu noc prebdela, skratk som vobec nemohla zaspat, logicke, nad ranom mi uz ale bolo vselijako a tak som skoncila na ATB ☹ u lekara ☹
na tu krutiacu hlavu ma vysetril, take blbe cviky a prechadzat som sa musela 😅 a dal mi na to nejaky liek, ktory je aj na nevolnosti pocas jazdy autom 😖 no neviem, o 7 dni kontrola
dakujem za vsetky myslienky vysielane ku mne a pozdravujem vsetky slniecka aj maminky 😵