Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
9. okt 2009

dad, prosím ťa pekne,šetri sa...ty si vyčerpaná,veď stále aj doma niečo upratuješ,malej sa venuješ,potrebuješ troška oddychu.na každého človeka padá inak záťaž.
chápem,že sa ti nedalo spať,je to asi normálne v takejto situácii☹
šetrite sa a pozdravuj laurinku...

denisse
9. okt 2009

dadu, drzte sa ... 😔
ak ti dr k tym atb nedala aj probiotika, tak si nejake kup, lebo ak si vycerpana, tak tie atb ta sice vyliecia, ale zaroven uplne dorazia ...
drzim palce, myslim na vas .... 😔

sticker
autor
9. okt 2009

Dad ak by sa Ti dalo, skús si poležať. Zaspať asi nezaspíš, ale nech si telo trošku odpočinie ☹

denisse
9. okt 2009

baby, my vyrazame na vikend, majte sa pekne, ak sa mi bude dat, tak sa ozvem aj od svokrovcov ...
dadu, drz sa a nech ti je lepsie aspon ako to v danej situacii pojde ... 😔

lusinda2000
9. okt 2009

musím nás posunúť,pretože janka nás tu už nejak zanedbáva,odkedy s avenuje farmičke🙂
že jani???

lusinda2000
9. okt 2009

*sa venuje*

sticker
autor
9. okt 2009

Ale ja stíham Luci 😀 😀
Deni príjemný víkend 😉 Aj keď teda asi dosť chladný, bŕŕŕ 😝

lusinda2000
9. okt 2009

jani,keby si nestíhala,nebola by si to ty🙂
ja som to napísala len tak,aby "reč" nestála🙂

sticker
autor
9. okt 2009

Idem uložiť Janku a umyť sa 🙂 zajtra konečne nemusím ráno vstávať jupí 🙂 Aj keď, ako sa poznám, aj tak vstanem 😝

dadulik
9. okt 2009

ahojte, tak mi je riadne na figu, este sme dve hodiny trcali v kostole, modlili sa, spovedali, na omsu sme uz necakali, lebo by som nevydrzala 😒
zajtra ma byt strasne hnusne pocasie, aj prsat, boze, to bude pohreb 😔
aspon ze svokra mi skoro cely den dnes malu vartovala, tak som bola ako-tak odbremenena, a cez obed som si aj chvilku zdriemla, uvidime aka bude noc, lebo ani dychat nemozem 🙄

sticker
autor
9. okt 2009

Dadulik neskutočne mi je to ľúto - teda okrem iného to ako sa teraz cítiš po zdravotnej stránke 😔
Ako sa drží Laurika? Či nevníma to našťastie?

julca80
9. okt 2009

ahojte. My sme nakoniec zostali doma, lebo malej vobec nie je lepsie, takze od dnes som jej nasadila atb. Dost je zahlienena. ☹ Hlasok ma totalne zatstrety, zachripnuty.

dadus, posielam ti moc moc sil na zajtra. 😔

sticker
autor
9. okt 2009

Ach Julik 😔 . Si bola po atb. alebo niečo z toho čo si minule písala sú atb?

julca80
9. okt 2009

Jani, ked mi dr. pisala recept pre malu ohladne tych sirup, napisala tam aj tieto atb.-Klacid, keby nahodou sa to nezacne zlepsovat. No ale, malej sa to akoby zhorsilo, tak som jej ich hned teraz nasadila. 😒

julca80
9. okt 2009

*sirupov 😉

jaduska
9. okt 2009

julči tak nech sa domča skoro uzdraví....dobre, že ste doma ostali, aspoň si obe oddýchnete

sticker
autor
10. okt 2009

Dobré ráno 🙂 Aj keď teda upršané, ale tak čo už. Už len čakám, kedy začnú kúriť. A keďže máme už aj merače, typujem, že susedia ani nebudú kúriť, len aby ušetrili a budú čakať, ktorý sused začne prvý aby ich vykúril 😀 😝 . Tak sa šetrí 😀
Baby pozerajú Barbie, tatino ešte chrní a ja pôjdem do kuchyne. Spravím iba špenátovú polievku a asi bryndzové. Zajtra máme hus, mňam 🙂 Síce som to ešte nerobila, ani červenú kapustu, tak je najvyšší čas začať 🙂
Dadulik držte sa 😔 .

lusinda2000
10. okt 2009

dobré ránko🙂

jani,tak si počkaj,ktorý sused prvý zakúri🙂

ja dnes urobím parené buchty...tie sme nemali už asi 100rokov... takú chuť som na ne dostala...idem si teraz šupnúť cesto do pekárne a za dve hodky môžem robiť buchetky🙂
už teraz sa na ne teším...

jul,tak si pekne aj s dominikou oddýchnite.

dad,myslíme na Vás a držte sa 😔

idem na to cesto🙂papa

dadulik
10. okt 2009

ahojte, dakujem baby, trolinku je mi lepsie, ale strasne som zahlienena ☹ podobne ako dominicka 😒
vonku je hnusne pocasie, sychrave, uprsane, to este znasobuje ten smutok 😔
lusi, hod mi prosim potom recept na tie parene buchty do pekarnicky 😉 dakujem

lenca13
10. okt 2009

Ahojte 😉 Dadus tak sa dnes drzte 😔
Ja dnes nevarim ked som u nasich ale vcera som robila segedin 😉
To pocasie o nicom 😖

lenca13
10. okt 2009

Domce zelame skore uzdravenie nech jej ant.rychlo zaberu

lusinda2000
10. okt 2009

dad,ja robím z klasického kysnutého cesta a to dávam do pekárničky..takže myslím,že kysnuté cesto vieš,tak presne tak isto robím buchty...robím ich prvý krát,cesto podľa knihy,tak som zvedavá🙂 ak sa nevydaria,tak cesto vyhodím🙂

lusinda2000
10. okt 2009

tak nás posuniem, malú mi zobral brat k nim na byt pozrieť korytnačku,ale nebudú dlho,lebo pôjde spinkať🙂

nakoniec som sa rozhodla urobiť pečené buchty,nechcelo sa mi ich dávať pariť🙂 ale som lenivá!!! nabudúce budem určite parené🙂

lusinda2000
10. okt 2009

dnes tu je napriek počasiu nejka pusto...tak asi začnem trpieť samomluvou🙂

lusinda2000
10. okt 2009

*nejak*

sticker
autor
10. okt 2009

Ja nás tiež posuniem 🙂 Chystám sa do vane, bo mi je zima. A mám sľúbenú masáž... 😎 A už sa mi zdá, že začínajú kúriť. Ale uvidím, kedy zapneme my. Človek si nejako zvyká. Inak Janka začína kašľať. Asi zajtra nasadím Calciový sirup, inak ma nič iné nenapadá, čo by som jej dala.

lusinda2000
10. okt 2009

teda ale nás tu dnes bolo☹

sticker
autor
10. okt 2009

Luci, ja to beriem tak, že je víkend... Deni je u svokrovcov, Lenka u rodičov, zajtra ide k svokrovcom, Zuzka cez víkend moc nechodí, Julča u svokrovcov a Dadulik má iné starosti 😔 .
A aj keď ja moc nepíšem, tak na všetky myslím 🙂 😉 Len cez víkend sa venujeme a tatinom 😉

lusinda2000
10. okt 2009

jani,julka ostala doma,nie?veď to písala,že sa malej nezlepšilo,tak ostali☹alebo som niečo zmeškala?

dadulík samozrejme chápem 😔 😔 😔

teda ja chápem všetky,len mňe sa dalo dnes tak troška písať,tak som nás aspoň posúvala🙂

sticker
autor
10. okt 2009

Jáj vidíš...to s Julčou som domotala 😝 😀