Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
12. okt 2009

leni, nakoniec sme sa rozhodli pre ten polsky ... davam link na polske stranky, lebo na ceskych este nemaju tu novu kolekciu, ktoru sme si vybrali ....

ta postel, ktoru chceme, je na druhom obrazku v prvom rade ... nechceme velmi farebne, ani prisli detske, nech to vydrzi ... 😀
a regal je tiez na to obrazku vedla skrine, ale kupime len dvojity, nie trojity ...

http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/52/jagoda/

lenca13
12. okt 2009

Deni vyzera to velmi pekne 🙂 ved aj my tak vyberame ze aby to nebolo moc detske 😀 ved po case planujeme k tomu dokupovat

lenca13
12. okt 2009

My mame vybranu takuto postel
http://www.fimamobel.sk/?a=familygallery&family... a k tomu este dajake skrinky

denisse
12. okt 2009

leni, ked kliknem na ten tvoj link, tak neviem, ktoru presne myslis, lebo tam je vela obrazkov... 😉

aj my mame v plane potom este dokupovat ... a ta postel co sme vybrali, ma pod sebou velky suflik, ktorymoze byt ako ulozny priestor alebo sa donho da kupit tenky matrac a da sa tam prilezitostne spat (a to my chceme) ...

zuzla2
12. okt 2009

deni meblik ma uzasne detske izby..ja som to uz minule pozerala...pretoze tiez hladam daku postel a potom neskor by sme dokupovali...len tie ceny ma az velmi neoslovili 😎 😀 😀
ozaj a to ked ma postel ulozny priestor,tak da sa tam prilezitostne spat?? lebo mne mm vravel,ze nie a tak som hladala taku s dvojlozkom,co sa vysuva... 😕
leni aj mobel som pozerala a presne tu detsku co hodilo na nu priamo link 😀

denisse
12. okt 2009

zuzi, toto je tak urobene, ze ten suflik pod postelou sa da pouzit ako ulozny, ale ma konstrukciu taku, ze unesie spiaceho cloveka ...
ceny mi pridu podobne ako ine detske nabytky co sme pozerali ... nie je to lacne, to je fakt, ale preto kupujeme take, ze nie uplne detske, aby to vydrzalo ...

lenca13
12. okt 2009

Deni my tiez vyberame taku postel je tam v takom modrom a oranzovom prevedeni 🙂

lenca13
12. okt 2009

Deni je to 10 obrazok 😀 😀 😀

denisse
12. okt 2009

leni, ked som vsetky tie obrazky z tej kolekcie popozerala, tak mi doslo, ze to bude ona .. tiez velmi pekna .. kolko stoji?
ta nasa stoji 5900 plus 1770 ten suflik ... samo este madrace k tomu ... proste celkovo aj s tou skrinkou to bude necelych 20 tis ... 😝

lenca13
12. okt 2009

Postel co sme pozerali v Decodome tak vysla 430€ kopmlet cize priblizne 12000sk a tuto som este nazivo nevidela u nas nemaju predajnu budeme musiet ist pozriet do PN alebo TN tam maju predajne

zuzla2
12. okt 2009

jej leni vy xcete tiez s tym dvojlozkom?? my taku nejaku tiez a este k tomu by potom bodla rohova skrina..kedze ta detska je mensia...

lenca13
12. okt 2009

Zuzi ano chceme ked tiez niekto k nam pride aby tam mohol spat a nemuseli rozkladat gauc v obyvke 😉 a hlavne aj preto ze ked je mensia tak bude spavat na tej spodnej casti
Mne sa este paci aj nabytok v Drevone tak maju taky klasicky perinak ako bol za nasich cias skusim to pohladat

denisse
12. okt 2009

ja tiez hladam vysuvaciu, bo u nas furt dakto prespava ... a okrem toho si myslim, ze nela tam spociatku nebude chciet spat sama, tak si ja alebo roman lahneme k nej ...

zuzla2
12. okt 2009

no ved aj my kvoli tomu....na zaciatku ked sa bude ucit spat,tak aby tam niekto mohol pri nej lezat...
a az by raz prislo druhe dieta,tak tu postel presunieme do tej vacsej detskej a do tej malej sa kupi rozkladaci gauc....
drevonu sa mi zda,ze som tiez pozerala...teda ja len po nete hladam, pripadne ocumujem letaky s nabytkom 😎

lenca13
12. okt 2009

Ved to je tiez jeden z dovodov ze ked sa bude ucit sama spat 🙂

Aj ja stale ocumujem net aj letaky ale nemozem to v tej Drevone najst 😀

denisse
12. okt 2009

tak my mame len jednu detsku ... takze ked budu deti dve, tak dokupime este horne spanie ...

lenca13
12. okt 2009

Uz som nasla tu Drevonu
http://www.drevona.sk/index.php?page=21 prve dve strany toho letaku tam je postel a aj tie regaly by sa mi pacili aspon niektore

zuzla2
12. okt 2009

leni 😵 😵 😵
toto vyzera super..zjavne mame rovnaky vkus 😀

dadulik
12. okt 2009

no teda, deni, parada, sa mi to velmi paci 😵 ja zboznujem biely nabytok do detskej 😉
leni, tiez pekne, som zvedava, ked to komplet zariadite, nafot 😉
pozeram rozhodnutie SS a pojdem zalahnut, dufam, ze zajtra bude zase cely den prsat, mna slak trafi s malou doma 🙄 a jaro chce zajtra od nasich previest taky stary gauc, ze si ho da dolu do pracovne, a po nocnej tam bude spavat 😠 sa netesim, lebo cela ta pracovna je vlastne len zapratana pretpotopnym starym nabytkom 😠

lenca13
12. okt 2009

Dad aj my budeme mat v pracovni stary nabytok

sticker
autor
12. okt 2009

Ak by ste nemali kam dať tri korunky z kreditu pošlete smsku v tvare KINDER HLAS KCB44NU na číslo 7036. Babenky ak sa vám dá tak pošlite 🙂 Aj keď viem, že je to márne, že Dani 😒

denisse
12. okt 2009

jani, poslala som ... stale tam ma jul nulu ... tak neviem ... 😕

jaduska
12. okt 2009

Jani ja jej pošlem každý deň, nevadí, že zbytočne....možno mi Jul prinesie šťastie a vyhrám foťák 😀 😀 😀 😀 Potom požičiam 😉 Inak v tej súťaži sa dá vyhrať asi tak, že hneď prvý deň treba nahnať nejakých 60 SMS, aby to dieťa bolo v prvej päťke - tam ho ľudia uvidia a možno pošlú aj iní, ako len príbuzní a známi.... 😝

jaduska
12. okt 2009

Pozerám, kto vyhral minulý týždeň, tak sú to úplne iné deti, nie tie, ktoré boli celý týždeň vpredu. A dedukujem, že asi 4 deti sú z ČR a iba jedno zo SR. Nechápem, prečo tú súťaž neurobili osobitne pre obe republiky. Celkovo to mali inak zorganizovať....

jaduska
12. okt 2009

Tak nás ešte trochu posuniem a idem do hajan. Hlasy som poslala, ale zatiaľ neprišla spätná SMS - to isté mi urobilo pri Sandre v prvý deň.... 😠
Brú nôcku všetkým a keďže to budete čítať až zajtra, tak aj dobré ránko zároveň.... 😉

sticker
autor
13. okt 2009

Ahojte 🙂 Tak vonku neskutočne fučí. Veru už si pôjdem k našim pre bundy na zimu 😒 . A Janku si nechávam doma. Nie je to nič strašné, ale práve preto, aby to neprepuklo v nejakú riadnu chorobu s atb. Keď mi začala včera vymenovávať ktoré dieťa v škôlke kašle, až mi zle bolo 😠 . A to budú celé dni v triede keď je takto, takže si budú na seba kašľať.
Dani ani mne neposlala spätnú smsku. A pri San to isté. Na prvú neposlalo, na druhú hej. 😒 A ďakujem ste zlaté 🙂

lenca13
13. okt 2009

Dobre ranko 😉 pocasie zase o nicom 😖 a potrebovala by som ist aj do mesta ale asi budeme sediet doma a nudit sa
Radka isla do skoly ale v noci vobec nekaslala tak uvidim co bude ked pride zo skoly,na cely tyzden som ju odhlasila z druziny,nechcem aby moc vymeskavala pisu vst.pisomky
Mala by som navarit polievku len neviem aku 😕 dajte typ

dadulik
13. okt 2009

dobre ranko, tak my s malou sme hore od tristvrte na sedem a jaro este chrni 😠 neni mozne ho zobudit 😖
tu fuci celu noc aj teraz, akoby nejaka vychrica mala prist spolu so snezenim 😕
leni, o polievkach mi ani nehovor, na veceru som vcera robila sampionovu, teraz varim len malej mrkvovu so slizikmi 😉 a spravim bryndzove halusky 🙂

dadulik
13. okt 2009

inak, vcera mi predavacka-kamoska v tom second hande odlozila taku paradnu kombinezu bleducko modro-ruzovu, ze 104 (som jej kazala vsetky 98 a 104 odkladat 😀 ), bola taka ufulana, ze jej hovorim, ze neviem, ci to vobec pojde vyprat, ze to rovno do popolnice mali vyhodit ☹ a ona ze, skus oprat, ak nepojde, dones naspat, a krasne sa vyprala, je ako novucicka 😵 lenze obrovska 🙄 uz bola mala v nej navlecena, tak na 3x ohrnute spodky a rukavy ☹ tak bude mat buduci rok do skolky, a hladanie na tuto zimu sa neskoncilo....