Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
14. okt 2009

Zuzi ráno na FB kočka z východu písala, že tam sneží. Som čakala, kedy sa ozvete aj vy, aby ste to potvrdili 🙂 Ešte že je tm doma a nemusí do roboty 🙂

sticker
autor
14. okt 2009

To nerátam, že behá po doktoroch.... Počkaj a on šiel na aute?

zuzla2
14. okt 2009

jasna vec,ze na aute...ved to by nebol on.... 😠 ma ist na druhy koniec mesta busom..ved to by sa mu nieco stalo 😀
ale uz nesnezi..len taky dazd so snehom...ale tu jedna pridala dobre fotky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a nakoniec ma silny zapal priedusiek a priedusnice....na budu. tyzden na kontrolu 😖

lenca13
14. okt 2009

ahojte tiez sme uz doma ale teda riadne tam fuci 😖

lenca13
14. okt 2009

Zuzi tak snad mu zaberu lieky 😖 a bude coskoro fit

Tiez som pozerala ten katalog Tesco no ozaj by sa dalo vybrat ale ved bude aj z Dracika katalog ale tiez neplanujem dajake extra hracky nakupovat 😕

dadulik
14. okt 2009

tak my sme dorazili z dediny a od nasich, mala konecne zaspala 😝 po ceste nazad mi v aute revala jak tur, ze chce cokoladoveho mikulasa, tak som musela v potravinach zastavit a hned dvoch jej kupit 😠 neviem, co ma posledny tyzden s tym mikulasom, furt to spomina a ziape za tym 😠 😠 😠
inak u nasich furt velmi smutna nalada 😔
a tu je obrovsky vietor, az mam strach, ze nam dvere vyvali 🙄
zuzi, kukla som tie zasnezene fotky, ty brdo, skoro prisla zima tento rok 😖 a ako sme si fandili, ze este v polke oktobra nekurime 🙄 snad sa martinovi po liekoch ulavi, najdolezitejsie je, aby lezal !!! ja este stale kaslem, az ma to dusi, a to mam zajtra poslednu tab. ATB a mala by som ist na kontrolu 😨
deni, peknucka postielka, mam celkom taky vkus ako ja 🙂 aj s tou bielou detskou izbickou 😉
ved aj laura dostala minule vianoce izbicku a to bol ten najkrajsi darcek 😵

dadulik
14. okt 2009

mam=mas 😝
inak baby, dnes som isla kuken zase do ineho second handu na ten nestastny overal, a kupila som malej zimne topanocky, ale paradne 😵 cierno-cervene, na lepky, nepremokavy sustiak, zvonku vyzeraju ako nove, len vo vnutri je vidiet nosenie 🙂 stali 3,80€ a su to 25, ale s teplou ponozkou jej boli dobre 😉 tak som stastna ako blcha, lebo presne taketo som chcela v deichmanne kupit, no a uz asi nemusim 😀

lusinda2000
14. okt 2009

čaute kočky...
vonku je teda riadna kosa,brrr☹ nie je hodné ani psa vyhnať von☹

zuzi,teda dobré fotky🙂 koľko snehu,parádička🙂takže už jetu zima...a jeseň sa kde podela?ja som ju nejak nestihla ani postrehnúť🙂

čo sa týka letáku z tesca,prišiel nám,ale nejak moc ma neupútal...ja sa dávam radšej ukecať na veci,oblečko ako hračky,nakoľko má dosť hračiek a ešte dostane od druhých...ale samozrejme,že niečo aj od nás dostane,nejakú drobnosť-hračku,aby ju to upútalo,zaujalo🙂

dadulik
14. okt 2009

tak tie zimne topanocky su zn. Pepino a na nete som zistila, ze je to cesky vyrobok 😀 (sranda, kupila som ich v anglickom second hande) a ze sa daju kupit len v lekarnach, a mali by byt aj ortopedicky tvarovane 😕
oooo, no dobre som teda kupila 😀 😀 😀

sticker
autor
14. okt 2009

Dad ty máš teda také šťastie ako Zuzka v tomto 🙂 🙂 😉

dadulik
14. okt 2009

jani, ale iba obcas 😀
ved sa tomu aj patricne tesim 😎
vsetko nam lieta po dvore, idem to obhlianut, dufam, ze ma neodfukne 😕

lusinda2000
14. okt 2009

dad,tak sa uviaž so špagátom🙂
bolo by ťa škoda☹
ale prišli by sme tm pomôcť v pátraní po tebe🙂

dadulik
14. okt 2009

som tu 😀 😀 😀 no myslim, ze spagat by moje telo neudrzal 😀 😀 😀
teda ale mame paseku na dvore, drevo co bolo poprykryvane plechami, vsetko je rozhadzane 😲 aspon tie plechy som do seba naskadala, aby nehrmotali a neodleteli k susedom 😲
boze, jaro s tym bude mat kopec roboty vecer ked dojde ☹

dadulik
14. okt 2009

baby, neviete mi poradit nejaku vajickovu pomazanku, kde nemusi ist maslo ? ☹ som zabudla kupit 🙄

lenca13
14. okt 2009

Dad nemas doma dajaky syr 😕

lenca13
14. okt 2009

Inak u nas tiez fuka ale nie je to az take hrozne ako pises ty 😖

zuzla2
14. okt 2009

u nas dnes nefuka...doobedu fukalo len troxa, teraz nevidim vobec sa hybat stromy....ale predpokladam,ze teda zajtra to dorazi aj k nam 😖

dadulik
14. okt 2009

leni, praveze ani syr ziadny nemam 😖 sakra, zeby som isla este do obchodu 😕 😲 to asi nie v tomto pocasi 🙄
no tak neviem, co budeme ranajkovat, ked ja tapa som zabudla potraviny kupit, chleba upecem, ale co si dame nan 🙄

jaduska
14. okt 2009

🙂

dadulik
14. okt 2009

co dani ? 😅 ako je u vas?
tu sa vsetci certi zblaznili, mala uz viac ako 3 hodiny kuka lolka a bolka, je relativne kludna, aspon ze tak, ked sa neda ist von 🙄

lusinda2000
14. okt 2009

dad,mm ti odkazuje,že máš urobiť takú pomazánku ako by si ju robila s maslom,len bez masla 😀 😀 😀
žartoval!!!

dadulik
14. okt 2009

no dik lusi 😀 to ma tiez napadlo, lenze to by nebola pomazanka, ze 😀 😀 😀 😀 😀

lusinda2000
14. okt 2009

asi tak nejak.-)

denisse
14. okt 2009

caute ...
dad, ja este robim taku pomazanku: nastruhany tvrdy syr, vajicka na tvrdo, cesnak a kysla smotana (resp, tatarka alebo pol na pol) ... ale ty si si uz iste poradila 😉

lusinda2000
14. okt 2009

my sme boli dnes s mm v obchode,tak som kúpila na raňajky hneď kuraciu šunku...

dad,malá ti vydrží pozerať 3 hodiny vkuse telku?

dadulik
14. okt 2009

deni, neporadila ☹ lebo nemam nielen maslo, ale ani ziadny syr, tatarsku uz vobec....no asi bude na ranajky prazenica 😀
lusi, ona ma tu telku ako podmaz, pritom robi milion inych veci 😉

denisse
14. okt 2009

ved prazenica este lepsie 😀

denisse
14. okt 2009

mne dnes v praci ponukli, ci by som chcela vyssi ako polovicny uvazok ... tak som zvedava, ako sa to vyvinie, povedala som, ze rada, ale nechcela by som ovela viac chodit do kanclu .. ked to vyjde, tak asi pojdem castejsie, ale hlavne mi pribudne praca na doma ... no ale aj peniazky, co by bolo fajn ... tak uvidime, ci to schvalia ... 😝

lusinda2000
14. okt 2009

deni🙂🙂🙂

sticker
autor
14. okt 2009

Ahojte 🙂 Tak som konečne doupratovala 😝 . Ako vždy pred menzesom mám bonus navyše a to mániu na poriadok 😀 Ale som spokojná 🙂 Návšteva môže prísť 😵 A tým myslím aj tú červenú aj normálnu "ľudskú" 🙂
Deni a čo v prípade, že sa "zadarí"? Vieš, to tak býva, postup v práci a v tom.... dve čiarky, ktoré ti moc prajem 😉 🙂