Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
14. okt 2009

Joooo a u nás tiež snežilo, boli 2 stupne, kamióny, čo prichádzali z Poľska, tak normálne zasnežené.... Asi už musím vytiahnuť mechy so zimným oblečením a botami a urobiť inventúru, čo komu treba....autu treba zimné boty určite a ostatným neviem 😀 😝

sticker
autor
15. okt 2009

Ahojte 🙂 Tak zmena počka veškerá žádna 😠 . Asi vyšlem Eda po návštevu na stanicu. Kým sa tam ja s malými dovalím a potom s nimi naspäť...no nechcem vidieť ako budeme vyzerať 😖 .
Len netuším, či sa spoznajú. Edo ju videl iba na fotke a ona teda pamäť na ľudí nemá 😀 😝 (niekedy je to aj dobré 😀 ).
A ja nemám v podstate teraz nič na robote, tak budem s malými 🙂
Inak Jul mi nespala už dve poobedia. Odkedy sme zrušili dudku tak dve poobedia spala a dve nie. A typujem, že dnes spať nebude, keďže tu bude návšteva 😝
Dani ty si neskutočne šikovná 😵 A ako chodíš pre San? Boba v kočári a drobček kde? Či malú nechávaš doma?

denisse
15. okt 2009

caute ...
jani, vy ste zrusili dudku? 😕 😕 ako sa vam to podarilo, ja sa toho desim, sa mi zda, ze sa na nu viaze cim dalej tym viac ... 😒

denisse
15. okt 2009

tu snezi a je nula stupnov ☹
a k tomu strasne fuka ...

a nela nema zimne topanky 😕

dadulik
15. okt 2009

ahojte, u nas podobne, des a hruza vonku 🙄 celu noc tu tak fucalo, ze sme museli skodovicu spod pristreska vytlacit, co sme sa bali, ze to padne 😖
ja tu chrchlunam jak tuberak, k lekarovi pojdem az zajtra, nech mi este nieco na to da 😠
no a netusim, co s malou cely den zase robit, ked sa von neda ist 😒
pojdem uvarit narychlo cesnacku a zeleninove rizoto 😎

lusinda2000
15. okt 2009

čaute kočky🙂

julik ahoooooj🙂

deni,samozrejme gratulujem k práci a určite to zvládneš🙂

my dnes pôjdeme s malou do mesta autobusom kúpiť čižmičky a naspäť s tatinkom na aute,keď bude končiť v práci🙂
tak dúfam,že nebude pršať,aspoň hodinku nech neprší na obed,lebo to je des to počasie a malej ozaj treba tie čižmičky už☹
ani ja nemám,tak neviem,či pozriem hneď aj sebe,ale mňe pôjdeme inokedy,keď bude "prihárať"🙂 zimné topánky mám,ale tie sú športové a ja v zime nosím kabát,takže k tomu sa vôbec nehodia🙂

no dadulík, vyzerá to,že sa ozaj teraz už musíme s kočkami prehrať doma☹
vonku je riadna zima,človek nemá ani chuť tam ísť aj keď neprší☹

lenca13
15. okt 2009

Ahojte 😉 tiez teda netusim co cely den robit vnutri 😖
Jani no super ze ste bez dudy ale ten obednajsi spanok na tom by som trvala 😕
My sme sa v noci vypytali cikat 🙂 a posledne dni cez den mame tiez suchu plienku 🙂
Ja mam este navarene tak asi pojdem upratat dajake skrine 😀

lenca13
15. okt 2009

Ja mam hroznu nadchu v noci som poriadne ani nespala

jaduska
15. okt 2009

Ahojte....
Jani - ak idem pre Sandru sama, tak beriem iba jedno dieťa, druhé ostáva doma. Ak ideme s mamkou, tak berieme obe. Je to totiž dosť ďaleko, neviem, či by Barborka došla sama pešo tam aj naspäť.

Inak - Boba včera zaspala okolo polnoci a 6.45 bola hore 😠

denisse
15. okt 2009

tak my sa obliekame a vyrazame do deichmanna ... je tu sice velka zima, ale pojdeme busom, tak snad nezamrzneme ...

nela si vypytala na ranajky polievku ... 😀

lenca13
15. okt 2009

Timea pytala hranolky 😀

Ja som bola aspon v obchode pokym bol u nas dedo 😉

dadulik
15. okt 2009

deni, urcite daj vediet, co maju u deichmanna 😉 aj co sa tyka cizmiciek a snehul pre babulky aj co sa tyka nejakych sportovych ciziem pre nas 😉 no ale ty si uz asi vyrazila ☹
ja som povysavala cely barak, prezliekla postelne a vymenila letne paplony za zimne, aj malej (u nasich sme s mamou nasli este hrubu "duchnu" po mne 😅 do postielky), tak som zvedava, ako sa malej pod tym bude spat 😕

dadulik
15. okt 2009

a rozmyslam, ako mam vycistit tie topanky, co som vcera malej v sekaci kupila, hlavne teda tu kozusinu vo vnutri 😕 bojim sa to dat do pracky, lebo naposledy, ked som jej tam prala botasky, tak sa odlepila podrazka 😠 asi to teda len nejako v kybli v rukach preplachnem 😖

sticker
autor
15. okt 2009

No nešiel mi net normálne 😠 . Ale zase ani som ho nepotrebovala, keďže ešte "dolaďujem" doma 😝 . INak na nete som pozerala batu a tam skôr na Janku mali akciové. Inak dosť drahé.
No a na tom spánku ja trvám. Ona je v postieľke, len stále vykrikuje, že Julke sa neprosí buvať, Julka sa už vybuvala maminka poď ma dať dolu a tak 😀 Ale viete, že ja neustúpim 😎 😉 . No a dudku sme dali "vtáčikovi" a ten jej zato nechal dve plienky 😀 Takže sa túli k dvom plienkam. Ale je pravda, že spí nepokojnejšie a v noci tak mľaská akoby chcela dudku podudlať 😝

dadulik
15. okt 2009

no a dalsie umrtie v rodine ..... jarovi zomrela starenka 😔 mala uz cez osemdesiat, ale aj tak, je tento rok strasny 😔

lenca13
15. okt 2009

Dad boze ozaj sa vam to vsetko kopi 😔
ja som urobila nivovu natierku a upratala Radke skrinu 😉

Kamoska mi poslala nove Nike pre Radku za 15€ 🙂

sticker
autor
15. okt 2009

Dad snáď už máte takéto nepekné veci na veľmi dlho "vyčerpané" ☹ 😔

dadulik
15. okt 2009

jani, dufam, uz sa nemozem dockat noveho roka ☹
leni, to je super cena 🙂

lenca13
15. okt 2009

Timeu som ulozila ja idem trochu pozehlit 😉
Deni som zvedava co si nakupila 🙂

denisse
15. okt 2009

tak sme doma .. pocasie sa zblaznilo ... vkuse snezi a fuka severak ... nela obeduje a pokde spat ...

a kupila som jej len obycajne svetlomodre snehule za 249 Kč 😉 inak sa mi vacsina snehul zdala robustna na taku malu nozku, ani v tom nevedela poriadne kroko urobit a pytala si naspat "svoje topanky" ... cizmicky maju pekne, ale semisove, to sa ja bojim ze premokne ...

dad, pre seba som nepozerala, to by uz nel neobsedela 😒

potom som jej povedala, ze si este idem kupit casopis, tak sme vosli do stanku a ja som sa tam isla popozerat, co maju a nela rovno k pultu a hovori "mamka si prosi jeden casopis" ... 😀

denisse
15. okt 2009

take podobne ako tieto, ale svetlomodre a hore im kozusinka netrci ...

http://inzerat.i-bazar.cz/1288173-snehulky-bobb...

denisse
15. okt 2009

aj take maju, ale tie mi prave prisli an nelinej nozke hrozne obrovske ...

http://www.vseprodeti.cz/inzerce/obuv/8666-Kotn...

zuzla2
15. okt 2009

ahojte..
mne uz deti tiez spia...
rano sme mali ist do mc,ale zacala som aj ja pokasliavat a soplit,tak sme sa isli len vonku prejst a na postu...a som povedala,ze uz nikdy s malou nejdem...lebo toto co ona dnes vyvadzala...az som sa hanbila...komplet rukavice zaspinila...krasne sa rozprestrela na mokry xodnik...do ziadneho obxodu ma nevpustila...polku cesty spat prerevala,ze nevladze...som mala dost 😒
deni my mame tiez podobne snehule za 9,90...len este xcem jedny cizmicky..lebo tie co ma su take viacmenej semisove...tak potrebuje aj druhe normalnejsie...
jo a dadu..my ked sme boli pred 2tyzdnami v deichmanne,tak uz mali kopu ciziem..ja som si aj nejake poskusala...len ako som pisala, ja mam problem si nejake zapnut..takze som obisla na prazdno..

denisse
15. okt 2009

ja pre nelu chcem tiez este normalne cizmicky, poslem nasich do BJ a segra mi ich snad prinesie, ked tu pridu zaciatkom novembra

http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_doc...

ked sa vam chce, tak si kliknite na katalogy, mne sa z aktualneho jesen/zima 2009 pacia napriklad tieto:

ex 3849, 3854, 3857

aj v minulorocnom je viac peknych, mozno budu mat aj vypredaj starsich modelov, mne by to teda vobec nevadilo 😉

dadulik
15. okt 2009

deni, krasne snehulky si nelinke kupila 😵 presne na tieto som mala pred casom zalusk tu na MK, len predavajuca sa pomylila v inzerate uvadzala vel. 25, a nakoniec to boli iba 23 ☹ tak ich laure urcite este kupim 😉
a ten druhy link, deni co si dala, tak nieco take som ja z toho sekacu vcera doniesla 😉 malej sa v tom celkom dobre chodi 😀
ja som doteraz riesila mole v kuchyni 😠 zistila som, ze mam 6 kg pozarucnej muky 😲 😲 😲 nechapem, ved som ju sotva pred 2 mesiacmi kupovala, zeby do hypermarketov do akcii davali takuto ?! 😠 😠 😠

dadulik
15. okt 2009

wau deni, paradne topanky v tej slovobuv 🙂 z tych, co si napisala, sa mi pacia tie prostredne 😉

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem

lenca13
15. okt 2009

deni pekne topky tiez som ich videla v Deichmane 🙂 a v tej slovobuv su tiez pekne len u nas v meste tuto znacku ani nemaju viem ze ju predavaju v TN

Dad tak s tou mukou to je sila 😖

zuzla2
15. okt 2009

jankabambulka...ja nepomozem...nam je suprava dobra este z min. roka 😅

slovobuv ma veru krasne topanocky..kvalitne a nedrahe...len nevyhoda je,ze maju otvorene len cez tyzden..a my k nasim xodime vacsinou len cez vikendy 😒 najskor bude mat mm dovcu ..teda sa xysta mat 16. novembra a to uz bude neskoro na nakup cizmiciek 😖 tu ich sice predavaju tiez (resp. mali, neviem ci uz nezrusili tu obuv),ale su skoro raz tak drahe ako v BJ 😠

lenca13
15. okt 2009

Zuzi ked pises aka je mala myslis ze Timea je poslusna 😀 😀 😀