• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júnové slniečka 2007 III

21. marca 2010 
Joooo a u nás tiež snežilo, boli 2 stupne, kamióny, čo prichádzali z Poľska, tak normálne zasnežené.... Asi už musím vytiahnuť mechy so zimným oblečením a botami a urobiť inventúru, čo komu treba....autu treba zimné boty určite a ostatným neviem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte :slight_smile: Tak zmena počka veškerá žádna :angry: . Asi vyšlem Eda po návštevu na stanicu. Kým sa tam ja s malými dovalím a potom s nimi naspäť...no nechcem vidieť ako budeme vyzerať :confounded: .
Len netuším, či sa spoznajú. Edo ju videl iba na fotke a ona teda pamäť na ľudí nemá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (niekedy je to aj dobré :grinning: ).
A ja nemám v podstate teraz nič na robote, tak budem s malými :slight_smile:
Inak Jul mi nespala už dve poobedia. Odkedy sme zrušili dudku tak dve poobedia spala a dve nie. A typujem, že dnes spať nebude, keďže tu bude návšteva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani ty si neskutočne šikovná :dizzy_face: A ako chodíš pre San? Boba v kočári a drobček kde? Či malú nechávaš doma?
15. okt 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ...
jani, vy ste zrusili dudku? :confused: :confused: ako sa vam to podarilo, ja sa toho desim, sa mi zda, ze sa na nu viaze cim dalej tym viac ... :unamused:
15. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu snezi a je nula stupnov :frowning2:
a k tomu strasne fuka ...

a nela nema zimne topanky :confused:
15. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u nas podobne, des a hruza vonku :rolling_eyes: celu noc tu tak fucalo, ze sme museli skodovicu spod pristreska vytlacit, co sme sa bali, ze to padne :confounded:
ja tu chrchlunam jak tuberak, k lekarovi pojdem az zajtra, nech mi este nieco na to da :angry:
no a netusim, co s malou cely den zase robit, ked sa von neda ist :unamused:
pojdem uvarit narychlo cesnacku a zeleninove rizoto :sunglasses:
15. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky:slight_smile:

julik ahoooooj:slight_smile:

deni,samozrejme gratulujem k práci a určite to zvládneš:slight_smile:

my dnes pôjdeme s malou do mesta autobusom kúpiť čižmičky a naspäť s tatinkom na aute,keď bude končiť v práci:slight_smile:
tak dúfam,že nebude pršať,aspoň hodinku nech neprší na obed,lebo to je des to počasie a malej ozaj treba tie čižmičky už:frowning2:
ani ja nemám,tak neviem,či pozriem hneď aj sebe,ale mňe pôjdeme inokedy,keď bude "prihárať":slight_smile: zimné topánky mám,ale tie sú športové a ja v zime nosím kabát,takže k tomu sa vôbec nehodia:slight_smile:

no dadulík, vyzerá to,že sa ozaj teraz už musíme s kočkami prehrať doma:frowning2:
vonku je riadna zima,človek nemá ani chuť tam ísť aj keď neprší:frowning2:
15. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: tiez teda netusim co cely den robit vnutri :confounded:
Jani no super ze ste bez dudy ale ten obednajsi spanok na tom by som trvala :confused:
My sme sa v noci vypytali cikat :slight_smile: a posledne dni cez den mame tiez suchu plienku :slight_smile:
Ja mam este navarene tak asi pojdem upratat dajake skrine :grinning:
15. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam hroznu nadchu v noci som poriadne ani nespala
15. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....
Jani - ak idem pre Sandru sama, tak beriem iba jedno dieťa, druhé ostáva doma. Ak ideme s mamkou, tak berieme obe. Je to totiž dosť ďaleko, neviem, či by Barborka došla sama pešo tam aj naspäť.

Inak - Boba včera zaspala okolo polnoci a 6.45 bola hore :angry:
15. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sa obliekame a vyrazame do deichmanna ... je tu sice velka zima, ale pojdeme busom, tak snad nezamrzneme ...

nela si vypytala na ranajky polievku ... :grinning:
15. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timea pytala hranolky :grinning:

Ja som bola aspon v obchode pokym bol u nas dedo :wink:
15. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, urcite daj vediet, co maju u deichmanna :wink: aj co sa tyka cizmiciek a snehul pre babulky aj co sa tyka nejakych sportovych ciziem pre nas :wink: no ale ty si uz asi vyrazila :frowning2:
ja som povysavala cely barak, prezliekla postelne a vymenila letne paplony za zimne, aj malej (u nasich sme s mamou nasli este hrubu "duchnu" po mne :sweat_smile: do postielky), tak som zvedava, ako sa malej pod tym bude spat :confused:
15. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a rozmyslam, ako mam vycistit tie topanky, co som vcera malej v sekaci kupila, hlavne teda tu kozusinu vo vnutri :confused: bojim sa to dat do pracky, lebo naposledy, ked som jej tam prala botasky, tak sa odlepila podrazka :angry: asi to teda len nejako v kybli v rukach preplachnem :confounded:
15. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nešiel mi net normálne :angry: . Ale zase ani som ho nepotrebovala, keďže ešte "dolaďujem" doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . INak na nete som pozerala batu a tam skôr na Janku mali akciové. Inak dosť drahé.
No a na tom spánku ja trvám. Ona je v postieľke, len stále vykrikuje, že Julke sa neprosí buvať, Julka sa už vybuvala maminka poď ma dať dolu a tak :grinning: Ale viete, že ja neustúpim :sunglasses: :wink: . No a dudku sme dali "vtáčikovi" a ten jej zato nechal dve plienky :grinning: Takže sa túli k dvom plienkam. Ale je pravda, že spí nepokojnejšie a v noci tak mľaská akoby chcela dudku podudlať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dalsie umrtie v rodine ..... jarovi zomrela starenka :pensive: mala uz cez osemdesiat, ale aj tak, je tento rok strasny :pensive:
15. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad boze ozaj sa vam to vsetko kopi :pensive:
ja som urobila nivovu natierku a upratala Radke skrinu :wink:

Kamoska mi poslala nove Nike pre Radku za 15€ :slight_smile:
15. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dad snáď už máte takéto nepekné veci na veľmi dlho "vyčerpané" :frowning2: :pensive:
15. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, dufam, uz sa nemozem dockat noveho roka :frowning2:
leni, to je super cena :slight_smile:
15. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timeu som ulozila ja idem trochu pozehlit :wink:
Deni som zvedava co si nakupila :slight_smile:
15. okt 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme doma .. pocasie sa zblaznilo ... vkuse snezi a fuka severak ... nela obeduje a pokde spat ...

a kupila som jej len obycajne svetlomodre snehule za 249 Kč :wink: inak sa mi vacsina snehul zdala robustna na taku malu nozku, ani v tom nevedela poriadne kroko urobit a pytala si naspat "svoje topanky" ... cizmicky maju pekne, ale semisove, to sa ja bojim ze premokne ...

dad, pre seba som nepozerala, to by uz nel neobsedela :unamused:

potom som jej povedala, ze si este idem kupit casopis, tak sme vosli do stanku a ja som sa tam isla popozerat, co maju a nela rovno k pultu a hovori "mamka si prosi jeden casopis" ... :grinning:
15. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take podobne ako tieto, ale svetlomodre a hore im kozusinka netrci ...

http://inzerat.i-bazar.cz/1288173-snehulky-bobbi-shoes/
15. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj take maju, ale tie mi prave prisli an nelinej nozke hrozne obrovske ...

http://www.vseprodeti.cz/inzerce/obuv/8666-Kotnickove-boty-zn.-Bobbi-Shoes,-vel.-24.html
15. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
mne uz deti tiez spia...
rano sme mali ist do mc,ale zacala som aj ja pokasliavat a soplit,tak sme sa isli len vonku prejst a na postu...a som povedala,ze uz nikdy s malou nejdem...lebo toto co ona dnes vyvadzala...az som sa hanbila...komplet rukavice zaspinila...krasne sa rozprestrela na mokry xodnik...do ziadneho obxodu ma nevpustila...polku cesty spat prerevala,ze nevladze...som mala dost :unamused:
deni my mame tiez podobne snehule za 9,90...len este xcem jedny cizmicky..lebo tie co ma su take viacmenej semisove...tak potrebuje aj druhe normalnejsie...
jo a dadu..my ked sme boli pred 2tyzdnami v deichmanne,tak uz mali kopu ciziem..ja som si aj nejake poskusala...len ako som pisala, ja mam problem si nejake zapnut..takze som obisla na prazdno..
15. okt 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pre nelu chcem tiez este normalne cizmicky, poslem nasich do BJ a segra mi ich snad prinesie, ked tu pridu zaciatkom novembra

http://www.slovobuv.sk/index.php?option=com_docman&Itemid=43

ked sa vam chce, tak si kliknite na katalogy, mne sa z aktualneho jesen/zima 2009 pacia napriklad tieto:

ex 3849, 3854, 3857

aj v minulorocnom je viac peknych, mozno budu mat aj vypredaj starsich modelov, mne by to teda vobec nevadilo :wink:
15. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, krasne snehulky si nelinke kupila :dizzy_face: presne na tieto som mala pred casom zalusk tu na MK, len predavajuca sa pomylila v inzerate uvadzala vel. 25, a nakoniec to boli iba 23 :frowning2: tak ich laure urcite este kupim :wink:
a ten druhy link, deni co si dala, tak nieco take som ja z toho sekacu vcera doniesla :wink: malej sa v tom celkom dobre chodi :grinning:
ja som doteraz riesila mole v kuchyni :angry: zistila som, ze mam 6 kg pozarucnej muky :astonished: :astonished: :astonished: nechapem, ved som ju sotva pred 2 mesiacmi kupovala, zeby do hypermarketov do akcii davali takuto ?! :angry: :angry: :angry:
15. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau deni, paradne topanky v tej slovobuv :slight_smile: z tych, co si napisala, sa mi pacia tie prostredne :wink:
15. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem
15. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni pekne topky tiez som ich videla v Deichmane :slight_smile: a v tej slovobuv su tiez pekne len u nas v meste tuto znacku ani nemaju viem ze ju predavaju v TN

Dad tak s tou mukou to je sila :confounded:
15. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabambulka...ja nepomozem...nam je suprava dobra este z min. roka :sweat_smile:

slovobuv ma veru krasne topanocky..kvalitne a nedrahe...len nevyhoda je,ze maju otvorene len cez tyzden..a my k nasim xodime vacsinou len cez vikendy :unamused: najskor bude mat mm dovcu ..teda sa xysta mat 16. novembra a to uz bude neskoro na nakup cizmiciek :confounded: tu ich sice predavaju tiez (resp. mali, neviem ci uz nezrusili tu obuv),ale su skoro raz tak drahe ako v BJ :angry:
15. okt 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ked pises aka je mala myslis ze Timea je poslusna :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok