Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
15. okt 2009

Luci a načo zomrel? 😕

lusinda2000
15. okt 2009

jani,my sa s mm chystáme do PN do Garfieldu mňe kúpiť čižmy...ale neviem kedy,keď on je stále v práci🙂
mňe to tak nesúri,išlo mi o malú hlavne,aby ona mala.ja vydržím ešte aj v botaskách...a jedny zimné športové topky mám v prípade veľkej núdze🙂

sticker
autor
15. okt 2009

Luci ja stále behám v botaskách 🙂 Mne je v nich najlepšie 🙂

lenca13
15. okt 2009

Ja pockam pokym budu mat v Garfielde tie ich dobre akcie 🙂

sticker
autor
15. okt 2009

Leni a to kedy bude? 😅 Lebo ak až po zime.... 😅 😀

julca80
15. okt 2009

achojte.
Dnes poobede sa musela pobehat s vysavacom, bo podlahy a koberec u nas uz plakali z tolkeho prachu. 😝 😅
Potom som sa konecne pustila do triedenia a vyradovania malych a letnych veci.

Tiez som sa zhrozila z tej temy o vyzive. 😲 Bo aj ja som zvykla kupovat tuto znacku.

lenca13
15. okt 2009

To neviem ale myslim ze v novembri by mohli mat ja dajako uz s topankami neponahlam kedze aj Radka ma zatial co nosit a ja s Jarinom tiez 😉

lenca13
15. okt 2009

ahoj Julik 🙂

zuzla2
15. okt 2009

bry vecer...ja som o tej vyzive citala uz minule...
mne uz xyba upratat iba spalna a mam zas na 3m pokoj co sa tyka kompletneho upratovania 😎
v garfielde zacinaju akcie hned po vianociach..teda ta 1+1..my sme si s mm tak tohto roku kupili..ale detske sa mi tam zatial ziadne nepacili 😒 teda take pre nasich drobcov..pre vacsich uz aj ano...

a dnes som sa dozvedela,ze dalsi bratranec cakaju male 😵 (ten co ich syn je mladsi od nasej o 1den)...takze ako vidim zacina uz aj v rodine druhe kolo 😀 lebo jeho brat cakaju teraz v decembri druhe 😀 😀 😀

sticker
autor
15. okt 2009

No Zuzi....si na rade 😀 😉

zuzla2
15. okt 2009

ja zatial odolavam statocne 😀 😀 😀 😀

lenca13
15. okt 2009

Zuzi to mas pravdu ze tam maju az na vacsie deti pekne topanky 🙂

Dajako sa ta vasa rodina rozrasta 🙂

dadulik
15. okt 2009

smrt sa nevyhyba nikomu 😔 to je zivot, len vzdy je skoda mladeho cloveka 😔

dadulik
15. okt 2009

som prehliadla, ze ste uz dalsiu stranu napisala 😅
nestiham pri ordinacii.........
ze nic extra si nechystala jani, ved hotove hody si pre nich pripravila 🙂
no ta co zuzi, hodite aj vy druhe kolo? 😀

dadulik
15. okt 2009

juli, a ako je v robote ? uz si sa troska zabehla ? 🙂

zuzla2
15. okt 2009

nic nebude...dnes som dokonca povedala,ze ja som asi ani deti mat nemala,lebo nezvladam vychovu malej 😔

lusinda2000
15. okt 2009

dad,nie si sama,aj mňe to nejak ušlo,že píšem,píšem a už na druhej strane🙂

jani,neviem načo zomrel,mal 33 rokov,jednoducho sa ráno nezobudil☹

zuzi,tak vidíš,to si máš asi brať príklad🙂

dadulik
15. okt 2009

zuzi, ale prestan, kazda z nas ma sem-tam taky den, ze je rozladena s deti, a ma vycitky, alebo podobne, ja to celkom chapem aj poznam 🙄 nasa laura je velmi tazko zvladatelne dieta ale lubime ju najviac na svete 😵

lusinda2000
15. okt 2009

zuzi,prestaneš s takýmito rečami? si skvelá mamička a názory a pohľady druhých ignoruj🙂
veď malinkej pri tebe nič nechýba🙂 a zaslúžiš si aj milión detí🙂 😀 😀 😀

dadulik
15. okt 2009

a okrem toho, teraz su nase dievcence v takom veku, ze na vsetko nie hovoria a samy zapor a odpor a skratka sa to musi prekonat a prerast 😉

lusinda2000
15. okt 2009

jo,dad to krásne napísala...presne to vystihla🙂
mňe tiež občas dokážu rupnúť nervy a zvýšim hlas,ale potom ma to mrzí...lenže malá si to aspoň začne uvedomovať a potom sa príde túliť🙂 jednoducho to treba,lebo nám ozaj tie naše lásky budú skákať po hlave🙂

zuzi a kto iný by si zaslúžil dieťatko ak: taká super osoba vždy usmiata ako ty! nie?

julca80
15. okt 2009

dadus, pomaly sa zaucam, ale je toho este taaak vela co vsetko sa musim naucit 😖

A co sa tyka u nas druheho kola potomkov, tak JA si este pekne odkrutim 2 rocky v praci, v prvom rade kvoli praxi a v druhom rade kvoli lepsej materskej aspon na tie prve dva roky dietata. 😅

zuzla2
15. okt 2009

lenze na nasu aj ked zvysime hlas...alebo dostane po zadku..ona ani vtedy ani ako keby si to neuvedomila 😠
co este pomoze,ked jej povieme,ze pride zly ujo..lenze takto ju strasit nexcem,lebo sa bude bat inych....
ale zas ma aj dni,ked je zlata... 😔

lusinda2000
15. okt 2009

jul,tak to je dobre,že sa zaúčaš,hlavne že sa páči....

tak ja potomka plánujem až za nejaké rôčky,asi za takých 4-5 rokov....

zuzla2
15. okt 2009

no a ja radsej neplanujem...lebo clovek mieni, pan boh meni 🤐 😀

lusinda2000
15. okt 2009

zuzi,to je tiež pravda,tak napíšem,že najbližšie by som dieťaťko chcela o 5rokov...

zuzla2
15. okt 2009

a ja az by som sa teda naozaj rozhodla pre druhe,tak by som to xcela stihnut do 5rokov malej 😀

lenca13
15. okt 2009

Zuzi presne niekedy su tie nase deti hrozne zlate a urcite si bez nich uz zivot nevieme ani predstavit a aj my dospely mame niekedy lepsie a horsie dni 😉

lusinda2000
15. okt 2009

zuzi 😀 😀 😀

lenca13
15. okt 2009

U nas plati iba ze si pre nu pridu smetiari ked neposlucha 😀