Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
15. okt 2009

u nás platí kohútik🙂 také krásne spevavé zvieratko....
ale ak ho spomenieme tak malá len povie:"Kiarka bojí kiki"🙂

sticker
autor
15. okt 2009

Luci a to prečo sa bojí kohúta 😕 😀
Julka sa bojí pavúka a muchy 😀 😀

zuzla2
15. okt 2009

no este asi vyskusat tych smetiarov..ale ako som pisala..nerada by som ju strasit takymi vecami 😖
nasa sa tiez boji muchy, prip. vcely....ale to ma po mm 😀

lusinda2000
15. okt 2009

jani,neviem prečo....počula ho u nás vonku,sused má a asi sa jej to nepáčilo🙂
jednoducho sa ho bojí,ale kuriatka má rada🙂

asi ju idem dať už spinkať,lebo robí neplechu☹ rozoberá mi vežu🙂

ani ordináciu nedopozerám...
kuknem zajtra v archíve🙂
papa

dadulik
15. okt 2009

no tak nasa sa uz prestala bat vsetkeho, bubaca, zleho uja, chrobaka....a v poslednej dobe, ked na nu zvysim hlas, tak ona este hlasnejsie zareve "nehuc!" 😲 alebo "nesmie nadavat!" 😲 tak to ma potom rozosmeje 😀 a ideme dalej....
baby, ja dokukam ordinaciu a idem zalahnut 😅

sticker
autor
15. okt 2009

Dad to máte s Laurikou debatu na úrovni 😀 To je veľmi zlaté 😵
Ja idem tiež spať. Vyprevadím Edka a zaľahnem 🙂

denisse
15. okt 2009

babenky, tak dobru nocku .. ja este len zacinam 😀 varim polievku na zajtra, kedze dooebda sme v Pohadke a idem este chvilku sit 😉

lenca13
15. okt 2009

Deni ty mas tiez riadnu vydrz 😀

denisse
15. okt 2009

leni, mne je hlavne luto spat 😀

lenca13
15. okt 2009

To pocujem prvykrat 😀

denisse
15. okt 2009

to ja trpim takym syndromom, ze prespaty cas je strateny ... dakedy je to sranda, ale dakedy je to az na hlavu, lebo mne je fakt luto ist spat, ked mozem robit tooooolko inych veci ... keby niekto vymyslel tabletku, po zjedeni ktorej by som nemusela spat, tak ja by som to brala 😀

lenca13
15. okt 2009

Ja uz tu zyvam tak idem radsej spat,zajtra doobeda pride byv.kolegyna so synatorom tak snad sa Timkou zahraju 😉
Dobru Deni 😉 a dufam ze tu tabletku pre teba coskoro vymyslia 😀

denisse
15. okt 2009

tak uz idem aj ja ... nela vola, ze mam ist spat ... 😀
dobru noc a dobre rano ...

sticker
autor
16. okt 2009

Dobré ránko 🙂 Deni a to Nel bola tak neskoro hore? Alebo sa iba prebrala a chýbala si jej tam 🙂
Ale v podstate ja mám taký istý názor. Len keď si predstavím ako sa mi bude ťažko vstávať ráno, tak to ma presvedčí 😀 😀

denisse
16. okt 2009

ahojte ...
jani, len sa prebrala, chcela sa napit a zistila, ze tam este nie som 😎 ¨

ja si tiez uvedomujem, ze sa mi rano bdue tazko vstavat ale aj tak chodim neskoro spat ... 😀
aj ked ono od pol noci do pol osmej je 7,5 hodiny, to je az az ...

ideme sa chystat do Pohadky, je tam 1 stupen 😕

lenca13
16. okt 2009

Dobre ranko 🙂 my sme uz aj povysavali a budeme cakat navstevu dufam ze sa deti zahraju a my so dobre pokecame 🙂

lusinda2000
16. okt 2009

čaute kočendy🙂

troška nás posuniem🙂

ja sa chystám variť nejakú polievku,ale len rýchlu cesnačku s haluškami.
malá pozerá rozprávky, na MTV dávali Michaela Jacksona,tak som si dve pesničky vypočula...

deni,to máš teda obdiv,že máš taký postoj k spánku🙂 jednoducho si šikulka,žena do voza i do koča🙂
ja si neviem predstaviť,že by som mala o pol desiatej večer variť polievku,ufff...to je ozaj obdivuhodné..
a čo robíte v tej Pohadke?aké je to tam?

bože,mala by som upratať,len keby sa mi chcelo.ale možno sa do toho putím,keď sa nedá ísť von,tak aspoň urobím doma niečo užitočné🙂

ešte musím malej dotriediť veci,pretože mám v skrini ešte letné šaty zavesené,aj tie čo sú jej malé,tak ale to je robota na 10 minút,lebo som už niečo minule potriedila,tak tam toko toho nie je🙂

lusinda2000
16. okt 2009

tak nás znova posúvam.....

kočky,čo porábate?keď je tu nulová účasť dnes☹
boli ste aj vonku? my nie,lebo prší a robila som tú polievku...
teraz sme dojedli a malá si pôjde lažkať,troška si pospinkať🙂

lenca13
16. okt 2009

Ahojte tak navsteva odisla Timka s Adamkom sa pekne pohrali vobec sa nepistali dnes boli obidvaja ukazkovi 😀 😀 😀
My sme si v klude pokecali a vypli kafco 🙂
dnes poobede idem kadernicke aj na melir tak sa tesim 🙂 🙂 🙂

dadulik
16. okt 2009

caute, my sme boli doobeda prezut auticko, este predtym som isla na kontrolu k lekarovi, a nejako som zase nestastne vycuvala z brany a trocha chytila spojler o susedov plot 🙄 🙄 🙄 co vam poviem, tusim zabudam jazdit, presnejsie cuvat 🙄 🙄 🙄 nie je to nic hrozne, iba malinkate skrabance, ale jaro to ufukuje, kremuje, pastuje, jak keby som cely zadok oskrela 🙄 som povedala, ze odo dnes chodim vsade pesi, ale to ma urcite prejde 😀 skratka som 2 mesiace nesedela v octavke, a stratila som orientaciu, zabudla som, ze je to taka velka krava, hlavne vzadu, co uz, som zvyknuta na staru hrcku skodovicu 😖
lekar mi dal este sirup na kasel, dusim bravcove stehno na zampionoch a k tomu varim tarhonu, mala este nedrichmi, uz aj po zadku schytala, co furt vymysla 😠
a deni, kokso, ja kebyze mozem, tak si aspon raz do tyzdna dopravem jeden cely den prespaty 😎

lenca13
16. okt 2009

Stick isla na nakupy do PN 😉

zuzla2
16. okt 2009

ahojte...
u nas je dnes celkom pekne...miestami aj vykukuje slniecko...len ked zafuka,tak je zima...
vybrala som sa s malou do hypernovy,ked uz tolko reklamuju,ze -50percent na hracky..ale dokopy nic neni..dnes bola nastastie celkom dobra..pre istotu som aj vzala kocik...tak mi v nom dost posedela...mm si nakoniec aj na dnes dala dovolenku,stale sa necitim celkom ok....ja uz dnes lepsie ako vcera....

teraz isli spat,lebo vraj madam dnes vstala uz o 5:30 😠 a ja si mozem posediet za pc 😀 inac tiez zacina v poslednej dobe vymyslat s obednym spankom 😖

denisse
16. okt 2009

dadu, ja kebyze mozem, tak necham namiesto seba spat dakoho ineho 😀

uz sme doma z Pohadky, bolo fajne ... Luci, to je pri dome deti a mladeze, taky klub pre matky s detmi od 2 do 3 rokov ... vzdy v piatok od 9.00 do 12.00 mame k dispozicii hernu s hrackami ako v materskom centre, s tym rozdielom, ze od 10.00 do 11.00 tam je organizovany program ... zaciname riekanky s pohybom, potom mame vacsinou "prekazkovu drahu" skladajucu sa zo smykalky, zinenky na kotrmelce, umelohmotnej hojdacky, tunela, rebriny na stene ... toto deti stokrat prebehnu a ideme na vytvarnu cast .. dnes sme kreslili sarkana a lepili mu chvist z krepoveho papiera .. 😀

lenca13
16. okt 2009

Zuzi aj Timeu davam na silu spat ale behom minut spi 🙂

lenca13
16. okt 2009

behom 10 minut spi 🙂

zuzla2
16. okt 2009

leni presne aj u nas tak..tolko vymysla so spanim a nakoniec zaspi rychlo 😅

dadulik
16. okt 2009

deni, ja ti tak zavidim, ze mate tolko moznosti v prahe, kam s malymi detmi ☹ toto mne velmi chyba, a aj malej, je na nej vidiet, ako by rada bola v kolektive....
idem sa konecne naobedovat, madam uz chrni po tretej davke mlieka 😠 😠 😠 to zas nebude sucha plienka 😖 🙄

denisse
16. okt 2009

dadu, aj ja som rada, ze som objavila tento klub ... aj kvoli tomu, ze nela si potrebuje na kolektiv este stale zvykat, aj po roku v jasliach 😒 a vidim, ze jej to prospieva, sa tam tesi ... jasne, ze hlavne preto, ze tam som s nou na rozdiel od jasli 😅

lenca13
16. okt 2009

Dad nie si sama ze deni zavidis samo ze v dobrom 😉
Ja som minnule povedali Jarinovi ze banujem ze sme Timku nedali do skolky 😖 dufam len ze v januari sa najde volne miesto a ja budem mat dajaku robotu

zuzla2
16. okt 2009

dad, leni a vy tam nemate materske centra?????