Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
18. okt 2009

Deni asi musia este na take rozpravky dorast 😕

denisse
18. okt 2009

asi hej, ja som sa tesila, ze sa jej to bude pacit a ona sa chuda bala ... tak si este pockam 😀

dadulik
18. okt 2009

deni, ono asi fakt treba citlivo na tie nase deturence, aby teraz chuda nelinka nemala fobiu z vlka 😕 😅 laura tiez dokaze vrieskat hoci aj ked len mucha lozi po plavacke 😀 a krici bojim -bojim 😀
opica, a nie a nie zaspat 😠
leni, len teraz to vyprazam, no nevyzera to vobec vabne, obal lepsi ako obsah 😒

julca80
18. okt 2009

ahojte, tak u nas sa uz spi 😉
Este musim nachystat veci pre seba a malu do skolky, bo rano ju vedie mp.
Ja uz o pol 5tej musim vyrazit z domu, bo znova idem do BB na skolenie 😝 , ale nastastie len na 1den.

dadulik
18. okt 2009

vitaj julik, zienka pracovita 😀

julca80
18. okt 2009

nooo, to som veru 😝 😀

sticker
autor
18. okt 2009

Mne zase nejde odosielať. Píšem kamarátke ip už "hodinu" 🙄

julca80
18. okt 2009

mne zatial Konisko cvala "v norme"

dadulik
18. okt 2009

leni, tak ta ryba, vo vnutri celkom chutna, ale ten obal 🙄 fuj, jak rybie prsty, to ja neznasam 😝 tak sa jarovi aspon viacej ujde, som mu toho moc nezjedla 😅 este neni doma z prace, uz zacinam mat strach, pockam do deviatej a volam mu ....

lenca13
18. okt 2009

No aspon ze zvuntra je chutna 😉

Julik ty budes uz riadne vyskolena 😉

dadulik
18. okt 2009

uf, tak jaro je uz konecne doma 😝

jaduska
18. okt 2009

ahojte.....

my sme dnes zase prekladali nábytky, tak až teraz mám chvíľu čas a pôjdem hneď aj do hajan, lebo ráno musím byť o 7.00 na STK (to bude prča ženy, škoda, že som sa neprefarbila na blondínu, všeličo by mi bolo asi odpustené 😀 😀 😀 😀 😀 )

denis - ty si ozaj iná šikovnica, na budúci rok (ak dožijem) mi bude treba do školy vyrábať hračku, tak už aspoň viem, na koho sa obrátim o radu 😵 😵 😵 😵 😵

cumlík a mlieko riešiť nemusím, keďže moje deti cumle nechcú a Boba pre istotu ani mlieko 😠 čo ma trošku štve, ja by som jej ho kľudne do fľaše dávala, Sandre som dávala kakao do fľaše so sosákom do 5 rokov, možno aj dlhšie a občas aj teraz sa jej ujde do fľaše, keď ho chce večer.... 🙂 nočnú plienku tiež neriešim, na to už ozaj nemám dosť energie, ale mám z Boby pocit, že keby som jej ju nedala, tak sa do nej nepociká.

no a ešte som dnes stihla aj zimné veci povyťahovať a letné definitívne poodkladať, tak som zistila, že búnd na zimu majú baby dosť, len nejaké boty bude Barbore treba, Sandra má jedny topánky, ešte by som jej nejaké vysoké čižmy kúpila, ale tento mesiac už určite nem.... 😖

sticker
autor
19. okt 2009

Ahojte 🙂 Baby dnes Julka kecala od 5:50 😀 Svieža ako nikdy 😝 😀 . Ale ja som ostala v posteli do pol siedmej. Jaja tiež spala dlhšie, oblečieme sa a pôjdeme kúpiť plienky a len tak sa prejdeme. Ešte aj zajtra si nechám Janku doma, aby konečne mohla ísť na atletiku, keďže minulý týždeň nebola.

lenca13
19. okt 2009

Dobre ranko 😉 tak my sme mali zaujimavu noc Timea pytala dvakrat mlieko 😖 som povedala ze flasu hodim do kosa
Umyvacku aj pracku som pustila ,pojdeme trochu von pokym pocasie dovoli 🙂

lusinda2000
19. okt 2009

dobré ránko🙂

aký máme krásny prízemný mrázik🙂aj autíčko sme mali ráno krásne vykreslené mrazom🙂

jani,že 5:50h...mňa z nej porazí🙂

lusinda2000
19. okt 2009

leni aká akčná hneď z rána🙂

denisse
19. okt 2009

dobre rano ... roman odviezol nelu do jasli, o 10.00 po nu pojdem .. dovtedy sa tu nejak pomotam, varit nemusim, mam odvcera ... 😀
zatial len pijem kavu a idem zapnut sluzobny notebook ...

lusinda2000
19. okt 2009

deni,dnes je nelka len do 10h?

denisse
19. okt 2009

ano, luci .. ona v pondelok chodi len na "zvykacku" bud na 2 alebo na 3 hodky ... 😎

dadulik
19. okt 2009

caute zeny 😎
my sme vstavali o pol osmej, uz mam bryndzove pirohy hotove a pre malu vajickovu polievku 😉
idem vyvesit pracku a pojdeme von, len sa teda poriadne naobliekame, lebo tu prvu noc mrzlo 😲

jaduska
19. okt 2009

bré ránko....tak ja som tú STK prežila bez nejakej ujmy, aj keď som v rýchlosti nevedela zapnúť všetko, čo ujo odo mňa chcel (napr. taký ostrekovač zadného okna 😝 )...

našťastie u nás nemrzlo....

boba dnes potiahla do 9.30, zlaté dieťa, ani nevedela, že som bola preč 😀 😀 😀

denisse
19. okt 2009

tak my sme doma z jasli, celkom v poho .. buduci mesiac ju uz asi vobec nebudem davat len na dve hodky .. vzdy aspon na tri, lebo takto len pride a uz aj o chvilu ide domov 😉

denisse
19. okt 2009

dani, ty si sikulka, ze si takto zvladla stk ... 😅

lenca13
19. okt 2009

ahojte tak sme doma ale je tam riadna zima ale aspon svieti slniecko 😉 boli sme aj v bille a stihli aj postu
Jadus si sikulka 😉
timea uz je naobedovana len nevyzera na to ze by mala ist spat

lenca13
19. okt 2009

A som nahnevana uz som sa bola pytat v nabytku ci by nam nespravili postel aku chceme a povedali ze oni take nerobia asi budem musiet najst dajakeho sukromnika 😖

lusinda2000
19. okt 2009

nikde nikoho?leni to máte svoju vlastnú fantáziu na posteľ?

dadulik
19. okt 2009

tak moje decko robi neskutocny cirkus so zaspavanim 😠 😠 😠 uz ma 4 mlieko, reve jak pavian, asi ju prizabijem 😠 😠 😠 😠

lusinda2000
19. okt 2009

dad,tak ju nedaj spať,keď nechce,aspoň ti pôjde skôr večer,len sa nejeduj a neprizabíjaj ju☹

lenca13
19. okt 2009

Ja uz som pozehlila,vyvesila pradlo, a zhanam este dajake kontakty na spoluziakov ale uz nam chybaju len dvaja tak snad ich najdeme 😀
Timea zaspala behom 10 minut a tiez jacala ze nejde buvat 😉

Lusi mam predstavu ale v meste nikde taku nepredavaju budem musiet este zbehnut do predajno do PN alebo TN ak ju zozeniem tam tak budem rada 😉

lusinda2000
19. okt 2009

tak dúfam,že ju niekde nájdete,hádam sa pošťastí🙂