Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
19. okt 2009

lusi, tazko je sa pri laure ovladat, ona je velmi tvrdohlava, a to revala za to, ze plysovemu zajacovi, co s nim spava odtrhla kvetinu z ruky (uz som to milionkrat prisivala) a chcela aby som ju prisila 😠 akoze, ja nebudem skakat ako madam nariadi, sorry ale takymto sposobom by mi asi ona v styroch rokoch jednu vylepila 😖
tak nakoniec ani nespala, boli sme sa pohrat u svagrovej, aj tam bola jak sto certov, aj knihu sesternicke roztrhala aj ruku soche odfaklila 😠 skratka z nej mam "nevyslovnu radost " 🙄
a lusi, to nehrozi aby isla vecer skor spat, a este k tomu, ked nespi cez den, tak v noci sa potom stale budi 😒

dadulik
19. okt 2009

ale inak ju milujem 😎

jaduska
19. okt 2009

lenci - ty si asi môj ročník narodenia, aj my máme tento rok stretko 😀

daduš - ja už Bobu ani nedávam cez deň spať, lebo v noci potom straší aj do pol dvanástej. Inak už ani v škôlkach nesmú deti nútiť spať. Normálne musia mať vymyslený náhradný program pre deti, ktoré nespia. No chudák tie učiteľky, ako ustriehnuť spiace aj bdiace deti, tak to neviem.... 😖
Ale v tom máš zase pravdu, že ak si nepospí cez deň, v noci horšie spí, to aj naša Bobaňa tak.... 🙄
A je presne taký kazisvet ako vaša Laurita, Sandra mala hračky pekné, zachované, ako nové....pri Barbarke Conanke toto nehrozí 🙄

dadulik
19. okt 2009

dani, lenze u nas v skolke to je tak, ze ked im tam dieta nechce spat, zavolaju rodicom, aby si po neho prisli 😲 😖 najcerstvejsia kamoskina skusenost, koli ktorej prisla o zohnanu pracu 😖

lenca13
19. okt 2009

Jadus po 15 rokoch zo strednej aj ho organizujem spolu so spoluziackou 😀 tak mame starosti navyse ale da sa to zvladnut len dufam ze budu vsetci spokojny 😕
No ja si ani neviem predstavit ze by Timea cez den nespala a to spava tak dve az tri hodiny,vecer chodi spat okolo 20.30 😉
Jarino riesi s Radkou DU z matiky,magicke stvorce 😕dnes bola aj na vytvarnej a buduci tyzden si maju doniest tekvicu tak som volala nasim dufam ze jej ju zozenu 😉
Moje baby zatial hracky nenicia sem tam Timea dotraha dajaky casopis 😀

lenca13
19. okt 2009

Dad a to si mozu dovolit to pocujem prvykrat 😕
U nas ked deti nespali tak aspon odpocivali 😉 ved na co su tam tie ucitelky

denisse
19. okt 2009

dobry vecer prajem ... boli sme v ikey, este sme to vystihli okolo stvrtej, ze tam nebolo vela ludi, vcera to vraj bol masaker ... a s bliziacimi sa vianocami to bdue len horsie ... kupili sme take plastove boxy pod postel, kam dame veci, co su teraz v posteliach, ktore musime vyviezt z nelinej izby ...

dadu, to snad nie je mozne, ze ked dieta nezaspi, tak si ponho rodicia maju prist 😕 😕 😕 😕 to som este nepocula a je to teda riadne svinsto ... 😕

dadulik
19. okt 2009

ano baby, maly tam kamoske tyzden nechcel spavat a ked ho nutili, plakal, tak jej vyvolavali, ze rusi klud, nech si po neho pride, a po tom tyzdni jej vratili jeho pyzamo, ze tam teda nebude spavat, ale o dvanastej si ho ma vzdy vyzdvihnut, tym padom ju prepustili z novej prace, lebo taku smenu jej dat nemohli 😖 ☹ ja by som urcite voci tomu raznejsie zakrocila, ale kamoska ....... 🤐
baby, mala mi pred pol hodinou spadla zo sedacky dolu hlavou, uz bola taka malatna,co nespala cez den, este jej hovorim, neskac po tej sedacka, tak som sa zlakla, ani moc neplakala, len sa minutu triasla, obzrela som jej hlavu, ale nevidela som ani hrcu ani modrinu 😕 a teraz uz spinka, zaspala snad do minuty 😨 tak dufam, ze jej nic nebude 😢

lenca13
19. okt 2009

Dad hlavne je sleduj aby ti nahodou nevracala 😖 nechcem ta vyplasit

A na mieste tej tvojej kamosky by som na nich podala staznost ved to nie je riesenie vyvolavat domov aby si pre neho prisla 😕

dadulik
19. okt 2009

jasne leni, nez pojdem ja spat, este malu skontrolujem 😉
neviem, ako to kamoska nakoniec doriesila, nebola som dlhsie s nou, ak zistim, dam vediet 😉
a ostatne babule ste kde ? jani, juli ??? 😅

dadulik
19. okt 2009

asi kukate SS, ako ja, co 😀
inak, chalani vypadli spravodlivo, som fakt zvedava na baby, to bude uz horsie a smutnejsie ☹

lenca13
19. okt 2009

dad mas pravdu aj ja pozeram no som zvedava tiez ako dopadnu baby

denisse
19. okt 2009

dadu, nez pojdes spat, tak ju skus tak trosku zobudit ... napriklad ju v spanku dat na nocnik ... to mi radili, ked mne nela spadla na hlavu ... pre istotu, nech mas v noci klud, ze je ok ... aj nela sa takto casto jasi na posteli alebo na gauci ...

denisse
19. okt 2009

mne nela az teraz zaspala, takze som vyradenie chlapcov nevidela ...

sticker
autor
19. okt 2009

Juj Dad ☹ Ako keď mne Julka z gauča...bože nepoučiteľné sú 😔
Tiež pozerám a bojím, ktorá baba vypadne. Ja som včera slzila pri "Lásko voníš deštěm" a tej poslednej. Podľa mňa vypadne Paulína a češku netuším 😒

dadulik
19. okt 2009

tak ma nastvali 😠 😠 😠 😠 ta karolina jednoznacne mala ist dalej, ale co uz 😒
dobru noc 😅

jaduska
19. okt 2009

Daduš neboj, oni už majú riadne tvrdé palice...len ako písala lenka - treba dávať pozor, aby nezvracala....

Leni - aj my po 15-tich rokoch máme to stretko. Je to túto sobotu, ale ak mám pravdu povedať, vôbec sa mi tam nechce ísť.

K tej škôlke ešte - voľakedy podľa starého zákona sa ten čas poobede volal spánok, takže deti "museli" spať. Teraz, podľa nového zákona a štátneho vzdelávacieho programu sa to volá "odpočinok" a deti nesmú byť nútené spať. Tie učiteľky tvojej kámošky by mali vrátiť diplom a ísť niekam na salaš ovce pásť, keď nevedia pracovať s deťmi. Toto som ešte fakt nepočula, keď to poviem babám v škole, ktoré sú učiteľky, tak vyletia z kože.... Normálne by som ich zažalovala za majetkovú ujmu - veď tá kámoška prišla prakticky o prachy, keďže nemohla kvôli nim chodiť do práce 😠 😠 😠

Boba ešte nespí si predstavte, ja už neviem, čo s ňou, nezaspala už ani v kočiari, keď sme išli po San, večer o siedmej už bola unavená ako malý psík, ležali sme v posteli, ja som kojila Oli, čo ona samozrejme zneužila a ušla mi. Som zvedavá, dokedy potiahne ráno... 😒

sticker
autor
20. okt 2009

Ej Dani veru sa nenudíš 😝
Julka včera večer zaspala až po pol deviatej, stále niečo vykrikovala a ona bola chúďa asi už vtedy pokakaná 😅 . Lebo keď som šla o jedenástej spať tak smradu jak v carihrade 😝 . Len nechápem, že ona nezakričí, že sa jej prosí, alebo teda že už je. To naozaj nevidím moc ružovo spanie bez plienky.
No a ráno 5:50 budíček. A tak som sa tešila, že ráno potiahne trochu. No čo už 🙂

lenca13
20. okt 2009

Dobre ranko 😉
Jadus tie tvoje baby maju vela energie 😀 my mame stretko 6.11 😉

Jani no Timea vzdy krici ked zaspava ze chce cikat 😉 a minule sa aj v noci vypytala,cez den ju chcem uz skusat aj bez plienky ale ona sa ju vzdy vypyta a ma ju suchu 🙂

jaduska
20. okt 2009

jani - naša Boba pravidelne kaká o desiatej večer....asi preto sa jej nechce o siedmej spať, zrejme má posunutý biorytmus alebo čo....Večer zaspala okolo štvrť na dvanásť a ráno o deviatej bola hore.

dadulik
20. okt 2009

ahojte, ja som si nakoniec malu o pol desiatej vecer dala spat k sebe, ked bol jaro na nocnej, aby som ju mala pod dohladom, a tatko sme chrapkali spolu do stvrt na devat 😅
teraz mi madam zase robi problemy so zaspavanim 😠
dani, dnes idem k jednej kamoske, ktora ma info o tej druhej, tak povyzvedam, ako to vlastne cele dopadlo s tou skolkou, prip. ci si nasla inu robotu 😕 ja sa k ucitelkam tu v MS aj na ZS ani nejdem vyjadrovat....je to tu jedna velka rodinkarska mafia 🙄

dadulik
20. okt 2009

"a takto" 😀 😀 😀

sticker
autor
20. okt 2009

Ahojky 🙂 Mne Jul zase štrajkuje so spánkom. 🙄 No ale už to neriešim, jednoducho bude v postieľke. Možno máme nový režim - päť dní nespať, dva hej a tak stále dokola 😀

dadulik
20. okt 2009

jani, ani laura stale nespi 😠 😠 😠

lenca13
20. okt 2009

Timea spi uz hodinu 😉 ja som pozmyvala aspon podlahy este mi ostala kuchyna

dadulik
20. okt 2009

tak nakoniec zaspala, ale cista plienka urcite nebude po 3 mliekach 😠
leni, nezajdes aj k nam ? 😅 ja som v baraku uz dva tyzdne poriadne poriadky nerobila 😢 ale zajtra zacnem 😨

lusinda2000
20. okt 2009

čaute kočky,malá mi spinká,predchvíľu zaspala,ale vravela,že nechce spinkať...no za pár minútiek zaspinkala aj s bábikou🙂

dad,aj naša malá dnes v noci spala s nami,nechcela byť v postieľke🙂

jani,možno má julka taký nový zvláštny režim spánku,že ho potrebuje len na dva dni cez obed🙂

lenca13
20. okt 2009

Dad pridem nemam problem len by so mohla byvat blizsie 🙂

lusinda2000
20. okt 2009

leni,k nám to máš bližšie,tak keď zajtra ráno skoro vyštartuješ k dad,stav sa u nás...alebo po ceste naspäť🙂

dadulik
20. okt 2009

presne tak 😀 😀 😀 takze o kolkej ta mam cakat leni, ako rychlo vybavis lusi ? 😀 😀 😀
moje dieta zase nevie kedy vstavat, ked uz tak dlho zaspava a ja sa zrovna niekde ponahlam, tak chrni a chrni 😒
o pol stvrtej mame byt u kamosky, chcem nech sa decka pohraju a hlavne unavia 😅