Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
20. okt 2009

caute ... tak sme doma .. nela cely den v jasliach, ja v praci ... cestou z jasli sme sa zastavili na poste, co som vyhrala nejake aukcie a teta 20 minut hladala balicek, nenasla, tak som nechala cislo, uz mi aj volala, ze nasla, ale uz tam pojdem az zajtra .. mohla som to mat z krku 😠

nela vraj dnes skoro nic nejedla, tak som jej teraz este rychlo uvarila paradajkovu polievku a uz papa ...

denisse
20. okt 2009

nooo .. a vela toho nepojedla 😒
nasi dnes boli v BJ a kupili nele dvoje cizmicky, ci teple topanky .., tak musime nejak vydrzat, kym k nam doputuju 😀

lusinda2000
20. okt 2009

čaute kočky,posuniem nás a idem ordinovať🙂
dobrú nôcku🙂

denisse
20. okt 2009

jo a este som zabudla ... nela sa dnes v jasliach pocurala ... tvrdi, ze ked tancovali, ucka nic nehovorila, len som nasla v satni mokre bodynko a puncochy ... tak ani neviem, ci v spanku alebo naozaj ked tancovali 😒 uz sa jej to dlho nestalo ...

sticker
autor
20. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisse
20. okt 2009

ahoj jani ... dobra nalada? 😉 to je super 😉

julca80
20. okt 2009

cafte 😉
Vcera som mala po celom dni dost a zalahla som s malou o 19.15. 😅

Ale ste toho popisali, velmi sa mi to spatne nechce citat, tak len mrknem posledne prispevky. 🙂

sticker
autor
20. okt 2009

Ahojky Deni 🙂 No deti mi spia od pol ôsmej, už som ospršená, mám tu pred sebou čokoládovo-malinový puding...no pohodička 🙂 Aj Edkovi som spravila, keď príde z roboty. On si rád pomlsá 🙂
Boli sme na tej atletike a bolo úplne super. Normálne vidím na Janke ako sa zlepšuje. Ale veľmi sa mi páči, že ich bolo málo. Bolo ich osem a to bolo super! Trénerka pekne sledovala každé dieťa a pomáhala. Juj taký dobrý pocit som z toho mala. Potom prechádzka na tom čerstvom vzduchu....
A zajtra dám Janku už do škôlky. Aj keď mi dnes povedala, že by chcela byť s nami doma 😕 😵

julca80
20. okt 2009

Jani, a kedy to maju zateplovat tu skolku? Kedy si Jaju budes musiet nechat doma na dlhsie?
Uz som dako zabudla. 😕

sticker
autor
20. okt 2009

Julik no ak nezačnú do konca októbra, tak to bude asi až na jar, čo by mi teda vyhovovalo oveľa viac 🙂 Ale nejako to neriešim 🙂 Neboli sme týždeň a pol v škôlke, tak uvidím čo mi povedia zajtra 🙂

sticker
autor
20. okt 2009

A ďalší dôvod na úsmev mám - faktúru za t-mobile mám mínusovú 😀 😀 To sa mi ešte nestalo...no poteší 😀

lenca13
20. okt 2009

Dobry vecer no moje deti este nespia 😖 ja do seba tlacim slane oriesky 😀

jaduska
20. okt 2009

jani to sa ako dá - mať mínusovú faktúru? aj ja cem..... 🙂

Moje prvé a tretie dieťa už dávno spia a to prostredné môžte hádať.....energie má za desiatich. Sme sa smiali, že nám bude dobíjať batériu do auta....

Deniska - naša Boba má ešte dosť často "mokré nehody" cez deň. Ale keď cez deň náhodou spí, tak vtedy sa nepociká...neviem, ako to robí...

denisse
20. okt 2009

ani ja este nespiiiiim ... 🙂
som chvilu popri telke sila ... ale uz sa o chvilku poberiem, nech rano vstanem ... doobeda trosku poupratujem, na obed pride jirina a ja idem do prace ... sa mi nejak rozmnozili pracovne ulohy, budem musiet robit aj cez vikend doma, nech to stihnem 😝

sticker
autor
21. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Tak moje deti sú naopak. Dnes, keď máme ísť do škôlky, tak ešte spia 😀 . Ale celý týždeň a pol vstával Jul pred šiestou a Janka okolo pol siedmej. Normálne som váhala, či ísť do škôlky, alebo nie... Ešte stále nie som rozhodnutá 😅 😀
Dani teda Boba má výdrž 😕 😕 😕 . Byť tak dlho hore a cez deň nespať.... Nezávidím Ti 😒 Ja aspoň ten večer chcem mať "pre seba" .

lenca13
21. okt 2009

Dobre ranko 😉 tak my sme hore od 7.00 a Timea este neskor
Ved to je vzdy tak ke chces aby deti bolo hore tak budu spat,aj Dad isla vcer na navstevu a mala dlho spala 😀
ja varim zemiakovu polievku 😉

denisse
21. okt 2009

caute ... tak sa tu motam po byte, trosku spratkujem, pijem pri tom kavu, nela uspava babiky a tvrdi, ze furt placu 😀

a este som vam chcela napisat, jak sme sa smiali v ikey v pondelok, ked sedela vo voziku a uz tam nechcela byt, vyliezala, tak som jej dala papier a tu ceruzku, co tam maju na zapisovanie nakupneho zoznamu ... a ona pisala a hovorila nam co pise ... a ze "pisem mamka sladkova, tatik sladkovej, babicka sladkova, babicka kanukova, deduso kanukovej" 😀 😀 😀

denisse
21. okt 2009

a ze vy ste vsetky na FB vo svojich farmach 😀 😉 😀 😀

jaduska
21. okt 2009

deni ja nie som na žiadnej farme, ani neviem, akú farmu tu stále spomínate 😨 😨 😨 😨 😀

denisse
21. okt 2009

dani, ani ja o farmach nic neviem, len vidim, ako sa tam "hraju", lebo mi to FB hlasi 😀

sticker
autor
21. okt 2009

Nelik ma zase rozosmiala 😀 😀 😀
Deni neboli sme na farme, ale v meste 😀 Vybavili čo bolo treba a potom, že idem na kávu. A Lenke padla do oka ponuka podniku, tak sme si dali - vínko, griotka, um, škorica, pomaranč, citrón a to je tuším všetko 😝 Pekne to zohrialo.
A Jul vyspevuje - Kde Janííííčko drevo úbe, drevo, drevo, drevo 😀 😀 😀 😀 Jáj zase asi spať nebude, potvorka malá 🙂

lenca13
21. okt 2009

Nelka je pripad 😀 😀 😀
My sme uz naobedovane a Timea tu pri mne este kresli 😉

dadulik
21. okt 2009

ahojte, ja som doobeda upratovala podkrovie, teraz uspavam malu, uz ma druhe mlieko, bez plienky nechcela ist spat ani za svet 😠 tak som zvedava,ako to dopadne, ci vobec zaspi 😒 ale hore je od pol siedmej, tak by mohla 🙄
poobede by sme chceli zbehnut do MAXu do skalice, hned aj do deichmannu, chcem si konecne kupit cizmy, pozriet zimnu bundu, malej ten overal, a prisiel mi katalog z dracika, naaaadhera 😵 ak nejake drobnosti tam mam uz zakruzkovane 😀 joj darmo, rodicovsky prisiel, ale neohreje sa asi ani 2 hodinky u mna 😅 😕 😝
a idem sa nadlabnut, robila som granadiersky 😎

sticker
autor
21. okt 2009

A my ešte nespíme. Typujem, že do škôlky ju budem budiť. A to ideme hneď zo škôlky na návštevu.... Chcem ešte upiecť nejaký rýchly koláč čo tam vezmem. Asi bude marhuľový a spravím ho do tej okrúhlej formy, snáď sa podarí 😅 😝

lenca13
21. okt 2009

Dad mi mame tiez ten katalog a niektore veci su tam dobre ja som ho dnes niesla kmotre nech si volaco krsnatka povyberaju a potom pojdem na nakupy 😀
Ja som povesila pradlo a cakam pokym pride mama a pojdem s Radkou na rongen zubov

dadulik
21. okt 2009

leni, ja mam tu vyhodu, ze mne sa v tom draciku najviac pacia tie najlacnejsie hracky 😀 😀 😀 😀

lenca13
21. okt 2009

Radka uz hracky ani moc nechce,ale timea si ukazovala na vselico 😀 ale ta bude mat novu detsku 🙂

Inak dnes na veceru budem robit zemiakove knedle plnene udenym masom take mrazene som kupila tak som zvedava ako budu chutit 😕

dadulik
21. okt 2009

mnaaam leni, tak toto som naposledy jedla este v robote, strasne som to mala rada 😀

lusinda2000
21. okt 2009

čaute kočky🙂

babenky zlaté,čo máte vyhliadnuté pre slniečka k vianociam?aké hračky?dajte tipa,ja netuším,čo malej kúpiť.absolútne mi nič nenapadá...akosi som tento rok s nápadni off....

lenca13
21. okt 2009

Dadulik ja som to tiez hrozne davno nejedla,ale su dobre aj take kupovane,udusila som k tomu este kapustu 😉

Lusi uz mame nieco vyhliadnute,urcite knizky,Timea chce zehlicku,Radka DVD,a staci otvorit dracikovsky katalog a mala ti urcite ukaze co chce od Jeziska 😀 😀 😀

Vcera si ho timea prezerala aj s julkou boli hrozne podarene 😀 😀 😀