Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
27. okt 2009

Julik neboj oni sa naucia aj copy robit 😀

zuzla2
27. okt 2009

ahojte..
dad ako baby pisu..cim skor tym lepsie...a mala to zvladne bez teba urcite..to len my mamy sa bojime,ze co a ako bude 😉 uvidis nakoniec budes prekvapena..aj ked je jasne,ze mne sa hovori,ked sa ma to netyka 😔 a pokial by si ty alebo mala zvladala tazko lucenie,tak nex radsej za tebou nexodi..bude to tazke, ale asi aj lepsie 😔 aspon teda pisem,ze ako by to bolo u nas...
a tiez neviem o tom,zeby sa za pobyt v nemocke platilo..teda kedysi to tak bolo,ale neviem o tom,ze aj teraz...
mm bol dnes s malou na kontrole,tak uz vsetko ok, aj vyter mala v poho...teraz je zas mne horsie...

zuzla2
27. okt 2009

no ja mam zas vynimku doma,lebo mm vie malej v poho oblecko pokombinovat 😵 uz aj copiky jej zoparkrat robil,len co z toho,ked ona si ix o 5minut dala dole 😀

julca80
27. okt 2009

mp robil malej ak copik, max. 1 ks do zadu 😀 , lebo na viac si netrufol 😀

dadulik
27. okt 2009

julik, musim ☹ a to mi len rano pichnu do zadku jednu injekciu a cele dva tyzdne sa tam budem uzierat, nic ine so mnou robit nebudu 🤐 moja lekarka stale tvrdi, ze sa to nemoze pichat ambulantne, lebo penicilin moze sposobit anafylakticky sok, no ale podla mna keby "sme sa vedeli dohodnut", tak vsetko by sa dala, aj pichat to ambulantne 😠 😠 😠 len neviem, ci caka na na uplatok, alebo musi vykazat cinnost....
praveze juli neviem ako je to teraz s tym platenim, ja som tam vtedy lezala za toho rezimu, ked vlada schvalila aj tie dvadsatkorunacky 😖
vsak mi baby budete volat a pisat sms, aspon raz za den, ked tam budem 😅

lenca13
27. okt 2009

Dadus budeme ti pisat aj volat len nemam tvoje tel.cislo 😕
Inak mozem ti to o tych inejkciach zistit ci sa mozu pichat aj ambulatne 😕

dadulik
27. okt 2009

tak skus prosim leni, su to klasicke penicilinove injekcie do svalu nad zadok sa to picha 😅
a mobil na mna ma julka a janka, tak potom vam poslu aj ostatnym, ak by ste sa chceli so mnou bezradnou spojit 😅
dakujem

lenca13
27. okt 2009

Skusim ti to zajtra zistit 😉 a urcite ti zavolam 🙂

julca80
27. okt 2009

dadus, a kedy presne by si mala nastupit?

julca80
27. okt 2009

no idem si sadnut k telke a potom do hajan, pa zajtra 😉

lenca13
27. okt 2009

Julik dobru 😉 inak mi tu normalne cez den chybas

dadulik
27. okt 2009

ja ordinujem a pojdem tiez spinusat
juli, este neviem, v pondelok sa spojim s lekarkou a uvidim, cakam este co si jaro pozistuje ohladom volna v praci 🙄

denisse
27. okt 2009

a ja som popri ordinacii a naslednom programe uplietla dalsi kosicek 😉
idem do sprchy a asi si este budem chvilku citat .. zajtra je tu statny sviatok, my ideme ku svokrovcom az do nedele ...

denisse
27. okt 2009

dobru nocku ...

sticker
autor
28. okt 2009

Ahojte. Dad jasné, že Ti budeme volať aj písať 🙂
Deni ty si teda pekne potiahla. Vidieť, že sa nejde u vás do roboty 😀
Ja dnes moc stíhať nebudem, lebo zase ulietaný deň. K prababine, potom niečo maminke vybaviť, ale pred tým aspoň rýchlo polievku zbúcham špenátovú. Idem Janke spraviť copy a šup do škôlky.

lenca13
28. okt 2009

Ahojte tak dnes sme vstavali o 6.45 🙂
Ale som nasrana vcera mi prisiel papier zo socialky ze sa mam do 4.11 tam dostavit odladom poberania RPt,tak som tam dnes volala a im prisiel papier ze Timea navstevuje MSaj ked to nie je pravda,tak teraz musim ist zase do skolky pre potvrdenie ze ju este nenavstevuje a zaniest to na urad

dadulik
28. okt 2009

ahojte, ja som sa dobre vyspala, mala buntosila az o piatej, a to si len prezliezla ku mne do spalne a spali sme do 6:20 😝 nejako si nevie posunut ten cas 😖
dnes mi dosla konecne knizka MJ Moonwalk, tak si ju asi necham az do nemocnice na citanie 😎
ja nevarim, este mame pirohy od vcera, len vecer uvarim puding a zalejem dukatove buchticky 🙂
boli sme od pol deviatej az doteraz vonku, joj ale sme toho nachodili, pojdem malej dat polievku zjest a rozmyslam, ze ju dnes skor skusim dat spat, nech si to zase nazad poposuva 🙂

lenca13
28. okt 2009

Tak v skolke sme to vybavili a pokecali s Radkinou pani ucitelkou 😉 poobede to pojdem zaniest na urad
Stihli sme ist aj do mesta a stretli sme sa s kamoskou 😉
Dad tak tie injekcie sa mozu pichat aj ambulatne skus sa na to opytat svojej lekarky 😕 inak su to vlastne ant.
Ja robim cestoviny a na to omacku 😉 chcem aj trochu poupratovat od zajtra pojdem k nasim ved Radka ma prazdniny 😉

dadulik
28. okt 2009

leni, kokso, ma to nasralo s tymi injekciami 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ta lekarka bude urcite proti, rozmyslam, ci nemam zajst za obvodnym lekarom, ci by nebol ochotny mi to predpisat, ci vlastne moze 😒
idem napisat sms kamoske, co u neho robi zdravotnu sestricku 😕

dadulik
28. okt 2009

leni, takze uuuuplne normalne to u obvodneho pichaju 😕 😕 😕 😕 😕 kokso 😠 😠 😠
tak zajtra tam mam narukovat so vsetkymi papierami a nejako sa dohodneme, to snad neni ani mozne, clovek sa boji a ono to ide aj takto 😠 😠 😠 to na kyho frasa takto komplikuju cloveku zivot ??? 🤐

lenca13
28. okt 2009

Vidis este ze mame MK inak by si uz musela lezat v nemocke 😕 takto si aspn poradime 🙂
Jarinova sestranica robi v zdravotnictve tak som jej hned rano volala 😉 a ona ze uplne do pohody
Dad ked sa chce vsetko sa da spravit a vybavit 🙂 🙂 🙂 som rada ze nebudes musiet ist do nemocnice 😵 😵 😵

zuzla2
28. okt 2009

ahojte..
my uz tiez spime...obed navareny...bolo by mi treba zehlit,ale zatial odolavam.... 🤐 😀
leni tak som rada,ze ste to vybavili..
dadu vidis..to je nase zdravotnictvo 😠 😠 skoda reci...zrejme fakt pani doktorka cakala nieco do vacku 😝 😠

lenca13
28. okt 2009

Ja uz som zmyla obyvacku aj chodbu este mi ostali dve izby,zehlit sa mi tiez nechce

dadulik
28. okt 2009

no baby, len dufam, ze sa to nejako vyriesi a nepojdem tam 😒
inac som nasla na mojasvadba temu sklerodermia 😀 kokso, je to tam 2 roky a vooobec som nemala o tom sajnu, kolko bab aj z modreho konika ma tuto chorobu, dokonca zakernejsiu formu ☹

julca80
28. okt 2009

haloooo, kde ste vsetky? 😲 😀 😀

lenca13
28. okt 2009

Tu som ,ako sa mate?

lenca13
28. okt 2009

Dad citala som tie prispevky o tej chorobe 😢
Inak mam aj pozehlene prisla neter a ozehlila 😀 😀 😀
Poobede som bola aj na urade tak vsetko je uz OK 😉

lenca13
28. okt 2009

Julik kam si zdrhla 😕

sticker
autor
28. okt 2009

Dad to je super, že nebudeš musieť ísť do nemocnice (teda moc dúfam, že to vyjde). Tak sa teším 🙂 Ale zavolať Ti môžem aj tak, nie? 😀 😉

dadulik
28. okt 2009

jasne jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
prave odisla svokra, hrala sa s malou v detskej hodinu, a co tam bolo, ked som prisla 😲 😲 😲 doteraz som nevedela, kolko hraciek mame v baraku 😅 malu som ulozila, tak dufam, ze aj hned zaspi, bo aj ja pojdem, som unavena ako kon 😝