Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

julca80
1. nov 2009

achojte, tak konecne sa vam aj ja hlasim 😉
Malu som dala spat este okolo pol 8mej, nachystala som este veci na zajtra a sadla si k nemcine. Bo mam deficit, aby som si zopakovala aspon to co sme naposledy brali na doucku.

dad, pozeram, ze Laurika sa viem tiez "pekne vysantit" 😝 😅

Dnes som malej veru uz aj cizmy obula a zajtra jej ich dam do skolky tiez. Brrrr, riadnu kosu uz mame. 😒

julca80
1. nov 2009

Luci, a preco ma Kiarka zakazene rozpravky? Co spravila? 😅

denisse
1. nov 2009

ahoj juli ... ty na tu nemcinu chodis sukromne? ci do jazykovky?

julca80
1. nov 2009

deni, sukromne 😉

denisse
1. nov 2009

baby, tu je vyborny recept na kralika, kto by chcel:

cele dno pekaca ci zapekacej misy pokryjeme cibulou nakrajanou na kolieska (my sme dali polovicku cibule, polovicku poru a bolo to mnam), na cibulu poukladame osolene porcie kralika, kazdy kusok potrieme plnotucnou horcicou, posypeme na kocky nakrajanou anglickou slaninou, zalejeme 1 slahackovou smotanou a pecieme 1,5 hodiny pri 200 stupnoch ... je to mnam mnam ... dobru chut 😉

jaduska
1. nov 2009

deniska - ešte stíham - všetko naj k dnešným meninkám.... 😉

sticker
autor
2. nov 2009

Ahojte 🙂 Moje dieťa vstalo znovu pred šiestou 😝 . Takže ak spí cez deň, potom spí kratšie v noci. Aj to zaspáva o pol druhej tak neviem ako to bude so škôlkou.
My sme večer pozerali superstar a potom bola Partička, zase sme sa narehotali 😀 Perfektné to je, len to skončilo po pol dvanástej 😝 .
Julik síce nechápem, čo ideš chudnúť, ale podporujem ťa 😀 🙂 Akurát si už nepamätám v čom bol princím tej diéty. Viem, že tam vôbec nie je toľko kávy ako sa tá diéta volá 😅 🙂
Deni tak by som si dala králika, no ale kde ho vziať. Vlastne ani neviem, či som vôbec v obchode videla králika 😒 . A aj tak niet nad domáceho.

lusinda2000
2. nov 2009

pekné ránko prajem🙂

akú ste mali noc?my celkom v pohodičke,ale riadny vetrisko tu fúkal,aj teraz ešte fučí,ale zdá sa mi,že slabší ako v noci...
my už čižmy nosíme,pretože je riadna kosa vonku,teda malá nosí,ja nemám ešte kúpené,vravím si stále,že mám čas🙂

julik,čo sa týka rozprávok,tak ich má zakázané pretože sa nevedela po nich správať....bola stále opišťaná,nič nevnímala len telku, nechcela chodiť nikam peši,stále len hopa na ruky...tak sme jej zatrhli rozprávky a je to lepšie🙂 bola z nich proste úplne mimo,iná ako predtým,keď ich nepozerávala.takže sme s rozprávkami skončili...má ešte čas,radšej nech si pozerá obrázkovú knižku.

čo sa týka králika,ja teda nemusím....a to na žiadny spôsob,najradšej mám kuracie biele mäsko,takže aj bravčové zjem síce,ale žeby som po ňom nejak "túžila".....to nie🙂

lenca13
2. nov 2009

Dobre ranko my sme hore od 7.00 🙂 aj ked Timea chodi vecer spat okolo 20.30 ale spi este cez den dufam ze sa poda na svoju starsiu sestru ktora spavala do 5 rokov 😉
Deni toho kralika vyskusam len musim pockat pokym mi nasi nejakeho daju 😉
Vcera sme boli u svokra a dal nam jedno prasa ze nech si so svagrom spravime zabijacku tak koncom mesiaca budeme makat na vlastnej zabijacke,ale zase treba dajake speciality k Vianociam a ja take zabijackove speciality nekupujem 😉

denisse
2. nov 2009

dobre rano ...
leni, u nas napodobne, nela este spi cez den a vecer chodi okolo pol deviatej a spi cca do 7 😉
roman ju odviezol do jasli, tak som sama, idem daco porobit do prace a potom trosku vyprazdnovat buducu detsku izbu .., v sobotu malujeme!!!! 😀

denisse
2. nov 2009

a myslim, ze ten recept by bol dobry aj z kurcata 😉

dadulik
2. nov 2009

ahojte, my sme spali do siedmej 😉 ale k laure som v noci letela 3x 😒 furt sa jej nieco snivalo a volala ma 😖
deni, super recept, urcite vyskusam, ked otec nejakeho zajaca konecne zabije 😀 a to maso tam davas vykostene, ci v celku s kostami ? 😕
my ideme do obchodu, potom rychlo uvarit rizoto, a okolo obeda vyrazame do tej BA 😝

denisse
2. nov 2009

dadu, s kostami, normalne ako ste zvyknuti ho porcovat .. stehna zadne, predne, chrbat ... vsetko s kostami ... vykostovanie je narocne 😝

lenca13
2. nov 2009

Dad dufam ze dobe dopadnes v BA 😉
Ja navarim polievku,povysavam a pojdeme trochu von
Deni uz mate aj vybranu farbu

denisse
2. nov 2009

dadu, aj ja drzim palce ... juuuj, nech to dobre dopadne ...
leni, rozhodli sme sa pre svetlo zelenu, uz je kupena 😉

dadulik
2. nov 2009

no baby, dobre to bude, ked primarka nezabudla nechat u sestriciek do doporucenie 😅 ak na to zabudla, tak to budu ine nervy 😠
hned to spajame s navstevou byvalej kolegyne, tak sa tesim 😎

zuzla2
2. nov 2009

ahojte..
deni dodatocne vsetko naj k meninam..vcera nebolo casu, lebo som mala navstevu 😉
cizmicky my este len zaciname nosit...teda ako kedy a k comu...ale uz asi od dnesneho dna to bude hlavne u malej povinna vybava, nakolko uz mame prizemne mraziky...rano je auta cele biele, trava nevnimajuc...ax jaj..asi len predsa nam zacina zima 😒 dufam,ze raz vyhrajem nejaky ten melon,aby som si mohla kupit apartman v Egypte a xodit tam aspon cez nasu zimu 😀 😀 😀

lenca13
2. nov 2009

Zuzi dufam ze nas tam potom aspon pozves 😀

sticker
autor
2. nov 2009

Zuzi odvážne plány 😀 Ale samozrejme Ti to prajem 😀 A pripájam sa k Lenče 😀

zuzla2
2. nov 2009

ta ked na vas nezabudnem,tak aj pozvem 😝 😝 😀 😀 😀
len letenky si hradite samy 😀 😀

ale nie..my uz sme sa o tom s mm rozpravali...vsak tam apartman v hoteli stoji tolko, co tu byt...takze byt predame a tam kupime toto...len potom neviem,ze kde budeme byvat na SK 😀

sticker
autor
2. nov 2009

No moje dieťa opäť nespalo. Po skoro dvoch hodinách som ju vytiahla. Najpr mi povyhadzovala nohavičky zo skrine, že sa hrá na obchod 😀. Tak sme posunuli postieľku ďalej od skrine, ale tam dočiahne na vypínač, tak sme vypli poistky 😀 A to len kričala, že prečo nejde svetlo? Julka pokazila. Mamina!!! Julka pokazila!!! 😀 Potom kričala že už je vybuvaná, že chce ísť dolu z postele... Jáj, tak som ju vybrala.
A to sme boli peši v meste, bez kočára. A teraz som si zmyslela, že pôjdeme pre Jaju a potom treba nejaké fotky porobiť, kým nie je tma. 😝 . Ale teda neskutočná zima. Len mi nejde do hlavy, prečo má Jul studené nohy aj v tých čižmách 😒 A to majú naozaj super kožušinku a pančušky sú samozrejmosť.

lenca13
2. nov 2009

Mne sa dnes vypytala Timea sama spat a behom 5 minut spala 😉
My sme tiez uz vytiahli zimne topanky 😉

Zuzi prides byvat potom k nam 😀 😀 😀

denisse
2. nov 2009

jani, tak nela sa vraj v jasliach uz od 11 pytala spat a teta hovorila, ze co je novy cas, tak vsetky deti su skor unavene a nevedia s nimi do obeda vydrzat ...-
nela ledva dosla domov, sme nemali kociar, a hned isla spat ... toto pocasie je take spacie 😝
tak to je cudne, ze julka nechce ... si predstavte, ze mi volala segra, ze nina ma uz dva kazy na zubkoch a mierny predkus z cumla ... ☹ nele zatial pokazene zubky nevidim, ale budem musiet s nou ist na prehliadku .. aj mne sa zda, ze ma trosku predkus, musime sa nejak zbavit tej dudky, len neviem ako ... 😔

lenca13
2. nov 2009

Deni my mame ist k zubarke po novom roku uz na druhu prehliadku ale zatial sme mali zuby zdrave a ten predkus tiez uz mame 😖 no ja ten cumel zatial neriesim
Inak Radka mala cumel do dva pol roka a zo dna na den sa ho zbavila 😉

Deni inak ked si da Nelinka zubky pekne spolu tak uvidis aj ty ci ma predkus

zuzla2
2. nov 2009

Leni beriem ta za slovo 😉
Deni aj nasa ma odlomene z predneho zuba..ja neviem ci to bolo kazom,alebo co....ale o 2tyzdne sa xystame ist k zubarke, tak som zvedava,ze co na to povie...

nasa stale vystraja pri zaspavani,ale nakoniec zaspi a potiahne aspon tu hodku a pol...kebyze mi par dni nespi vobec,tak sa asi zblaznim 😖

sticker
autor
2. nov 2009

Deni no vidíš a ja som bola s Jajou prvýkrát až v piatich rokoch. Ale to asi preto, že to nie je čisto detský zubár a veľmi nerád robí deti 😒 . Ale som si všimla aj na Julke to čo mám ja a tuším aj Jaja - spodné predné zúbky má akoby do seba otočené. Je to vidieť iba pri detailnom pozretí, ale na mne to je vidieť dosť. Ja sa už zmierujem s tým, že budú nosiť strojček a nejako mi to nevadí, len keď mi Lenka rozpráva koľko tam nechali a ešte nechajú peňazí ... 🙄 😔
Zuzi, jednu izbu ti vieme aj my poskytnúť 😀 😀 😀

denisse
2. nov 2009

nele uz dlho hovorim, ze na vianoce dame vsetky dudky do balicka a pod stromcek jeziskovi, on za to donesie darceky .. nela sa tvari, ze ok ... ale viem si predstavit ten rev, ked zisti, ze uz naozaj nebude ziadnu dudku mat ... 😝 sa toho bojim ...

lenca13
2. nov 2009

Radka bola prvykrat u zubarky ked bola prvacka 😉 aj to sama

lenca13
2. nov 2009

Deni urcite pride ten den a budu nase slniecka bez cumlov 🙂

sticker
autor
2. nov 2009

Deni ale Nel je veľmi chápavá a do Vianoc času dosť 😅 😀 (To hovorí tá pravá, ktorá začína už stresovať, či všetko stihne 😀 ). Jul dudku už teda nemá dlhšie, prvýkrát plakala, dostala dve plienky "na mojkanie" a už ani tie nemá. Len jednu klasicky 🙂