Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
3. nov 2009

ahojte....moje deti napodiv spia všetky tri, odkedy odišiel tatino do práce, tak aj Boba je už večer kľudnejšia (nemá s ňou kto vystrájať a nehučí telka 😝 )
daduš - Laurike skoré uzdravenie a tebe čo najpríjemnejšie zvládnutie tých injekcíí, hlavne bez šokov....

Deni a prečo má Nelinka cumlík, veď ty si ju dosť dlho dojčila, nie? Moje dojčatá cumeľ ani vidieť nechceli, hneď to vypľúvali, lebo z toho nič netieklo.... 😵

denisse
4. nov 2009

dobre ranko ...
dani, nela na zaciatku tiez vypluvala, ale sme jej ho v podstate nanutili, lebo strasne plakala, mala koliky a casto nechcela prsnik prave preto, ze z neho tieklo 😝 nechcela jest, lebo ju bolelo brusko, ale potrebovala "ukludnovatko" ... tak sme jej ho vnutili a teraz budeme bojovat s odobranim 😵

lenca13
4. nov 2009

dobre ranko 😉 tak pocasie o nicom 😖 varim sosovicovu polievku len neviem co druhe 😕

Deni budeme bojovat spolu 😀

denisse
4. nov 2009

ta kde ste vsetci? dnes ked ja doobeda doma ... 😀 o chvilu idem do prace ... som vcera uvarila kelovy privarok a dnes som k nemu este chcela maso, ale urobim ho az vecer ... aj tak ho na obed budem jest len ja, nele staci polievka ...

lenca13
4. nov 2009

Ja upratujem trochu skrine 😉

Deni napis mi ako robis kelovy privarok prosim 😉 ked mam od teba recept tak vzdy to vyborne chuti

denisse
4. nov 2009

leni, ja robim podla svojej mamy ... dam do osolenej vody varit nakrajany kel spolu s nakrajanymi zemiakmi, este do toho davam drvenu rascu ... ked je to makke urobim svetlu zaprazku na masle, dam aj trosku sladkej paprikya tym to zahustim a este dochutim (sol, moze aj vegeta) a do odstaveneho este pridam trosku majoranky ...
a na to zvycajne robim bravcove maso - iba podusene na cibulke a ochutene, necham tam trosku stavy, ale nezahustujem ...

tak snad som to dobre napisala 🙂

lenca13
4. nov 2009

Si zlata dik na buduci tyzden vyskusam spravit 😉

dadulik
4. nov 2009

ahojte, deni, presne takto robim aj ja kelovy, len to vsetko este rozmixujem, zahustim mlieckom 😉
tak som tu z injekcie, zatial pohoda, uvidime, co poviem, ked mi dopichaju cely zadok ☹ a doplacala som na 20 injekcii 22 € 😲 skoro ma slahlo, v nemocke by som to mala zadara, ale za aku cenu..... 🙄
ja periem uz tretiu pracku, laura stale kasle, ale inak je v pohode, aj v noci spi len s jednym prebudenim na caj 🙂 zato jara drapla nejaka pliaga, takze tu mame x septoletov, strepsilsov, termosky caju...a ani za svet ist k lekarovi 😠
ja som varila hrachovu polievku s haluskami a druhe idem tvarohovu cestovinu 😝

denisse
4. nov 2009

dadu, mozno to aj ja este rozmixujem ... to vobec nie je zly napad 😉

denisse
4. nov 2009

a myslim, že tych 22€ urcite stoji za to, ze budes doma ...

denisse
4. nov 2009

dadu, aku hrachovu s haluskami? so suseneho hrachu? ci zeleny hrasok?

denisse
4. nov 2009

ne "so" ale "zo" 😝

lenca13
4. nov 2009

Dad dnes sa uz za vsetko doplaca 😖
My sme boli aspon v obchode a je tam riadna zima,fuka studeny vietor no ale aspon pradlo vyfuka 😀

dadulik
4. nov 2009

deni, mam mrazeny zeleny hrasok od nasich 😉
jasne leni, ja viem, ze sa doplaca skoro na vsetko, ale ma to trochu zarazilo, kedze v nemocnici by nikoho nenapadlo za to odo mna pytat peniaze 😕 a to este lekar mal mylnu informaciu v pocitaci, povedal ze 15€ a ked som na neho vyvalila, ze to bolo viacej a kolko, tak skoro odpadol aj on 😖
ja som povysavala cely barak, ulozila obidvoch marodov, jeden uz spi, a druhy este cuca mlieko a pocuva premietacku 😀 a rozmyslam, co budem v tejto tichej hodinke robit 😅 mam doma knizku MJ Moonwalk, ale nejako stale neni spravna chvila a dobre rozpolozenie, aby som si k tomu sadla 😅

lusinda2000
4. nov 2009

ahojte kočendy🙂

moja malá odmieta ešte papať a spať,nedivím sa,lebo dnes sme riadne potiahli🙂

my sme s dudlíkom na tom asi tak ako jaduška,jednoducho ho vypľúvala🙂a to som ešte nakoniec rada,pretože ona ho nepotrebovala,nebola plačlivé dieťa🙂aké šťastie🙂

ja som varila včera kapustovú polievku/nakoľko nám ešte ostala kapusta keď sme tlačili do suda/ a druhé som urobila kurča v alobale so slaninkou,cibuľkou,cesnakom a zemiakmi...takže variť som dnes nemusela🙂

dad-tiež si myslím,že tie peniažky stoja zato,že môžeš byť doma s rodinkou🙂 hoci je to ozaj nespravodlivé toľko doplácať.....

jaduska
4. nov 2009

deni - dík za vysvetlenie 😀 (s tým cumlíkom)....ja si teda neviem Nelku s dudlom predstaviť, neviem prečo.... 😵 u nás majú baby cumlíky na hranie a keď si ho dá Boba do úst, tak je taká smiešna....

Mne teraz obe zaspali, tak idem trochu študovať

sticker
autor
4. nov 2009

Ahojte. Len rýchlo podám hlásenie, aby som nemala absenciu 😅 😝 .
Teraz som doupratovala, vytiahla koláč z trúby a pôjdem sa prezliecť a do škôlky. Príde kamarátka s malými, tak tu bude veselo 🙂 Takže sa ukážem zase až večer, ak budem vládať 😅 😀
Ale idem si vás prečítať 🙂

sticker
autor
4. nov 2009

Teda Julik si ma šokla, že aj po operácii sa ti zhoršuje zrak, aj keď až po nejakej dobe 😕 😒 . Ale viem si ťa predstaviť v okuliaroch 🙂 Budeš taká "pani dôležitá" - v dobrom 😉
Deni ja presne takto varím kelovú polievku 🙂 Skúsim raz dať menej vody a asi to zahustím aj mliekom ako písala Dad, môže to byť dobré 🙂
Inak mne Jul nespala tak si viete predstaviť ako sa mi upratovalo 😀 😝 . Aj podlahy som umývala a len som tŕpla, či bude behať. Ale pustila som jej minimax a stále som jej opakovala, že nesmie ísť na zem. A ona len z gauča nakúkala na zem, či je ešte mokrá 🙂
Leni a nemala si ísť dnes doobeda preč?

jaduska
4. nov 2009

😀

sticker
autor
4. nov 2009

😕 😅 😀

lenca13
4. nov 2009

Dobry vecer 🙂 nam dnes doniesla veceru suseda robila zemiakove placky 😉

sticker
autor
4. nov 2009

Ja som taká unavená - zase 😀. Ale baby pozrú Večerníček a idú. Jul nespala, takže zaspí hneď. Navyše sa vyhrali 🙂 Idem rýchlo do sprchy a zase sa vyvalím pred telku.
Julik nič mi nie je - teda nie som chorá, ani nič. Akurát som týždeň pred "návštevou", ale asi aj to počko ma unavuje. A keď Julka nespí, tak som vlastne v strehu celý deň. Jednoducho večer som "kaput" 😝

julca80
4. nov 2009

cafte, tak u nas sa uz spi od pol 8mej, lebo Domca si dnes rano o pol 6tej zmyslela, ze uz spat nebude. 😝 🙄
Jani, tak ty si ma teda predstavujes ako "pani dolezitu"?! 😀 😀 😀 😀 Ja ani nie, kedze som ich nosila od tretej triedy na zakladke az do r.2003. 😅

Teraz na vecer som este stepovala v kuchyni, bo som musela spravit francuzs. zemiaky pre mp, aby chudak neumrel od hladu, ked ja si teraz pre seba nevarim. 😉 A mala papa az do olovrantu v skolke, len doma dzobka kadeco.

lenca13
4. nov 2009

Julik tak predsa drzis dietu 😕

Baby su uz okupane a Timea sa pyta spat tak som zvedava ci aspon hned zaspi

dadulik
4. nov 2009

moje dieta spi, jaro v praci, ja uplne zmorena 🙄 tiez sa v poslednych dnoch citim na houby, aj to pocasie tomu pridava 🙄 takze idem zakotvit do postele 😅
leni, ty kokso, ze suseda doniesla veceru 😀 to si neviem tu u nas ani predstavit 😀 😀 😀

julca80
4. nov 2009

Lenci, ano snazim sa uz od pondelka a dufam, ze to vydrzim aspon 2 tyzdne 😅

julca80
4. nov 2009

my uz pomaly zaciname planovat potrebne veci k svatbe 😅 Uz ma chyta mania vyberania siat, wau dnes je naozaj krasny vyber. 😵 Este ked schudnem na velkost 40 tak to bude idealne - tod moj sen, ale otazne ci sa k nemu dopracujem.

denisse
4. nov 2009

tak nela nespi a vobec nevyzera, ze bude .... a to dnes musim este urobit nieco dolezite do prace, tak asi budem mat nocnu ... 😝

julca80
4. nov 2009

tzn. ze pekne krasne zajtra naklusam na cvicenie a budem potit slaninku 😝 😀

lenca13
4. nov 2009

Julik tak tam je ten pes zakopany 😀 a uz mate urceny aj termin sobasa 😕