Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
6. nov 2009

leni, uzi si stretko 😉
ja som vcera bola na oslave narodenin byvalemu kolegovi, prisla som domov o polnoci 😀

denisse
6. nov 2009

tak co vsetky spite??? 😕 😅
ja som vynosila z izby co som vladala a vedela a cakam na romana ... a za ten cas este skocim do lidlu po nieco na zajtra na ranajky ...

denisse
6. nov 2009

tak som kupila nele v lidli este duo pack rolakov bavlnenych .. celkom pekne su a prijemne na dotyk .. 😅

dadulik
6. nov 2009

deni, nespime, ale trpime ☹ a to doslova, vsetci traja chorobou ☹
kurnik, teraz ma napadlo, kebyze mame tu prasaciu chripku, ako na to dojdeme ????? 😲

denisse
6. nov 2009

dadu, tak snad cez vikend vylezite a polepsi sa vam ...
a na tu chripku sa da prist len z krvi ...

dadulik
6. nov 2009

😖 😖 😖 no to nasi obvodaci krv neberu ani pri normalnej chripke 😖 😖 😖
ideme okupat malu a hajdu lezat

denisse
6. nov 2009

dobru dadu ... a nech vam je lepsie .... 🙂

jaduska
6. nov 2009

čaute ženy, ani vás nevládzem dočítať....umieram od bolesti - mám prechladený nejaký kĺb na sánke, bolí ma celá pravá strana tváre, panadol mi nezaberá, iné lieky nemôžem..... ☹

denisse
6. nov 2009

ach, dani, tak to je neprijemne ... nepomaha ti na to suche teplo?

sticker
autor
6. nov 2009

Bože baby, veď my sme tu taký lazaret 😅 😝 😒 ☹

jaduska
7. nov 2009

bré ránko....
tak už som večer nevydržala a dala som si ibalgin200, bolesť prešla až v noci, ráno som si dala preventívne jeden panadol a prikladám si to teplé vrecúško - vo vnútri je taký červený gél, doktorka v PO mi odporučila nahrievať soluxom, ale my to doma nemáme....zrejme by sa to oplatilo kúpiť, používate to niektorá? Som totálne slabá, už 3 dni som nič poriadne nezjedla....

denisse
7. nov 2009

caute ... my mame pripravenu izbu a ideme malovat ...

dani, nasi mi uz davnejsie kupili (kvoli chrbatu) taky vankusik - vyzera to tvarom ako ta gumova flasa, co sa kedysi kupovala a naplnovala teplou vodou a davala pod perinu ... ale je to latkove akoby zamatove, vo vnutri je podla hmatu tiez nejaky gel a zohrieva sa to v mikrovlnke ... a potom to hodnu chvilu drzi teplo ...

denisse
7. nov 2009

solux sme mali este u nasich, ani som nevedela, ze sa to este predava, som myslela, ze je to zastarala technologia ... 😕

rozdiel od tych vankusikov je asi v tom, ze solux ta oziaruje na dialku (niekolko cm), vankusik je kontaktny ... mohla by si si nanho lahnut a nahrievat si to tak ...

sticker
autor
7. nov 2009

Dani a to Ti normálne niekde vonku nachladlo? Asi blbá otázka, len si to neviem predstaviť. Ale verím Ti, že bolesť je to riadna 😒 . A čo je to ten solux?
Ja periem už druhú várku a idem robiť zemiakovo-cesnakovú polievku a bryndzové halušky. Premýšľam, že by som šla bez detí do Tesca. Potrebujem si spraviť prehľad čo tam majú. Keď som aj len s jednou malou, tak to ma len ťahá a toto si prosím a toto mi kúp. Uvidím ako a kedy vstane Edo, keďže bol zase na kratšej nočnej 😒 . A "chcať" by tiež mohlo prestať 😠
Deni veľa zdaru 😎 . Potom hodíš foto? 🙂

zuzla2
7. nov 2009

ahojte...
tak aj mna vcera xytila bolest zuba....sme boli v tescu a taka bolest,ze az...tak mm ryxlo utekal kupit ibalgin a po chvili bolest presla,tak som sa mohla venovat nakupom..na dalsi tyzden sa uz xystam k zubarke,tak dufam,ze to dako vydrzim...
Jadus ja mam tiez tento vankusik plneny gelom a zohrievany v mikrovlnke..a neuveris,ale prave ho mam na bruchu,lebo idem zahynut 😔

dufam,ze ti ta bolest co najskor zaberie...

lenca13
7. nov 2009

Ahojte vidim ze ste vsetky chore tak skore uzdravenie prajem 😉
Sice poriadne nevedim ani na monitor,ale na stretku bolo super,domov som prisla o 3.00 🙂 a som hlavne nevyspana tak snad to cez obed dospim,aj ked ma rano nechali spat ale mne sa nedalo,no co uz mam svoje roky a nie aby som sa po nociach flakala 😀 😀 😀
Jarino bol uz aj v obchode,a dal varit polievku 🙂

jaduska
7. nov 2009

deni - presne ten vankúšik si prikladám, zohrievam ho v mikrovlnke, zatiaľ je to OK...
jani - muselo mi to prechladnúť, keď začali tie prvé mrazy, ja som cítila, keď som išla ráno so San do školy, že to nem dobre chodiť bez čiapky, ale ja žiadnu nemám, lebo v každej vyzerám ako deb...., tak teraz som na to doplatila. Ono to nafúka normálne cez ucho a zapáli sa kĺb.....

Solux - to je vlastne horské slnko, ale teraz predávajú také, že má dvojaké žiarenie - jedno na opaľovanie ,jedno na vyhrievanie, stojí okolo 32 €. Aj Janymu to minule doktor odporúčal na dutiny, aj pri takýchto bolestiach a zápaloch kĺbov je to vraj dobre, tak zvažujem to kúpiť....
tu je:
http://www.harrmed.eu/index.php?kc=SERH7 240

sticker
autor
7. nov 2009

To je vlastne ako biolampa, nie? Tým som Janku nahrievala keď sme chodili do Lužnej na cvičenie - aby sa jej uvoľnili svaly a lepšie cvičilo.
Dani jedine Ježiškovi napísať 😝 .

denisse
7. nov 2009

prvy nater hotovy ... zatial vidno smuhy (tych sa nezbavim ani na stenach 😒 ), ale snad to vyschne a bude to dobre ... roman dufa, ze druhu vrstvu uz nebude treba ... ja myslim, ze hej 😅

lenca13
7. nov 2009

deni,
ja ked som maloval tak som pre istotu steny najskôr prebrusil brusnym papierom (mame stierky).
A aj tak som to musel natierat 2x

denisse
7. nov 2009

nas byt je zvlastny v tom, ze vsetky nenosne steny su zo sadrokartonu ... teda vnutri je to nejak murovane, ne tom je izolacia, vsetka kabelaz a schovane to je sadrosom ... tak uvidime ako sa to bude chovat .. v tej izbe, kde malujeme, je jedna nosna stena, ostatne su sadrokartonove

sticker
autor
7. nov 2009

Deni po prvom náteri je normálne že sú šmuhy 🙂 😉 Maľuješ valčekom? Keď dáš ešte vrstvu tak nebudú. Mne sa dokonca zdá, že keď zaschla vrstva, tak šmuhy nebolo vidieť.

dadulik
7. nov 2009

caute, tak najpv zelam vsetkym chorym rychle zotavenie, lebo ja tu skapinam, cely clovek ma boli ☹
rano som sa ako panicka vybrala do domova dochodcov pichnut ten prokain, tam taka mlada sestricka, ze ona to nikdy nepichala 😲 tak ma jaro viezol na pohotovost do senice, tam taky koko. stary doktor, ze on mi to nepichne, ze je to proti predpisom 😠 😠 😠 ze im mozem skolabovat a co on so mnou ???? 😲 😲 😲 chapete toto??? naco sa to vola potom pohotovst, ked nevedia clovekovi pomoct, prip. ho ozivit ???? 🙄 tak sme letali do skalice na pohotovost, kde je vlastne aj najblizsia nemocnica, tam bez problemov mi to lekar pichal, velmi mily, zajtra idem tiez, tak dufam, ze natrafim zase na dobreho lekara, akurat som tam musela cakat v rade hodinu 😠 a vnutri som bola sotva 30 sekund, a dalsiu pol hodinu este v cakarni 😝 co vam poviem, 100 km nalietanych, pol dna v prdeli, a clovek este chory ☹ idem si lahnut, mala zaspala....
a deni, po druhom natere to bude lepsie neboj 😉

julca80
7. nov 2009

ahojte vo spolok 😉
O 12tej sme sa vratili domov a s uspechom na prvy pokus mam uz aj svadobne saty vybrane a rezervevane. 😵 Naaadherne, naozaj. Len nemozem najst foto, aby som vam ich aspon ukazala. 😅
Mala isla spat az pred pol hodkou, bo ta bola s mp.

julca80
7. nov 2009

deni, aj my ked sme malovali teraz pred nedavnom obyvku, tak tiez sme mali po prvom natere nepekne smuhy, ale po druhom to bolo uz ok. A tiez mame na jednej stene sadrokarton, kde to vyzeralo dost zle po prvom raze, ale nakoniec finalny nater bol uz v pohode. 😉

denisse
7. nov 2009

tak to zaschlo a naozaj to chce este jeden nater 😉
medzitym sme boli v obchode, po dllllhej dobe bez nely, kupila som si bundu a roman rifle 😀

juli .. ta pozicovna nema stranky? mali ste si zobrat fotak a mohla si sa odfoti rovno v nich ty, ako si skusala ... my sme tak so segrou chodili, lebo potom sme este aj doma hodnotili, ktore su najlepsie 😀

julca80
7. nov 2009

no deni, mna to ani nenapdlo zobrat fotak 😒 A ani ma nenapadlo, ze si vyberiem hned v prvom salone. Ale v decembri tam pojdeme znova a potom sa urcite v nich odfotim. 🙂

dadulik
7. nov 2009

no super juli 😵 😵 😵 tesim sa s tebou 😵
tak mala nakoniec nespala 😠 ale dosla svokra, tak som si chvilu aspon polezala, len teraz odisla aj ona aj jaro do prace, a som s malou sama, a taka je uvrestana, nevyspata, az ma slaky triafaju 😠

lenca13
7. nov 2009

Julik super,kde ste boli vyberat v TN?
Ja som si poobede tri hodiny pospala,trochu pozehlila a Jarino robi veceru 🙂
Dad tak s tymi doktormi je to fakt sila 😕

dadulik
7. nov 2009

tak laura uz spi, ani som ju nekupala, lebo uz bolo na nej vidno, ze je dost mrzuta, takze mile moje, idem sa potit, a dufam, ze noc bude kludna, a budem co najmenej lietat k malej 😒
dobru 😅